נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 מאי 2020, 21:30

"אני חושב שאנחנו מפספסים את הנקודה." אומר אייבל, עדיין בזעף, "למה החלטנו שאנחנו משרתים את החברה הטובים ושאנחנו לא פוטעלים בשביל אדון העורבים ההוא מבלי לדעת?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 10 מאי 2020, 00:16

להט, שהספיק להתיישב על הרצפה בשיכול רגליים ולהתחיל לחרוט סימנים ראשוניים על רצועת המתכת שסוגרת את התיק שלו, מחווה לכיוון אייבל ''בחור חכם אתה. אבל בכל מקרה, הקנה השדי הזה, מה שהוא לא יהיה, לא כדאי שאך אחד ישיג אותו.אני מתכוון, תראה את המשפחה שלי - הם השיגו שבריר של אש גיהנום, וכולם הלכו'' בשלב הזה הוא מחווה לכיוון רקתו עם מוט החריטה בסימן של ''משוגע''

''עדיף לשמור את המטה הזה אצלנו, ידיים בטוחות וכו'. אחר כך נראה איך אפשר להשמיד אותו, או לתעל את הכוח שלו באופן בטיחותי. והיי'' הוא מושך בכתפיו לפני שהוא חוזר לעבוד ''חסרי הכתר הם נגד ה, ובכן, כתר, ואני בעד זה - כלומר, אם לכתר היה שכל ישר הם היו זורקים את המשפחה שלי מכל המדרגות - אבל איכשהו קאלוהן היא עדיין בראש רשמת מקבלי התקציב המלכותי באמפוריום. אז, אתה יודע...הכל יחסי''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 10 מאי 2020, 21:36

ליילאני
ספוילר
הצג
"אני מניחה שאפשר לעשות גם וגם" ליילאני אומרת במחשבה "אנחנו נצטרך מידע נוסף גם על בית המאסר וגם על המשמר בעיר ואיפה המפקדים שלו נמצאים." ליילאני מקווה שיהיה להם דרך להשיג את המידע הזה ועד שהם ישיגו את המידע היא תוכל לדבר עם הארגון שלה כדי לברר איך אפשר להוציא את זה לפועל ואם זה לא יתנגש בתכנית אחרת.
"אדון העורבים ניסה לעצור אותנו כשעשינו את המשימות שחסרי הכתר רצו ואם לא היינו עושים אותם בכלל לא היינו מגיעים לתשומת ליבו." ליילאני עונה לשאלתו של אייבל בפשטות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 15:14

"זה לא מעיד על קורלוציה בן הדברים, אדון העורבים לא ניסה לעצור אותנו עדיין, הוא ניסה לגרום לאחת מחסרות הכתר לעבוד בשבילו, מה שהוא הצליח, ואז לגרום לה לפתוח את השער לצלמוות מה שהיה מצליח אם לא היינו הורגים אותה. כרגע נראה לי שיש יותר מטרות של אדון העורבים בתוך חסרי הכתר מאשר בחוץ, למעשה אני מתחיל לחשוב שאם הייתי עובד בשבילו הייתי עדיין חוזר לחסרי הכתר."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 11 מאי 2020, 19:44

"אני מאמין שגם אם יש בקרב חסרי הכתר בוגדים, מת'יאס עצמו בעל כוונות טובות. יתרה מזאת, אני סבור כי גם אם נחליט לשמור את הקנה לעצמנו עד שנבין כיצד להשמידו זה יהיה לגיטימי כל זמן שאנחנו נבדוק בעצמנו את המקורות עליהם דרך ההשמדה מתבססת כדי לבדוק את אמינותם." שאן אומר לאייבל ברוגע.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 11 מאי 2020, 20:16

"ממתי להרוג את המשרתים של לורד העורבים זה לעבוד עבורו?" ליילאני שואלת כשדי ברור שהיא איבדה לגמרי את חוט המחשבה של אייבל, "אם חסרי הכתר לא היו שולחים אותנו לכפר הבוגדת הייתה מצליחה לפתוח את השער לצלמוות".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 22:11

"את לגמרי צודקת, אם חסרי הכתר לא היו שולחים אותנו בטעות לכפר אף אחד לא היה שם לב שיש שם בוגדת, זה לא ששלחו אותנו לגלות בוגדים, שלחו אותנו לעזור למי שנמצא שם. רצה המזל ובטעות היינו בזמן הנכון במקום הנכון, לא יותר מזה. ואני לא אוהב לתת למזל לקבוע לי את החיים."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 11 מאי 2020, 23:09

