הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 08 אוגוסט 2019, 17:55

מצודה
ספוילר
הצג
ראליין שואל את קגאן "אז לפתע יש דרך לסגור את שער הצלמוות? והיא הייתה רשומה לידך כל הזמן הזה כשיכולת פשוט לתת לנו אותה, במקום לספר לנו שאין דרך לסגור את השער?"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 12 אוגוסט 2019, 23:41

מצודה
הצג
"אגריד והכהנים של אורקוס ביחד? זה לא נשמע לי אמין כל כך..." אומרת האלפית, כשסר קגאן קוטע אותה בחדות "כן, כבר הסברתי לכם שיש דרך לסגור את השער, אבל היא לוקחת הרבה מאוד זמן, יותר ממה שאפשר לשרוד פה. לכן לא נתתי לכם את היומן, מה שהתגלה כיעיל כשהתברר שמישהו טוען שהוא יודע מה כתוב ביומן, והאלפית אומרת כאן שהוא באמת ידע. עכשיו אנחנו יכולים לדעת שיש מלבדנו ומלבד קלארל עוד מישהו שמתעניין בצלמוות, וכנראה הגיע עד לכאן במטרה לפתוח או לנעול את השער, ואולי הוא גם יודע על שאר חלקי הטקס שלא מוחבאים כאן במצודה."
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 14 אוגוסט 2019, 01:22

מצודה
ספוילר
הצג
"כך או כך, אני חושבת שאנחנו במבוי סתום כרגע" אומרת ת'אליסרה. "קלארל מת, אך השער לצלמוות עודנו פתוח. מה אתה חושב שעלינו לעשות כעת, סר קגאן?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 14 אוגוסט 2019, 11:40

מצודה
ספוילר
הצג
"קודם כל עלינו להתאחד עם ידידנו האלף האפל. אולי בפגישה עם אחותו לכאורה הם יוכלו לשפוך אור על פרטים נוספים"
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 אוגוסט 2019, 18:29

עיר
ספוילר
הצג
אפולו קושר את האלדרין מחדש (תזכיר נלי את השם שלו, שחכתי אותו) כך שהוא יוכל לקחת אותו איתו לתוך המצודה ומעיר אותו "אנחנו זזים לבפנים, אם קצת מזל הקבוצה שלי עדיין בחיים, אבל ליתר ביטחון..." הוא קושר פיסת בד סביב פיו "שלא תזעיק את הכוחות של המצודה" אפולו אומר ומוביל אותו לתוך המצודה.
out
עוד בפעם הראשונה שאמרתי שאני מעלף אותו עשיתי בדיקת ציוד עליו ולא הגבת לי עליה:
tkhag1 כתב:
26 יולי 2019, 11:14
עיר
ספוילר
הצג
אפולו מסתובב לעבר האלדרין ומניח יד על כתפו "אתה יודע מה מצחיק אותי?" הוא שאול בטון אפל "אתה חושב שאתה בעמדת מיקוח, אתה מבין אני בעסק הזה כרגע בשביל להציל את אחותי, וזה כל מה שמעניין אותי, אני לא ממליץ לך להתנגד אם העוקב יבין שאנחנו שיתפנו פעולה הוא יעשה לנו בעיות" היד של אפולו מחליקה לעבר גרונו ואוחזת בו "אני הולך לאלף אותך עכשיו, אתה פצוע והעוקב מחזיק את שנינו בעמדה מעצבנת כרגע לכן אני ממליץ לך לא להתנגד, אחותי בין אם אשמה או בין אם לא היא עדיין תחייה, היא תעמוד למשפט אבל תחייה" רעם מהדהד והאלדרין נופל מאולף, אפולו מוריד אותו מהסוב ומהדק את הקשרים שלו, קושר אותו מחדש ועורך עליו חיפוש מלא.
Out
אם אני יכול (כלומר הוא משלים עם המצב ולא מתנגד) אני מבצע עליו מכת מוות עם מהלך סופה כדי לעלף אותו ואז קושר אותו ועורך עליו חיפוש מלא ובדיקה עם החפצים שלו קסומים, אני לוקח בכל הבדיקות האפשריות 20 (אם אני זוכר נכון אני יכול לקחת לחיפוש לשימוש בחבל אבל לא בבדיקת החפצים שנראה לי שזה ידע מאגי)
Original post: tkhag1 גלגל 1d20+6 וקיבל תוצאה סופית של 25:
19

