עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

שליחה על ידי tkhag1 » 10 יוני 2019, 14:10

עיר
ספוילרהצג
"אמרתי לך שאבי גם את הראש של השומר הארור, שלך אותו איתי, זה לא אמור להיות קשה עבורך, אני יוצא עוד שעה, אם אתה רוצה אותו מת שלך אותו לשער" אפולו מתרומם ומושיט את ידו "ואני יכול לקבל את הציוד שלי בחזרה? אם אתה רוצה אותם מתים אני זקוק לנשק שלי"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 יוני 2019, 16:41

מצודה
ספוילרהצג
"אז בואו נלך להרוג אותם קודם." אומר סיגפריד
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 11 יוני 2019, 14:26

מצודה
ספוילרהצג
ראליין פונה אל הגובלין ואומר לו "בבקשה תתאר לנו אותם בדיוק. במיוחד את קלארל. האם אנחנו יכולים להלחם נגד כולם?"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 11 יוני 2019, 14:52

עירהצג
"קח מה שאתה רוצה - כל מה שיש לנו אתה יכול לקבל כדי להשמיד אותם. ואין צורך לשלוח את השומר - הוא סתם יעכב אותך. לך תחסל אותם לבד. עוד משהו? אם לא צא עכשיו." הוא מוסר לאפולו מפתח לנשקייה של השומרים, שם אפולו מוצא את הציוד שנלקח ממנו, ועוד ציוד משופר שהוא רשאי לקחת אם ירצה. הוא גם מוצא שם את הגולה שמאפשרת לו לזמן את האלף ההוא שאמר לו לסדר את הרונות במעגל מסביב לעיר.
meta
תבחר חפץ קסם עד דרגה 5
מצודההצג
"מאיפה שאני אדע? קלארל חזק! הוא יכול לזמן הולואים ויש לו תמיד כמה שמלווים אותו! הוא לא צריך להילחם עם כוח בכלל, הוא פשוט שואב לך את החיים במגע ואז אתה משותק! הוא מתפלל לאורקוס כל הזמן והוא נותן לו כוח, ויש לו מין סמל כזה מוזר על החזה שהוא תמיד סוחב איתו, למרות שהסמל הזה בכלל לא קשור לאורקוס. יש איתו עוד הולו כזה שנעלם כל הזמן כשפוגעים בו, וכהן זוטר יותר שמשתמש בברקים. ובטח יש בחדר הזה עוד המון הולואים, שמה זה כנראה השער!
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 11 יוני 2019, 18:54

מצודה
ספוילרהצג
"נשמע שאויבים רבים מחכים לנו מעבר לדלת, עדיף שלא נסתער פנימה מבלי לחשוב. האם למישהו יש רעיון איך נוכל להתכונן לקרב?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 12 יוני 2019, 09:26

מצודההצג
"אפשר להתחבא להם בחוץ ולהרוג אותם אחד אחד כשהם יוצאים..." ספלאג מציע בעצבנות, משחק באיזה מקלון בידיים רועדות. זה ברור שמה שהוא רוצה זה לצאת מכאן החוצה, אבל אולי יש לזה פוטנציאל לעבוד.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 13 יוני 2019, 09:42

מצודה
ספוילרהצג
"ואז מה? המטרה שלנו היא לסגור את השער, לא להרוג הולואים. חוץ מזה, נשמע שבקצה שהם יצאו יותר מהם יכנסו לחדר. אני לא טובה באסטרטגיות, אבל אנחנו צריכים להתקיף אותם מהר, כי נשמע שעוד ועוד הולואים מגיעים כל יום.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 יוני 2019, 11:11

עיר
ספוילרהצג
בעוד אפולו בוחר ציוד הוא חושב במהירות ומגיע למסקנה פשוטה, ראש המשמר משקר, ובגדול.
אפולו התחיל לגרום לו צרות רק בשלושה ימים האחרונים, לפני זה הוא היה מחוץ לתמונה, עם נגזים הוא יודע על מעורבותו שבוע לכל היותר. אבל מקיר בו כ"איום" רק במשך ימים ספורים, רכיבה לאקדמיה (איפו שהיא לא תהיה) תיקח לפחות שבועיים, אם לא חודש.
כלומר מבחינת זמן אין סיכוי שהם היו מספיקים לחטוף אותה, מה עוד שהאיום הזה מת רק אחרי שהוא סיפר עילה לשומר.
במידה והם מסוגלים להשתכר למרחקים כל כך גדולים קשה לא להאמין שיש להם עניין לסחוט אותו כאשר עם הרוח הזה הם כנראה מסוגלים בקלות לגייס משהו שיהרוג את הקבוצה.
אפולו משאיל סוס מהמשמר ורוכב למצודה, בעודו רוכב הוא מצפה שמישהו יעקוב אחריו, כנראה מישהו לא בין החיים.
תפיסה
tkhag1 גלגל 1d20+1 וקיבל תוצאה סופית של 14:
13

