הרישום למנחים לדרקוניקון 2019 נפתח!
אוהבים להנחות? רוצים לנסות הרפתקאות חדשות או להריץ שיטה מיוחדת? הצטרפו למנחים האלופים של דרקוניקון, בין אם אתם ותיקים או שזו פעם ראשונה שתנחו בכנס - יש לנו גם הרפתקאות מוכנות. פרטים ותשובות לשאלות בנושא דרקוניקון 2019, 29-30 לאוגוסט, נפתח הרישום למנחים :)

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 07 מאי 2019, 09:30

עיר
ספוילרהצג
אפולו נע אחורה ונוקש באצבעו, משלח אש שחורה סגולה לעבר העורבים, ואז מסחרר את ידו בתנועה סיבובית, גורם למערבולת להיווצר במרכז הנחיל.
Mate
תנועה: פסיעה לE12
משנית: אש אפלה כנגד הציפורים, 19 נגד תגובה, בפגיעה מעניק יתרון קרבי עד סוף התור הבא שלי ולא יכול להינות מהסתרה.
רגילה: מערבולת נקודת מוצא D9. תוצאה 21 נגד קשיחות (מתקפה אזורית, יתרון קרבי לא מחושב) בפגיעה 13 נזק ונופלים שרועים.
משאבים
ספוילרהצג
נק"פ 32/26
נק"פ זמני: 0
משב מרען: לא נוצל.
פרצי ריפוי: 8/8
ערך פרץ: 8
נקודות פעולה: 1
התקלות: מערבולת ( נוצל), אש אפלה או ענן חשכה (נוצל), רוח הכושף (לא נוצל)
יומי: סופה מייללת (לא נוצל)
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 28

שליחה על ידי אביעד » 07 מאי 2019, 19:31

מצודההצג
"לברוח, או לסיים את הסגירה מהר ואז לא צריך לברוח. אם היתה לנו דרך לשרוד את השיגעון של השער אתם חושבים שהיינו גומרים ככה?" הוא מצביע על עצמו. "והטקס הזה בכלל לא משעמם, לחזור מהצלמוות אפילו יותר קשה מלהגיע אליו, כי שם שורצים הולואים שיהרגו אותך כשתיכנס."
עירהצג
אפולו מצליח לסמן את העורב הגדול באש הפיות, ואז משחרר את הסופה על הלהק. הלהק מתקשה לעוף בתוך הסופה, נאלץ לנחות, או ליפול על הרצפה. העורב הגדול מצליח לעומת זאת להישאר בסופה, ותוקף את אפולו, מנקר אותו ביד ימין.
meta
התקפות נגד אפולו
נקירה - 14 נגד דרג"ש. בפגיעה 8 נזק, ונזק מוות מתמשך 3 (הצלה לסיום).
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 07 מאי 2019, 19:33

מצודה
ספוילרהצג
"לפני שנקריב את החבר הכי טוב שלנו, בואו נתחיל בלעצור את המנהיג של הגובלינים כאן לפני שהוא יוכל לפתוח את השער לגמרי. אולי אתה יודע משהו אודות הכוחות הפועלים לפתיחת השער, אל-מת?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 07 מאי 2019, 19:56

ספוילרהצג
"ויותר חשוב, אתה יודע איך לחסל את ההולואים בצורה יעילה?"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 08 מאי 2019, 08:36

מצודההצג
''אני תקוע כאן ולא יוצא, אבל לאחרונה הגיע לפה כהן אחד של אורקוס עם חבורה של גובלינים כדי לחקור את המערה. את הגובלינים הרגתי, הם חזרו לאל-חיים אחר כך והלכו, אבל הכהן הצליח לברוח. לחסל הולואים לא כל כך קשה - אתה חותך אותם במרכז המסכה שלהם, בחתך נקי אחד. אם המסכה תיסדק אתה עלול לזהות את ההולו, כי הם רודפים את הקרובים שלכם אחרי השינוי, ויהיה קשה יותר רגשית לחסל אותם. אם יש לך שיניגאמי עם זאנפאקטו, עדיף שהוא יחסל את ההולו, כי הזאנפאקטו - החרב של השיניגאמי - מסוגלת לטהר את נשמת ההולו ולשלוח אותו לעולם הבא.''
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 10 מאי 2019, 16:12