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 15 אוגוסט 2019, 23:48

מצודה
הצג
"למצוא את האדם הנוסף שמכיר את השער, כמובן! כל עוד אנחנו לא יודעים מיהו ומה הוא רוצה הוא יכול לקלקל לנו את כל התכניות, אבל אם נדע מיהו נוכל להיעזר בו או להיפטר ממנו בהתאם לכוונותיו." אומר סר-קגאן. "אבל באמת כדי קודם להתאחד עם אחי, זה יעזור לנו להבין מי נגד מי." אומרת האלפית, כשסר קגאן שוב חותך את דבריה: "לא, אנחנו לא יודעים איפה האלף ואיפה הוא נמצא, אין שום סיבה שנלך לחפש אותו לפני שנחפש את אגריד הזה ונדע מה הוא רוצה, ואני מוכן להתערב שהוא פה באזור, בקבר הדרקון הצפוני, או באחד ממעגלי הדרקון."
עיר
הצג
תלמוס לא יכול להזכיר לך את השם שלו, הפה שלו קשור. אתה נכנס למצודה ודי חשוך שם. תצטרך להדליק לפיד כדי לנווט במעברים התת קרקעיים, אבל כרגע אתה עוד יכול לראות, בגלל אור השמש שמגיע מפתח הכניסה. חדר הכניסה מוביל ל3 מסדרונות, אבל אתה לא רואה יותר מדי עמוק פנימה.
מבמעבר שמימינך נודף ריח של ריקבון.
מהמעברים שלפניו ושלשמאלו אפולו לא שם לב לדבר מיוחד.
out
tkhag1 כתב:
14 אוגוסט 2019, 18:29
אם אני יכול (כלומר הוא משלים עם המצב ולא מתנגד)
tkhag1 כתב:
14 אוגוסט 2019, 18:29
אם אני יכול (כלומר הוא משלים עם המצב ולא מתנגד)
מאז הפעם הראשונה שלא עילפת אותו הרבה מים עברו בירדן והבנתי שלא חיפשת שוב. בכל אופן, מה שאפולו מצא זה לא הרבה ציוד: כמה פתיתי ארוחת אבן - מאכל קסום זול למדי שמשמש את האלפים במסעותים כמזון נוח לנשיאה, מימיה עם מים, 32 מטבעות זהב, ושקיק של רכיבי לחשים. קסם פיות ארוג בחוטי גלימתו. את ספר הלחשים שלו אפולו לא מוצא בשום אופן.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 אוגוסט 2019, 10:18

אביעד
ספוילר
הצג
Out
רציתי שאתה תזכיר לי לא הוא, ולדרו יש ראיית חושך בפעם האחרונה שבדקתי.
In
אפולו מתחיל להתקדם במסדרון האמצעי.

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 17 אוגוסט 2019, 22:58

מצודה
ספוילר
הצג
"העניין הוא שאנחנו יודעים איפה האלף. הוא בעיירה."
ראליין ממשיך ואומר "הוא הלך כדי לחפש רציחות בעיירה - וכשיש כל כך הרבה חוסר מזל באזור של עיירה אחת, בודאות יש קשר בין כל חוסר המזל. אם הוא מצא תוצאות על הרוצח ואם לא, בוודאי הרוצח קשור לשער".
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 18 אוגוסט 2019, 19:43

