נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 11 אפריל 2019, 11:10

האלף נותן לאפולו גולה נוספת. "תשלח לי אותה כשתעצור את הרציחות." הוא אומר, והולך לעיר.
לאחר מנוחת לילה, במקום מרוחק מעט מהמצודה, אתם צריכים לקבל החלטה: הטם להמשיך לעיר, או להיכנס למצודה קודם? העיר במחרק של כחצי יום הליכה, וליל הירח המלא הבא יגיע בעוד עשרה או אחד עשר יום.
out
אני לא הולך לעזור לכם למצוא את הרוצח. אם אין לכם דרך למצוא אותו לא ממליץ לכם לחפש.
כל מי שממשיך למצודההצג
עוד לפני שאתם נכנסים למצודה, אתם שמים לב למשהו מאוד מעניין - כל הגופות של הגובלינים ושל הכלבים מאתמול נעלמו בלי להשאיר זכר.
אתם נכנסים למצודה ודי חשוך שם. תצטרכו להדליק לפיד כדי לנווט במעברים התת קרקעיים, אבל כרגע אתם עוד יכולים לראות, בגלל אור השמש שמגיע מפתח הכניסה. חדר הכניסה מוביל ל3 מסדרונות, אבל אתם לא רואים יותר מדי עמוק פנימה.
מבמעבר שמימינכם נודף ריח של בישול.
מהמעבר שמלפניכם אתם שומעים נחירות.
מהמעבר שלשמאלכם אתם לא שמים לב לכלום.
כל מי שהולך לעיר.הצג
ממש לפני שאתם מגיעים לעיר, נופל עליכם סלע ענק ואתם מתים. נמאס לי שאתם מפצלים את החבורה, עופו לי מהמשחק.
out
ועכשיו ברצינות (למרות שמגיע לכם)
in
אתם מגיעים לעיר. בפונדק אתם שומעים שבזמן שנעדרתם, נרצחו עוד שלושה אנשים.
out
לכו חפשו את הרוצח. לא עוזר לכם.
מפת המצודה שהבטחתי.הצג
אתם באזור 1.
המפה מגלה לכם את כל הדלתות הסודיות. אם תיכנסו בהן אתם יכולים למצוא דברים מעניינים.
באזור 5 יש את המדרגות למטה,
אזורים 7 ו8 הם קברים.
אזור 9 והלאה מכיל מערות שלא נבנו עדיין.
אזור 3 היה בתהליכי בנייה כשנטשו את המצודה.
קומה 1.png
קומה 1.png (1.54 MiB) נצפה 126 פעמים
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2019, 11:12

מצודה
ספוילרהצג
"בישול אומר משהו חי, בואו נלך לבדוק מה יש שם, וננסה להשתיק אותו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 אפריל 2019, 11:22

עיר
ספוילרהצג
הדבר הראשון שאפילו עושה זה לבדוק את זירת הרצח ולדבר עם המשמר (אני מניח שיש להם נסיון בחקירת זירות פשע), לאחר מכן אני עובר על רישומים של הרציחות, בודק עם יש תבנית מבחינת מיקום שעה שיטה מין גיל או סדר יום של הקורבנות, רוצחים סדרתיים תמיד עובדים בתבנית ולא בצורה אקראית.
אם מדובר ברוצח עבור קסם או קורבנות יהיה תבנית כל שהיא ברצח, בעיקר מבחינת השיטה או אברים/חפצים חסרים או שנוספו.
אם מדובר ברוצח למען הנעה אמורים להיות לקורבנות מאפיין כל שהוא משותף, בדרך כלל של מין גיל או מוצע אתני, אך יתכן שגם זה משהו אחר (למשל נוהגים לפקוד את החנות של הרוצח).
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 11 אפריל 2019, 13:17

מצודה
ספוילרהצג
אלי ממשיכה אל המצודה.
IN
"אם מישהו מבשל, אז זה סימן שיש שם מקום מוגן, אוכל - ומישהו. הולכים לשם." אומרת אלי בהחלטיות, ומתחילה ללכת לכיוון הדלת.
"אני רעבה," היא מוסיפה לאחר התמהמהות קצרה.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 11 אפריל 2019, 14:12

מצודההצג
אתם מתקדמים במסדרון הימני, ומגיעים ל3 דלתות. ריח הבישול נודף מהדלת שלמולכם. מאחוריה אתם שומעים קולות צחוק של גובלינים. "שן ברזל ממש ישמח כשהוא יחזור! הצלחנו להביא עגלה שלמה של סוחרים עם המון כסף. יש לי כאן שני מלכים!" "אידיוט!" צועק לו הגובלין השני "אתה לא מבין שאנחנו אמורים גם להביא את האנשים! אם הוא לא יאכל סוחרים הוא יאכל אותנו! זוג שביעיות." "יש לי שלישיית מלכים., אכלתם אותה" אומר גובלין שלישי. "אבל לפחות מצאנו את הגרזן ההוא בקבר של הדרקון, אולי הוא יעזור להם." "אני כבר לא יודע. רגע איך יש פה חמישה מלכים?" הגובלין הראשון צועק בזעם.
עירהצג
זה נראה שהרוצח לא בררן בנוגע למיקום הרצח, לשעה בה הוא מבצע את הרצח (אם כי זה בדרך כלל בלילות), לגיל הקרבנות (נרצחו אנשים מגיל שנתיים עד גיל 70), לסדר היום של הקרבנות (out לא בטוח שהבנתי למה התכוונת), אין ברצח שום תבנית שהיא, ואין לנרצחים שום מכנה משותף מובהק שאתה מזהה, חוץ מזה שרובם הם חברי המשמר. "אה, חברי המשמר נקיים מחשד - לכולם יש אליבי מוצקים." אומר לך רנדולף, השומר בשער. אין להם באמת ניסיון בחקירת מקרי רצח, אבל כל מקרי הרצח בוצעו על ידי טפרים חדים מאוד.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 11 אפריל 2019, 16:18

