הרישום למנחים לדרקוניקון 2019 נפתח!
אוהבים להנחות? רוצים לנסות הרפתקאות חדשות או להריץ שיטה מיוחדת? הצטרפו למנחים האלופים של דרקוניקון, בין אם אתם ותיקים או שזו פעם ראשונה שתנחו בכנס - יש לנו גם הרפתקאות מוכנות. פרטים ותשובות לשאלות בנושא דרקוניקון 2019, 29-30 לאוגוסט, נפתח הרישום למנחים :)

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 23 אפריל 2019, 23:00

ספוילרהצג
ראליין ממהר אחרי הגובין גם הוא, אבל הוא שואל את הגובלין "כמה זמן המתים חוזרים לחיים כך? מתי שן-ברזל הגיע, ולמה הוא חוזר?"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 28

שליחה על ידי אביעד » 24 אפריל 2019, 11:19

מצודההצג
"הם באים לקבל את שן ברזל, כי הוא חזר! הוא תמיד תמיד חוזר רעב!" הגובלין קורא בפאניקה, ואז עובר לדבר בטון מעט פחות צווחני: "המתים קמים ככה כל הזמן בלילה שהם מתים, בשבועות האחרונים. אתם תתרגלו." הגובלין מוביל אתכם במצודה, משתדל להימנע מהאל-מתים המשוטטים על סף התמוטטות עצבים, ומצליח בזה די יפה - האל מתים לא חכמים במיוחד וגם לא מביעים ענין גדול ביצורים חיים. לאט לאט הוא מוביל את החבורה בקומות הנמוכות של המצודה, לאור הלפיד שלקח מאייליניה, מחזיק פגיון בידו השנייה - הוא הצליח להגניב אותו לתא מתחת לאפם של השומרים. "ניסיתי לחפור איתו מנהרה, אבל האבן פה קשה מדי!" באחד המסדרונות אתם רואים זומבי אחד קורע לגזרים זומבי אחר, אוכל אותו בעודו "בחיים". בסופו של דבר אתם מגיעים אל "המקום הבטוח היחיד במצודה" לדברי הגובלין, שעוד רגע מתחרפן לגמרי - "זה הקבר של סר קגאן - המתים האחרים לא מתקרבים לפה, בגלל השומרים שנמצאים פה."
out
כמובן, כל עוד הגובלין איתכם אתם מוזמנים לשאול שאלות והוא יענה בשמחה.
אפולוהצג
"אביך החורג? ואיך לאלף אפל יש אב חורג?" הוא שואל בחשדנות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 24 אפריל 2019, 11:34

עיר
ספוילרהצג
"אבי החורג הוא אביר האל האחד, הלדרינד רינלוס. יתכן ששמעת עליו" אפולו אומר "בכל מקרה לפני 18 שנה הוא יצא בראש פשיטה על מחנה הובגובלינים שחטפו חלק מאנשי פסגת מפל והביס אותם" אפולו נאנח "הוא פינה את החיים וכאשר בה לקבור את המתים הוא גילה שפספס אחת, הוא הגיעה בדיוק כאשר היא ילדה ופרחה את נשמתה... הילד הנולד היה אני, הוא לקח אותי לביתו וגידל אותי כאילו אני אחד מבניו" אפולו מסיים ובפניו משתקפים געגועים הביתה "והוא חינך אותי לעשות את מה שנכון ולא להתנהג כמו הדרו הרגיל" אפולו מסיים "זה הסיפור שלי, מה הסיפור שלך?"

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 25 אפריל 2019, 10:18

מצודה
ספוילרהצג
"שומרים?" שואלת אלי. "אם יש שומרים, הם לא יעצרו גם אותנו?"
לאחר התמהמות קלה היא מוסיפה, "מה שכן, הקסם שלי לא משפיע על אל-מתים. הם חסינים לחפירות שלי, אז כדאי שנזהר. בכל מקרה תודה, גובלין-מה-שלא-יהיה-השם-שלך. איך נכנסים למקום המוגן שלך?"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 25 אפריל 2019, 13:42