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 13 יוני 2019, 17:12

מצודה
ספוילרהצג
"כבר למדנו שיהיה קשה לסגור את השער הזה לחלוטין. כרגע עלינו לחסל את קלארל - אם הוא לא יהיה בסביבה, אולי לא יהיה מי שיתעל את כוח השער ויזמן הולואים לעולמנו"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 16 יוני 2019, 20:05

עירהצג
אפולו רואה בהבזק עין צללית של משהו. הוא לא בטוח של מה הצללית הזו, אבל היא לא מרפה ממנו. ואז הוא שומע קול של ריצה מהירה מולו - אלדרין בלע עור סגלגל, שלבושו היה מהודר פעם, בלי ספק, אבל עכשיו הוא קרוע לגמרי וחסר צורה, מתנשם בכבדות במורד הדרך, כי הוא לא היה מורגל לריצה ככל הנראה - האשפים של מעמד הכוכבים לא נהגו אפילו ללכת, והיו משתמשים בקסמי ריחוף כדי לנוע ממקום למקום - ככה ארטמיס סיפרה לאפולו פעם. יד אחת שלו מרוסקת לגמרי ודם זב ממנה, והשניה אוחזת בשבר מטה. "אלף אפל! עד לכאן הגעתם מהאקדמיה? אם כך, אני, תלמוס וארקידן ממעגל הכוכבים, נכנע. אין לי מה לעשות יותר נגדכם" הוא זורק את המטה ומרים את ידיו בכניעה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 יוני 2019, 20:35

עיר
ספוילרהצג
Out
התגובה יוצאת מתוך הנחה שהנוחכות מאחורי.ף, בנוסף התגובה בהנחה שבבדיקה עכשיו לא ראיתי משהו חשוד, כמו שהאלדרין הוא אשליה או מתחזה.
זיהוי
tkhag1 גלגל 1d20+1 וקיבל תוצאה סופית של 15:
14

In
אפולו מסתכל על האלדרין וחושב במהירות הוא מצמיד את ידיו לחזהו ועושה בעזרתו סימן פשוט שלא נחשף לנוכחות האחרת "זה רק שנינו כאן, התכונן לסופך" ואז הוא מחליף לסימן האמת "אך אמור לי, מה בדיוק קרה באקדמיה? אני הוא אחיה המאומץ של ארטמיס, אל אף שאיני חש אהדה עבורכם אני דואג לאחותי, אמור לי ילדון" אפולו מסמן שוב את סימן השקר "כמובן שכך או כך אהרוג אותך, אני צריך הולואים בשביל לחסל אותך, ההבדל היחיד שתעשה זה המהירות והרחמנות שבה המעשה יעשה" אפולו מפסיק את הסימן ושולף את הסכין, מחזיק אותו בצורה המצביעה על הכיוון שבו נמצא ההולו (אני מניח שזו הנוחות) ולא תראה מאחוריו ואומר "אז... תתחיל לדבר ילדון" הוא מזיז קצת את הסכין שהוא אוחז בשתי ידוי, מצביע פעמיים לעבר מיקום ההולו.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 21 יוני 2019, 12:16

מצודה
ספוילרהצג
אלי פותחת את הדלת קצת (שלא יראו את חבריה), בוחנת לרגע את החדר לדעת מול מה הם מתמודדים, ואז דופקת את היד שלה במצחה.
"אוף, שוב טעיתי בחדר!" היא אומרת לעצמה. "סליחה על ההפרעה, להתראות!" היא אומרת לשוכני החדר, סוגרת את הדלת והולכת משם, מתכוננת לקרב.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 24 יוני 2019, 00:11

