מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

שער הצלמוות - עץ משחק (4/5) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שער הצלמוות - עץ משחק (5/5) [מו''ד 4]

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 אפריל 2018, 13:40

כולם
ספוילרהצג
מורת'ון מחייך בסיפוק למראה גופת הקובולד. הוא רץ בחרישיות ימינה, לאורך הדרך, ומפתיע את כוהן התולע מאחור. לפני שהאויב יספיק להגיב, בן המחצית הקטן נועץ בו את פגיונו.

META
פעולת תנועה:
פוסע ל-G20.
פעולה רגילה:
כוח לפי רצון - הנפה ערמומית.
התקפה:
[dice seed=20308 secure=244bdda0_0]1d20+2[/dice]
יצא 8.
אם פוגע:
[dice seed=63358 secure=659971a3_1]1d4+7[/dice]
יצא 9.
[dice seed=16128 secure=88059eb0_2]2d6[/dice]
יצא 6.

OUT
לא בטוח לגבי התוספים (2+, 2ק6), מקסימום אל תחשיבו.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Si vis pacem, para belum.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 16 אפריל 2018, 19:07

ספוילרהצג

In
הקובולדים נופחים תחת ההתקפה המשולבת של כולכם, מלבד הקובולד האחרון שנראה כאילו לא נפגע כלל בקרב הזה. אלי מתעוררת.
Meta
אלי יכולה להתעורר אם היא מנצלת משב מרענן שראלין אפשר לה להשתמש בו.
אז, תור מיכרון:
תנועה: מיכרון נע דרך המשבצת של ראליין לd18 כל שהוא סמוך לשני הקובולדים הנותרים אבל לא מעורר התקפות מזדמנות.
חופשית: סימון הקובולדים.
רגילה: הוא תוקף את הכהן באמצעות כוח האבן. 25 נגד דרג''ש, 12 נזק. הכהן מת.
עכשיו תור הקובולד המגן האחרון שנותר.
In
''לכו, או שאני הורג את הילדה!'' מאיים הקובולד האחרון שנותר, ואתם רואים שהוא רועד מפחד כשהוא מכוון אליה את נשקו. ''תתרחקו כולכם!!!" הקול של עולה באוקטבה.
Meta
תור הקובולד האחרון
פעולה רגילה - מכין פעולה לתקוף את אלי.
Out
אני מדבש את מיכרון עד להודעה חדשה.
ח'אן, מכיוון שלא ציינת מה תוסף ההתקפה האמיתי שלך הנחתי שפספסת, בכל מקרה מכרון הרג אותו ומאוחר מדי לשנות.

סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 16 אפריל 2018, 20:00

כולם
ספוילרהצג
אלי קמה.
ומפעילה את היכולת המיוחדת שלה.
חפירה.
"רגע, רגע, רגע," היא אומרת. "אני לא ילדה. חוץ מזה, אני לא מפחדת ממך. נפלתי מספיק פעמים בקרב הזה, עוד פעם אחת לא תפריע. עכשיו, אם תואיל בטובך להוריד אותי, אולי ניתן לך לחיות. או יותר טוב - אני אסתום. ותאמין לי, לעלף אותי לא ישתיק אותי. פעם אחת ממש הצקתי לאחד המורים שלי, והוא הרביץ לי ממש חזק עם ספר ככה שאיבדתי הכרה, והוא טוען שהמשכתי לפטפט מתוך שינה. בכל מקרה..."
לילה באור יום - סיפור בהמשכים חדש [סיפור]

סיפור חדש שאני מעלה, ובתקווה גם אמשיך!@
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 16 אפריל 2018, 20:52

ספוילרהצג
IN
ראליין פותח את הפה כדי לצעוק על אלי את הטפשות שבמעשה שלה, אבל אז עולה במוחו רעיון טוב יותר - בדממה ראליין מתגנב מחוץ לטווח הראייה של הקובולד, אל תוך השיחים, ומשם ראליין תוקף את הקובולד הלא מוכן עם חרבו, הלהב מושט קדימה אל עבר ליבו של הקובולד המופתע.

