ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

שליחה על ידי אביעד » 16 אפריל 2019, 12:24

עיר
הצג
"ברור שהוא חשוד." אומר ראש המשמר העייף, וסוגר את הדלת של חדר השומרים, ככה שאתם נמצאים שם לבד. "הוא האדם הנכון בהחלט, הוא נמצא מחוץ לכפר ואם במקרה הוא יחזור כבר ניפטר ממנו."
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 אפריל 2019, 12:53

עיר
ספוילר
הצג
עורו של אפולו מתחיל להצתמרר, משהו אומר לו שזה יכול להתפתח למצב מכוער,הוא מניח את שתי ידיו על מותניו וכך בצורה לא מורגשת ידו נחה על הפגיון, מוכנה לשלוף אותו באת הצורך "איך הוא האדם הנכון בהחלט? הוא היה איתנו בעת חלק מהרציחות ואין לו טפרים, כיצד יתכן שהוא הרוצח ואתה אמור לדעת שההולו הוא הרוצח האמיתי" בעודו מדבר אפולו מתהלך כך שהוא עומד אם הגב לחלון, מוכן לקפוץ דרכו (אני מניח שאנחנו בקומה הראשונה או השניה) במקרה ומשהו חושד שעשוי לקרות יקרה, הוא גם מחשב במהירות נטיבי בריחה והסתתרות כי אם מה שהוא חושב נכון... הו עשוי למצוא את עצמו מת או מבוקש ב5 הדקות הקרובות.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 16 אפריל 2019, 21:35

מצודה
ספוילר
הצג
OUT: נגד* רצון
IN
ת'אליסרה מתנשמת בעצבנות ומביטה לעבר אלי. אלי מושכת בכתפייה.
"ראליין, יש סיבה שאתה מבוקש בתור רוצח בעיירה?" ת'אליסרה שואלת. לגובלין השבוי היא אומרת "ולמה אתה כלוא כאן, יצור דוחה שכמוך?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 16 אפריל 2019, 23:02

מצודה
הצג
"ספלאג, קוראים לי. אותי הם כאן שמים כדי לאכול אותי חי! בארלוגן יתן אותי לשן ברזל כי אני לא עשיתי את הפקודות כמו שצריך! אני אגלה לכם למה האלף מבוקש אם תשחררו אותי!"
עיר
הצג
אתה גם מניח שיש חלון ושאפולו מכיר נתיבי בריחה והסתתרות. בעוד שהראשונה נכונה בהחלט, אתה שוכח שהוא כאן בעיר בערך יומיים, מצד שני זה לא כזה קשה להתחבא.
in
"אולי איתך הוא היה בחלק מהרציחות, איתי הוא לא היה. בכל מקרה, למה אתה ממשיך להעמיד פנים שאתה בצד של העיירה? אין פה אף א-אחד." שואל השומר, לוקח גרזן מוט מהקיר. "כן יש פה מיש-הו להרוג?" הוא קורא בשקט.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 אפריל 2019, 23:11

עיר
ספוילר
הצג
מצחו של אפולו מתקמט את מצחו העודו נצמד לחלון עם גבו ושולף את הפגיון בתנוחת התגוננות, הוא לא בטוח אם השומר יצא מדעתו מנסה לרמוז לו משהו (שיש נוכחות נסתרת בחדר למשל) נשלט או פשוט חושד באפולו, עקבכך הוא מחזיק את הפגיון בתנוחת התגוננות כללית ולא בתנוחה המביעה בפירוש שהוא מתגונן מפני ראש המשמר או מוכן לתקוף אותו, הוא די לחוץ.
"אני בצד של העיירה, ואתה מוכן להחזיר את זה למקום? זה לא ממש מתאים לשיחה הזו" אפולו דרוך והפרצוף שלו מראה שהוא בבירור מבולבל מהתנהגות השומר.
הוא שואל "מה גורם לך לחשובשאני נגד העיירה? מעבר לכך שאני שחור"

סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 17 אפריל 2019, 20:18

אפולו
הצג
"כי סידרת את הרונות במעגל מסביב לעיר?" הוא שואל בבלבול. "ואם יש כאן מישהו תגיד כבר איפה הוא, אני לא רואה אותו"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 17 אפריל 2019, 20:48

עיר
ספוילר
הצג
הפרצוף של אפולו עובר להקלה והוא מחזיר את הפגיון למקומו, אך ידו נשארת קרובה עליו לכל מקרה, קרב כנראה יגרום יותר נזק מתועלת אבל כדי להיות זהיר, אפולו מתחיל לדבר בטון שקט "עד כמה שאני יודע אין כאן אף אחד, אילה אם אתה הצלחת לאתר משהו כאן ואז גם אני מודאג, אני מקווה שההולו לא בסביבה" אפולו מסתכל עליו "אפרורו ההולו, הלחצתה אותי לשניה, חשבתי שהוא השתלת עליך מוחית או משהו וסגרת את הדלת בשביל להרוג אותי בלי שאף אחד ידע..." אפולו נאנח "באשר לסיבה שלך, מעגל הרונות הזה אמור להגן על הכפר" אפולו מסתכל עליו "בוא נוריד את הנשקים ונדבר בצורה תרבותית, אני יכול להביא את שאר אילו שהלכו איתי להיפטר משן ברזל כעדות, אבל אתה עדיין לא אמרת לי מה הגורם לחשד באלף ממלך תחילה, ואתה יכול לשלוח את האשף לבדוק את המעגל ולבדות את מטרתו".

סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 17 אפריל 2019, 21:53

אפולו
הצג
"מאיפה אתה מביא את הרעיון הזה? אז למה סידרת את הרונות כל כך יפה?" הוא מוריד את הנשק, אחרי שאין אף אחד בחדר. "ולמה שההולו יתשלט עלינו? גם אם הוא היה יכול לעשות את זה, למה לו? אנחנו באותו צד והכל. המטרה שלנו היא להגן על המקום פה כשהשער ייפתח, אין סיבה להחזיק את המשמר שרק יפריע לנו לבסס את השליטה. אבל למה לא עצרת אותם כשנלחמתם בשן ברזל? היינו יכולים לגמור אותם ודי. לא נורא, לפחות השגנו את הציור של האלף." הוא מתיישב על כיסא "אנחנו מתעסקים עם מטומטמים כל הזמן, אתה נראה לנו חכם יותר ממה שאתה מנסה להיראות, ואנחנו מאוד מעריכים את שיתוף הפעולה שלך, אבל לתת לשן ברזל למות? מה הסיבה לזה?"
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 17 אפריל 2019, 22:28

מצודה בלי סיגפריד
ספוילר
הצג
ראליין מתקרב אל הגובלין, ושואל "אז אמור לי ספלאג, מה עשית שנכנסת לכאן? מי זה בארלוגן? ומי זה שן-ברזל? ולמה יש תמונה שלי על הקיר? אחרי שתענה על כל השאלות שלנו נשקול לשחרר אותך."
לאחר מכן הוא פונה לת'אליסרה: "איפה סיגפריד?"

OUT
מזכיר שיש לי 14 הבחנה פסיבית, אמור אם אני צריך לגלגל.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 17 אפריל 2019, 22:33

מצודה
ספוילר
הצג
"שאלה טובה. אלי, תהיי ילדה טובה ותקראי לחברנו הלוחם חסר המורא חזרה." היא אומרת לאלי, ובנתיים מתחילה לחפש על גופות הגובלינים ובחדר כל דבר שימושי.
אלי יוצאת מהמצודה וקוראת לסיגפריד לחזור, אומרת לו שהקרב נגמר.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 28

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 אפריל 2019, 22:36

מצודה
ספוילר
הצג
סיגפריד מצטרף לאלי וחוזר לחבורה, מקווה שהם לא יעשו שטויות נוספות
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 17 אפריל 2019, 23:32

מצודה
הצג
"אגריד צייר את התמונה שלך, שן ברזל הוא הבוס ובארלוגן הוא הבוס בוס! תשחררו אותי בבקשה" הגובלין צועק "אני אספר לכם הכל למה הם רוצים לפתוח את השער אבל שאנחנו לא נדע מזה ולמה הם מסתובבים והורגים את כולם! אני אספר מה שאני יודע!" הוא זורק את עצמו על הרצפה "אבל רק תוציאו אותי מכאן לפני ששן ברזל יחזור! הוא תמיד חוזר רעב!"
תאסלירה מוצאת מפתח בכיסים של אחד הגובלינים.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 אפריל 2019, 09:52

