קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 28 מאי 2020, 01:54

"אני מניחה שאנחנו צריכים לעבור דרך המערה?" ליילאני שואלת את להט, כי אין לה מושג לאן הם צריכים להתקדם. לפני שהיא מתקדמת לעבר הסוס והסלע ומנסה להזיז אותו, לבדוק אם אפשר לארגן לאדם איזושהי קבורה יותר ראויה.

META:
אתלטיקה: 13+6=19.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 28 מאי 2020, 08:09

להט פולט נחרת בוז ''כן, אני בטוח שיקבלו אותנו בנימוס - אם מישהו מצייר את שלט הכניסה לבית שלו בדם, אני לא בטוח שהוא יכבד אותנו במתאבנים ויתן לנו להתרענן במערה שלו'' הוא ממלמל לעצמו ''אם כי יכול להיות זאנחנו נהיה המתאבנים...''
להט אמנם לא יודע לקרוא את האותיות שכתובות שם, אבל הוא מנסה להיזכר האם הוא שמע על התקפות דומות שהתרחשו באיזור, ומה ידוע עליהן
Meta
ידע (היסטוריה)
13 + 5 = 18
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 28 מאי 2020, 21:44

בקושי רב, ליילאני מצליחה לדחוף את הסלע הצידה, חושפת מראה מזעזע של עיסת אדם כמעט בלתי מזוהה. מהבגדים שהוא לבש ניתן להסיק שהוא סוחר או בעל עיסוק בורגני אחר כלשהו.

להט
ספוילר
הצג
זכורים לך במעומעם סיפורים על מצודה של ענקים, שהטרידו את מנוחתם של יושבי העיר תחת הערים לפני למעלה ממאה שנים. אך בטווח החיים שלך, אתה לא זוכר שמועות על התקפות שכאלו בהרים.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 29 מאי 2020, 01:23

ליילאני מסתכלת על הגופה בסקרנות מנסה לראות אם היא יכולה להבין מתי הוא מת ואם יש מצב שיש לו איזה פרט המעיד על זהותו שדרכו תוכל להעביר הודעה למשפחה.
כשהיא מסיימת היא מחליטה שהגופה במצב נורא מדי לקבר פיזי ולכן בודקת אם יש לה או בסביבה את מה שצריך למדורת קבורה.
yds

שליחה על ידי yds » 30 מאי 2020, 21:03

להט מסמן לליילאני להפסיק עם מה שהיא עושה ''צר לי לאכזב אותך, אבל הממלכה כולה בסכנה - לא ישנה לו אם הוא ירקב כאן עוד יום או שניים. הבעיה היא'' הוא מחווה על התהום ''שהגשר הרוס. ולי אין שום דבר שיוכל לתקן אותו או להעביר אותנו. מצד שני, להיכנס למערה נשמע כמו התאבדות - זכורים לי סיפורים על ענקים באיזור הזה, וממש לא הייתי רוצה להתחיל להתעסק עם אחד כזה, בטח כשיש לנו משימה כזו חשובה על הכף''

להט נוקש באצעותיו ומצביע על הדרואיד השקט שהולך לצידם ''אייבל - אתה מסוגל לשנות צורה, נכון? תוכל לשנות צורה למשהן שיוכל לטפס לתוך הנקיק ולהרים חתיכה אחת של הגשר אלינו, ואז ללכת ולקשור את החתיכה האחרת לצד השני? או אוי פשוט לסחוב אותנו!"

להט עוצר לרגע ומתנשף קלות, עשן אדמדם מתאבך מפיו בסלסולים דקיקים בעקבות פרץ הדיבורב והוא שוקע בדממה מסוקרנת
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 מאי 2020, 23:43

"אני אוכל לשנות צורה למשהו שיקפוץ את המרחק הזה, הוא גם אמור להיות מסוגל לעשות את זה כשאחד מכם נמצא עליו, בכל מקרה הוא מסוגל להיצמד לקירות אז אני מניח שגם אם תהיה נפילה בדרך אני.. אוכל לעצור אותה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 31 מאי 2020, 00:29

"נשמעת כמו תוכנית מוצלחת. מציע שנתחיל מהאבירה - ככה אם יהיו צרות בצד השני לפני שכולם יחצו היא תהיה מסוגלת להחזיק מעמד עד שהשאר יועברו." שאן אומר לאחרים.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 31 מאי 2020, 01:49

ליילאני מתעלמת מדבריו של להט וממשיכה לחפש במחשבה שגם אם לא יהיה לה מספיק זמן לשרוף אותו, אז בוודאי שיש לה מספיק זמן לברר מי הוא כדי שתוכל להודיע למשפחה.
yds

שליחה על ידי yds » 31 מאי 2020, 11:14

להט מגלגל עיניים ''את לא הולכת מכאן עד שנעשה איתו משהו, נכון?" הוא כורע ברך ליד הגופה ומושיט יד מעליה. הוא מצמיד אמה ואגודל, והרונות שעל קצות האצבעות שלו זורחות לרגע.

להט נוקש אצבעות, וחתך דק וישר מופיע באוויר, נמתח כמו מיתר של אש מלחששת בין האצבעות שלו, ומתעוות לכדור מרחף של להבות שמחובר בחוטי אש דקיקים לקצות אצבעותיו ''אם אני אשרוף אותו, אנחנו נוכל להתקדם?"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 31 מאי 2020, 11:30

אייבל בנתיים מותח את עצמו מעט, הצורה הזו תמיד הייתה מעט מוזרה לו, אבל הוא למד להסתדר איתה, הוא גדל בחזרה לגדול של סוס, ורגלי עכביש יוצאות ממנו, שיניים חדות נוטפות חומצה פורצות מפיו כשהוא נעמד בקצה הדרך. בוודאות מחכה לראשון שיבוא והוא יעביר לצד השני.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 31 מאי 2020, 16:15

ליילאני לא מצליחה למצוא פרט מזהה כלשהו על הגופה, וגם אין באיזור חומרי בערה מספקים בשביל להתחיל מדורה (למרות שכן יש שני אנשים שמסוגלים ליצור אש בקלות)
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 01 יוני 2020, 01:28

זוהאן מחייך למראה האש שבידו של להט. "להבה יפה". הוא ניגש לאייבל ומסמן לו שהוא מעוניין להיות הראשון שיעבור לצד השני.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 01 יוני 2020, 13:34

"לכל הפחות אפשר לשמור את הבגדים שלו, וכך לתת הזדמנות למישהו לזהות את הגופה," גנובל מציע, מחכה לתור שלו על אייבל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 יוני 2020, 14:05

היצור שהוא אייבל מצמיד את אחת מהרגלים שלו לעבר זוהאן, וזה נדבק בחוזקה לרגל.
מיד אחרי זה הוא מזנק קדימה לצד השני של הנקיק. מוכן להוריד אותו ולחזור.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 01 יוני 2020, 20:42

"אין לו פריט ייחודי." ליילאני מסרבת להצעתו של גנובל לחלל את כבוד הגופה ללא צורך ונענית להצעתו של להט, "כן, אם הגופה תישרף נוכל להמשיך."
שלח תגובה