אייליניה בלבדהצג
אלי נכנסת אל החדר לשנייה וחצי, אז היא לא רואה הרבה - החדר מעוטר בכבדות, בניגוד לחדר הקודם - ציורי קיר של שד מקורנן עצום מגיח מתוך שער מימדי, ואחריו שדים רבים במסכות עצם. אז יוצאים עוד המוני שדים קטנים בלי מסכות עצם. השדים הקטנים בונים מזבח מסביב לקרע המימדי, והשד הגדול עובר דרכו בחזרה, משאיר את השדים עם מסכות העצם. הקרע נסגר מאחוריו, והשדים הנותרים פותחים פתח מימדי מסביב למזבח. הם עוברים בפתח ככל הנראה, אבל אלי לא מספיקה לראות יותר מזה - יש דברים יותר קונקרטים לראות. כהן אחד בגלימות מעוטרות בסמלי גולגולות עומד מעל המזבח עם פגיון ביד, מעל גוף של אלפית בגלימות קרועות עם שמלים של שמש. לא ברור אם היא עדיין בחיים. עוד עומדים שם ראליין וכמה הולואים, שנראים עסוקים בטקס. אחד מהם מתחיל לרוץ לכיוונה של אלי, שיוצאת מהר מהדלת וסוגרת אותה. עד עכשיו הכל הלך חלק. אין לאלי זמן לספר מה היא ראתה.
מצודההצג
אלי יוצאת מהדלת, סוגרת אותה אחריה. מהומה זוטא נשמעת מתוך המקדש. לאחר מספר שניות, היא נפתחת שנית ויוצא ממנה הולו די גדול, דמוי זאב. מסכת העצם שלו בעלת ארבע עיניים, מעוטרת ניבים אימתניים.
meta
יש לכם התקפה עליו ותגלגלו יוזמה. אם יש לכם עוד איזה משהו שעשיתם לפני שההולו יצא זו ההזדמנות להגיד.
עירהצג
"ילדון? חצוף. אני מבוגר ממך במאות שנים. אתה מוזמן להרוג אותי - אם הייתי יכול להרוג את הכלבה הבוגדנית הזו" הוא יורק על הרצפה "הייתי עושה את זה כאן ועכשיו. היא עדיין בחיים, אחרי שפוצצה חצי אקדמיה. אבל היא פצועה, אוהו כמה שהיא נפצעה. אני נשבע בשמי הטוב כמורה באקדמייה על שם ארסול. כעת הרוג אותי אלף אפל, ולך להציל אותה. אם תצליח לגלות לאן היא הלכה כמובן" הוא צוחק בשמחה גלויה לאיד. "לי אישית אין מושג, ואם יהיה לי אני אגיע לשם." הוא יורק דם על הרצפה.
out
כשאפולו מצביע עם הסכין על ההולו שמאחוריו, אני מדמיין אותו נוטל לולב. :lol:
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 24 יוני 2019, 14:44

מצודה
ספוילרהצג
IN
ראליין מגיב באופן מיידי, בלי מחשבה עם חיתוך מהיר לכיוון ההולו.

META
יוזמה: 16
כל מי שמקבל פחות ממני ביוזמה זוכה לתוסף +2 ביוזמה

marauders rush
התקפה (דרג"ש): 12+8=20
נזק (אם פגע): 7+6=13
משאבים
ספוילרהצג
נק"פ (מתוך 32): 32
נק"פ זמני: 0
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 6): 4
נקודות פעולה: 1
יוזמה: 16, בני ברית שקיבלו פחות ממני זוכים לתוסף +2 ליוזמה
מצבים:

אבחנה פסיבית: 14
תפיסה פסיבית: 21
דרג"ש: 17
קשיחות: 15
תגובה: 15
רצון: 14

כוחות התקלות מנוצלים: אין
כוחות יומיים מנוצלים: אין
נערך לאחרונה על ידי Hell lord ב 25 יוני 2019, 13:55, נערך 2 פעמים בסך הכל.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 24 יוני 2019, 17:14

עיר
ספוילרהצג
אפולו זונח את ההצגה, בתוך שניה הוא צמוד לאלדרין מחזיק אותו בצוורן ומחייך חיוך שחושף את המורשת שלו "אתה יודע... בדרך כלל אני מאיים על אנשים שאני אהרוג אותם במקרים האילו, אבל במקרה שלך אני חושב שאלך על גסיסה ארוכה וכואבת יותר ממה שאתה נמצא בו כרגע" הוא מצמיד את פיו לאוזנו כאילו לומר לו משהו מאיים "אם לא הבנת אותי עוקב אחרי הולו, תתנהג כאילו אמרתי לך משהו מחריד כרגע ואולי נוכל לצאת מזה" אפולו מרים אותו מהצוורן ואומר בקול רם "אז אנחנו ברורים אחד לשני? ילדון?"
א.ש.
שלח תגובה