META
פעולת תנועה
מתגנב, נע לE23
התגנבות: 1d20+10-5=19

פעולה רגילה
תוקף את הקובולד
התקפה: 1d20+2+4=16
נזק: 11
עריכה, לא עושה את זה
נערך לאחרונה על ידי Hell lord ב 16 אפריל 2018, 22:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 16 אפריל 2018, 21:22

כולם
ספוילרהצג
In
אלי מוצאת את עצמה מתקשה לדבר עם סכין מוצמד לגרון. לא,
יהיה כדאי להפסיק...
''אלף, רוץ אחורה, אל תתקרב אלי! צורח הקובולד בפאניקה, והחרב שלו מתקרבת עוד קצת לצוואר של אלי.
Out - אתה לא יכול להתגנב כשאתה לא מוסתר בכלל חלק מהתנועה, לכן נכשלת אוטומטית.
עכשיו אני אבהיר את האיום של הקובולד יותר טוב - אתם צריכים לקחת תנעוה כפולה ולבצע פעולת ריצה כדי שהוא לא ידקור. כל דבר אחר יגרור התקפה על אלי.
לכן, ראליין, אם אתה לא רוצה שהקובולד יוריד לנו את אלי, כדאי לך להתרחק, ז''א לשלוח הודעה חדשה עם תיאור התור, או לומר שאתה לא משנה את התור.
כמו כן, אני מציין, הקובולד מסומן בידי מיכרון, והוא מסוגל לתקוף אותו כהפרעה מיידית, אבל זה לא יהרוג אותו במכה בשום צורה שהיא.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 16 אפריל 2018, 21:55

כולם
ספוילרהצג
מורת'ון מביט קובולד הרועד, שמץ רחמים בלבו. המראה מוכר לו, מוכר מדי - חצי מהקורבנות שלו רעדו ככהכשהם גילו אותו, באותן הפעמים האומללות שנחשף בטיפשותו. הכל עניין של הרגל, ובן המחצית הקטן רגיל בצורה מטרידה לעניינים כאלה.
הנוכל פוסע חרש במהירות, מהשביל דרך האבנים אל מאחורי הקובולד, ומנחית עליו מכת מוות סופית.

META
פעולת תנועה:
זז ל-F24 (צריך בדיקת טיפוס על האבנים? אני זוכר שאמרת לי שפשוט מחשיבים משבצת אחת כשתיים).
פעולה רגילה:
כוח לפי רצון - הנפה ערמומית.
התקפה:
הח׳אן הטטרי גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 24:
13

אם פוגע:
הח׳אן הטטרי גלגל 1d4+9 וקיבל תוצאה סופית של 10:
1

הח׳אן הטטרי גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 7:
6, 1

סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 16 אפריל 2018, 22:03

כולם
ספוילרהצג
גם אתה, ההוביט, אל תתקרב! צורח הקובולד בהיסטריה.
Out אין לכם סיכוי להתגנב מול הקובולד. מבהיר את זה שוב. אתם רוצים להמשיך ככה או להתרחק? אם אתה נשאר עם התנועה שלך הקובולד תוקף את אלי לפני שאתם מגיעים אליו או תוקפים אותו.

עריכה - הבא שצורף או עושה משהו שירגיז את הקובולד, שזה בערך כל דבר מלבד תנועה כפולה בריצה הרחק ממנו יגרום לו לתקוף את אלי. כמו כן זה יקרה אם הח'אן לא ישנה את תורו.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 17 אפריל 2018, 12:22

כולם
ספוילרהצג
אלי בוחנת את הסכין שמוצמד לצווארה.
"סכין טוב," היא אומרת. "יהיה חבל ללכלך אותו. אתה יודע, קשה לנקות דם. פעם אחת נפצעתי במדרגות, ולקח לי שעות לנקות אותן אחר כך..."

