נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 23 אפריל 2020, 01:48

ליילאני
ספוילר
הצג
מת'אייס ממשיך לחייך בעצבות, משקשק את ראשו כאשר את מתרחקת ועולה לחדר שהוא ואלאניה השכירו.
עד שעות אחר הצהריים דבר לא קורה, ומהשריון שלך כבר אפשר לאכול מרוב ניקיון, כאשר את שומעת קולות מלמטה. את יוצאת מהחדר ומביטה מגרם המדרגות. חבורה של אנשים, רובם נראים כבורגנים ממוצעים, נכנסו לפונדק ומדברים ביניהם בלחישות - מלבדם, הפונדק ריק כרגע, נראה שמת'אייס הלך לאנשהו. מי שנראה כמנהיג שלהם, גמד מבוגר יחסית, מהנהן לבעלת הפונדק, אשר מהנהנת חזרה ומסמלת עם ראשה לכיוון דלת המרתף. החבורה, בערך שמונה אנשים, נכנסת בשקט למרתף וסוגרת את הדלת מאחוריה.
אייבל
ספוילר
הצג
אתה מתחיל להעתיק פסקאות חשובות מכל פרק, לומד בדרך על נושאים מרתקים במיוחד כמו נוסחאות לטרנספורטציה בין-מימדית וההבדלים בין מעבר דרך המימד האסטרלי למעבר דרך המימד האתרי, לא בדיוק הנושאים שאייבל יהנה לקרוא בספרייה באחר צהריים שכזה.
OUT
אם יש לך עוד משהו שהיית רוצה לעשות בנתיים אתה מוזמן, בכנות אין לי הרבה להגיב עבורך כרגע
זוהאן
ספוילר
הצג
חצי האורק גונח קלות כשאתה מניח לידו את השיקוי, מביט בך בעיניים פעורות אך לא מצליח לדבר.
הזדה מהססת לרגע, ואז עונה "הו, בשם אשיר, בסדר. אחריך!" בדיוק אז אתה מתחיל לשמוע קולות מבוהלים מחוץ לסמטה - זה הזמן להסתלק מכאן.
גנובל
ספוילר
הצג
הזקן מהנהן. "ובכל זאת, יש גורם נוסף לו אתה מציית מלבד סקולד. הזהב שלך." הוא מחייך. "ואל תנסה להסביר לי שאתה רק מודה לסקולד על כל מטבע שוב, בבקשה ממך. אני ראיתי איך אתה מביט במטבעות. הבטת בהם כמו אדם המביט באהובתו ביום קיץ חמים. הבטת בהם כפי שמביטים בפסלו של האל ורועדים מיראה. אתה סוגד למטבעות, אולי יותר ממה שאתה סוגד לסקולד."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 23 אפריל 2020, 11:49

זוהאן
ספוילר
הצג
זוהאן מוביל את הזדה הרחק מהסימטה, משתדל ללכת דרך רחובות צדדיים וחשוכים עד שהם נמצאים במרחק סביר מאזור הפיצוץ. לאחר מכן, הוא מתחיל ללכת לדרקון המית'ראל. הוא לא יודע אם מת'אייס והאחרים עדיין שם, אבל הוא מניח שבמוקדם או במאוחר הם ייחזרו. תוך כדי ההליכה, זוהאן מתחיל לנסות לדובב את הזדה, בתקווה שהיא תענה לו בלי מאמץ מיוחד. "לא אמרת לי מה השם שלך. אני זוהאן זודונה, דרך אגב, אבל נראה שאת כבר יודעת את זה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אפריל 2020, 12:04

אייבל
ספוילר
הצג
אייבל רק רוצה לוודא שהמידע שהוא יעתיק יוביל אותם לספר הנדרש, אין טעם לגנוב אותו אם זה לא הספר הנכון.
ברגע שהוא מסיים לרשום מה שחשוב הוא ייצא החוצה. ינסה למצוא את האחרים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 23 אפריל 2020, 19:52