אפולו
ספוילר
הצג
אפולו נאנח ומתיישב גם הוא "כמו שכבר אמרתי זה מעגל הגנה, אבל אני אפרק אותו במידה ואתה לא מאמין לי או לא רוצה להסתכן, זו בעצם הסיבה שעשיתי את זה בסתר ממלך תחילה, אנשים נוהגים להיות חשדניים כשמדובר בקסם, אל אחת כמה וכמה כאשר הקוסם לא נעים לעין" אפולו מסתכל עליו "באשר להולו, ידוע שמספר קטן של פרטים באוכלוסייה בשלהם מחזיק ביכולת שליטה מוחית ואתה התנהגת קצת מוזר מה שגרם לי לחשוד, למעשה אני בסביבה בשביל לחסל את ההולו הזה, עם נשבור את המסכה שלו הוא אמור להיעלם לתמיד" אפולו נשען בכסאו "באשר לסיבה להשתלט עלינו... רוב ההולים מפתחים גירסה זו או אחרת של סדיזם אוהבים לעשות דברים מעוותים גם אם לא תמיד הגיוניים" אפולו מסתכל עליו "ולמי אתה מתכוון כאשר אתה אומר "אותם"? אני וסגפריד (הבחור שהתלווה עלי בדרך לכאן) צעדנו למערת הקובולדים בשביל להציל את המשלחת של האלפים שבאו לדבר עם הלורד על שיתוף פעולה בשביל להיפטר מהגובלינים שתוקפים את דרך המלך ובראשם שן ברזל, ניקינו את המערה מקובולדים ותנקלנו בקבוצה ששלכתם לפני כן למערה והם הביאו אתם אחד מחברי המשלחת ואת ראליין, לפי הבנתי הוא היה אסיר במערה והם חילצו אותו, חיסלנו שם הולו והצלנו סך הכל שתי חברי משלחת שהחליטו לחזור הביתה עם המתים שלהם, ראליין שאני לא בטוח במאה אחוז מה הקשר שלו למשלחת החליט להתלוות עלינו" אפולו נאנח "לפני שנפגשנו מהם איתרנו את שם ברזל בהמשך הדרך, נלחמנו בוא ואני קיוויתי ללכוד אותו בחיים בשביל לתחקר אותו, למרבה הצער שאר חברי הקבוצה היו מעט להותים מדי והוא נהרג, ראליין ושם ברזל נלחמו זה בזה ואם הוא היה בוגד מחליט לחשוף את הפרצוף שלו באותו הרגע ולתקוף אותנו כנראה הינו מסיימים בתור הארוחה של שן ברזל..." אפולו מסתכל עליו "ובזמן שכל המהומות האילו קראו ראליין היה עם הקבוצה, כך שאין סיכוי שהוא הרוצח, ואחת מחברות הקבוצה נלחמה בהולו לפני שעזבה את העיירה איתי ועם בן הלוויה שלי, כרגע הקבוצה נמצאת במצודה, מנסה להגיע לשער בשביל לסגור אותו, אני חזרתי בשביל להיפטר מההולו ואז לחזור לשם" אפולו נשען לאחור "אני לא נגדך, אין לי שום סיבה להיות נגדך ואם הייתי רוצה אותכם מתים הייתי שלוח את ההולו אחריך ואחרי הלורד ושן ברזל עדיין היה בין החיים, אני לא יכול להרוויח שום דבר מהמצב ששמעתי את עצמי בוא במידה והייתי נגדך" אפולו מסתכל עליו "סיפרתי לך את הצד שלי, תורך לספר את שלך, מה הסיבה שאתה חושב בראליין? זה נראה את אקראי ומוסר בהתחשב בהולו בסביבה, או שאולי אתה מאמין שהוא זימן את ההולו? חייבת להיות סיבה לכך שאתה חושד בוא... אני עדיין יכול לדאוג שהקבוצה תסגיר אותו לידך אבל אני רוצה חקירה הוגנת ולא מכורה בשביל לבדוק אם הוא באמת הרוצח".
אפולו חשף את כל הקלפים שלו מלבד הקלף הסודי של האלף הנקרומנסר שבנתיים קירבה עליו עשויה להביא יותר נזק מתועלת, בנוסף בנתיים נראה לאפולו שהאלף הזה בצד שלהם, לא כל נקרומנסר מעוניין להרוג את כל העולם.
בכל מקרה הוא מקווה שהכנות שלו תשכנע את ראש המשמר והם יוכלו לפעול בשיתוף פעולה.

סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 18 אפריל 2019, 14:53

מצודה
ספוילר
הצג
"תפסיק לצווח, יצור. שן ברזל מת. הוא לא יכול לפגוע בך." ת'אליסרה אומרת בבוז. "אז אם אתה רוצה לצאת מכאן, אני מציעה שתתחיל לספר לנו כל מה שאתה יודע על המצודה הזאת ומה אתם עושים כאן."
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 18 אפריל 2019, 17:40

מצודה
הצג
"אתם תוציאו אותי לפני זה! עכשיו כששן ברזל מת הוא יחזור רעב יותררר! מי שמת חוזר תמיד רעב!" הוא מטלטל את הסורגים בפאניקה. הוא כבר לא ימסור שום מידע לפני שהוא בחוץ.
עיר
הצג
"כן, אפילו טיפש יכול להבין את כל זה. אבל זה לא יעזור לך לבקש חקירה הוגנת, כולם אומרים שהם חוקרים הוגן, למה שאצלנו זה יהיה שונה? אם כי המשמר הוא הקרבן כאן, ולכן מעוניין בחקירת אמת..." הוא מוציא בקבוק מהחגורה שלו, מציע לאפולו כוס. "היין של בלטור מעולה, כדאי לך לטעום ממנו, אחרי הרציחות האלה אין לי מה לעשות עם המלאי. ואם אתה רוצה לשלוח אחרי את ההולו, אתה מוזמן. אתה יודע את השם שלו אולי? מה, אתה לא יודע?" הוא צוחק, משרבט משהו בזמן שאפולו שותה. "כמו שחשבתי, אין לך את היכולת לקרוא לשום דבר. אתה סתם אלף אפל קטן שמאיים, אבל למה שאני לא אעצור אותך כאן ועכשיו רק ליתר ביטחון?"
שלח תגובה