נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 28 אפריל 2020, 15:21

מא"ב
ספוילר
הצג
"אתה צודק, לא פגשתי רבים מסוגכם." אלאניה מחייכת. "בחברה שאני גדלתי בה, מתעסקים בקסם רק במובן הפרקטי, אף אחד לא נוהג ללמוד או להתעניין בידע שמעבר למה שהוא צריך כדי להרוג או ליצור נשקים להריגה. יכול להיות שזה נחמד, לשקוע בספרים וללמוד עבור הלמידה עצמה." היא מהרהרת לעצמה
ליילאני
ספוילר
הצג
"אנחנו קוראים לעצמנו הלהבים של איאנור, גברתי הלוחמת." אומרת לך האלפית הקירחת. "כולנו אזרחים כאן באיסאייל, וכולנו מסכימים ששלטון האימפריום הרודני מוכרח להישבר. פעם אחר פעם אנשים הליגיון פוגעים באזרחים שאינם בני אדם, אוסרים מאמינים של אלים שאינם סקולד, ומתעלמים מקריאות לעזרה של ישובי הספר. המצב לא יכול להמשיך!" בן מחצית ששיערו צבוע באדום ממשיך אותה - "אנחנו החלטנו להפסיק לשבת בשקט ולהתחיל לפעול. לפגוע בקיסר איפה שיכאב לו! למעשה אנחנו מתכננים לפעול היום. הלילה. אחת מנשות האצולה המתנשאות ביותר בעיר היא המתחנפת הראשית של הלגיון, פילגש הקיסר של ממש! היא אחראית לעשרות מעצרים של חברי כתות המוקדשות לאלים בלתי חוקיים. הלילה אנחנו מתכננים לפרוץ לאחוזה שלה, לאיים עליה או לחטוף אותה... אולי אפילו להתנקש בה!" הוא אומר בהתרגשות, והגמד המנהיג מביט בו במבט מאוכזב, כנראה שלמרות שהוא מאמין שאת לוחמת של איאנור הוא לא שמח שהבחור חשף בפנייך את כל התוכנית ככה.
זוהאן
ספוילר
הצג
"היי, אני לקחתי את המקדמה שלי מבית קאטון, ואני בהחלט לא הולכת לעשות איתם עסקים עוד פעם!" אלכסנדרה מרימה ידיים בכניעה. "רק... רק תן לי ללכת, בבקשה!"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 28 אפריל 2020, 15:29

מא"ב
ספוילר
הצג
להט מהנהן ומתחיל לפסוע לכיוון השומר, מציג בפניו את האישור "קיבלתי את האישור. האם אוכל להיכנס לבצע את מחקרי עכשיו?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 28 אפריל 2020, 16:40

זוהאן
ספוילר
הצג
"לכי." זוהאן לא מחכה לתגובה, וממשיך בדרכו אל דרקון המית'ראל. משום מה, יש לו תחושה שזו לא הפעם האחרונה שהוא ייראה את אלכסנדרה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 28 אפריל 2020, 22:20

ליילאני
ספוילר
הצג
"איאנור משתמשת בחנית." ליילאני מתקנת באופן אוטומטי למשמע השם ומחווה לעבר סמל החנית והלפיד הנמצא על מגנה.
"אם הליגיון פוגע בכם למה לא לפגוע ישר במקום הבעיה? למה לא לתפוס את מפקד הלגיון האזורי?" לפגוע בליגיון הרבה יותר מעניין את ליילאני מהפילגש של הקיסר.. "נוכל אפילו לשחרר את החברים שלכם." ואם היא לא יכולה לעשות זאת לטובת חבריה שלה היא תוכל לעשות זאת למען מישהו אחר.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 29 אפריל 2020, 13:06

גנובל
ספוילר
הצג
"על עצמי כבר סיפרתי לך. מי אתה? מה מביא אותך לכאן?"" גנובל שואל את האיש.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 30 אפריל 2020, 01:22

