נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 15 מאי 2019, 00:04

מצודההצג
"האלף האפל הזה? לא סומך עליו, נראה לי הוא סתם מטומטם." אומר הגבר. "מטומטם או לא, הוא הניח את המחסום בדיוק כמו שביקשו ממנו, וזה אומר הרבה על היכולות של נינאראן, לא כמו שאתה ראש גובלין." "אני ראש בלוט?" הגבר שולף חרב "בוא נראה מי כאן ראש בלוט, עכשיו כששן ברזל לא כאן להגן עליך", ונענה על ידי האיש (?) עם הקול הצורמני "הוא יחזור, הוא תמיד חוזר וגם המוות לא יעצור אותו. חוץ מזה אתה יודע שקלארל לא אוהב לא אותי ולא אותך ויהרוג את שנינו אם נעשה שטות אחת." "לא אכפת לי, אני הולך מכאן עכשיו. לחכות עם התקיפה עד הירח המלא נמאס לכולנו כבר - אנחנו כאן כדי לשחוט אותם ושקלארל יפתח לבד את השער לצלמוות וייכנס דרכו."
אפולוהצג
"אתה עצור על תקיפה, הפרת פקודה ישירה משומר, והתפרצות ללא רשות למגורי המשמר, עד שיינקטו נגדך הליכים משפטיים." אפולו מרגיש את החנית דוקרת לו את הגב "אז אתה יכול לחכות בתא הכלא עד שראש המשמר יחזור, או שאם אתה לא רוצה להגיע לכלא, אנחנו פשוט נהרוג אותך, אלף." הוא אומר, כששומרים נוספים יוצאים מהמגורים לראות על מה המהומה
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 מאי 2019, 00:57

עיר
ספוילרהצג
אפולו נאנח ומסתובב "תן לי לבדוק עם הבנתי נכון, אתה מאשים אותי בתקיפה כי ראיתי שד וחיסלתי אותו או בגלל שמצאת את ההערה שלי על האומץ האדיר שהפגנת בזמן הקרב והמילות מלאות התובנה שלך לאחר מכן פוגענית? ואני אמרתי לך שאני הולך לדווח על התקרית לראש המשמר אם לצתת אותך אמרת ' אתה בא איתי לראש המשמר' ואני אמרתי לך כן כן והמתנתי לך בכניסה... שאלה, כשני אתן לך לאזוק אותי אתה מתכוון גם להאשים אותי על הפגנת איום פיזי?" הוא שואל בחיוך משועשע וארסי "ואני מוצא את העובדה שהמתנת לתגבורת ורק אז היה לך אומץ להצמיד את החנית לגב שלי ושהשתמשת במילה אנחנו... מסקרנת... אני מניח שזה החלק מהתכניקה ההגנתית לחלוטין ששמרת עילה בזמן שאני נאבקתי בשד העורב" הרמז הברור נשאר תלוי באוויר "אין לי כוונה להתנגד למעצר, ובמילה התכוונתי למסור לראש המשמר את הדיווח שלי, אין לי שוב בעיה לחקות בתא עד שהוא יתפנה" אפולו מביט בו "שאשליך את הפגיונות שלי על הריצפה או שזה נחשב איום בנשק?" אפולו שואל בחיוך ונאנח "למרות שהייתי מעדיף להשקיע את הזמן בחיפוש מידע על העורב השדי הזה... לא כל יצור מתפורר לאבק ברגע שאתה הורג אותו ודברים כאילו בדרך כלל מרמזים על חדשות רעות"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 15 מאי 2019, 22:18

מצודה
ספוילרהצג
"שמעתי את השם קלארל בעבר. הוא זה ששלח את ההולואים הרוצחים לעיירה, הוא בוודאי הכוהן של אורקוס. בנוגע לאלף האפל, אני מקווה מאוד שהוא לא קשור לאפולו." ת'אליסרה לוחשת. "אם אנחנו רוצים לתפוס אותם בהפתעה, אני יכולה להסיח את דעתם עם אשליות"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 מאי 2019, 10:41

מצודה
ספוילרהצג
"עשי זאת" מורה סיגפריד
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 16 מאי 2019, 11:04

מצודה
ספוילרהצג
"נשמע שאחד מהם קוסם. הסיכוי שהם ישימו אלינו לב בגלל זה גדול יותר מאשר שזה יעבוד... אבל אפשר לנסות, אין לי רעיון טוב יותר."
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 16 מאי 2019, 16:27

מצודה
ספוילרהצג
"תתכוננו, אם כך" ת'אליסרה מוציאה את הכדור שלה ומלחששת משהו, ולפתע קול צעקה יוצא ממנו: "האדון קלארל מגיע! צאו לקבל את פניו!" בעזרת האשלייה היא מחקה את קולו של ההולו שנלחמה בו בעיירה
META
משתמש בצליל רפאים
מכין Nightmare Eruption
יוזמה: 17+1=18
נערך לאחרונה על ידי ליזי ב 16 מאי 2019, 21:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 מאי 2019, 16:36

מצודה
ספוילרהצג
סיגפריד מרים את הגרזן שלו, מתכנון.
META
מכין ביקוע על מטרה שעוברת לידי.