"לא מדובר במזל," ליילאני מתנגדת למה שאייבל אמר "שלחו אותנו לשם בעקבות ההתפרצות של האל-מתים ואמרו לנו שיש שם סוכן של לורד העורבים."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 23:17

"זה רק מוכיח כמה הם בעמדת נחיתות מולו, הם חשבו שיש סוכן שלו ופספסו את העובדה שהסוכן שלו היא סוכנת שלהם." עונה אייבל, "אני לא מטיל ספק בכך שהם נלחמים בלורד העורבים, אני מטיל ספק ביכולות שלהם להתמודד איתו, ובאופן קצת יותר ישיר באמינות שלהם. את באמת חושבת שהייתה רק סוכנת אחת שלו בתוך הארגון היקר שלך?" הוא שואל, "אני נאלץ להיות פרקליט השטן פה ולחשוש לגרוע מכל." הוא אומר, "אם אנחנו הולכים להשיג את הקנה, הוא נשאר אצלנו עד שנכול לדעת בבוודאות שהארגון נקי."
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 11 מאי 2020, 23:19

להט נאנח "אתם פשוט שמחים להתווכח בלי סיבה, נכון? כמו שאמרתי לכם, אני יכול לסדר את הקנה בתוך תיק שינעל בצורה שבה תבחרו - אני אשמח לרעיונות, אגב - תופתעו לגלות שחיי פנימיה צבאית אין הרבה מקום לפרטיות או סודיות. וככה, הקנה יהיה שמור אצלנו, ורק אחרי שנוודא שמי שעומד בצד השני של התיק שקיבלנו הוא אדם שניתן לסמוך עליו, נעביר את הקנה - או שנשמיד אותו בעצמנו. עכשיו, אם תוכלו להפסיק להתווכח ולעזור לי לבחור כיצד לנעול את הקנה, זה יהיה נפלא - ככה הדיונים שלכם ישרתו מטרה כלשהי"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 23:23

"נכון לעכשיו אני בוטח בכם," אומר אייבל, הוא לא בדיוק בוטח בבחור החדש עדיין, אבל הוא יצטרך לחכות ולראות. "תעשה שכדי לפתוח את הנעילה צריך להיות אחד מאיתנו."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 11 מאי 2020, 23:26

"אנחנו כבר יודעים שלא." ליילאני אומרת מזכירה שהם יודעים גם על הסוכן שהסגיר את הארגון למשמר "אבל אם המסדר לא היה מספר לך על הקנה אפילו לא היית יודע שצריך לחפש אותו ואותם האנשים שסיפרו לך הקנה סיפרו לך גם על האל-מתים ואנשי הדג (OUT: תהרגו אותי אני כבר לא זוכר מה הלך שם) אז אתה יודע שעליהם אפשר לסמוך."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 23:32

"שוב, את צריכה להניח שהמסדר כרגע עושה את העבדוה השחור לאדון העוברים מבלי לדעת, זה ההנחה שלי כרגע. בגלל זה אני מעדיף לבטוח בכם כרגע, ולא בהם."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 12 מאי 2020, 13:22

גנובל פונה לאייבל. "אפשר רגע?" גנובל אומר ומצביע על התיק שלו.

לפני שאלאניה יצאה, גנובל שם לב שהיא השתמשה בקסם כדי לסדר את הדברים שבתיק של אייבל. גנובל מסתקרן: האם היא שמה שם עוד משהו?

META
חקירה (אם צריך):
צ'ואי גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 12:
9
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 12 מאי 2020, 15:19

ליילאני
ספוילר
הצג
המורדים מדברים בין עצמם, מעלים רעיונות בהתרגשות. "איך נוציא את האסירים? אפשר להתחיל מרד בבית הסוהר!" "לא, נשבור את החומות ונחסל את הלגיונרים!"
הגמד מתקרב אליך בזמן שהם מדברים. "לוחמת- מילה, אם אפשר?" הוא לוקח אותך לפינה. "שמי אורדיר, דרך אגב, נערה - אני לא מאמין ששמעתי את שמך. תקשיבי, אם את בכנות ובתמים מתכננת לפרוץ לכלא ומאמינה שתצליחי בכך - אני אבוא איתך. אבל בשם האלה, נערתי, תני רק לי לבוא איתך. החבר'ה האלה, הם צעירים. תמימים. אם הם יכנסו לכלא הם בוודאי יפגעו וחלקם לא יצאו משם. בבקשה, אם אנחנו באמת עושים את זה - רק אני ואת נלך לשם."
גנובל מחטט בחפצים של אייבל אבל לא מוצא משהו מוזר שם.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
שלח תגובה