מצודההצג
"לא, הם אולי יעצרו אותנו מלצאת. אנחנו כבר בפנים. גם אם נפגוש את השומרים, הם יותר טובים משן ברזל, זה על בטוח." הוא אומר. המסדרון ממשיך עוד קצת בלי דלתות, מטה ומטה. עד שלבסוף אתם מגיעים לחדר מלא ארונות קבורה לא מעוטרים. "אם לא נפריע להם, הם אמורים לתת לנו לעבור בשקט." הוא מקווה.
out
ניצן, רק מציין: הקסם שלך כן משפיע על אל-מתים - למרבה ההפתעה, אל מתים ב4 לא חסינים לשום השפעות על התודעה.
עירהצג
"נולדתי בעיר כאן, והתגייסתי למשמר שלה עד שאצבור מספיק כסף כדי ללמוד קסם באקדמיה. השמירות האלה לא בשבילי, וגם האוכל לא משהו"
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 25 אפריל 2019, 15:37

מצודה
ספוילרהצג
בזמן שהם הולכים, ת'אליסרה שואלת את הגובלין בשקט "אז מה שן ברזל והבוס שלו מנסים להשיג פה? הם פתחו את השער לצלמוות?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 25 אפריל 2019, 16:06

עיר
ספוילרהצג
"האקדמיה יקרה יחסית... יקח לך הרבה זמן לחסוך מספיק כסף בשבילה." אפולו אומר "אתם מקבלים בונוסים על הישגים מיוחדים במשמר? למשל אם אתה ואני נחסל את ההולו".
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 28 אפריל 2019, 15:10

מצודההצג
"לא, אבל הם מנסים. אולי סר קגאן יוכל לעצור אותם, אולי לא, השאלה היא אם אתם מספיק אמיצים להיכנס ולדבר איתו, כי אני לא מתקדם מפה עוד הרבה." הוא מוביל אתכם לדלת כפולה מעוטרת בכבדות באיורים של אבירים מביסים שדים ואל מתים. "זו הדלת לקברים של המתים, כאן אני לא נכנס יותר."
עירהצג
"לא"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 אפריל 2019, 15:44

עיר
ספוילרהצג
אפולו שותק בדיכדוח, ממתין
א.ש.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 29 אפריל 2019, 06:42

ספוילרהצג
ראליין מחפש מלכודות על הדלת ובאזור
OUT
תפיסה:
Hell lord גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 15:
4
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 29 אפריל 2019, 21:50

מצודההצג
ראליין בודק ומגשש, אך לא מוצא אף מלכודת, לא בדלת ולא במסדרון.
out
אתה יכול לקחת 20, אבל זה יקח זמן.
עירהצג
לא קורה כלום בלילה. ההולו לא מופיע, והשומר שותק גם הוא עד שהמשמרת מתחלפת. ואז אפולו מרגיש תחושת מחנק בגרון, כשלהקה של עורבים מתעופפת מעליו, משדרים תחושה של חוסר נוחות הולכת וגוברת ככל שהם מתקרבים. בין העורבים יש עורב אחד גדול יותר מהשאר, עם כנפיים עטויות טפרים ונוצות דלילות, שנע עם הלהקה יחד, מעורב בהם.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 30 אפריל 2019, 08:03

עיר
ספוילרהצג
In
העיניים של אפולו מצתמצמות "תתכונן" הוא אומר לשמור ורוקע ברגלו, מנסה באמצעות רעם לשלח את הציפור בדרך הקשה למטה.

מהלך סופה על העורב, 11 נגד קשיחות. 18 נזק רעם בפגיעה.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 30 אפריל 2019, 10:58

מצודה
ספוילרהצג
"אז הולכים?" שואלת אלי. "נראה שנצטרך להתקדם, ועדיף מוקדם על מאוחר. אתם באים?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אפריל 2019, 13:57

מצודה
ספוילרהצג
סיגפריד לא עונה, הוא פשוט מתקדם קדימה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 30 אפריל 2019, 15:00

מצודה
ספוילרהצג
ת'אליסרה ממשיכה אחרי סיגפריד, מנסה לחוש אם היא מרגישה בהילת קסם באזור.
META
ארקנה: 20+13=33
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
שלח תגובה