ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

שליחה על ידי dragonitzan » 27 פברואר 2018, 15:06

כולם
ספוילר
הצג
"אם כך, אפשר להצטרף? משום מה כשאני מצטרפת לשיחה היא נגמרת הרבה יותר מהר, ואז כולם יהיו שמחים יותר. אל מה אתם מדברים? רוצים לשמוע סיפור? היום, כשהלכתי לי בדרכי, התקיפו את השוק כמה קובולדים. אתם יודעים מה זה קובולדים? זה כמו לטאה, רק על שתי רגליים, אדומה, לפעמים אפורה, אבל יש גם ירוקים, עם חנית ביד, אבל היו כמה עם חרב, וחושבים, אל אף שהם היו די טיפשים. בכל אופן, המשמר ניצח אותם. זה היה ממש מגניב. ניסיתי לעזור אבל עד ששכנעתי את השומר שאני יכולה להילחם - " אלי נושמת עמוק - "אז נגמר הקרב. נו טוב. מי אתם, דרך אגב?"
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 27 פברואר 2018, 15:08

כולם
ספוילר
הצג
"לא. אי אפשר, תודה על הרצון הטוב, אך זו שיחה פרטית וחשובה למדי."
לאחר מכן נראה שהאלפים פשוט מתעלמים מאלי.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 27 פברואר 2018, 15:29

כולם
ספוילר
הצג
זה שמתעלמים מאלי לא מונע ממנה להמשיך. למעשה, ללא הפרעות חיצוניות, קל יותר לדבר.
"אבל לא אמרת מי אתה... איך אני יכולה לדבר למישהו בלי לדעת את השם שלו? אני גיליתי לך את שמי, אז תגלה לי את שמך." אלי משלבת את ידיה על חזה ומרימה את ראשה בהתרסה.
"למען האמת, לא גיליתי לך את השם האמיתי שלי..." לוחשת אלי לעצמה. "קוראים לי אייליניה פולסרדן, אבל למי אכפת משמות אמיתיים? אתה יכול לגלות לי כינוי שלך, לפחות."
OUT/META
כולם (לפחות מי שעדיין מקשיב) להטיל ידע היסטוריה. מי שעובד ד"ק 15 לקרוא את הספוילר למטה.
נ.ב. אם זה לא עובד ככה תכתבו.
ד"ק 15 ידע היסטוריה
ספוילר
הצג
הסמל של הפניקס הבוער והשם פולסרדן מזכירים לכם משהו. פולסרדן, אתם נזכרים בזה שזהו בית אצולה חשוב למדי, שרוב שטחו הוא הרים בלתי ניתנים לישוב, ואל אף שמעמדו גבוה יחסית לא שומעים עליו כי הוא לא עושה כמעט שום דבר. יש שמועות על הילדה המעצבנת שלהם, אבל עד ליום הזה חשבתם שזו סתם אגדה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 פברואר 2018, 15:55

אני מבהיר-מורת'ון לא שיכור, הוא שתוי. הוא יודע טוב מאוד שהוא רוקד ריקוד סטפס אירי באמצע הפונדק, אבל הוא עליז, שתוי קצת ולא ממש אכפת לו. הבווארים שותים בלי שום בעיה ספלים של חצי ליטר בירה, בלי להשתכר לגמרי. ובאשר לכך שהוא ''פנה לאיכר כאילו הוא ברמן''-זה אביעד שלא הסביר לי שאייליאן זה סתם איכר, אני לא מחשיב את זה.