מא"ב
ספוילר
הצג
להט מהנהן בכנות מרובה מעט מדי מכדי שתהיה כנה "אני אשמח ללמוד. לצערי, אני יוצא בשליחות חשובה תוך ימים ספורים מהעיר, אז לא אוכל להישאר לשמוע את ההרצאות המלאות של כבודו, אבל אשמח לשמוע כמה שרק אוכל" בינתיים הוא מגשש במוחו בקדחתנות, מחפש איזה סוד של הצריח שהוא יוכל להביא לאיש כדי להתחבב עליו, מבלי לסמן את עצמו בחותמת של סוחרי הנשק הגדולים בעולם
meta
ידע מאגיה
yds גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 13:
8
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 23 אפריל 2020, 22:27

ליילאני
ספוילר
הצג
מתוך ידיעה שסמל האלה על מגנה הוא כרטיס הכניסה שלה אל הפגישה ליילאני דואגת שהסמל יהיה גלוי ואף לרמוז לעברו בהנהון או תנועת יד כשהיא עוברת ליד בעלת הפונדק בתקווה שזו תתן לה לעבור ללא מילים.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 24 אפריל 2020, 00:40

גנובל
ספוילר
הצג
גנובל בוהה באלף כנפגע. "ממתי אהבה לכסף אומר חוסר אהבה לסקולד? יש לי עקרונות, ואני לא מוכר את אלי בעד כסף."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 26 אפריל 2020, 01:32

זוהאן
ספוילר
הצג
"שמי אלכסנדרה, האדון זודונה." הזדה עונה "אבל אני מנחשת שזה לא באמת המידע שמעניין אותך..." היא ממשיכה לצלוע אחריך
מא"ב
ספוילר
הצג
לחוסר מזלו של להט, רוב הידע שלימדו אותו במגדל הוא ידע טכני העוסק בבניית נשק ותיעול אש גיהנום. עם זאת הוא מצליח להזכר בכמה נושאים מעניינים מהלימודים התיאורטיים יותר, ומתחיל לפטפט עם הפרופסור על תיאוריות הנוגעות לאנרגייה הבסיסית יותר ממנה אש גיהנום מורכבת, למהות של הגיהנום בעצמו. לאחר כמה דקות של שיחה (שבהן נראה שאלאניה הולכת להרדם בעמידה) נראה שלהט הצליח לחבב עצמו על הפרופסור מעט יותר. "הא, בחור צעיר כלבבי!" הוא קורא, טופח על שכמו של להט, ומיד לאחר מכן מנסה לנגב את הפיח שנדבק על ידו מבלי שלהט ישים לב.
ליילאני
ספוילר
הצג
בעלת הפונדק מהנהנת גם לך בשקט בעוד את עוברת לכיוון המחסן.
את יורדת במדרגות ורואה את החבורה, עומדים במעגל ומשוחחים ביניהם בשקט. כשאת נכנסת הם כולם משתתקים לרגע. "מי את, לעזאזל, נערה? הסתלקי מכאן מיד!" הגמד שראית מקודם שהוביל את החבורה צועק עליך - הוא מעט שמנמן, בעל שיער וזקן ארוכים בצבע חום. "חכה רגע, קנגרין. תראה את הסמל שעל המגן שלה!" אומרת לו אלפית צעירה יותר, קירחת לגמרי ועל ראשה מצוייר קעקוע של ספירלה. "זה בוודאי טריק זול של הלגיון. מי שלח אותך, עני לי עכשיו!" אומר קנגרין, בבירור לא סומך עליך.
צ'ואי
ספוילר
הצג
"אתה לא צריך למכור את האל, אתה פשוט צריך להאמין בזהב יותר משאתה מאמין בו." עונה הזקן. "אתה בוודאי מכיר את התחושה הזאת, של קנאות, של אקסטזה דתית, שאדם יכול להרגיש רק כאשר הוא אחד עם אלו. אמור לי, אמור לי בכל הכנות, בנו של סקולד, האם אתה מרגיש זאת כשאתה מתפלל לאל, או שמא כאשר אתה סופר את מטבעותיך?" הוא מביט ישר לעיניך, ואתה מרגיש מוזר, כאילו הוא מביט לתוך הנשמה שלך ולא אליך הפיזי, אבל אתה לא יכול להסביר את התחושה הזאת.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 26 אפריל 2020, 11:58

