פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 29 ינואר 2020, 15:52

ת'אליסרה מניחה את ידה על כתפו של אפולו לפני שהוא יחשמל את ההולו. "יש לך הזדמנות אחת. דבר." היא נוהמת על האלמת
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 28

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 ינואר 2020, 15:55

"אני חייב לציין שאני נוטה לא להאמין," פוסק סיגפריד, "זו לא הפעם הראשנה שניסו לעבוד עלינו. ובכנות אנחנו פה בשביל לסגור את השער, ואת מה שיוצא ממנו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 30 ינואר 2020, 22:20

ראליין שוקל אם לשסף את מסיכת העצם ולסיים עם המטרד, אבל בעקבות התגובות הרגועות של ידידיו הוא מוריד את הנשק, גם אם גופו עדיין דרוך לפעולה.
"מטרד, דע לך שאם אתה משקר זעמו של האל האחד יכלה אותך".
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 31 ינואר 2020, 01:11

אפולו נוהם ומבט של תיעוב משתקף ממנו כאשר הוא מתמקד על האל-מת "זה ביזבוז של זמן, אנחנו צריכים לחסל אותו ולסגור את השער"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 03 פברואר 2020, 01:14

"אני מציע לכם דבר כזה, אם עוד לא הבנתם. נמצאים אצלי כל אלה שהזכרתי. אם תשתפו איתי פעולה, אני אתן לכם שלושה מתוך הארבעה. את הרביעי תקבלו בחינם כדי לראות שכל הארבעה באמת אצלי, אבל הוא יהיה מת. אז תבחרו את מי אתם רוצים לראות עכשיו ותקבלו את הגופה שלו, ואז לאחר שתעשו את מה שאני רוצה כבר לא יהיה שער לסגור, אבל אתם והחברים שלכם תהנו מההגנה שלי אישית. אני אתן לכם דקה להחליט את מי אתם רוצים לקבל ואם לא תחליטו תקבלו מישהו אקראי. אגב, המכתב הזה שייך למישהו מכם?" הוא זורק פיסת קלף שאפולו מזהה - זה האישור שלו שהוא בחור בסדר ולא רשע.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 07 פברואר 2020, 11:19

"ומה אתה רוצה, אפילו בהנחה שאתה דובר אמת והצלחת להתגבר על רוח הדרקון?"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 11 פברואר 2020, 08:47

"את מה שאמרתי לכם קודם. שתעזרו לי לפתוח את השער. התהליך מאוד פשוט. אתם תעמדו פה ותחזרו על מילות הקסם מתוך המגילות האלה עד שלא תוכלו יותר, ואז נמשיך בזה שבוע עד שבועיים והשער ייפתח." הוא אומר. "ואחד מכם ישקיף בחוץ למקרה שסר קגאן יתקרב יותר מדי ונצטרך לסגת."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 28

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 פברואר 2020, 16:26

"מצטער" אומר סיגפריד. "זה לא עובד ככה." הוא נכנס לעמדת תקיפה. "השער הזה הולך להסגר. והאיזון יחזור"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 17 פברואר 2020, 22:48

"אז אני מניח שבחרתם את ראש המסדר שלך, " אומר ההולו, ואישה ג'ינג'ית מופיעה מתה. "אה, רגע, טעות שלי, זו הבחורה הזו שהייתה איתכם עד לא מזמן ונעלמה לכם. רגע אני כבר מביא את הבחור שלך" הוא אומר, ואייליניה נעלמת בהבזק, במקומה מופיע הראש של הלדרינד רינלוס* שאינו מחובר לגופו וממנו נוזל דם שחור. "אז הנה ההוכחה שלי. אתם רוצים את השאר בחיים - תעצרו את סיגפריד ותקבלו אותם. לא תעשו את זה יש לי עוד הרבה מאיפה שהם באו"

*שאינו בשום צורה שהיא ראש המסדר, אך לעומת זאת הוא בהחלט האבא המאמץ של אפולו
שלח תגובה