ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שער הצלמוות - עץ משחק (4/5) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

שליחה על ידי tkhag1 » 27 נובמבר 2018, 01:30

ספוילרהצג
out
בהתחשב בכך שרד הוא כנראה היחיד מבני השבט שראה את השמש בעידן הנוכחי סביר יותר שתחתית תהייה השפה השנייה שלו (או אפילו הראשונה שלו) ולא גמדית או ענקית, אבל אני מניח שאתה מעדיף להיצמד לשפות הגזע ולכן אני אלך על גמדית למרות שכנראה תחתית תהייה שימושית יותר.
in
בעודם הולכים בחשכה רד זונח את חושי הראיה ומאמץ את חוש המישוש שלו, אך זה מחוויר לעומת שמיעתו, הוא שומע את מבנה האדמה, כאילו היא עצמה מדברת עליו, כמו אם המדריכה את בנה האהוב.
האדמה כמעט כאילו מנסה להתיישר באופן פעיל ולסלק מכשולים בדרכו, הד של קול הלוחש לו כמו אם הקורה לבנה הקטן לחזור לאוהל.
החשיכה אינה מפחידה אותו או מלחיצה אותו, הוא מרגיש בנוחות כמו תינק ברחם אימו.
כאשר הוא נכנס למערה הוא מביט מסביבו, המערה של שריוט הייתה לא יותר מחדר אחד גדול עם כמה כוכים, המקום משונה מאוד בענייו.
רד מביט אדם ואז אומר בגמדית "שלום לך זר" וחוזר על דבריו במדוברת במידה והוא רואה כי שליטתו הדלה של האדם במדוברת עולה על שליטתו בגמדית.
"היכן שריוט? מי אתה? למה כוונתך באחרונים?" הוא מביט בו "ומדוע רצונך שאילך איתך?"
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 27 נובמבר 2018, 14:10

אני, עצמי ואביעד
ספוילרהצג
"תה?... סלח לי על חוצפתי, לורד-מג, אבל אין לנו זמן לתה כרגע! אלה אנשי עיירתך שנמצאים בסכנה - אחד מהם נקרע לגזרים ממש ברגע זה! תגייס את כל השומרים, אני בטוחה שביחד כולנו נצליח להביס את אותו משרתו של "קלארל הנכבד"!" ת'אלסירה אומרת, בתקווה שהשם יעלה משהו אצל הקוסם.
META
משהו שרציתי לעשות מקודם ושכחתי, זה לגלגל היסטוריה ולראות אם השם קלארל הנכבד מזכיר לי משהו.
היסטוריה: 19+12 = 31 (הוכחה שגלגלתי 19, כי הכמות גלגולים הטובים שהיו לי במשחק הזה מחשיד אפילו אותי)
כי אני אוהב שמתייחסים אלי
ספוילרהצג
מצבים:
23\10 נקפ
7\5 פרצים
1\0 נק פעולה
לחש מוכן: ענן כפור

נוצלו (היתקלות): צעד פיה, פרץ ריפוי
נוצלו (יומיים): נק פעולה

כסף: 20 זהב
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 נובמבר 2018, 14:54

מא''ר
ספוילרהצג
מורת'ון סוקר במהירות את האלף, מנסה לזהות חפצי ערך.

META
פשיעה: 1d20+12=31
משאבי דמות:
ספוילרהצג
2 נקודות פעולה
22/22 נק''פ.
1/6 פרצי ריפוי.
2 צנצנות מסתוריות.
מנוצל - מטח מעוור (יומי).
4 מ''ז.
ספוילרהצג
[spoiler/]
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 27 נובמבר 2018, 16:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 27 נובמבר 2018, 14:57

מאר
ספוילרהצג
ראליין מביט באלף בחשד ואומר "הוא האחד והוא היחיד"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 27 נובמבר 2018, 18:34

