נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 05 מאי 2020, 16:43

מא"ב
ספוילר
הצג
אתם קוראים וקוראים, לומדים כמויות של מידע על קסם בין מימדי והדרכים להעביר חפצים ממקום למקום דרך המימדים. להט במיוחד מצטיין במציאת המידע שאתם צריכים, ומאפשר לתהליך להיות מהיר הרבה יותר. בסופו של יום, לאלאניה יש כמה דפים עמוסים במשוואות מאגיות המתארות לחש מתאים. "אומנם אני מתעבת משוואות מאגיות, אבל אתם חייבים להודות שזאתי יפייפיה." היא מחייכת אליכם. "אני חושבת שיש לי את זה. עכשיו אני רק זקוקה לכמה מרכיבים. אני מאמינה שהלחש יהיה מוכן עד מחר בבוקר. קדימה, בואו נצא מהמקום המאובק הזה."
גנובל
ספוילר
הצג
"בקוליטראס, מה אתה אומר." הזקן מהנהן. "הכנסייה הגדולה שבני האדם בנו שם, היא משהו מרהיב. גם אם היא מפארת יותר את בני האדם מאשר את סקולד."
לבסוף, הוא קם מהספסל. "תודה לך על השיחה, בחורי הטוב. עזרת לי להבין דברים חדשים אודות האמונה, תאמין לי או לא. נקודת המבט שלך אפשרה לי הסתכלות אחרת על אמונתי באל." הוא מסתובב, ואומר "ברכות יהיו עליך, גנובל, כהן סקולד." והולך לכיוון השני. אתה מופתע - מעולם לא אמרת לו את השם שלך.
ליילאני
ספוילר
הצג
"אנחנו באמת לא יודעים..." עונה ההוביט, מחליק ידו בשיערו, "אבל האחים שלי סוחרים בפירות, אני יכול לנסות לברר דרכם מי מהסוחרים מעביר אספקה לכלא."
"המפקדת של הלגיון בעיר היא אישה בשם אלינלור," אומרת האלפית, "בשנים האחרונות כמעט ולא היה צורך במשמר העיר אז היא לא דמות פעילה כל כך."
נראה שכל החבר'ה הצעירים גועשים ומתרגשים מהתוכנית שאת מנסה לבנות, אך הגמד שמנהיג אותם (או אולי, אחרי הופעתך כבר לא מנהיג) נשאר שקט בצד, ונראה עצבני ולא מרוצה.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מאי 2020, 16:45

מא"ב
ספוילר
הצג
אייבל יוצא עם האחרים, בשלב הזה כנראה שהלחש שלו הפסיק לעבוד, אבל לא נראה שזה מפריע לו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 06 מאי 2020, 01:28

ליילאני
ספוילר
הצג
"זה נשמע טוב" ליילאני אומרת להוביט ולאלפית היא עונה "אז מי מבצע את המעצרים? אנשי הלגיון ששומרים על הכלא?"
ליילאני מנסה לשמור על גישה חיובית בייחוד כשכולם משתפים פעולה, אך אז היא נזכרת בדאגתו של מת'אייס ומנסה להבין אם מישהו מהם עובד עבור לורד העורבים.

META:
תובנה - גמד: 19+3=22
תובנה - אלפית: 12+3=15
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 06 מאי 2020, 12:41

מא"ב
ספוילר
הצג
להט מעיף מבט מתנשא קלות לכיוון אלאניה "וכך, המדע המאגי הוכיח את עליונתו על האינטואיציה של פשוטי העם - יש סיבה למה מכונות קסומות הן כלי הרבה יותר חזק מכל הברקים והאש שאנשים נהנים להעיף בלי לחשוב"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 07 מאי 2020, 21:43