מצודה
ספוילרהצג
עוד גובלינים". ת'אליסרה מסננת בכעס. "כדאי שנחסל אותם לפני שהם יעשו צרות."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 11 אפריל 2019, 22:44

מצודה
ספוילרהצג
ראליין מנסה להאזין ולהבין מה יש בכל כיוון.
Out
תפיסה: 2+11=13
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 12 אפריל 2019, 10:21

מצודההצג
מאחורי הדלת שלפניכם נמצאים הגובלינים. הם ממשיכים לדבר ביניהם, וזה נשמע בערך כך: "אתה מרמה! אי אפשר שיהיו חמישה מלכים במשחק!" "בטח שאפשר. הנה: לך יש מלך תלתן ומלך עלה, ולי יש מלך תלתן מלך לב ומלך יהלום." "אה, אם ככה זה בסדר. (שוב הפסדתי.) אבל למה שן ברזל מתעכב? לא מספיק שנינאראן מתחבא איפשהו ואנחנו צריכים להתמודד עם הננס הזה אגריד שהחליט להתנחל פה, כבר העדפתי את הימים של שן ברזל..." "כן, אלה היו ימים. אני מחלק שוב את הקלפים." "מה זה, למה לך יש יותר קלפים?"
מימינכם יש דלת כפולה, וראליין לא שומע מאחוריה דבר.
מהדלת שמשמאלכם ראליין שומע ציוץ של עכברים.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 12 אפריל 2019, 10:57

מצודה
ספוילרהצג
"אולי נצטרף אליהם?" לוחשת אלי. "תמיד רציתי לשחק פוקר עם חמישה מלכים. בכל אופן, אולי מספר להם ששם ברזל מת? זה לא כיף לחכות למישהו שמת..."
במידה ואף אחד לא עוצר את אלי היא נכנסת לחדר.
"שלום," היא אומרת, "רק רציתי להגיד לכם ששן ברזל מת. מצאנו אותו גוסס, אחרי שרוצח מנוול אחד רצח אותו, אבל רצנו אחריו והרגנו את הרוצח. את שם ברזל לא הצלחתי להציל, למרבה צערי. הוא היה גיבור גדול וגובלין יוצא דופן."
לאחר שתיקה קצרה, היא מוסיפה: "בכל מקרה,מאפשר להצטרף למשחק שלכם?"
META
תרמית:
dragonitzan גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 11:
11

לדעתי התוסף שלי הוא 6+ (5 כריזמה, 1 חצי דרגה) אבל אני לא בטוח בנוגע לזה, אביעד אשמח אם תבדוק לי בדפד (אין לי גישה אליו).
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 אפריל 2019, 12:56

עיר
ספוילרהצג
אפולו פונה לראש המשמר ואומר לו "על פי מצב הגופות ועדות של ידידה שלי אני מאמין שמדובר בהולו, סוג של רוח רעה, היא אמרה לי שהיא הדיעה לכם את זה" אפולו נאנח "הבעיה היא שאם באמת מדובר בהולו אנחנו צריכים כוח שמאפשר להשמיד נשמה או לשלוח אותה חזרה לגהינום/גן עדן, לחלופין אנחנו יכולים לנפץ את המסכה של ההולו ולראות מי הוא היה לפני שהוא מת והושחט, נוכל לברר מדוע הוא עדיין כאן ולפטור את הבעיה, כך כאשר נשמיד אותו שוב הוא לא יוכל לחזור"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 13 אפריל 2019, 20:55

מצודההצג
"הוא באמת מת?" שואל אותה הגובלין שבמרכז, זה עם שלושת המלכים, "אם ככה, כדאי שתלכי להגיד את זה לבארלוגן."
אתם רואים מאחורי הגובלינים ציורים עם התמונה של ראליין עליהם וכיתובים.
out
אז הצלחת לדחות את הקרב בקצת. מזל טוב.
אפולוהצג
ראש המשמר, אדם אפור למראה ןמסריח מעט, נראה עייף ומטושטש. "ההולו? אנחנו לא מצליחים ללכוד אותו. אם תצליח זה יהיה מצוין." הוא אומר, ומסמן לאפולו ללכת.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 אפריל 2019, 21:19

אביעד
ספוילרהצג
אפולו מתוך ידיעה שלבדו לא יוכל להצליח לעשות הרבה פונה לאלף, שואל אותו עם הוא מקיר דרכים להשאיר את ההולו מושמד
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 13 אפריל 2019, 21:22

ספוילרהצג
אפולו כבר יודע שלחתוך את המסכה של ההולו מטהרת את הנשמה של ההולו ושולחת אותו לעולם הבא. הוא לא צריך ללכת לאלף לשאול.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 אפריל 2019, 22:09

אביעד
ספוילרהצג
אל סמך העדויות אפולו הולך למקום שבוא ההולו הכה הכי הרבה פעמים (אני מניח שזה בית המשמר בהתחשב במספר השומרים המתים) ומחכה, אם הוא מצליח לשכנע שומר להתלוות עליו הוא עושה את זה.
דפלומטיה אם צריך: 21.
א.ש.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 14 אפריל 2019, 00:05

מצודה
ספוילרהצג
ראליין נכנס לחדר גם הוא, עם הברדס שלו מתוח על ראשו, משאיר את ראשו בצללים ומוסתר מפני הגובלינים. כאשר הוא מתקרב לשלטים הוא מנסה לקרוא אותם.

התגנבות: 14+8=22
I am no nightmare, nightmares fear me
שלח תגובה