ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 30 אוקטובר 2019, 10:59

"טוב, אם כך אני מציעה שנצא לדרך." אומרת ת'אליסרה בניסיון להרגיע את הרוחות "בואו נצא לכיוון המעגלים מחוץ לעיירה, וואלת'ורון יוכל להשתמש ב'יד הגורל' כדי לכוון אותנו למעגל הנכון"
META
יוזמה למקרה שיקרה מה שאני חושב שיקרה
13+1=14
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 02 נובמבר 2019, 21:56

לאחר שת'אליסרה מדברת עם ואלת'ורון ומגיעה להסכמה איתו, הוא קוטע את השיחה לפני שתעלה על שרטון. "רבותי, עוד מעט כל אלה יוצאים מהכפר ולא יפריעו לנו - בזמן שאתם תחפשו את שני הקוסמים שנעלמו לנו, מההיכרות הקצרה שלנו, אני אישית יכול להיות ערב לת'אליסרה כאן ויודע שהיא לא פועלת נגד הכפר בשום צורה שהיא. אם היא רוצה לצאת איתם, ניתן להם לצאת, והם ילכו אל מעגלי הדרקון ויחזרו עם הקוסמים שברחו." הוא מציע. "זו פשרה שאפשר לקבל" עונה לו הלורד פדריג, וממשיך "כדאי לשלוח איתם כמה שומרים שיסייעו להם, נוכל לצייד אותם תוך שעה - יש לכם אותה להתכונן, ובסופה תעמדו בשער הכפר." הוא חותם, לחוסר שביעות רצונו הגלויה של ראש השומרים. אז תאליסרה יוצאת יחד עם הקוסם ואלת'ורון לעבר המגדל שלו, על מנת לבצע את הטקס "יד הגורל". הוא משרטט על רצפת חדר הטקסים את הדיאגרמה של הטקס, מותאמת במיוחד לשאלה "לאיזה מן המעגלים כדאי לפנות" - הדיאגרמה הפעם לוקחת את צורתו של מחומש, כאשר בכל אחת מצלעות המחומש נמצא אחד מן היסודות של מעגלי הדרקון - מגנט, רגב עפר, קערת מים, נר דולק, ומפוח. כשהיד מופיעה, היא מצביעה, לשאלתה של ת'אליסרה, על מעגל הברקים, שנמצא צפון מזרחית לעיר, על דרך המלך המובילה לעיר פסגת מפל.
---
כעבור שעה, אתם מתייצבים בכניסה לעיירה, יחד עם הקוסם ואלת'ורון, ופוגשים את השומרים שהמתינו לכם: "שלום, אני פידאל" אומר שומר נמוך יחסית, "אני ופינדר נתלווה אליכם במהלך החיפוש אחרי תלמוס וארטמיס, נעים להכיר!" הוא אומר. פינדר, לעומתו, מהנהן בלי הרבה שמחת חיים. "הגיע הזמן לצאת." הוא קובע "אין לנו זמן לבזבז, עדיף שנקצר את דרכנו דרך הגבעות, ולא נלך בדרך המלך" הוא אומר, כשפידאל מתלונן "אבל הגבעות מסוכנות יותר, אין לנו סיבה להסתכן סתם!" ונענה "אירוך הדרך משמעו שהשניים האלה עלולים לסיים במעגל הדרקון ולברוח, אבל הם יכולים גם להטמין מארב. זה סיכון גדול יותר." בהיעדר הסכמה, פידאל, בסופו של דבר, פונה אליכם: "אתם לא חושבים שעדיך ללכת בדרך המלך? בגבעות יש קובולדים ושודדים. אין לנו סיבה להסתכן סתם כדי להגיע מהר!"
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 04 נובמבר 2019, 20:03

לפני שהם יוצאים לדרכם ראליין ממהר לשאול את הקוסם "מה הוא מעגל הברקים? אתה מוכן לספר לנו את מה שאתה יודע עליו?"
---
ראליין מחווה את דעתו בנושא "סביר להניח שטמנו לנו מלכודת כך או כך, ועל כן אני מאמין שהדרך המהירה יותר תהיה היעילה יותר"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 27

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 נובמבר 2019, 11:58

"אנחנו צריכים להגיע כמה שיותר מהר" עונה סיגפריד, "לא משנה מה הסכנות בדרך"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 05 נובמבר 2019, 12:52

אפולו שלא אמר מילה מאז העימות עם ראש המשמר לא טורח להגיב להם ומתחיל להתקדם בקצב מהיר בדרך הקצרה, ניכר שהוא אינו מרוצה
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 05 נובמבר 2019, 21:27

