קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 17 יוני 2020, 00:05

"אני נראה לך כמו סוכן של משהו?" טולדנריר מגחך לעצמו, פולט עוד עננת עשן. "אבל הוא בהחלט סיפר לי על הפרוייקט הקטן שלו. רק מת'אייס יכול לתת למשהו שם המתבסס על כל מה שהוא עומד כנגדו. ידעתם שהוא היה כוהן של סקולד בצעירותו?"
טולדנריר מתיישב מולכם, כך שראשו קרוב יותר לגובה שלכם. "אבל... נראה שמת'אייס אכן שלח אתכם לכאן. הוא חבר קרוב שלי ואני חב לו רבות, אז אספר לכם איך למצוא את קנה החורבן, אך הקשיבו היטב, כי אספר זאת פעם אחת בלבד. בוודאי שמעתם כבר כיצד הקנה נוצר, אך הסיפור אודות ההיסטוריה המאוחרת שלו מלהיב הרבה פחות - שלא כמו סיפורים רבים על שדים וקוסמים, סיפורינו מסתיים בדיפלומטיה ושלום."
"לפני כמאה שנים, פחות או יותר, חיו על ההר הזה ענקים אכזריים אשר חיו במצודה גדולה. הענקים, שהצורך בקרב ובהרס בער בדמם, ארגנו פשיטות כנגד אנשי העיר איסאייל, וכנקמה, אנשי העיר הזועמים יצאו לצוד כל ענק שהתרחק מספיק מהמצודה. שני הצדדים ספגו נזקים כבדים מהקרבות הללו, עד שלאנשי העיר נמאס. הם ניגשו לקוסם זקן ומתבודד שחי גם הוא על ההרים, במגדל מבודד שבנה קרוב לפסגה. הם ביקשו ממנו לחסל את הענקים אחת ולתמיד. יום וליל הם התדפקו על דלת המגדל, דרשו, ביקשו ואז התחננו, אך האשף אמר להם לעזוב אותו לנפשו. לבסוף, כשאנשי העיר איימו לשרוף את המגדל אם לא ייענה להם הזקן, הוא הבין שאין לו ברירה."
"וכאן נכנס לסיפורינו קנה החורבן. הקנה התגלגל במשך מאות שנים מאדון אחד לאחר, עד שהגיע לקוסם שלנו, שתכנן להשתמש בכוח האצור בו למטרה כלשהי, שאינני יודע. כך או כך, האנרגיה השדית בקנה הייתה כה רבה, שאפילו חצי מהקנה היה מספיק למטרותיו. לכן הזקן חצה את הקנה לשניים - אחד נשאר במעבדה שלו, ואת השני הוא לקח למצודת הענקים. אתם מבינים, לקוסם לא היה שום עניין להתחיל להחריב את המצודה עם קסמיו ולסכן את חייו כנגד הענקים - במקום זאת, הוא פנה לאומנות המשא ומתן. הוא הציג את חצי-הקנה למנהיג הענקים, והסביר לו שהקסם בקנה יוכל לשגר את כל המצודה, להעביר אותה מהעולם החומרי אל עולם אחר, מישור קיום הרחק מאנשי העיר, בו הענקים יוכלו לצוד ולהלחם בחופשיות, מבלי שיצודו אותם חזרה. ובאופן מפתיע, הענק הסכים להצעתו של הזקן שלנו, ובעזרת חצי-הקנה המצודה נעלמה כליל מההרים לעולם אחר. הענקים היו מרוצים, אנשי העיר היו מרוצים, והזקן חזר לבדידותו במגדל."
טולדנריר מפהק פיהוק גדול, פוער את פיו האדיר. "וזהו סוף הסיפור שלנו. סוף טוב לכולם, אך קצת משמים, לא כך? בכל מקרה, רק חצי אחד מהקנה נשאר בעולמינו - בהנחה שהזקן שלנו נשאר בודד לשארית חייו, תוכלו בוודאי למצוא אותו במגדל הישן. ואם אכן תשיגו אותו, גם סיפורכם יסתיים בסוף טוב, שכן אותו לורד העורבים לא יצליח לשחרר את הרשע הקדמון ששוכן בתוך הקנה מבלי לחבר את שני החצאים יחדיו."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 17 יוני 2020, 00:22

"מעניין. זה עובד לטובתנו, אני מניח." זוהאן משתהה לכמה שניות, מהרהר. "יש לי אמון מלא בחסרי הכתר, אבל זה בהחלט מרגיע לדעת שגם להם לא תהיה גישה לכוחו המלא של הקנה. כמובן שיש גם את אמצעי הבטיחות שאירגנו." זוהאן מביט באייבל.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 17 יוני 2020, 14:28

"ובמקרה אתה יודע איך להשמיד את חצי הקנה שנשאר, או את הרשע הקדמון ששוכן בתוכו?" גנובל שואל. "לורד העורבים הזה נראה לי כמו הסוג שהיה נוסע לעולמות אחרים כדי למצוא את החצי האחר, אז עדיף שנמנע את האפשרות לחבר את שני הצדדים אחת ולתמיד."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 יוני 2020, 14:49

"אני חייב לתהות אם מקור הסלע הענקי שראינו בדרך הוא לא... ענקי." תוהה אייבל לאוויר, "יש סיכוי שנשארו כאלה בסביבה? או שהם יוכלים לחזור?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 17 יוני 2020, 14:50