מא"רהצג
"כלום עוד לא הבנת כי אין הגובלין תר אחר חפצי ערך? זממו עוד אינו ברור, אך הזדון בלבבו נראה בעליל ואילולא יעמדו בדרכו מזימתו תצלח. שומה עלינו לנסות להימלט מכאן לאלתר, ולהתריע מפני האויב!" האלף מתעלם מפנייתו של ראליין בהפגנתיות, ונועץ בו מבט חודר. "נצר פיות צעיר, הפגן יתר כבוד לקשישים ממך."
out
פשיעה עוזרת לגנוב חפצי ערך, אבל לא כדי לראות אותם. בשביל זה יש תפיסה.
בכל מקרה, הבגדים של האלף כבר לא שווים הרבה, ואתם לא רואים עליו משהו בעל ערך.
ת'הצג
"נקרע לגזרים בזה הרגע? פרטי" שואלים השומרים. הזקן לעומתם רגוע יותר: "עלייך לנוח. אין ביכולתך ללכת ולהילחם כך. הסבירי לנו את המצב בפירוט והשומרים שכאן ילכו לטפל בתקרית. בכל מקרה, אנחנו צריכים לדבר באריכות.
meta
קלארל הנכבד הוא לא דמות שמוכרת לך. ת'אליסרה שמעה פעם את השם הזה ולא בהקשר נחמד. (מציין - לא על כל אדם ספיציפי אפשר לגלות עם מיומנויות ידע.)
ואני מאמין לגלגולים שלך גם בלי ההוכחות העלובות שאתה מציג ושאפשר לזייף בקלות. :D
ר'הצג
out
טוב אז כמו שסיכמנו רדסטון מבין תחתית.
in
"שריוט? מי זה? בכל אופן, האחרון, אתה בא איתנו. אתה יכול לבחור להישאר כאן, אבל אז תמות, ככל הנראה. שאלות?"
out
tkhag1 כתב:
27 נובמבר 2018, 01:30
בעודם הולכים בחשכה רד זונח את חושי הראיה ומאמץ את חוש המישוש שלו, אך זה מחוויר לעומת שמיעתו, הוא שומע את מבנה האדמה, כאילו היא עצמה מדברת עליו, כמו אם המדריכה את בנה האהוב.
האדמה כמעט כאילו מנסה להתיישר באופן פעיל ולסלק מכשולים בדרכו, הד של קול הלוחש לו כמו אם הקוראת לבנה הקטן לחזור לאוהל.
החשיכה אינה מפחידה אותו או מלחיצה אותו, הוא מרגיש בנוחות כמו תינק ברחם אימו.
אתה בטוח שאתה לא דובר רוסית במקום תחתית? :D
ד"א ברכות לסוכנים החדשים - ת' ו-ר'.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 27 נובמבר 2018, 18:45

ת'
ספוילרהצג
ת'אליסרה פותחת את פיה להמשיך ולהתווכח עם הזקן, אבל לבסוף נכנעת. היא באמת תשושה, ועדיף שהיא תהיה במצב כשיר לקרב מאשר שההולו יקרע אותה לגזרים ברגע שתחזור למגורי המשמר. היא מהנהנת ונכנסת בעקבות הזקן למגדל.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 נובמבר 2018, 19:06

אביעד
ספוילרהצג
רד מושך בכתפיו "אני אבוא איתך, אל מדוע אתה צריך אותי?'
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 נובמבר 2018, 15:39

אמ"ר
ספוילרהצג
"אני עדיין לא מבינה למה לתת לך לשמור את הטבעת. אני מתכוונת, גם אם הוא רוצה מטרות זדון, תמיד קל יותר לעשות דברים אם יש לך יותר כסף, ואני בטוחה שבעיר הקרובה הוא יוכל למכור אותה בהרבה מאוד כסף. חוץ מזה, הקובולדים שלו בטוח רוצים את הטבעת הזאת. למה בכלל הקובולדים האלה מקשיבים לגובלין? הוא כאילו נחות יותר אפילו מהם. בכל אופן, אני אומרת שנישן עכשיו טוב בכלא הזה ואז נברח מפה ונהרוג את כולם. הם לא נחמדים ולא רוצים שלום."
משאבי דמותהצג
24/25 חיים
4/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 0
כוחות מנוצלים:
התקלות:
יומיים: צעקה מעוררת.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 28 נובמבר 2018, 21:20

ת'אהצג
השומרים לא נכנסים עם ת'אליסרה למגדל, ורצים לחפש את השומר שהותקף. ת'אליסרה מטפסת בעקבות הקוסם לקומה הרביעית במגדל. זה נראה כאילו הקומות הראשונות נעולות ואינן בשימוש זמן רב. "שבי" הקוסם מחווה בזרועו על כיסא. הוא הולך למטבח, ולאחר מספר דקות חוזר עם תה. "שתי" אומר הקוסם, ושותה מעט מהתה שלו. אז הוא אומר לת'אליסרה "אז את אומרת שראית הולו, שמשרת אדון בשם קלארל. תארי את ההולו בבקשה. כל הפרטים חשובים." הוא נועץ בה מבט, מוציא עט ופנקס מבגדיו.
רדהצג
"כדי שתעזור לנו, קווק יסביר לך." חיזיון לא נעים של זומבים קורעים לגזרים חבורה של אנשים פטריה. "כמו שראית, זה מה שאנחנו צריכים להתמודד איתו מאז שהמתים של העיירה שמעלינו מסרבים לנוח. גם ההתעוררות שלך קשורה לזה. אתה מחזיק בכוחה של האדמה, וגורלך קשור בגורלה, מכיוון שאתה האחרון מבני שבטך." אומר האדם במסכה.
out
Родина мать
אמ"רהצג
"אין חפצם בטבעת. משאלתם האחת הינה הבאת חורבן על העמק. אין בלבבם דבר לבד מזדון. יתר על כן, מדוע עליהם לתור אחר זהב ותכשיטים, כאשר בקרוב יוציאוני על כל כספי וזהבי מבור זה הישר אל חדר העינויים? אז יוכלו בני השרץ לחלץ ממני את כל אשר יחפוצו." אומר האלף הנכבד. "תהרגו את כולנו?" הקובולדים השומרים צוחקים "בחיים לא תצליחו, לא כשששששששששן-ברזל נמצא כאן! הפסססדתם קודם ותפסססידו ששששששוב! אם רק תעזו לנססות!" ובנימה פסימית זו אתם פורשים למנוחת הלילה.
לאחר המנוחה, בבוקר, הקובולדים משלשלים אליכם לבור, באמצעות לוח עץ מחובר לחבלים (דרכו נכנסתם לבור) מעט לחם יבש ומים "ארוחת בוקר!".
meta
בצעו מנוחה ארוכה.
ראלייןהצג
ראשית, במהלך השיחה עם האלף אתה מבחין במשהו מוזר בקירות הבור - הם חלקים מדי.
שנית, במהלך הלילה האלף הזקן מעיר אותך ולוחש "הוא לעולם והוא לתמיד. ולהבא אל תנהג בבורות בהכריזך את הסיסמא באזני כל חי!".
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 נובמבר 2018, 21:27

