ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שער הצלמוות - עץ משחק (4/5) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Hell lord

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

שליחה על ידי Hell lord » 23 נובמבר 2018, 11:48

כולם (חוץ מ-אני לא ממש בטוח בעצם מי כי גם tkhag1 הצטרף)
ספוילרהצג
IN
ראליין נח לכמה דקות, ואז הוא מסתובב ברחבי החדר, מועט בכמה אבנים קטנות שמצאו את דרכן לתוך התא ואז הוא ניגש לאלף הזקן ומעיר אותו בעדינות, שואל אותו "מי אתה וכיצד מצאת את דרכך לכאן?"
משאבים
ספוילרהצג
נק"פ: 21
נק"פ זמני: 0
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 7): 1
נקודות פעולה: 2
מצבים: אין

אבחנה פסיבית: 15
הבחנה פסיבית: 22
דרג"ש: 18
קשיחות: 11
תגובה: 14
רצון: 16

כוחות התקלות מנוצלים: אין
כוחות יומיים מנוצלים: אין

חפצים מתכלים:
אין
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 23 נובמבר 2018, 13:33

ת'אליסרה
ספוילרהצג
"כמובן - לא הייתי מפריעה אם זה לא היה חשוב, לורד מג!" ת'אליסרה קוראת לזקן בתואר הכבוד בו היו משתמשים לפנייה למורים באקדמית האלדרינים בה למדה, מבלי לשים לב. "הולו רצחני נמצא במגורי השומרים, אתה מוכרח לבוא לעזור - אני מניחה שזה גם מה ששני אלה באו לומר לך." היא מצביעה על השומרים.
הספויילר שהדיקטטור האכזר דורש ממני להוסיף בכל תגובה למרות שאין בו צורך
ספוילרהצג
מצבים:
23\10 נקפ
7\5 פרצים
1\0 נק פעולה
לחש מוכן: ענן כפור

נוצלו (היתקלות): צעד פיה, פרץ ריפוי
נוצלו (יומיים): נק פעולה

כסף: 20 זהב
נערך לאחרונה על ידי ליזי ב 23 נובמבר 2018, 14:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 23 נובמבר 2018, 14:08

כולם כולל כולםהצג
מכיוון שאלישע הצטרף (הוא שלח רק רקע, עוד לא תיקן אותו שלח דפ"ד) אבהיר בנוגע לתגובות
1. רושמים כל תגובה בספוילר. יותר נוח לי ככה.
2. לפני התגובה רושמים למי היא מיועדת. כרגע יש 3 קבוצות - הקבוצה הראשית, ליזי, ואלישע שעוד לא בפנים.
3. לא קוראים ספוילרים שלא מיועדים לכם.
4. קוראים את כל הספוילרים שכן מיועדים לכם.
5. אם יש משהו לא ברור תגידו לי.
מורת'ון אלי וראלייןהצג
"אני לארונגאר טולקוון." אומר האלף לאחר שראליין מעיר אותו "ציר מאת אלדויין קינטאיאן ירום הודו, מלך האלפים אשר במזרחו של יער הארקן, בשליחות דחופה אל הלורד פדריג אשר במפלט חורף. בדרכי שבו אותי הקובולדים הללו והנני מוחזק כאן מזה שבועיים תמימים ללא סיבה." אומר האלף, מראה טבעת חותם מוזהבת, מעוצבת בצורת נחש הבולע את זנבו. " שלושת רעי אשר נשבו עמי נלקחו לבלי שוב, ולבי חרד בקרבי שמא כלתה אליהם הרעה."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 נובמבר 2018, 18:40

מא''ר
ספוילרהצג
''בן אצולה, מה?'', אומר מורת'ון בנימה לא ידידותית במיוחד. ''וכזה מפונפן למדי. לא משנה. מעניין אותי למה להם להחזיק בך שבועיים כשאפשר לחסל אותך ולחסוך את הוצאות האוכל''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 24 נובמבר 2018, 19:39