ליילאני
ספוילר
הצג
"אנשי הלגיון ש"שומרים" על העיר." עונה האלפית. ליילאני יודעת שהלגיון האימפריאלי משמש גם כצבא האימפריום וגם כמשמר במושבות הממלכה השונות.
לא נראה לך, לכל הפחות, שאחד מהאנשים הללו מתנהג בצורה חשודה שתסגיר אותו כעובד של הלורד
כולם-
אתם חוזרים לפונדק בסוף היום, ולאחר שנת לילה טובה (עם כי מעט קרירה) אתם מתאספים עם אלאניה בחדר שלה עם בוא הבוקר. "עבדתי על זה כל הלילה, אבל אני חושבת שזה יעבוד מצויין." היא מחייכת ומראה לכם שני שקים קטנים, אחד בצבע ירוק והשני כחול. "עם הידע שאספנו הצלחתי לבנות מעין שער בין-מימדי בגרסת כיס - כל מה שנכנס לשק הירוק, יוצא מהכחול." היא מוציאה מטבע ומכניסה אותו לתוך השק הירוק, שהתחתית שלו נראית חשוכה לגמרי, ואז פותחת את השק הכחול ומוציאה את אותו המטבע. "פשוט תכניסו את הקנה לשק והוא יגיע ישירות אלי. נחמד, אה?" היא נראית גאה בעצמה.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
yds

שליחה על ידי yds » 07 מאי 2020, 21:55

להט בוחן את התיקים בסקרנות "איך נוודא שהשק אצלך כשנרצה לשלוח? נצטרך איזושהי מילת קוד שנעביר בפתק לפני שמעבירים את הקנה עצמן"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מאי 2020, 22:01

"לא על זה דיברנו." אומר אייבל. "אמרנו שיהיה לך דרך לתת לנו להכניס אותו לממד כיס בוא הוא ישאר." הוא אומר כמעט בזעם, הוא פונה לליאני, "האנשים שלך בגדו בי פעם אחת, תסלחי לי שאני לא הולך לתת ללורד העורבים הזדמנות לקחת את השק השני בזמן שאנחנו עולים למעלה." הוא אומר. "זה לא מה שהסכמנו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 07 מאי 2020, 22:09

אלאניה נראית זועמת. "ואתה באמת חושב שלאדם כמו לורד העורבים אין אפשרות להגיע לממד כיס שכזה? הקנה יהיה בטוח איתי ועם מת'אייס, ותסלח לי שאני סומכת עליו יותר מעליך. למעשה הסיבה היחידה שאני סומכת שתבצעו את המשימה הזאת היא כי ליילאני איתכם, ולהט. אם אתה באמת רוצה להיות בטוח שהאנשים של הלורד לא גנבו לי את השק כשאתם מוצאים את הקנה, אפשר לחשוב על מילת קוד כפי שלהט הציע."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מאי 2020, 22:13

"אז כל מה שעשינו חסר תועלת גם ככה." עונה אייבל, ומניח את התיק שלו על הרצפה, מתכונן לפרוק אותו בחזרה. "כרגע הרמת אמינות שלכם כארגון שואפת ל0 מבחניתי, כבר חייתי תקופה עם אנשים שחותכים לך את הצוואר בלילה ונמאס לי לישון עם עין אחת פקוחה." הוא צועק, "אם אין לנו ארובה שמרגע שהקנה הזה אצלנו הוא מגיע למקום שבו לנו יש שליטה עליו" הוא בפירוש מדבר על הקבוצה. "אז תסלחו לי שאני מעדיף לתת ללרוד העורבים לעשות את העבודה הקשה וללכת למצוא את הקנה שלו בעצמו. כי גם ככה הסיכוי שהוא יגנוב אותו מאיתנו ברגע שנומציא אותו מהשד יודע איפה הוא גבוהה."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 07 מאי 2020, 22:31