לשאלתו של ראליין, ואלת'ורון מסביר לו על מעגל הברקים - בעבר, הטקס לתיחה או לנעילה של השער להואקו מונדו פוצל והופקד בידי הדרקונים שבמעגלי הדרקון. כל אחד ממעגלי הדרקונים מקושר ליסוד מסוים - אש, מים, אדמה, ברק, ורוח. מעגל הברקים הוא המעגל בוא חי דרקון הברק, טיאטוס. מבין כל דרקוני המעגלים, קל מאוד להעיר את טיאטוס, והוא לא אוהב כשמפריעים לו לישון, לכן הקובולדים לא מתקרבים למעגל שלו, למרות שהוא קרוב יחסית לדרך המלך.
---
החבורה עוברת בדרכה למעגל דרך שממות גרדבורי, והגבעות אכן מלאות בקובולדים שודדים. הקרב בקובולדים היה קצר וקטלני, והסתיים במעט פציעות לצד שלכם, כאשר בסופו של הקרב הקובולדים שכבו מתים על הרצפה. כאשר החבורה מגיעה למעגל הברקים, אפולו מוצא בקלות את הדיאגרמה על הקרקע, עם תלמוס וארטמיס שוכבים מרוטשים לידו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 05 נובמבר 2019, 22:05

אפולו נופל על ברכיו מול גופת אחותו, מרים אותה ומערסל אותה בעדינות,בידו, דמעות מתחילות לזרום מעניו והוא שקט, שקט מדי, זה השקט שלפני הסערה, ואתם יודעים שזו הולכת להיות סערה קשה.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 07 נובמבר 2019, 17:21

ת'אליסרה מביטה במבט קפוא בגופתה של אביה, לא זזה ולא אומרת דבר. כל גופה קפוא
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 נובמבר 2019, 19:48

אפולו מתרומם, מגופת אחותו ואומר בקול שקט "הם לא הרגו זה את זה" העיניים שלו מבזיקות בעוצמה פנימית ומבטו מתמקד במעגל בזעם.
Mate
משתמש במאגיה ובדת כדי לברר איזה מין טקס התקיים כאן
דת: 9+5=14
מאגיה: 5+5=10
א.ש.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 08 נובמבר 2019, 14:55

IN
ראליין בוהה במעגל ובגופות, ומחפש תשובות למה שהתחולל במקום, לאן הלכו האנשים שעוללו את הדבר הזה ובעיקר - הדבר החשוב ביותר, האם רוח הדרקון השוכנת במעגל התעוררה.
"טיאטוס, דרקון הברק, האם אתה ער?"

META
תפיסה: 13+11=24

Hell lord גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 31:
20
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 נובמבר 2019, 23:01

כשאפולו מרים את הגוף של ארטמיס, הוא מגלה באופן מפתיע שהוא עדיין חם למרות שנראה כאילו הוא רוטש לפני מספר שעות. בדיקה קצרה מעלה שאכן, גם לה וגם לתלמוס עדיין יש דופק - הם בחיים! ניתן יהיה לרפא אותם אם הטיפול יתחיל במהרה. ואז ראליין קורא לדרקון במעגל, והשמיים מחשיכים והאדמה רועדת. הדרקון, גדול יותר מאורלונגה דרקון המים, מזומן מהמעגל. "להעיר אותי פעמיים באותו היום?" הוא מרעים בקולו "אם גם אתם באתם לבקש את הטקס כדי לפתוח את השער לא תקבלו אותו. הופקדתי לשמור עליו ולא למסור אותו לכל מי שרוצה לפתוח את השער! על השניים האלה עוד ריחמתי, אם תנסו להוציא ממני את הקסם לסגירת השער אני אהרוג אתכם ודי."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 נובמבר 2019, 00:49

אפולו מתעלם מהדרקון ופשוט מסתכל על סיגפריד "תן לי אחד משיקויי, הריפוי שלך, אני אחזיר לך את הכסף"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 27

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 נובמבר 2019, 12:20

סגיפריד מעביר לאפולו את השיקוי. עד כמה שהם יצטרכו אותו אחר כך, כרגע לא הזמן לחשוב קר.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 נובמבר 2019, 12:28

אפולו תומך באחותו ומשקה אותה בעדינות, נזהר שהיא לא תיחנק מהשיקוי, בעודו עושה את זה הוא מביט בסיגפריד במבט כואב "ת... תקשור את הידיים שלה, אבל בעדינות"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 13 נובמבר 2019, 17:41

"למעשה באנו הנה להגן על השער ולוודא שלא יפתח, דרקון נכבד" ת'אליסרה אומרת אבל לא מורידה את מבטה מאביה, "האם מישהו הגיע עם שני האנשים הללו במקרה?"
שלח תגובה