מא"ב
ספוילר
הצג
השומר חוטף את האישור מלהט ומביט בו, ובלא מילים מסמן לכם להכנס.
אתם נכנסים לספריה, ומגלים מבנה אדיר, שמסוגו לא ראיתם בחייכם בעבר. מאות מדפי ספרים עמוסים בכרכים עבים מפוזרים סביב שולחנות וכיסאות, בהם שוקדים תלמידים על לימודיהם השונים. כדוריות אור קטנות קסומות מרחפות ברחבי החדר, מאירות את הדפים עבור הקוראים. אתם רואה תלמידים אשר ממלמלים לעצמם הערות, בעוד נוצות קסומות טובלות עצמן בדיו ורושמות על נייר את דבריהם. ואתם רואים גם את אייבל, עסוק בהעתקה של ספר כלשהו לדפים משלו.
אייבל + מא"ב
ספוילר
הצג
אייבל מרים את עיניו מהמלאכה לרגע ורואה ששאן, להט ואלאניה הצליחו להכנס סוף סוף לספרייה.
זוהאן
ספוילר
הצג
"לא צריך לומר לי פעמיים, אדון" היא מסתובבת ומתחילה לפסוע לכיוון השני, אך ברגע האחרון מסתובבת חזרה. "ובעצם... אולי כדאי שאסתכן בכל זאת. מה דעתך על עסקת חליפין? בהתחשב בכך שאין לי מטבע על הישבן, קצת זהב לא יזיק לי. ובתמורה, אספר לך איך הפרחחית הקטנה הצליחה לברוח לנו. זה בטח מידע שמעניין אותך?"
ליילאני
ספוילר
הצג
נראה שרבים מחברי הקבוצה מתביישים בעצמם כשאת מתקנת אותם על שמם.
"מפקד לגיון? את באמת חושבת שנצליח לתקוף אחד כזה?" שואלת האלפית בהתרגשות, אך הגמד מנענע בראשו. "נו באמת, נערה, את אולי לוחמת מיומנת, אך רוב החבר'ה כאן בקושי מסוגלים להניף סכין! איך את מצפה שנצליח לחטוף מפקד של הלגיון, או לפרוץ לבית מאסר ולשחרר אסירים, בשם איאנור?" הוא שואל.
גנובל
ספוילר
הצג
"דבר לא מביא אותי לכאן. כאן הייתי כל חיי." עונה האלף הזקן. "חייתי בעיר הזאת עוד לפני שהאימפריה כבשה אותה לעצמה. עוד לפני שבני האדם תבעו את סקולד לעצמם." מרשים - ממעט ההיסטוריה שאתה מכיר, זה אומר שגילו של האלף הזה בוודאי קרוב ל400 שנים! "מאז שאני זוכר את עצמי הייתי בשירותו של האל. סקולד קרא לי לשרת אותו בשנה שבה סקובאלד הפך לנבחרו של האל והתעלה להיות דמי-אל, אם אתה מכיר את הסיפור." בוודאי שאתה מכיר - זהו אחד המיתוסים העיקריים בדת סקולד, שמספרים לכל ילד במקדשים. מספרים על אח ואחות תאומים, סקובאלד וסיגרין, שהיו לגיבורים אדירים של העם האנושי. סקובאלד נבחר להיות המשיח של סקולד, להביא את בשורתו אל בני האדם ולהפוך אותם לעם הנבחר של האל, ובכך הקים את האימפריום ונהיה לקיסר הראשון של אלודיאה, בעוד סיגרין נבחרה להיות נבחרתה של אשיר ולהפיץ את הכאוס שלה ברחבי הארץ. שני האחים זכו בניצוץ הקדושה מהפטרונים שלהם והפכו לדמי-אלים, ונאמר שיחדיו הביסו אופל אדיר וקדמון שאיים להשמיד את הארץ. אך לאחר הבסתו של היצור, המחלוקות בין השניים התפרצו, והם הפכו מאחים לנשק לאוייבים הגדולים ביותר.
"ומאז שירתתי נאמנה. עשיתי דברים שאיני גאה בהם במהלך היותי כוהן, אני מודה. כשהייתי צעיר יותר, הקנאה והזעם הדתי שלי גרמו לי לפגוע באלו שהיו חפים מכל פשע. אך כעת, למרות שאמונתי בכנסייה התערערה, אני חושב שהקשר שלי עם סקולד חזק מתמיד." הוא מרים את ידו והסמל הקדוש של סקולד, מגן ועליו טבוע פרח, מופיע באור ומרחף מעל ידו באוויר. "ומה איתך, אח? האם גם אתה קיבלת את ברכתו של האל?"

OUT
סליחה על החפירת לור דרך אגב :)
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אפריל 2020, 08:15

אייבל + מא"ב
ספוילר
הצג
אייבל פשוט מתקרב לאחרים ודוחף להם את הספר והרישומים שמצא ביד. "קחו." הוא אומר וחוזר לספריייה, חוזר לחפש ספרים נוספים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 30 אפריל 2020, 14:59

אומא''ב
ספוילר
הצג
עיניו של להט ניצתות בזעם והוא מסנן מבעד לשפתיים כמעט סגורות, כדי למנוע מניצוצות להתעופף מפיו ''השתגעת? אם יתפסו אותך פה, אנחנו גמורים!" אבל עיניו במהרה נמשכות לכרך שלפניו, והוא מתחיל לעיין בו בהתלהבות, העולם נמוג מסביבו, ולרגע הוא שוב פעם מכורבל בפינת הסדנה בקאלוהן, ורעשי הדפים הנהפכים בעדינות נדמים בעיניו כחריקות הפטישים והסדנים של הבית, בזמן שהוא שוקע בפענוח סודות היקום
Meta
גלגול ארקאנה
yds גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 21:
16
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אפריל 2020, 15:02

אומא''ב
ספוילר
הצג
אייבל מושך כתפיים, עד הרגע שהם נכנסו אף אחד לא התייחס אליו. הוא ממשיך לעבוד
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 30 אפריל 2020, 17:04