סמל אישי של משתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

שליחה על ידי חובב מוד » 17 אפריל 2018, 19:06

כולם
ספוילרהצג
OUT
רק רגע... לקובלד אין סיכוי להרוג את אלי, רק לעלף אותה שוב, (בפגיעה חמורה הוא עשה לי 13 נזק, לא מספיק למוות) אלא אם כן אביעד שה''ם מעצבן, ואז הוא פשוט יהרוג אותה (בעצם, כנראה שסכין בגרון יהרוג אותך, אבל זה מו''ד...)
(הברקה)
הוא הכין פעולה שאם אחד מאיתנו יתקוף אותו הוא יהרוג את אלי, אבל, לא יקרה כלום אם אלי תעשה משהו.. [שיעול שיעול]
IN
אורביניה אחוזה בהתלבטויות קשות, מצד אחד, העולם היה מקום הרבה יותר שקט בלי אלי, אבל מצד שני, אלי בפיקודה של אורביניה והיא לא תיתן לאף חייל, לא משנה מיהו, ליפול, מצד שלישי, לא בטוח שהקובלד יקיים את הבטחתו לעזוב את אלי...
ומצד רביעי, היא ממשיכה לדמם על השביל.
בינתיים, צריך להתמקד בצד הרביעי. אורביניה פוקקת את מפרקיה ובודקת אם היא עדיין קשירה להילחם, בכל מקרה, הצלעות עוד יחלימו והפצעים יגלידו, אומנם היא שרוטה, שרופה, ומחוצה לגמרי, אבל כל מה שהיא צריכה הוא מנוחה טובה, בינתיים, צריך להתמקד בקרב.
META
מנצל פרץ ריפוי, למעוניין, אני בשמונה נק''פ.
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 17 אפריל 2018, 19:55

ספוילרהצג
out -
חובב מוד כתב:
17 אפריל 2018, 19:06
רק רגע... לקובלד אין סיכוי להרוג את אלי, רק לעלף אותה שוב, (בפגיעה חמורה הוא עשה לי 13 נזק, לא מספיק למוות) אלא אם כן אביעד שה''ם מעצבן, ואז הוא פשוט יהרוג אותה (בעצם, כנראה שסכין בגרון יהרוג אותך, אבל זה מו''ד...)
זה אם לא לוקחים בחשבון את העובדה שברגע שאלי תתעלף היא צריכה לבצע הצלה ממוות, ואם היא נכשלת היא מתה כי היא כבר נכשלה ב2.
ניצול פרץ ריפוי זו פעולה שחורגת מדרישות הקובולד, את מותחת את הגבול. פעולה הבאה כזאת תצריך בדיקת דיפלומטיה (או כל מיומנות אחרת שתרצו) מוצלחת כדי למנוע מהקובולד לתקוף. ועכשיו כדאי לאורביניה ולכולם לנצל את הפעולות שנותרו להם כדי להתרחק מהקובולד בריצה.
in -
"זדה שם! לא להתעכב! אחורה אחורה! ולשמוט את הנשקים כולם!"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 19 אפריל 2018, 19:18

כולם
ספוילרהצג
מורת'ון פוסע אחורה חרישית. ''נו קדימה, בת אצולה מלוכלכת... תעשי משהו...'', הוא לוחש.

META
פעולת תנועה:
זז ל-D23.
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 19 אפריל 2018, 20:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 19 אפריל 2018, 20:37

כולםהצג
זה תמיד עבד על המשרת המעצבן, היא חושבת. לא לא היה סכין, אבל עדיין...
אלי קורצת למורת'ון.
ואז דורכת בשיא העוצמה על כף רגלו של הקובולד, ודופקת את ראשה בראשו. השיער הג'ינג'י הארוך מכסה את פניו ומסתיר לו את המצב, ואלי, שגבוהה ממנו מכמה מידות (קובולד לעומת בן אדם גבוהה) מפילה עליו את כל כובד משקלה, ראשית עם כף הרגל ואז ראש על ראש. הסכין מונע ממנה להזיז את ראשה קדימה - אבל אין מניעה להזיז אותו לאחור.
ברגע שהקובולד נופל, אלי תופסת את הסכין בידה וזורקת אותו רחוק ממנה.
META
אין לי שמץ של מושג למה לזרוק, אז אני זורק
dragonitzan גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 19:
19
ואין לי מושג איזה תוסף צריך.

סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 19 אפריל 2018, 21:46

כולם
ספוילרהצג
OUT
לא יודע אם מורת'ון התכוון להקשיב לקובולד, בכל אופן אלי בהחלט בצעה פעולה שמעוררת את ההתקפה שלו.
עכשיו זו ההזדמנות ללמד אתכם הרבה הרבה דברים, אז תקשיבו טוב.
הפעולה שאלי מבצעת נקראת פריקה מנשק, זוהי פעולה שלא מוזכרת בחוקים. לכן צריך לאלתר ופחות ללמד את החוקים היבשים, אבל קודם, הקובולד הכין פעולה לתקוף את אלי כהפרעה מיידית לכל פעולה עוינת מצדכם. הפרעה מיידית משמעותה שהפעולה שמבוצעת כהפרעה מיידית באה לפני המעורר שלה, לכן קודם הקובולד תוקף את אלי ואז אלי פורקת אותו מנשק. אך אבוי! הקובלוד מסומן בידי מיכרון, ולכן הוא סובל ממחסר 2- להתקפות נגד כל אחד אחר ומיכרון יכול להשתמש עליו בכוח זעם הנוטר כהפרעה מיידית, אז נתחיל במיכרון, אז בקובולד, ואז באלי.
מיכרון - זעם הנוטר נגד הקובולד - 4+6=10 נגד קשיחות, החטיא.
קובולד - התקפה בסיסית נגד אלי - 5+7+2=14 נגד דרג"ש. ה2 זה כי אלי שרועה ולכן לקובולד יש יתרון קרבי עליה, אבל הוא מחטיא.
אלי - עכשיו הגיע הזמן לשבור את הראש. קודם אמרנו שמה שאלי עושה לא מצוין בחוקים, אז צריך לאלתר. מכיוון שאלי מסיחה את דעתו של הקובולד, אני משתמש בבדיקת תרמית ליצירת הסחה, אבל במקום להעניק יתרון קרבי, הקובולד יאבד את נשקו. אלי שרועה ולכן סובלת ממחסר 2- לגלגולי התקפה. אמנם זה לא משפיע לבדיקות מיומנות, אבל כאן החלטתי שבכל זאת זה ישפיע, ושבדיקת המיומנות תנגוד את הגנת התגובה של הקובולד במקום את מיומנות התובנה שלו. לכן לאלי יצא סה"כ 19+9-2=26 נגד תגובה, ופגעה כמובן. עכשיו לקובולד אין נשק.
הערות - הפעולה שאלי ביצעה הייתה מסוכנת באותה מידה כמו לתקוף את הקובולד, והעמידה אותה בסיכוי של 1/6 למות (בערך). אני הייתי נכנע, אבל היה לכם מזל :D
גם הייתי ממליץ לאלי להשתמש על עצמה במילת השראה.
בנוסף, אשמח לשמוע מה דעתכם על המשחק עד עכשיו, בכל זאת מעולם לא שיחקתי או הנחיתי במהדורה 4, בטח לא בפורום, ואשמח להערות על צורת ההנחיה שלי, כמו גם שאלות לגבי חוקים.
IN
אלי פורקת בהצלחה את הקובולד מנשקו, וכאשר הוא מבין שהוא לבדו מול חמישה, הוא בורח מאוד מאוד מהר ומאוד מאוד בקול.
META - הקובולד בורח.
סמל אישי של משתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

שליחה על ידי חובב מוד » 20 אפריל 2018, 14:15

כולם
ספוילרהצג
אורביניה ניגשת לשאר החבורה, שמהם הופרדה במהלך הקרב.
"אלי, זה היה חתיכת תרגיל מלוכלך ומסוכן, אבל הוא עבד!" היא עוצרת רק בכדי למחוא כפיים.
"ועכשיו, הגיע הזמן שנמצא מקום לחניה, כולנו במצבים שונים של פציעה, ואנחנו צריכים לעצור ולנוח".
"אבל קודם.."
היא רוכנת על האדמה ומפשפשת בכיסיהם של הקובלדים, מחפשת זהב, נשק, וכל דבר אחר שיכול לעזור, אין כמו לרכון מעל גופות ולאסוף את שללם של האויבים המרוסקים...
אביעד, שיטת ההנחיה שלך עד עכשיו הרגישה לי בנויה מאוד על הסללה, ואני לא אוהב את זה כל כך, אבל אתה שה''ם טוב, וזה העיקר.
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 20 אפריל 2018, 15:40

כולם
ספוילרהצג
״יפה יפה״, אומר מורת׳ון, עט על גופות הקובולדים בחמדנות. הוא לא מתכוון לרצוח בחינם...
אתה מנחה טוב, ואני לא הרגשתי הרבה הסללה.

שלח תגובה