כולם
ספוילר
הצג
מורת'ון גומע את כוס הבירה, מרוקן אותה, ומזנק מהשולחן לרצפה, נוחת בקלילות לא רגילה, כשלפתע בא אליו דם הדרקון. ''הייתי שמח'', אומר מורת'ון, שתוי, ''אבל יש ירך חזיר מעושנת ותבשיל בקר שמחכים לי. אם אתם רוצים שיחה קלילה, אז בשמחה!''. הוא מקפץ משם בתזזיתיות לדוכן, וחוטף את הבשר המהביל. הוא מתיישב באחד השולחנות, לא רחוק מהאלפים המדוכאים והנגנת הפטפטנית. פניו אדומות מהבירה, והוא נוגס רעבתנות בבשר. ''אז'', הוא אומר בין נגיסה לנגיסה, ''מי אתם?''. מבטו סוקר את באי הפונדק, ונראה שהוא לא מחבב במיוחד כמה-במיוחד המתנשאים והמדוכאים, שיושבים בצד ולא שותים ורוקדים.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
thewolf

שליחה על ידי thewolf » 27 פברואר 2018, 16:13

אביעד
ספוילר
הצג
אם ניהלתי את השיחה עם ג'ון וארווין ואחר כך הלכתי לכולם זה לא מפריע משהו בסדר הזמן?
כולם
ספוילר
הצג
דם הדרקון דווקא מחבב את בן המחצית הזה, נראה שדווקא יש לו שכל ושהוא יכול להועיל לו.
"שמי מיכרון אני נוטר ואומנתי במיומנות נוטרים עתיקה,מטרתי היא להיות טוב ולעזור לאנשים, בעברי הייתי אציל קר-לב אך היום אני שונה."
בזמן שהוא מדבר ומזמין לשיחה את ארווין ואת ג'ון הוא מסתכל בצד ורואה את הפטפטנית שמדברת עם האלפים מלשמוע חצי שניה הוא מצליח להבין שהיא מדברת הרבה שטויות והאלפים רוצים לדבר ברצינות אז הוא מחליט לעשות מעשה ולעזור לאלפים המסכנים לפני שיתעלפו מרוב שהיא מדברת.
"טוב חברי" הוא אומר אל יושבי השולחן (מורת'ון, ג'ון, ארווין) "אני הייתי רוצה לצרף את הנגנת ההיא ממיקודם לכן לצערי אצטרך לעזוב לעת עתה."
כשהוא הולך לקחת את הנגנת הוא מסתכל בעיניים של האלפים בתור משתתף בצערם, על כך שנאלצו להיות איתה כל-כך הרבה זמן. כשהוא מגיע אליה הוא אומר: "שלום לך זמרת נחמדה אולי תרצי להשתתף בשיחה שכמה אנשים מדברים במקום לשוחח אתם, אחד מאתנו הוא בעל חווה את אוהבת חוות? ואם כן איזה בעל חיים את אוהבת בחווה?" תוך כדי שהיא מדברת הוא מוליך אותה לשולחן איפה שכולם נמצאים.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 פברואר 2018, 16:23

כולם
ספוילר
הצג
מורת'ון מקשיב בעניין בעודו קורע לגזרים את ירך החזיר המסכנה, כשלפתע עיניו ניצתות בזעם שנכבה כעבור רגע, כשדם הדרקון מודיע כי הוא כבר אינו בן אצולה. ''בני האצולה האלה...'', אומר בשנאה בן המחצית. ''מתנשאים כל כך, יהירים כל כך... והסוחרים העשירים, ואנשי המשטרה, לעזאזל איתם. סתם מושחתים, אם תשאל אותי''.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 27 פברואר 2018, 16:34

כולם
ספוילר
הצג
"אני לא ילדה קטנה!" אומרת אלי. "אני עוד מעט בת עשרים. זה שאני מדברת הרבה לא אומר שאני מדברת שטויות. זה שאתה מבוגר יותר ממני לא אומר שאתה אבא שלי."
באמרה זו אלי מתיישבת בזעף על כיסא מרוחק.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 פברואר 2018, 16:40

לדוד משה הייתה חווה-איה איה או!