מצודה
הצג
"אז לכו לעיירה וקחו את האלף, ואז תתפסו גם את אגריד. אני אשמור כאן"
עיר
הצג
אפולו נכנס במסדרון האמצעי, רואה הכל בחושך הודות לחושים המולדים של האלפים האפלים, ממש כאילו התהלך באור יום ואף טוב מכך. עכברושים שדופים בורחים על רצפה טחובה של מסדרון קצרצר לכיוון אליו אפולו הולך. קצה המסדרון נפתח לחדרון, בצד שמאלו שוכבים מתים, רקובים מעט, שני גובלינים, בימינו דלת כפולה, ובהמשך החדר דלת נוספת.
out
כן, שכחתי מראיית החושך.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 18 אוגוסט 2019, 21:53

עיר
ספוילר
הצג
אפולו מחייך ומסתכל על הגופות, אין ספק שהחבורה עברה כאן לאחרונה, אבל רק ליתר ביטחון... ברק מחשמל את הגופות... שלושה פעמים (רק כדי להיות בטוח) ולאחר מיכן הוא ניגד לדלתהפולה ופןתח אותה בזהירות עד כדי סדק, מציץ פנימה.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 אוגוסט 2019, 22:16

מצודה
ספוילר
הצג
"בואו" אומר סיגפריד ופונה לעבר העיר. "נמצא את אפולו ונזחור"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 19 אוגוסט 2019, 01:06

מצודה
ספוילר
הצג
ת'אליסרה נותנת קידה קלה לקגאן ויוצאת בעקבות סיגפריד
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 23 אוגוסט 2019, 12:45

טוב, הבא שמתפצל מהחבורה שלא יתפלא אם יפול עליו סלע ענק מהלב שלי.
in
אפולו פתוח את הדלת כדי סדק, והפרטים של החדר לא ממש משנים לו. אל הכניסה למצודה מגיעה לא אחרת מאשר ארטמיס, מלווה בבני החבורה שעזב לפני יום וחצי. "אפולו!" היא קוראת, ורצה לחבק אותו. "הם רוצים לברר מי האחראי לרציחות בעיירה, ואתה היית שם כדי לברר! חזרת משם עם תשובות? אתה יודע מי הרוצח?"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 אוגוסט 2019, 12:55

הפנים של אפולו מתמלות בהקלה והוא מחבק את אחותו בחיבוק דוב בעוד דמעות זולגות מעניו "תודה לאל! הם אמרו לי שהם לכדו אותך וסחטו אותי, ניסיתי למצוא את האחרים בשביל לשחרר אותך" הוא מסתכל על האחרים בחיוך דומע "אבל נראה שהם כבר עשו את זה, תודה לכם" הוא גומר לחבק את אחותו ואומר "אגב את מקירה את הליצן הזה?" הוא מושך בחבלח גורר את האלדרין המתפתל "הבחור הזה טען שהשמדת את האקדמיה ואמר שהוא הולך להרוג אותך אז נקטעתי באמצעי מניעה, הרוצח לפי ראש המשמר הוא ראליין אבל ראש המשמר עובד עבור הצד השני או נשלט על ידו... אני לא בטוח עד כמה העסק הזה עמוק אבל אנחנו חייבים למנוע את פתיחת השער אחרת המצב יהיה רע..."
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 23 אוגוסט 2019, 13:04

האלדרין, שתואם במדויק לתיאור של תאליסרה על אביה, תלמוס וארקידן, מתפתל בתוך החבלים שקושרים אותו. הוא בבירור רוצה לומר משהו, אבל האלפית קוטעת את אפולו באמצע דבריו: "זה הוא! האלף שפוצץ את האקדמיה ורדף אחרי עד לכאן! הוא שקרן ומנוול ואנחנו צריכים להרוג אותו עכשיו! הוא יוכל לברוח בכל שנייה, אתה יודע כמה חזק הוא?!" היא צורחת בהיסטריה.
שלח תגובה