עיר
ספוילרהצג
Out
שכחת לעדכן את המפה בתזוזה של העורב, אני אניח שהוא היה צמוד לעיפו שהייתי קודם.
In
אפולו חומק בקושי מהנקירה ונוהם בזעם, הוא נסוג צעד לאחור ופורס את ידיו, סופה מתחילה להתערבל סביב העורב בצליל מחריד, לאחר מכן הוא נוקש באצבעו וחזיז ברק מבזיק ממנו "אתה מתכוון פשוט לעמוד שם או לעשות משהו יעיל?!" הוא צועק לשומר.
Meta
תנועה:
פסיעה לe13
רגילה: סופה מיללת נקודת מוצא של 10D פיצוץ 1, בפגיעה אני מחריש אותם ויכול להחליק אותם 4 משבצות, בנוסף אני יותר אזור בשכל מי שמתחיל בו את תורו סופג 4 נזק והאזור נשאר עד סוף תורי הבא, אני ראשי לתמוך הפעולה משנית בשביל להמשיך את האזור.
סופה מיללת:
כנגד העורב הגדול 22 כנגד קשיחות.
כנגד הלהקה 20 (לא טבעי) נגד קשיחות.
נזק: 19.
ניצול נקודת פעולה בשביל מכת ברק על העורב הגדול, 22 נגד תגובה.
נזק: 14 ברק והנחיל חוטף 4 נזק ברק.

(יתרון קרבי לא חושב בהתקפות)
משאבים
ספוילרהצג
נק"פ 32/26
נק"פ זמני: 0
משב מרען: לא נוצל.
פרצי ריפוי: 8/8
ערך פרץ: 8
נקודות פעולה: 0
התקלות: מערבולת ( נוצל), אש אפלה או ענן חשכה (נוצל), רוח הכושף (לא נוצל)
יומי: סופה מייללת (נוצל)
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מאי 2019, 11:04

מצודה
ספוילרהצג
"אתה יודע לאן הכוהן הלך?" שואל סיגפריד
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 12 מאי 2019, 15:31

מצודההצג
"אורקוס יצר את השער ולכן אם אחד מהכהנים שלו כאן, הוא כנראה מחפש דרך לפתוח את השער. אותי הוא לא יעבור בקלות, אבל הוא עלול לחזור לכאן, וזה לא באמת נצרך כדי לפתוח את השער. אם תרדו מהכניסה לקומה השלישית מלמטה, תוכלו למצוא את השער, והוא כנראה יהיה שם כדי לנסות לפתוח אותו."
עירהצג
out
מי שמדבר על לשכוח לעדכן תזוזה במפה...
in
הלהקה מתפזרת ברוח, לא מסוגלת לשמור על לכידות, והעורבים המרכיבים אותה מתפזרים לכל עבר. העורב הגדול, זה שהפיץ הרגשה שדית, ניסה לברוח גם הוא, אבל אפולו הצליח, בזריזות מרשימה, לשלוח בו קליע ברק אחרון, שפיחם אותו וחישמל אותו. כשהוא נפל לארץ, מרחק מספר מטרים מהקרקע, הוא לא הספיק אפילו לפגוע בה לפני שהוא התפורר לאבק שהתפזר ברוח "מה זה היה?" שאל השומר, "אתה נמצא פה ודברים מטורפים קורים. קודם הרציחות ועכשיו ציפורים מטורללות! אנחנו לא בנויים להתמודד עם זה, תמצא פתרון לצרות או קח אותן איתך למקום ממנו באתם, יצור של הלילה!"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 מאי 2019, 16:11