אביעד
ספוילרהצג
"אם תתן לי נשק מוט ושריון פרווה הזומבים חשובים כמתים" רד מחייך לעצמו "בכמה דרכים לשם שינוי".
רד הולך בעקבות האדם במסכה ואז שואל "מדועה אתה עוטה מסכה?"
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 29 נובמבר 2018, 16:04

ת'
ספוילרהצג
"הגעתי עם אחד החיילים למגורי המשמר. לחקור את נסיבות הרצח אתמול." ת'אליסרה לוקחת לגימה גדולה מהתה שלה וממשיכה. "כשבדקתי את זירת הפשע, שמעתי שאגה עמומה, כשלפתע ההולו יצא מהקיר והחל לתקוף אותנו. את פניו כיסתה מסכת עצם, וטפריו החדים היו... שחורים. כמעט בלתי-מוחשיים, עשויים מצל. הוא לא הפסיק לצעוק שהוא משרתו של אותו קלארל הנכבד, שבקרוב משימתם תושלמנה... לא הצלחתי להביס את היצור, והשומר שהיה עימי צעק לי לברוח, למצוא את הכוהנת לינורה."
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 01 דצמבר 2018, 19:30

רדהצג
"נשק תקבל בקרוב. ואני לובש מסכה מכל מיני סיבות, אחת מהן היא כי אני לא רוצה שיראו מי אני. אבל קודם בוא נשב ונדבר. למה בדיוק התעוררת ומי זו שריוט?"
תאליסרההצג
כשת'אליסרה לוגמת מהתה, היא מרגישה תחושה מוזרה וחמימה. "זה תה מיוחד שיובא מרחוק, הוא בעל סגולות מרפא משניות. תשתי אותו, הוא יעזור לפצעים שלך." הזקן ממשיך לתחקר את ת'אליסרה, ונראה מוצה מהתשובות שלה לגבי מהותו של ההולו ואופן התנהגותו. "מאיפה רכשת את ההשכלה הנדרשת לזיהוי האל מתים? את לא נראית לי טיפוס דתי במיוחד. בכל אופן, הכהנת לינורה תחזור בערב, וזה לא משהו שאנחנו יכולים לזרז מכיוון שאנחנו יודעים איפה היא. בינתיים אנחנו צריכים לכנס את המשמר. את תלכי ישירות אל ביתו של הלורד פדריג ותמסרי לו מכתב ממני, שקורא לו להגיע מיידית אל המגדל שלי, ואז לכי לשער העיר ומסרי להם את המכתב השני, המיועד לכהנת לינורה." אז הקוסם סר לחדרו, וחוזר כעבור דקות מספר עם שני מכתבים חתומים בשעווה. אחד מיועד ללורד פדריג, ואחד למשמר.
meta
מנוחה קצרה, רענן כל כוחות ההתקלות ונצל פרצי ריפוי ככל שברצונך. כל פרץ ריפוי שתנצל כרגע ישיב לך 1 נק"פ נוספת.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 01 דצמבר 2018, 19:36

אביעד
ספוילרהצג
רד מחייך "אין לי מושג מדוע התעוררתי. ובאשר לשריוט זה נושא פרטי"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 01 דצמבר 2018, 20:16

tkhag1הצג
"נושא פרטי? כי אתה שואל על זה מההתחלה. אז כדי שנדע מי זו שריוט כדאי שתסביר לנו."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 01 דצמבר 2018, 21:31

אביעד
ספוילרהצג
"היא ידידה שלי מלפני הרבה זמן, אני לא יודע מה קרה לה אחרי שאובנתי" הוא נאנח "עוד משהו?"
שלח תגובה