כולם
ספוילר
הצג
''אין לך טאקט'', אומר מורת'ון השתוי בחוסר טאקט נוראי. הוא מניח את עצם החזיר המכורסמת, ומסתער ברעבתנות על התבשיל.

thewolf

שליחה על ידי thewolf » 27 פברואר 2018, 16:54

כולם
ספוילר
הצג
מיכרון בהלם הוא לא ציפה לכזאת התנגדות, "טוב" הוא חושב לעצמו לפחות יש לו עוד אנשי שיחה כאן, ויש לו תחושה שהוא עוד יראה את האישה ילדה הזאת בעתיד.
כשהוא חוזר הוא שומע את מה שיש למורת'ון לומר בנושא של בני האצולה ובנשוא של אלי.
"טוב אני מניח הנחות מאוד בסיסיות במבט ראשון על אנשים, הייתי רוצה לתקן את הרושם הראשוני שלי שהשארתי עליה, ובנושא בני האצולה הם לא רעים מטיבים אלו אנשים שמאמינים שיכולים לעשות טוב יותר ככל שהתקדמו אבל הם לא בוחלים בדרכים להתקדם.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 פברואר 2018, 17:11

כולם
ספוילר
הצג
מורת'ון הוא כעת גם אכול וגם שתוי. ''חה, בני אצולה'', הוא אומר, מתעלם מכלל האין משיחין בזמן הארוחה. ''אני גנבתי מעשרות בני אצולה, סוחרים עשירים, כייסתי המון, פרצתי המון! האנשים האלה הם רקובים לגמרי, הם יהירים ומתנשאים, הם חמדנים! והסדר שלהם רקוב ולא יעיל!''. הוא משתעל לפתע, כמעט נחנק מחתיכת בשר בקר, וממשיך לאכול כרגיל. בני מחצית מסוגלים לאכול הרבה. מאוד.

סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 27 פברואר 2018, 19:19

כולם
ספוילר
הצג
אלי מביטה בארנקה, וכשהיא מבינה שאין עוד מה לבזבז היא ניגשת אל מורת'ון, ולוקחת חתיכה גדולה מהמנה שלו.
"תודה," היא אומרת, עדיין עם האוכל בפה. "גם אני בת אצולה, אתה יודע? לא רואים את זה עלי, אבל אני כזאת. גם אני רקובה, יהירה ומתנשאת?" היא עוצרת רגע כדי לבלוע, וממשיכה לדבר. "אני מבית פולסרדן. שמעת עליו פעם? אנחנו לא כל כך חשובים, גרים צפונה מכאן." היא לוקחת ביס נוסף, ועוצרת לרגע. "בכל אופן, מי אתה?"
סמל אישי של משתמש
חובב מוד
תשובות: 2
יצירת קשר:

שליחה על ידי חובב מוד » 27 פברואר 2018, 19:42

כולם
ספוילר
הצג
הזדה, שעד כה שתקה, מתערבת בשיחה.
"אתה כייסת המון, פרצת המון, ועוד מתגאה בזה, אני חושבת שאני מתחילה לחבב את הבחור הזה..."
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:
thewolf

שליחה על ידי thewolf » 27 פברואר 2018, 19:47

כולם
ספוילר
הצג
מיכרון מתיישב ליד מורת'ון והוא מזמין לעצמו כוס שיכר אחת גדולה,
"בית פולסדרון אני חושב ששמעתי עליו פעם לא במיוחד אלא רק איזה שליח שהגיע משם והציע לאבי לקנות בית קיץ שם, אני הייתי הדוכס והשליט של חבל ארץ בדרום אבל שם הייתי אדם אחר אדם פחות טוב." כשהוא מסיים לדבר יש לו איזה דמעה בעין. "טוב, אבל התקופה הזאתי מאחורי וכיום אני אדם שונה."
כשהוא מסיים לדבר הוא נזכר למה הוא בכלל הגיע לפונדק הזה
"האם מישהו מכם מכיר אכרולוג בשם דובן, קבענו להיפגש כאן לפני ימים ואני דואג שהוא לא יבוא."
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 47