עוד לפני שאייבל מספיק להוציא משהו מהתיק שלו, אלאניה בועטת בתיק בזעם אגרסיבי ותכניו נשפכים על הרצפה. "תקשיב לי ותקשיב לי טוב, ילד אדמה שכמוך, כל שעה שאנחנו מבזבזים על הוויכוחים חסרי התועלת האלה היא שעה נוספת שבה הלורד שלנו יכול פשוט לטפס לו במעלה ההרים ולחטוף את הקנה. ועם כל הציניות המרה בדבריך אתה יודע טוב מאוד שאתה לא רוצה שזה יקרה, לטובתך ולטובת כולנו. אנחנו יכולים לשבת כאן ולתכנן כל אפשרות קטנה לאיך דברים עלולים להשתבש, ובכל זאת כשתגיעו לשם משהו ישתבש בצורה שלא ציפינו לה. וזה התפקיד שלכם, לטפל בדברים לא צפויים, בשביל זה משלמים לכם! אז במקום לשבת כאן על הרצפה ולהתבכיין, למה שלא תזיז את הישבן שלך להציל את העיר הזאת, ואם לורד העורבים יחטוף לך את הסוכרייה, במקום לבכות כמו תינוק תרביץ לו ותקח אותה חזרה!" היא כמעט וצורחת את החלק האחרון
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 מאי 2020, 22:41

"כי אני מבין שחסרה לכם היכולת הקונגנטית הנדרשת כדי להשיק מסקנות מאירועי עבר, אבל זה מה שבר דעת אמור לעשות, לראות מה קרה- איך קרה, ולהבין מתוך זה מחשבות לעתיד, זה מונע ממך לנסות לעשות את אותם דברים באותה צורה שוב ושוב בתקווה שיהיה תוצאות שונות. נכון לכרגע, כדי להשיג את הקנה לורד העורבים צריך לעשות אחד מ2 דברים. להיכנס למבוך ההוא ולשלוף אותו, או לחכות שאנחנו נעשה את זה ולגנוב את זה מאיתנו או ממכם. החברה היקרה שלכם החליטה לבגוד בכם וגרמה למוות של ילדה חפה מפשע ושל עוד גורמים חפים מפשע, ובמקום לעשות בדק בית אתם עוצרים ומניחים שהכל יהיה בסדר ואם נאמין מספיק חזק אף אחד אחר לא יבגוד בנו. אתם שולחים אותנו למשימה שהמטרה שלה להשיג בדיוק מה שהוא רוצה, ממקום שבסך הכל שמור, כדי שיהיה לו אפשרות נוחה יותר להשיג את הקנה הארור!" הוא צועק ובפעם הראשנה עוצר לנשום. "אז אמרנו לך את זה ואת הצעת הצעה שעוד היה בה חוכמה ואמרת שנכין ממד כיס להסתיר בו את הקנה כדי שנוכל להשמיד אותו אחר כך. אבל מסתבר שזה לא משהו אפשרי, אלא את רוצה לעשות משהו שיעביר את הקנה מנקודה אחת לנקודה השנייה, מה שבכנות, גורם לי רק לחשוד בך כרגע, אבל אני מעדיף להאמין שעשית את זה בגלל שאת באמת לא מסוגלת לבצע את הפתרון שהצעת. אז כן." הוא אומר שוב עוצר לנשום, "אני לחלוטין מעדיף שלורד העורבים יקח את הקנה מהידיים הקרות של מישהו אחר מאשר מהידיים המתות והקרות שלי. אז תעשי לי טובה, תפעילי את הדבר הזה שדרכו את חושבת, ותביני לרגע שללכת להשיג את הקנה הזה רק בשביל שלורד העורבים יבוא לגנוב אותו מאתינו, תוך סיכון החיים שלנו במטרה להשיג את זה. זה לא מחשבה רצינאלית."
yds

שליחה על ידי yds » 08 מאי 2020, 16:49

להט מביט בדממה בכל הדיון המתנהל. הוא מנצל את הוויכוח כדי לבחון את השקים, ובאופן לא מודע שולח יד לתיק כלי העבודה שלו, שרונות שטניות חרוטות על פס המתכת שנועל אותו. בהתעלמות מוחלטת מכולם הוא מתבונן בשקים,בתיק העבודה המורחב שלו, והמשוואות רצות בתוך ראשו. כמו תמיד, הבעיה שגורמת לקונפליקט היא חוסר יכולת מאגית.