מי שאני איתו
ספוילרהצג
אלי בוהה ברצפה ונראה שהיא חושבת. זה מפתיע אתכם, כי היא חושבת ולא משתפת אתכם במהלך המחשבתי שלה.
META
ידע היסטוריה על הטבעת של האלף:
dragonitzan גלגל 1d20+6 וקיבל תוצאה סופית של 18:
12
משאבי דמותהצג
24/25 חיים
4/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 0
כוחות מנוצלים:
התקלות: נשאר שימוש אחד למילת תפארת, חלקות לשון
יומיים: צעקה מעוררת.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 25 נובמבר 2018, 08:57

אליהצג
הטבעת של האלף היא טבעת חותם מלכותית, שנראית יקרה מאוד. טבעת זו מסמלת את בית המלוכה קינטאיאן, ולכן האלף נושא אותה. את לא יודעת על בית קינטאיאן דבר, מלבד זה שהמורה שלך לימדה אותך פעם שהם חיים ביער הארקן ונלחמים בגובלינים שבוזזים את דרך המלך. ושבני האצולה שלהם מדברים בשפה גבוהה גבוהה, ואת אמרת לה שהם נפוחים מעצמם מאוד, והיא אמרה לך...
ת'אליסרההצג
"הולו? היצורים האלה? כבר שנים שהם לא צצו פה." תמה הקוסם. "היכן ראית את ההולו לאחרונה? עלינו לוודא שאכן מדובר באחד כזה."
כולם outהצג
לא אתייחס לתגובה בלי משאבי דמות. אם יש בעיה מינורית אעיר עליה פה.

ניצן - כוחות ההיתקלות שלך לא מנוצלים. תקן בתגובה הבאה בבקשה.
הל - בעיקרון במנוחה קצרה אלי יכולה לשיר ואתה מוסיף את מתאם הכריזמה שלה (5) לערך פרץ הריפוי שלך. תקן בתגובה הבאה בבקשה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 25 נובמבר 2018, 14:40

מא''ר
ספוילרהצג
''בן אצולה, מה?'', אומר מורת'ון בנימה לא ידידותית במיוחד. ''וכזה מפונפן למדי. לא משנה. מעניין אותי למה להם להחזיק בך שבועיים כשאפשר לחסל אותך ולחסוך את הוצאות האוכל''.

META
מנצל פרץ ריפוי.
משאבי דמות
ספוילרהצג
2 נקודות פעולה
22/22 נק''פ.
1/6 פרצי ריפוי.
2 צנצנות מסתוריות.
מנוצל - מטח מעוור (יומי).
4 מ''ז.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 25 נובמבר 2018, 16:57

ת'אליסרה
ספוילרהצג
"במגורי המשמר - ההולו הוא זה שרצח את השומר אתמול. הוא מתקיף שומר אחר בזה הרגע - אין לנו זמן לפטפוטים, אתה מוכרח לעזור!"
עם כל הכבוד שיש לת'אליסרה לאשפים מבוגרים ממנה, ויש כבוד, היא תמיד תיעבה את האיטיות והקצב המגוחך שלוקח להם להכנס לפעולה ולהחליט החלטות.
כי אני אוהב שמתייחסים אלי
ספוילרהצג
מצבים:
23\10 נקפ
7\5 פרצים
1\0 נק פעולה
לחש מוכן: ענן כפור

נוצלו (היתקלות): צעד פיה, פרץ ריפוי
נוצלו (יומיים): נק פעולה

כסף: 20 זהב
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 25 נובמבר 2018, 20:37

אלי ממורת'ון וראליין (לאביעד אסור להסתכל)
ספוילרהצג
ראליין מביט באלף בהפתעה לשמע השפה הגבוהה, ואז אומר "האם וכל בבקשה לספר לנו את כל מה שאתה יודע על הקובולדים הללו?"
משאבים
ספוילרהצג
נק"פ: 24
נק"פ זמני: 0
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 7): 1
נקודות פעולה: 2
מצבים: אין

אבחנה פסיבית: 15
הבחנה פסיבית: 22
דרג"ש: 18
קשיחות: 11
תגובה: 14
רצון: 16

כוחות התקלות מנוצלים: אין
כוחות יומיים מנוצלים: אין

חפצים מתכלים:
אין
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 25 נובמבר 2018, 22:06

