ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 דצמבר 2018, 00:30

אביעד
ספוילרהצג
הגרזן כבר שלוף בידו לפני שהוא הווכן בכך, הוא מתחיל לפסוע בזהירות בעקבות קול האדמה, בתקווה שזה לא יוביל אותו לעבר ה... תחושה הזו.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 דצמבר 2018, 14:57

מא''ר
ספוילרהצג
מורת'ון צורח בכאב כשהלהב חורץ חתך ארוך ומדמם מלחיו הימנית עד מצחו. הוא קורס, נאנק, ואז קורע מבגדיו תחבושת, חובש את מצחו ושותה הרבה, הרבה מים. הוא נשכב לנוח, תוך כדי הרבה קללות וגניחות.

META
מבצע מנוחה קצרה ומנצל 2 פרצי ריפוי.
הצלה: 14.
משאבי דמות:
ספוילרהצג
1 נקודות פעולה
16/22 נק''פ. מדמם.
6/6 פרצי ריפוי.
2 צנצנות מסתוריות.
4 מ''ז.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 11 דצמבר 2018, 17:04

מא"ר
ספוילרהצג
"אתה בסדר?" היא רצה אל מורת'ון. "מוזר שהם ממלכדים את הכלא שלהם. לרוב בתי כלא לא נותנים למי שכלוא דרך להתאבד... בכל אופן, בואו נבדוק אם יש עוד כאלה. אם כן, נוכל להפוך אותם למדרגות! שולפים את כולם ואז מטפסים בעזרתם ללמעלה!"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 דצמבר 2018, 17:11

מא''ר
ספוילרהצג
''רק אישה יכולה להיות מספיק מטומטמת כדי לחשוב שבמצבי אני בסדר'', נאנח מורת'ון. ''תתמקדי בלטפל בי. וכמתנקש אנ ייכול לומר לך שהפגיון העלוב הזה בקושי יחזיק אותי, שלא לדבר עליכם''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 28

שליחה על ידי אביעד » 11 דצמבר 2018, 20:56

ת'אליסרההצג
"הממ... באמת? אשמח אם תחכי כאן בכל זאת עד שתגיע הכהנת לינורה. אחרי הכל, ייתכן שישנם עוד יצורים כמוהו בסביבה, מחכים לרגע שנוריד את העירנות. כל הכבוד, אנחנו צריכים בעיירה שלנו אזרחים בדיוק כמוך!" אומר הלורד, שבע רצון מעצמו. בינתיים מגיע ואלת'ורון ופותח את דלת המגדל, מזמין אתכם להיכנס. באותו הרגע מגיעה בת אנוש נמוכה, עם שיער בלונדיני מלוכלך ובגדים מותכמים בבוץ, מלווה באחד מחיילי המשמר. "לינורה תיאופלד לשירותך. למה קראת לי, ואלת'ורון?" היא עוזבת אותו ופונה ללורד פדריג "מרכוס, יכול להסביר לי מה קורה כאן עם ההולואים?"
רדהצג
"בן אדם, אתה רוצה להגיד לי שמכל האנשים בעולם אתה התעוררת? האדמה לא יכלה למצוא מישהו מוצלח יותר? נו, אם ככה אני מבוטח. אתה לא באמת יודע מול מה אתה נלחם אפילו, נכון?"
מא"רהצג
כשמורת'ון נח, ראליין מספר לכם כל מה שראה על המלכודות בחדר: החריצים בקירות הם חלק ממלכודת משוכללת במיוחד שיורה להבים דקים בדפוסים אקראיים. לפעמים הלהבים האלה מורעלים, לפעמים לא. בחדר ישנן מלכודות נוספות, למשל בתקרה ישנם שני תאים שנראים כמו מלכודת רובי קשת - אם תיגעו במרצפות הלחץ תפעילו את המלכודות, ואתם יכולים לראות כמה מהן. בנוסף, הקובולדים ידועים בחיבתם למלכודות בור, למרות שהוא לא רואה כאלה כאן.
בכל אופן, לאחר מספר שעות מנוחה מגיעים 5 קובולדים נוספים לחדר, והשניים שהיו שם עוזבים. הם קוראים לתור הבור "אלף, עכשששיו תורך לבוא! תתכונן!" ומשלשלים את המעלית מטה.
out
ח'אן - לגבי ניצול פרצי ריפוי במנוחה קצרה הייתי ממליץ לך לשאול את ניצן לגבי כמה יכולות שיש לדמות שלו ויכולות לעזור לך במצב הזה. תערוך משאבי דמות בהתאם
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 דצמבר 2018, 20:59

אביעד
ספוילרהצג
רד מפנה את גרזנו לעבר מקור הקול "מי שם?" הוא שואל "אין לי עניין להילחם בך"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 11 דצמבר 2018, 21:46