ובכן, בשדה הזה להט בהחלט יכול לנסות לסייע.
Out

בהתחשב בזה שלהט עשה את המחקר, יש מולו את התיקים שנוצרו ממנו, ויש לו את תיק הנשיאה הקסום שלו - האם אני אוכל לנצל עוד מעט זמן בשביל לנסות ליצור מימד כיס נעול כמו שאנחנו רוצים מתיק הנשיאה שלי?
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 08 מאי 2020, 18:39

להט פותח את השק ומביט אל הריק שבפנים. מחשבותיו מיד נודדות ללימודים שלו על מישור הגיהנום, על הקשר שבין עולמנו שלנו לעולמם של השטנים. כן... עם קצת עבודה וקצת רצון, הוא בוודאי יוכל להשתמש בידע הזה כדי ליצור מימד כיס מהסוג שאייבל מתאר.
"הוי, תהיו בשקט שם! יש אנשים שרק עכשיו מתעוררים!" אתם שומעים צעקה של מישהו מחדר אחר. אלאניה משתתקת ומביטה באייבל במבט קפוא. "אני לא הולכת להמשיך את הדיון הזה. תפתרו את העניין ביניכם." היא מביטה בעיקר לליילאני "ואם אתה כל כך מפחד לחייך, אתה מוזמן תמיד לחזור לחור שבאת ממנו - ידעת את הסיכונים כשקיבלת על עצמך את העבודה הזאת, אייבל." היא מסתובבת לצאת מהחדר, אך לפני שיוצאת היא מחווה בידה ומטילה לחש קטן שמסדר את החפצים שנפלו מהתיק של אייבל חזרה אל תוך התיק, ואז יוצאת מהדלת.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 מאי 2020, 18:45

"תשתוק בעצמך!" צועק אייבל למי שצעק את זה. ברור שכל הססיטאציה הזו עולה לו על העצבים, הוא לא פה בשביל להציל את העולם ולא פה בשביל להיות קדוש מעונה, הוא בא בשביל לקבל תשלום על דברים סבירים, כל הסיפור הזה עם מוות ואדונים של אוכלי נבלות לא באמת משעשע אותו, יש אנשים שקבעו לעצמם מטרה לעשות את העולם מקום טוב יותר, הם אנשים מאוד נחמדים שנורא כיף לבקש מהם אוכל כשאתה רעב, אבל יש להם נטייה להימצא מתים בדרכים לא נעימות במיוחד, אייבל יודוע את זה טוב כי הוא גם היה מבקש מהם אוכל כשהיה רעב וגם היה לעיתים רחוקות גורם להם למות בדרכים לא נעימות במיוחד.

כך או כך, הוא לא נרשם למשימת התאבדות שעתידה להיות כישלון מראש.
"אלא אם כן יש לנו דרך לוודא שהקנה הזה נשאר בטוח ואצלנו, או מושמד ברגע שהוא בידיים שלנו. אני לא יוצא למשימה הזו." הוא קובע לאחרים.
yds

שליחה על ידי yds » 09 מאי 2020, 21:27

להט חושף שיניים לבנות שבוהקות ביחס לפניו המכוסות באופן מתמיד בפיח, במיוחד בהתחשב בעובדה שנראה כאילו אור להבות מרצד מאחוריהן "ושוב, הוכחה התיאוריה שלי - המקור לקונפליקט בעולם הוא לא חוסר הבנה, או חוסר התאמה אידיאולוגית - אלא חוסר משאבים" הוא מרים את השק שהושאר אצלהם "תנו לי עוד מעט זמן, ואני אוכל להמיר את התיק שלי לשק בין מימדי עם נעילה. נשמור את הקנה במקום בטוח, ואחרי שנוודא שמי שבצד השני של השק היא באמת המפעילה היקרה שלנו, נוכל להעביר אותו אליה במיידי"
להט צורר את התיק וצורר אותו על חגורת הכלים שלו "אני אלך לעבוד על זה, יקח לי מעט זמן - אבל בסוף יהיה לנו את מה שאנחנו צריכים"
זהב!!!
שלח תגובה