זוהאן
ספוילר
הצג
זוהאן מתלבט אם לשלם או לדרוש ממנה את המידע ללא תשלום. לא אכפת לו מהכסף, אבל תשלום בעבור המידע ייצג כניעה ותבוסה. הוא חושב שהוא יצליח לשכנע אותה לספר לו מה עלה בגורל איזנה גם מבלי לשלם, אבל הוא מותש ומחליט שעדיף לא להסתכן, גם במחיר של פגיעה בכבודו. "בסדר, אשלם לך. אני מאמין שתוכלי להתקיים כמה שבועות טובים באמצעות ארבעה מטבעות זהב." הוא מכניס את ידו לארנק ומגיש לה את הסכום.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 30 אפריל 2020, 23:27

ליילאני
ספוילר
הצג
"אתם תוכלו לגבור על שומרי ראשה של פילגש הקיסר, אבל לא על כמה חיילים?" ליילאני שואלת, לא מבינה את ההיגיון מאחורי הטענה. "אם תספרו לי קצת על בית המאסר ועל מפקד הליגיון נוכל לראות איזו מהמטרות תתאים יותר."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 03 מאי 2020, 19:11

מא"ב
ספוילר
הצג
ביחד עם אלאניה אתם מתחילים לעבוד במרץ, מנסים להבין איך תוכלו לבנות לחש מתאים מהידע המוצע לכם בספרים.
OUT
שאן ולהט מוזמנים לגלגל חקירה (כל אחד מהם בנפרד או אחד מהם עם ייתרון) כדי לעזור למחקר
זוהאן
ספוילר
הצג
בחיוך חושף ניבים, היא אוספת את המטבעות ודוחפת אותם לכיסה. "אז זה הסיפור-" היא מתחילה, "הילדונת הייתה שקטה רוב ה'טיול' שלנו. ממש מותק, לא עשתה צרות. היינו אמורים להביא אותה למקום מפגש עם סוכן כלשהו של בית קאטון. לילה אחד הקמנו מחנה, וגוב - זה האורק שהשארת לגסוס שם על המדרכה - הוא היה אחראי לשמור על אזינל'ה. כנראה שהוא התחיל להציק לנערה המסכנה, לא בדיוק ראיתי מה קורה אבל בהחלט נשמע שהיא מתנגדת, הילדה הגדולה!" היא מצחקקת, "ופתאום שמענו אותה צועקת, אבל לא סתם צעקה - לצעקה שלה היה כמעט... הד. עוצמה. אני לא יכולה להסביר את זה בדיוק, זה כמעט כאילו הצעקה הייתה מלווה בפיצוץ, אבל לא פיצוץ כמו שלך, אלא כמו גל של אנרגיה. אני והבחור השני מיד רצנו למקום, וגילינו שהנערה ברחה ליערות, וגוב - הוא היה קפוא כולו, כלוא בתוך גוש קרח! אני אומרת לך, לקח לנו חצי לילה להפשיר אותו. בשם אשיר - קרח, אש - איזו מין משפחה מוזרה יש לכם..." היא ממלמלת לעצמה. "כך או כך, אותי אתם לא תפגשו יותר בחיים. טודלו!" היא מנופפת ומיד מסתלקת לכיוון השני.
ליילאני
ספוילר
הצג
"בוודאי שזה יותר קל, לדפוק אלה בראש לשני בחורים ואולי איזה כלב-" הגמד מתחיל במחאה, אך האלפית קוטעת אותו. "בית המאסר נמצא מחוץ לעיר, למרגלות ההרים. מקום יפה מדי בשביל לבנות בו כלא! בכל מקרה שם אוסרים את כל הפושעים מהאיזור, כמו גם את כל מי שנתפס עובד אלים אסורים. השמועות אומרות שמכריחים אותם לעבוד במחצבות ובמכרות כדי לשלם את חובם לחברה. אבל אני לא חושבת שמישהו מאיתנו יודע מיהו המפקד האחראי שם."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 מאי 2020, 16:30

גנובל
ספוילר
הצג
"אכן, אני המבורך שבאנשים!" גנובל צוהל. "אמי, כמוך, ראתה הרבה מההיסטוריה המפוארת שאתה ראית בהתהוותה, ובזה חונכתי. עכשיו אני, תהילה לסקולד, מחזיק במשרה כוהנית בקול'טיראס."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 מאי 2020, 23:46

ליילאני
ספוילר
הצג
"יש מישהו שמכיר את המקום? אולי מוכר להם אספקה?" ליילאני שואלת "ומה לגבי המפקד האחראי כאן?"
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 05 מאי 2020, 01:04

זוהאן
ספוילר
הצג
זוהאן עומד בשקט ברחוב, מעבד את מה שאלכסנדרה אמרה. המידע הזה חדש לו לחלוטין, אבל משום מה הוא מרגיש נכון. זוהאן מבין שהוא צריך ליצור עם איזנה קשר- אולי הוא יעביר לה מכתב? הוא לא מתלהב מלמסור מידע רגיש כל כך באמצעות שליח, אבל הוא לא מצליח לחשוב על חלופה אחרת. בכל אופן, זו בעיה שהוא ייפתור מחר. היום הוא צריך בעיקר שינה טובה.
שלח תגובה