שליחה על ידי אביעד » 27 פברואר 2018, 19:52

כולם
ספוילר
הצג
Out - ח'אן, סליחה שהתקבלו לך בדמות.
מגלגלי תפיסה למיניהם - אם צריך לגלגל תפיסה אני לא בהכרח אומר אפילו. אם אתם רוצים לחפש משהו ציינו את זה ליד הגלגול.
דרקוניצן - אתה לא יכול לקבוע ד''קים ללא אישורי.
כולם - האירועים בתגובה הזו מוצגים בסדר כרונולוגי.
מיכרון
ספוילר
הצג
לפני שדיברת עם בן המחצית, דונובן האיכר משך בכתפיו: ''אני לא מכיר שום ארכיאולוג בשם דובן, נסה לדבר עם סלוואנה, אולי היא תזכור מישהו בשם הזה שעבר כאן.'', וארווין סמית' מהמשמר התפקע מצחוק: ''כוחות האופל? כאן במפלט חורף? אין דבר יותר הזוי מזה!''. הוא מתעשת מעט, וממשיך: ''מה שיש לנו כאן זה קובולדים, והשודדים הקטנים לעולם לא ישיגו מספיק שכל כדי לראות ברית עם כוחות האופל. חה חה חה!"
(לאחר השיחה הזו פנית אל בן-המחצית.)
ראליין
ספוילר
הצג
''סוף סוף הקרציה השתתקה. מה מעשיך כאן, אחי לכנסייה? מדוע איננו חברים?" שואל האלף.
Out - אם מישהו מזדהה אליך כחבר בכנסייה, זה אות לידידות. ד''א, אתה לא באמת שלפת נשק בפונדק והכנת התקפה, נכון? אתה בורח מהכנסייה וצריך לשמור על חשאיות. אתה גם לא רוצה לגמור בכלא.
כולם
ספוילר
הצג
אייליניה - האנשים דווקא שמחו לשמוע אותך מנגנת בחלילך, (במיוחד כי עוד לא מצאת דרך לדבר תוך כדי) ואת קוצרת תשואות מהקהל.
Meta - גלגלי דיפלומטיה כדי לראות כמה זהב תקבלי.
אורביניה
ספוילר
הצג
את שמה לב לדם-דרקון ענק במרכז הפונדק, מוקף באנשים. הוא נראה חזק למדי, ויכול להתאים. לעומתו, בקצה הפונדק מסתודדים שני אלפים בגלימות שחורות, פניהם מכוסים. הסכנה נודפת מהם.
כולם
ספוילר
הצג
In -
מורת'ון - ברגע שאתה אומר שגנבת מבני אצולה, אתה מבין את טעותך. האיש שלצידך, שדיבר עם דם-הדרקון, קם ומציג את עצמו: ''ארווין סמית' ממשמר הכפר. כמה סוחרים כויסו היום בצהריים, אתה עצור בחשד לגניבה. אנא התלווה אלי כרגע''.
Out - את האמת, אני לחלוטין לא בטוח שמורת'ון לא שיכור.
אם שכחתי משהו תגידו לי.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 פברואר 2018, 20:42

וואלה, יש סיכוי... או שלא...
התגובה שלי לכולם היא בסדר כרונולוגי.

כולם
ספוילר
הצג
מורת'ון לא נוהג להרביץ לבנות, אבל לבירה יש כידוע השפעה על המחשבה, ובעוד האצילה הבלתי נסבלת בולסת אוכל שגנבה מפשוט עם מסכן ששילם עליו את מלוא המחיר (ות'אמת, אולי טיפה יותר), מורת'ון מוריד לאלי סטירה.
---
מורת'ון קם מכיסא העץ בפונדק בכבדות, מתנודד מעט בשיכרון. ''כן, אדוני'', הוא אומר בעילגות של שיכור.
אביעד
ספוילר
הצג
אני אולי שתוי קצת, חושב מורת'ון, אבל האלכוהול הזה היה חלש. לעזאזל, סוואלה צריכה לקנות בירה ממישהו אחר. בכל אופן, אני יכול להעמיד לי פני שיכור בניחותא-מי יקח שיכור ברצינות?

שלח תגובה