יוזמה- 14 סה"כ
נערך לאחרונה על ידי liorgonen3 ב 16 מאי 2019, 21:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 16 מאי 2019, 16:48

ספוילרהצג
ראליין מתכונן גם הוא לקרב.
META
בדיקת תפיסה כדי שלא יפתיעו אותנו או כלום: 17+11=28
מכין marauder's rush על מטרה שעוברת לידי או שאני יכול להסתער על בלי לחטוף מזדמנות.
יוזמה: 8+11=19, אם למישהו יש פחות ממני הוא מקבל +2 ליוזמה

אם יש לי מחסה או הסתרה(כוח גזע reactive stealth): אז בדיקת התגנבות: 5+8=13
נערך לאחרונה על ידי Hell lord ב 19 מאי 2019, 19:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 19 מאי 2019, 19:41

מצודה
ספוילרהצג
אלי מרימה את השרביט שלה, ומכוונת אותו לשער.
META
מכין מעידה פתאומית על המטרה הראשונה שיוצאת מהשער, בצורה שתחליק אותו אל סיגפריד.

יוזמה: 13
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 19 מאי 2019, 20:17

מצודההצג
ראליין מסתכל סביב, ולא מוצא מארב או משהו דומה.
אתם שומעים את הצעדים של האיש מתקדמים לעבר הדלת, ומספיקים להתכונן בדיוק בזמן - האיש פותח את הדלת עם חרב שלופה, וריח של עשן מחליא פוגע בכם - הריח של העשן נורא, ומזכיר משהו בין צואת יונים לבשר שרוף. מצד שני אין לו מושג מה מצפה לו - כשהוא רואה אתכם הוא פוצה את פיו בהפתעה: הוא מקלל "מה לעזא-" ומטח להבים ולחשים פוגע בו. בתוך החדר, לא מרוהט יותר מדי - הקירות מלאים במדפים הנושאים כלי פולחן ועינויים, נמצא גועל ליד מזבח עמוס מחתות גחלים שמעלה את העשן המחליא, מחזיק בסכין גדול "נו באמת, הם מפריעים שוב באמצע הארוחה. הפעם לא תצא לשאוף אוויר, גלקוס." אומר הגועל ומסיר את מבטו מהמזבח.
meta
יוזמה גועל ושכיר חרב - 23.
בצעו את ההתקפות שלכם.
חדר 3.xlsx - Google Drive
נערך לאחרונה על ידי אביעד ב 19 מאי 2019, 20:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 19 מאי 2019, 20:42

אפולוהצג
אפולו מקבל דקירת חנית בגב בכל פעם שהוא מנסה להגיד משהו בקול רם מדי - הוא כבר עלה להרבה שומרים על העצבים עם טון הדיבור המעצבן שלו, ומובל אחר כבוד אל בית המעצר. "כאן תחכה עד שתזומן ללורד פדריג, עד אז תיהנה" אומר בשמחה לאיד השומר של תא המעצר, שנועל את התא והולך לו. התא טחוב ואפלולי, ואין הרבה מה לעשות בו - אפשר לצייר בחול או משהו, אבל לא יותר מזה. "היי, מה אתה עושה פה?" שואל את אפולו קול ללא מקור, מתחת לרצפת התא "איך אתה מתכוון לצאת מכאן?" הוא לוחש וצוחק ברשעות, בלחש.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 19 מאי 2019, 20:48

אביעד
ספוילרהצג
אפןלן מתעלם מהקול ונשען על הדרגש, ממתין.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 19 מאי 2019, 20:58

אפולוהצג
"אתה בטוח שאתה לא רוצה לצאת מפה לפני שמעגל החסימה שהנחת יופעל?" הקול שואל. "כי אפשר לסדר את זה, אתה יודע."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 19 מאי 2019, 21:26

אביעד
ספוילרהצג
אפולו נאנח "אם אתה רוצה לדון אימי חשוף את פניך, אחרת אני מבקש שתעזוב אותי במנוחה"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 מאי 2019, 22:15

מצדוה
ספוילרהצג
ביקוע נגד שכיר החרב
4+8 (מניח שיש יתרון קרבי כי הוא מופתע) +2 נוסף זה 14 סה"כ נגד דרג"ש, מניח שפספס.
בכל מקרה הוא מסומן וכל מה שזה משנה.
OUT
מחכה לתגובת של האחרים ואז אגיב את תורי בהתאם
שלח תגובה