זוהאן
ספוילר
הצג
"ניחשת נכון. תואילי בטובך לספר לי מי אתם ולמה ניסיתם ללכוד אותי?"
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 26 אפריל 2020, 12:27

מא"ב
ספוילר
הצג
להט מקמץ את אגרופיו, מאמץ כל טיפת כוח רצון כדי לא לפרוץ בשטף דיבור, לקחת מה שהוא צריך מהמלומד, ולהיכנס לספריה
"בכל מקרה, מאחר שהשליחות דחופה, קיוויתי לזכות ברשותך להיכנס לספריה, בכדי ללמוד את הכתבים הקשורים לנושא הלימוד שלך, על מנת שאוכל להסתדר בהרצאות שלך גם אם אחסיר את חלקן"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 26 אפריל 2020, 14:53

גנובל
ספוילר
הצג
גנובל בולם את התחושה המוזרה ומתעלם ממנה. הוא לא מוכן להיכנע למה שהאלף עושה, יהיה מה שיהיה.

"די, די, אתה מקשיב ליותר מדי סיפורי נזירים," גנובל צוחק. "ילדים בעולם האמיתי יכולים לעשות הרבה שטויות, והאקסטזה הכי גדולה שלהם היא לשחק בצעצועים, ובכל זאת הם בנים של אביהם. למה שלהיות בנו של סקולד יהיה שונה?"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 אפריל 2020, 00:03

ליילאני
ספוילר
הצג
ליילאני מניפה את המגן שלה כך שיהיה בולט לכל וקוראת לאלה שלה שתכניס פחד באויבה, הגמד. "אלת הנקמה והחופש אנא חזקי את את אבירתך והכניסי פחד באויבה הטוען שהינה מתחזה!" ליילאני קוראת בדרמטיות ולא מעט תיאטרליות מתוך מחשבה שגם אם האלה לא תרצה להפחיד אחד ממאמיניה היא לפחות תגרום לסמל לזהור וזה יוכיח את אמנותה.

META:
משתמש בתיעול אלוהות הכחשת אויב (CHANNEL DIVINITY: Abjure Enemy) על הגמד: הוא צריך להצליח בהצלת wisdom מול 13 או להיות מפוחד.
הסמל מוכר לליילאני?
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 27 אפריל 2020, 20:04

זוהאן
ספוילר
הצג
"לא יצא לי להכיר יותר מדי את שני ראשי הכרוב האחרים... אבל את כולנו שכרו בית קאטון." היא עונה לך. "אנחנו... אנחנו אלה שחטפו את אחותך, אבל היא הצליחה לברוח לנו! ידענו שאם נחזור בלי כלום העשירים מבית קאטון ימלקו את ראשינו, אז כשגילינו שאתה נמצא באיזור, תכננו לתפוס אותך במקום... רק שלא לקחנו בחשבון שאתה יודע לפוצץ אנשים עם אש קסומה. אז, אנחנו פיטים עכשיו, לא?" היא מחייכת בכאב.
OUT
איך היית מתאר את אזינה, מבחינת הגיל שלה (היא ממש ילדה או רק צעירה מזוהאן בכמה שנים) ומבחינת אישיות? אם אתה מעדיף אני יכול להחליט, אבל כמובן נראה לי הגיוני שזאת תהיה החלטה שלך
מא"ב
ספוילר
הצג
הפרופסור חושב מעט, ואז מחייך מבעד למשקפיו. "בטח, למה לא, אני לא רואה סיבה שזה לא יהיה בסדר!" הוא מוציא דף ומשרבט עליו אישור כניסה, וחותם למטה. "קריאה מהנה, להט הצעיר! אני מצפה לראות אותך בהרצאה הבאה!" הוא בא לטפוח על כתפך שוב אבל מוותר על הרעיון ברגע האחרון והולך לדרכו לאחר שנפרד מכם.
"עבודה יפה." אלאניה אומרת ללהט לבסוף. "אולי זאת הדרו שבי מדברת, אבל אישית הייתי מעדיפה לחנוק אותו עד שהיה נותן לנו את האישור."
גנובל
ספוילר
הצג
הוא מסיט את מבטו מעליך, וחוזר לבהות באופק. "אולי באמת אין הבדל. ואולי העובדה שאתה כה דבק באמונתך היא שתוכיח לי שאתה מאמין אמיתי." הוא משתתק וממשיך לשבת לידך ולבהות, ולא ברור לך אם הוא הולך להמשיך לדבר או לא.
ליילאני
ספוילר
הצג
OUT
הסמל אינו מוכר לליילאני.
IN
הסמל על מגנך מתחיל לזהור באור בצבע הארד. עיניו של הגמד נפערות בבהלה והוא נופל על ברכיו, מתנשף בכבדות. שאר האנשים במרתף מתלחששים ביראה בינם לבין עצמם.
לבסוף הגמד מתעשט וקם על רגליו. "אני מצטער שפקפקתי בך, נערה. בסדר גמור, את אכן לוחמת של איאנור." האלפית מביטה בו בחיוך מנצח אך הוא מתעלם ממנה. "איך ידעת למצוא אותנו? האם... האם האלה באמת שלחה אותך אלינו, שתעזרי לנו במלחמתנו?" הוא מניח את ידו על ליבו בעודו שואל אותך
padron