רדהצג
"לי דווקא יש עניין. בוא נראה אם אתה שווה משהו"
ואז רד שומע זמזום של מיתרי קשתות, והחיצים נורים.
"מאסטר סארוק אומר שאתה מהווה איום, אבל לא נראה לי שאתה באמת שווה הריגה."
meta
התקפות על רד
חץ 18 נגד דרג"ש. בפגיעה 3 נזק.
חץ 25 נגד דרג"ש. פגיעה. 3 נזק.
חץ 14 נגד דרג"ש. מניח שפספס.
מקם את עצמך איפשהו במערה מקודם, לא משנה איפה.
ת'אליסרההצג
משלים את התגובה מקודם
in
אתם עולים למגדל הקוסם, ומתיישבים. הכהנת לינורה לא נראית שלווה במיוחד, ולוחצת לחלק מים קדושים לאנשי המשמר, בעוד הלורד פדריג מתנגד וממליץ להגביר את הכוננות במקום, מכיוון שמים קדושים יעמיסו על קופת העיירה. ואלת'ורון לא נוקט עמדה.
באמצע הדיונים פונה אליך הקוסם ואלת'ורון "אז מה דעתך? הרי את היחידה מאיתנו שראתה יצור כזה ושרדה כדי לספר על זה... אז אם יש לך עצה לתת נשמח לשמוע אותה."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 דצמבר 2018, 22:02

אביעד
ספוילרהצג
out
אני מניח שתורי
in
הר נוהם בעוד שני חצים ננעצים בו "ממזר פחדן" הוא רוטן וממהר להסתתר מאחורי קיר, הוא הולם בקיר בעודו רוטן בשביל לעורר את הכוחות של האדמה.
mata
מיקום ראשוני M5
תנועה: בהתאם לכיוון התקיפה של החצים אני תופס מחסה על ידי תנוע לאחת מהנקודות הבאות:
H3 (ירי מלמטה)
H5 (ירי מלמעה)
P10 (ירי מצד שמאל)
N10 (ירי מצד ימין)
פעולת התקפה: תוקף את הקיר (זה חוקי, בדקתי) בכוח האדמה (3 נק"פ זמני בפגיעה) פגיע: 23 נזק 14.

משאבים
ספוילרהצג
נק"פ 27/33
נק"פ זמני: 0.
כוחות התקלות: מתקפת איל הרעם.
כוחות יומים: צורת כרוז החורף.
נקודות פעולה:1
משב מרענן: לא נוצל.
חניתות הטלה: 4/4

פרצי ריפוי: 12/12
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 11 דצמבר 2018, 23:46

רדהצג
"ממזר פחדן? אתה זה שעומד למות פה. לורד סארוק לא יהיה מרוצה, הוא קיווה שיהיה לו מה לעשות עם הנשמה שלך."
רד חוזר אחורנית, וסודק את הקיר בגרזן המוט שלו, וזה לא תורם ליציבות הנשק בידיו. גרזני מוט לא נועדו לדברים האלה.
meta
ההתקפה פגעה, עוד כמה מכות והקיר ילך פייפן. מה שכן, הוא לא מקבל את הנק"פ הזמניות.
רד נע לH3
תור רד
out
כדי להבין למה רד לא מקבל את הנק"פ הזמניות למרות שההתקפה פגעה, חפש בספר לשחקן את החוק על השק המלא בעכברושים. בזבוז זמן, עדיף הגנה מלאה.
meta לא mata
שאלות לזה שמדבר איתך?
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 דצמבר 2018, 00:44

אביעד
ספוילרהצג
"אתה יודע תמיד ידעתי שאני לא אמות בשיבה טובה אבל אף פעם לא חשבתי שאמות בגלל פחדן ארור שאפילו לא מראה את הפרצוף המכוער שלו!" רד צועק "ומי זה סארוק?"
meta'
הגנה מלאה

נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 12 דצמבר 2018, 18:11, נערך 3 פעמים בסך הכל.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 12 דצמבר 2018, 13:39

מאר
ספוילרהצג
אני נותן לך לרפא פרץ ריפוי+5 פעמיים בין מנוחות קצרות.
הצעה - בואו נקפוץ על המעלית כולנו ונלחם בהם.
שאלה - אפשדר תיאור מדויק של החדר? ומי ממלכד תא כלא? אם הם רוצים להרוג אותנו הם היו עושים את זה יעיל יותר, ואם הם רוצים לחקור אותנו אין סיבה שירצו לתת לנו דרך להתאבד. זה תא כלא שבנוי ממש מטומטם (תלונה על הקובולדים, כן? לא עליך).
סליחה שאין תגובה IN, מחכה שיגיבו להצעה שלי.
משאבי דמותהצג
25/25 חיים
8/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 1
כוחות מנוצלים:
התקלות:
יומיים:
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 12 דצמבר 2018, 17:24