מא"רהצג
"כלום אינך יודע את ערכם של בני ערובה כקלפי מיקוח?" שואל לארונגאר את מורת'ון. "איני יודע ולו דבר על הקובולדים הללו, אך קרוב לוודאי כי הינם מונהגים בידי השקץ המקועקע, בן הגובלין שן ברזל, בן לשבט דגרברג הארורים. בני העוולה פושטים על דרך המלך ועל אדמות האלפים אשר למלכנו אלדווין קינטאיאן ירום הודו שביער הארקן, ולא נותרה לנו ברירה כי אם לשלוח צירים אל הלורד פדריג בבקשת עזרה, פן יבואו הקובולדים אף בהיכלותיו הוא. אך שרץ נתעב זה חבר אל הקובולדים, והם כורעים לרגליו ומצייתים לו, ואך נודע להם על דבר שליחותנו, הקימו כוח אורב ותפסונו במיצר." הוא עונה לשאלתו של ראליין. "לכשאברח מכאן, אכלה באותו שן ברזל את זעמו של האל האחד ולא אותיר ממנו פליטה."
out מצחיק
מובן שלא הסתכלתי בתגובה שלך הל, אני יודע את זה ברוח הקודש.
סתם כי שכחתי לציין את זה, כל החדר מואר בלפידים.
ת'אליסרההצג
"לא, ילדה צעירה. אם אכן מדובר בהולו, למרות שאין זה סביר, אין מדובר בעניין של מה בכך. אין לנו כרגע את המשאבים להתמודד עם יצור כזה, וגם את נראית כאילו את צריכה לנוח בדחיפות. ההולו הזה לא ילך לשום מקום בזמן הקרוב, וגם אם כן, כדאי שנתכונן אליו כראוי." אומר הזקן, והשומרים מהנהנים בהסכמה. "בואי, עלי למגדל שלי ונשתה תה."
out מצחיק
כל הכבוד :D כמה כיף להתייחס לאנשים שרושמים משאבי דמות
רדסטוןהצג
אתה מתעורר באור ירוק עמום, לא יודע כמה זמן עבר. לאחר כשעה מגיעים אליך מספר יצורים דמויי אנוש קטנים, שנראים כמו פטריות, ומביטים בך. הם נראים מבולבלים. לאחר כמה דקות אחד מהם הולך, וחוזר עם עוד כעשרה מהם, והם מקיפים אותך, נרגשים מעט. אחד מהם, גדול במיוחד, עם גידולים מוזרים בכל גופו מעורר בך תחושה שונה מהתחושה ששאר אנשי הפטרייה מעוררים בך. סוף סוף התעוררת. נצר אחרון לשושלת אנשי האבן. כבר לא ידענו אם מישהו מכם יתעורר אי פעם. אתה רואה פסלים רבים, מתפוררים במשך שנים. את חלק מהפסלים הכרת באופן אישי, כחברים לשבט. אבל הם כבר לא יחזרו. רק אחד נשאר.
meta
אין לך ציוד כרגע. כלום.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 נובמבר 2018, 22:21

אביעד
ספוילרהצג
in
רד מביט סביבו מבולבל, הוא ניגש לאחד הפסלים של בני שבטו ומעביר עלו את ידו, מרגיש את מגע האבן תחת עורו, הוא מביט בהם וחש גירוד מחזהו, הוא מרים את חולצתו ומביט על חזהו אני די בטוח שלבשתי שריון והחזקתי נשק... וזה... קיסוס שם למטה?/i].
הוא מביט באנשי הפטריה ושואל "היכן שריוט?" לא נראה שמשהו אחר בסיטואציה מטריד אותו.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 26 נובמבר 2018, 18:46