שליחה על ידי padron » 27 אפריל 2020, 22:44

מא"ב
ספוילר
הצג
" אני מבין שלא יצא לך לפגוש יותר מדי אקדמאים אמיתיים? לכל אחד יש את התחום שלו שהוא יתחיל לדבר עליו שעות אם רק תתני לו תירוץ - אצלי זה תיאולוגיה, אצלו הגהנום. " שאן אומר במבט משועשע
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 אפריל 2020, 22:52

ליילאני
ספוילר
הצג
"אכן נאמר לי לבוא לפה." ליילאני עונה לשאלה האחרונה, אך לא מפרטת מי אמר לה לבוא. "אני רוצה לשמוע יותר על מלחמתכם ותכניותיכם." ליילאני ממשיכה לפני שהיא מתנדבת לעזור.
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 28 אפריל 2020, 12:24

ספוילר
הצג
מה שהזדה אומרת, בנוגע לכך שהם אלו שחטפו את אחותו, מפתיע את זוהאן וגורם לו להרגיש הרבה פחות אשם בנוגע לבחירה שלו לשרוף את התוקפים באכזריות כזאת. "לא, אני אל הייתי קורא לנו פיטים. ממש לא. במיוחד לא אחרי שאמרת שאתם אלו שחטפו את אזינה." זוהאן מבין שהיא התבדחה, אבל הוא ממש לא במצב הרוח המתאים. הוא נעצר בפתאומיות. "כמו שאני רואה את זה, יש לי כרגע שתי דרכי פעולה אפשריות. האופציה הראשונה היא להרוג אותך, מה שכנראה יחסוך לי הרבה כאב ראש עתידי. האופציה השנייה היא לתת לך ללכת. למזלך, אני לא מעריץ גדול של מוות מיותר, ולכן אני חושב שאני אסתכן ואבחר אפשרות השנייה. אבל לפני זה, אני צריך שתתני לי את המילה שלך שלעולם לא תפעלי נגד איזנה, נגדי או נגד בית זודונה בכללי." זוהאן יודע היטב שלמילה של אישה כמו אלכסנדרה אין שום ערך. מצד שני, הוא באמת מעדיף להימנע מהרג כשהוא לא נחוץ, ולכן הוא ייאלץ לקוות שהוא הפחיד אותה מספיק על מנת לגרום לה לתפוס מרחק ממשפחתו.

איזנה בת 15, צעירה מזוהאן בכמעט עשור. היא טובה מאוד בשכנוע וביחסים בין אישיים, כראוי לבת משפחת זודונה שלמדה מהטובים ביותר. עם זאת, היא זכורה לזוהאן כאדם פאסיבי, שלא פועל מיוזמתו בדרך כלל- לכן, הוא הופתע כששמע שהיא ברחה מהחוטפים בכוחות עצמה. ההיכרות שלו עם החוטפים הורידה קצת מרמת הפליאה שלו. אחרי הכל, הם לא האנשים המבריקים ביותר שיצא לו לפגוש.
שלח תגובה