ת'
ספוילרהצג
ת'אליסרה חושבת לרגע ואומרת "היצור הזה היה משוגע לגמרי, צעק שטויות ואז שכח את כל מה שאמר. בנוסף לכך, הוא היה חזק במיוחד ומסוכן מאוד. אם הולו אחר יופיע, הוא יהווה סכנה לכל העיירה. לעניות דעתי, הלורד, לצייד את השומרים במים קדושים שווה את הזהב הדרוש."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שער הצלמוות - עץ משחק (4/5) [מו''ד 4]

שליחה על ידי אביעד » 18 דצמבר 2018, 13:57

אלי וראלייןהצג
out
זה אני תכננתי את התא הזה - אם אתם רוצים למות אתם יכולים לתקוף את עצמכם בכל מקרה. אם אתם רוצים לברוח המלכודות האלה ידאגו שלא תעשו את זה. כי הם מעדיפים אתכם מתים על חופשיים. או שאולי אתה צודק אבל בשביל לדעת למה אתה צודק (אם בכלל) אתה צריך גלגול מבוכים מוצלח. או לנחש ניחוש אחד נכון.
ממתין לתגובתך הל
הח'אן לא רלוונטי כרגע אלא אם בא לכם לדב"ש אותו. נסכם בפרטי.
ת'אליסרההצג
"ובכן, זה יקח זמן. את יודעת כיצד להכין מים קדושים?" שואלת הכהנת לינורה. "אני צריכה אותך שתעזרי לי."
out
יש לך הטלה טקסית או את הכישרון של האלכימיה בסוף?
סיגפרידהצג
לאחרונה קיבלת זימון ממלך האלפים של יער הארקן אלדווין קינטאיאן (תואר די יומרני בשביל מנהיג של שבט לא גדול במיוחד). השליח אמר שתקבל את כל הפרטים כשתפגוש אותו. כרגע אתה מחכה בחדר המתנה מאוורר עד שתוכל לפגוש את המלך, ולידך יושב אלף אפל, חריג בנוף המולדת האלפית. השומרים האלפים נועצים בו מבט לא נעים במיוחד, אבל לא מגלים סימני תוקפנות או משהו, כאילו זו לא הפעם הראשונה שהוא פה.
out
האלף האפל הוא אלישע. תהרגו אחד את השני ונריץ למשימה :D
אפולוהצג
אביך שלח אותך אל מלך האלפים של יער הארקן אלדווין קינטאיאן. הוא אמר לך שהוא לא יודע את כל הפרטים, אבל כשתפגוש את המלך תקבל אותם. כרגע אתה מחכה בחדר המתנה מאוורר עד שתוכל לפגוש את המלך, ולידך יושב זד בשריון בוהק, חריג בנוף המולדת האלפית. השומרים האלפים נועצים בך מבט לא נעים במיוחד, אבל לא מגלים סימני תוקפנות או משהו. אחרי הכל הם כבר מכירים אותך.
out
הזד הוא ליאור. תהרגו אחד את השני ונריץ למשימה :D
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 דצמבר 2018, 14:01

אביעד ואלישע
ספוילרהצג
סיגפריד ממתין בסבלנות, עד כמה שאלפים אפלים ידועים בתור סכנה, זה עדיין לא עשה משהו, ויהינה בנתיים מהגנת הספק.
הוא חוזר להסתדר בנוחות, שריון הפלדה שלו מכסה את רוב גופו, סמל קדוש חרוט עליו ועל מגן המתכת הגגדול שלציו. חרב ארוכה קשורה בנדן לחגורתו, פניו מוסתרות מתחת לקסדה שלו כרגע, אבל לא קשה לראות שלזד יש רק קרן אחת, אשר כמו עורו- אדומה. שיערו השחור הקצר נשמט ממנה לעורפו.
נערך לאחרונה על ידי liorgonen3 ב 18 דצמבר 2018, 14:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 דצמבר 2018, 14:05

אביעד וליאור.
ספוילרהצג
האלף האפל יושב בנינחות מנומסת, שערו לבן כמו השלג ועיניו אדומות-ורודות כיין דובדבנים מהול. עורו שחור בוהק מעט כמו זכוכית געשית אך מעט מאוד ממנו חסוף, הוא עוטה גלימות ארוכות ועבות אפורות ולובש כפפות לבנות, הגלומות כוללות שיכמיה תפורה מעט יותר בהירה עם ברדס שכרגע לא בשימוש, הוא מחייך חיוך חביב ונראה שמנסה בכל כוחו לא לתת לאלפים בחדר תירוץ לפעולה תוקפנית.
הוא מסתכל על הזד אך לא בוהה בו בחוסר נימוס ולא פונה עליו, אם הוא יהיה מעוניין לדבר הוא יפנה עליו ואם לא אין סיבה להטרידו.
א.ש.
שלח תגובה