האנשים שלא הצטרפו באמצע
ספוילרהצג
"אדוני," אומרת אלי, קוטעת את השקט האלוהי, "יש לי שאלה אליך. אני מבינה למה לשן ברזל והקובולדים האלה לקחת אותך בשבי, אבל הטבעת הזאת שלך ראית יקרה. כאילו, אני ראיתי שם ערימה של אוצרות שוכבת במערה שלהם, אז נראה שהם אוספים דברים יקרים, אבל הם השאירו אצלך את הטבעת הזאת, שנראית כאילו היא שווה כמו כל הערימה ההיא בערך.
בכל אופן, אתה פחות נפוח ממה שאמרו לי על השבט שלך, אתה יודע? המורה שלי סיפרה לי עליכם שאתם מסתובבים ביערות ונלחמים בגובלינים ומדברים בשפה גבוהה ושאתם נפוחים, אבל החלק האחרון לא נראה כל כך נכון לגביך. אולי קצת. כשחושבים על זה, המורה שלי אמרה לי שגם אני צריכה ללמוד לדבר כמוכם, ואני אמרתי לה שקשה לדבר גם מהר וגם יפה ושצריך לבחור, והיא אמרה לי שזה לא הולך ככה ושלדבר מהר זה לא טוב, ואז אני אמרתי לה שאם היא הייתה משקיעה בלדבר מהר ולא יפה היא אולי הייתה מצליחה ללמד אותי משהו, ואז היא יצאה מהחדר ואמרה שהשיעור נגמר. זה היה מאוד משונה, כי גם ככה היא כמעט לא מלמדת כלום, אז ככה לגמור שיעור באמצע בלי שהבנתי כמעט כלום? והיינו באמצע ויכוח מעניין! בכל אופן בשיעור הבא הגיע מורה חדש שדיבר פחות יפה אבל באותה מהירות. זה היה מ-ש-ע-מ-ם. בכל אופן, אז למה הם נתנו לך לשמור את הטבעת הזאת? הסתרת אותה מהם או שמשהו פה מוזר?"
OUT
יש על האלף עוד ציוד יקר?
משאבי דמותהצג
24/25 חיים
4/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 0
כוחות מנוצלים:
התקלות:
יומיים: צעקה מעוררת.
נערך לאחרונה על ידי dragonitzan ב 27 נובמבר 2018, 11:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 26 נובמבר 2018, 21:46

רדהצג
עבר הרבה זמן. בוא איתנו, אחרון. אולי תדע יותר בעתיד. אנשי הפטרייה מסתכלים עליך.
out
tkhag1 כתב:
25 נובמבר 2018, 22:21
רד מביט סביבו מבולבל, הוא ניגש לאחד הפסלים של בני שבטו ומעביר עלו את ידו
אתה לא נוגע בפסלים כי אין פסלים, נראה לי שהבהרתי לך את זה, בכל אופן חוזר על זה שוב.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 26 נובמבר 2018, 21:49

אביעד
ספוילרהצג
לא נראה שהם עוינים... ואם לשפוט על פי הקיסוס עבר הרבה זמן... אני מניח שללכת איתם תהייה הבחירה הנכונה לעט אתה רד מהנהן ופוסע בעקבות איש הפטריה המנהיג
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 26 נובמבר 2018, 23:36

רדהצג
רד הולך בעקבות אנשי הפטרייה דרך קצרה במנהרות שמתח לאדמה. האור מתעמעם לאורך הדרך, ויש קטעים בהם החושך מוחלט ואתה לא רואה כלום. הם לא מתרגשים מזה, ורד לא בטוח שהם מודעים לעובדה שאינו רואה בחושך. לאחר זמן מועט הם מגיעים למערה גדולה, מוארת גם היא בפטריות זרחניות. המערה מלאה באנשי הפטריה, עומדים במעגל מסביב לאבן עצומה, עליה ניצב אדם במסכה. האדם פונה אליך בשפה התחתית, ואינך מבין מילה. אז הוא פונה אליך במדוברת עילגת ורצוצה "שלום, הנשאר הא-חרונים. אני שמח ל-פגוש אותכם כבר. תבואו איתנו?
meta
בנוסף להמשך העלילה, תאר איך רד הסתדר בחושך במנהרות.
שלח תגובה