להט מתופף בהיסח הדעת על מוט הפלדה השחור שלו, מהנהן בחיוב למשמע דברי אייבל ''הייתה התקפה של ענק בדרך לכאן בפעם הראשונה מזה שנים. משום מה יש לי תחושה שהסיבה שלורד העורבים הנחמד חיכה לרגע המתאים שבו הענקים יחזרו, והחצי השני יחד איתם - אני מציע שנחזור למערה שראינו בדרך ולחקור. אם יהיה לנו מזל נוכל לשכנע את הענקים ללכת חזקה למישור האחר, וחסל סדר קנה שדי''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 17 יוני 2020, 23:52

אם דרקונים היו יכולים למשוך בכתפיים, טולדנריר היה עושה את זה בתשובה לשאלות של גנובל ואייבל. "אין לי את כל התשובות הדרושות לכם, ילדים. אני רק מספר סיפורים."
הוא קם שוב, מותח את כנפיו. "כעת המשך הסיפור תלוי בכם, ילדים. חבורה מעניינת, אתם. אשמח לקחת אתכם למגדל הישן או לאותה מערה אם תרצו בכך. ואם אתם עייפים, אתם מוזמנים להשאר כאן הלילה - בכל הכנות, לא הייתה לי חברה זה זמן מה, מעבר לזוטונים הטורדניים... ולפסל הזה." אם דרקונים מסמיקים תחת הקשקשים שלהם, טולדנריר כנראה מאדים כעת.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 יוני 2020, 16:08

"אני מניח שהמגדל צריך להיות התחנה הראשנה שלנו." אומר אייבל
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 23 יוני 2020, 01:35

ליילאני מהנהנת כהסכמה כאשר מבחינתה אם היא לא יודעת מה היא תוכל לגלות בכל אחד מהמקומות זה לא משנה לאיזה מקום היא תתקדם.
padron

שליחה על ידי padron » 23 יוני 2020, 16:30

"אני מסכים. גם אם חצי הקנה עצמו לא יהיה שם ייתכן שבמגדל נוכל למצוא מידע שיכווין אותנו אליו." שאן אומר.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 24 יוני 2020, 00:35

"מוסכם, אם כך!" טולדנריר אומר. "עלו על גבי ואקח אתכם לשם."
כולכם מטפסים על גבו של הדרקון, אוחזים חזק בקשקשיו. "אל תדאגי, יקירתי, אחזור בקרוב." הוא אומר בהלצה לפסל בת המחצית ליד הבריכה. ואז הוא פורש את כנפיו, ובמהירות נוסק לשמיים. החוויה מטלטלת חושים בעוד אתם עוזבים את הגינה של טולדנריר ועולים מעלה אל שמי הלילה, רוחות קפואות מצליפות בכם. האוויר נהיה דליל יותר ויותר, ואתם מתקשים לפתוח את עיניכם בעוד פתיתי שלג מצליפים בהן. כשאתם כן מצליחים להביט בנוף סביב אתם רואים שאתם קרבים יותר ויותר לפסגת ההר, כמו טבור קפוא המשקיף על העיר והעמקים מתחת.
אך לאחר מספר דקות של מעוף טולדנריר מאט, מתחיל לדאות לכיוון אחד המצוקים מתחת לפסגה. לבסוף הוא נוחת על הצוק הזה ששובר את תלילות ההר, רגליו מעיפות שלג לכל עבר בעוד הוא נוחת נחיתה רכה. "זהו זה, ילדים. אני מאחל לכם בהצלחה - ותמסרו ד"ש למת'אייס בשמי!" הוא קורא לכם מעבר לרוחות המייללות, ואז פורש כנפיים ועוזב אתכם, נעלמת בחשיכת הליל.
המצוק עצמו קטן, והמגדל נמצא בקצה השני שלו, צמוד אל ההר - למעשה, נראה שהמגדל נבנה אל תוך צלע ההר, בנוי מאבן לבנה ומעוטר בכיפה בראשו. השנים שעברו לא ריחמו על המגדל, ונראה שהחלק התחתון שלו קרס, שקע תחת שלג וסלעים - כעת הכניסה היחידה שאתם רואים היא חלון במעלה המגדל, בערך שבעה או שמונה מטרים מעל פני האדמה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 24 יוני 2020, 02:18

"אתה יכול לחזור להיות עכביש ולקחת אותנו לשם?" ליילאני שואלת את אייבל מצביעה על החלון.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 יוני 2020, 11:11

"כן," עונה אייבל, "אבל רק אני תוהה למה הדרקון לא לקח אותנו בעצמו עד למגדל?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 יוני 2020, 11:11

"כן," עונה אייבל, "אבל רק אני תוהה למה הדרקון לא לקח אותנו בעצמו עד למגדל?"
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 24 יוני 2020, 19:55

"חוש הומור ייחודי," גנובל קובע. הוא מחכה לתורו על אייבל, אך כהרגלו מעדיף לא להיות הראשון.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 25 יוני 2020, 16:54

פעם נוספת אייבל משנה צורה לחרק התת קרקעי הענק, מרים אחד אחד בתורו ומטפס איתכם אל החלון ואז מוריד אתכם אל החדר מתחת. החדר העגול חשוך וריק, ונראה שהוא נטוש זה זמן מה. הוא נראה כמו ספרייה או חדר מחקר - מלא בספרים ישנים ודפים הזרוקים על הרצפה, רהיטים נרקבים וקסות דיו שבורות. כאשר אייבל מסיים לבסוף להכניס את כולכם אל תוך המגדל, אתם רואים שיש דלת בצד החדר, אך היא נעולה מהצד השני.
שלח תגובה