עיר
ספוילרהצג
אפולו מגלגל עיניים "אתה שוטה בעל אצבע מהירה על ההדק, אתה בקושי יוצר איש משמר ממוצא, גם אם תצליח איך שהוא להסיג מספיק כסף לממן לימודי קסם ספק רב אם תצליח" אפולו אומר בקור "ואני רודפף אחרי הצרות ולא להפך" אפולו מפנה את גבו ואומר "אני הולך לדווח לראש המשמר על הציפור".
אפולו נכנס לראש המשמר ונותן דיווח מהיר שכולל את ההתפרצות של השומר, הוא אומר שהוא יבדוק את מוצאו של העורב עם האשף ואחד הדעת המקומי ויחזור לדווח לו ולאחר מכאן אם הוא מעוניין לדבר איתו שוב הוא יהיה בפונדק מחדש כוחות.
לאחר שהוא אומר את זה הוא יוצא לעשות בדיוק את מה שהוא אמר שהוא הולך לעשות, בנוסף הוא מפשפש בזיכרונו בניסיון לבדוק אם אי פעם שמע על היצור הזה.
Meta
מיומנויות:
ידע דת 15
ידע מאגיה 12

א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מאי 2019, 16:15

מצודה
ספוילרהצג
סיגפריד לא אומר הרבה, הוא מסתובב ומסמן לאחרים לבוא אחריו, יש להם כוהן להשמיד
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 13 מאי 2019, 19:55

מצודה
ספוילרהצג
"אני מציעה שתסתלק לפני שהאל מתים יבואו לאכול אותך" ת'אליסרה אומרת לגובלין הפחדן והולכת אחרי סיגפריד
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 13 מאי 2019, 21:57

עירהצג
"רק על זה אני יכול לעצור אותך, שלא לדבר על זה שאתה מביא לפה שדים. אתה בא איתי לראש המשמר, ושם נראה מה לעשות איתך" השומר אומר. הוא נראה די לחוץ, עדיין.
מצודההצג
"מי יתן ותצליחו לחתום את השער".

לפי המפה שלכם, אתם מתקדמים לכיוון המשוער של השער, אל הקומות התחתיות של המצודה. כשאתם מגיעים למדרגות שם, לפידים מוצמדים לקירות, מאירים את השטח. נראה שמישהו משתמש כאן באזור. אתם יורדים במדרגות, ומגיעים למסדרון שבסופו דלת עץ. מאחורי הדלת אתם שומעים קול של גבר "אתה לא יכול לעשות את זה! קלארל יכעס. מאוד!" "שקט, הוא לא ידע מזה, אז זה לא יזיק לו" אומר קול צורמני יותר, אנושי אבל לא בדיוק. "אתה לא מפחד ממנו, אותך הם עוד לא הרגו פעם אחת" "לי אין מה לפחד? אתה יודע שיש להם ציור שלי, וזה אומר הרבה." "זה שנינאראן לא נמצא איתנו פה, לא אומר שהוא לא ילשין עלינו" "כן, אבל מאיפה הוא ידע? חוץ מזה נהרוג גם אותו. מי לקח אותו בתור מסתנן לעיירה? בכל מקרה הוא כבר הצליח לגייס אחד שיציב מחסום קסום מסביב לעיר."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 מאי 2019, 22:09

עיר
ספוילרהצג
אפולו עפילו לא טורח להבית אחורה "כן כן מה שתגיד, אתה מבי אותי לראש המשמר, אתה בטח רוצה להגן על מה שנשאר מהכבוד העצמי שלך" אפולו פותח את הדלת של בית המשמר ומביט אחורה "אתה בה או לא?" אפולו ממשיך ללכת לכיוון החדר של ראש המשמר.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 14 מאי 2019, 21:29

מבצר
ספוילרהצג
אלי לוחשת. "אוף. אני לא מבינה כלום ממה שהם אמרו. מלא שמות משונים ודברים. אז או שנכנס פנימה ונראה מה קורה בעיניים, מה שאני לא חושבת שכדאי, או שנמשיך להקשיב להם. מה שלדעתי כדאי."
אלי מצמידה את אוזנה לדלת, וממשיכה להאזין.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 14 מאי 2019, 21:30

ספוילרהצג
ראליין מצטרף לאלי על יד הדלת, מנסה להאזין כמה שאפשר למשוחחים שבחדר.

Out
תפיסה:
Hell lord גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 20:
9
I am no nightmare, nightmares fear me
שלח תגובה