קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 24 דצמבר 2019, 00:56

"אני חושב שאני מבין אותך. תמיכה של יישות עוצמתית כל כך יכולה להעניק לך מעבר לעוצמה. ביטחון. אולי אפילו שלווה." מבטו של זוהאן קופץ לנעומי, ומשם לכריסטוף, ובחזרה אל מוירה. הוא מביט לה בעיניים."אבל את חייבת להבין שהברית הזאת תעניק לך לא עוצמה, לא ביטחון, ולא שלווה. כמוך, אני לא יודע דבר על לורד העורבים. אבל אני כן יודע שאין לו סיבה לחלוק איתך בכוח שלו. ואני יודע שאם תמשיכי בנתיב הזה, גורלך עשוי להיות גרוע ממוות. בואי איתנו. תתוודי בפני חסרי הכתר, אני בטוח שהם יבינו. זאת האופציה הטובה ביותר שלך." זוהאן שולח אליה חיוך קודר ועקום.

שכנוע
14+5=19
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 25 דצמבר 2019, 16:12

מויירה מביטה בזוהאן במבט קפוא לכמה רגעים. "זה לא מספיק לי. אני צריכה לדעת שאם אכנע עכשיו אני אהיה חופשייה. שתהיה לי אפשרות להעלם מכאן, כי אם הוא ידע שנכשלתי..."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 25 דצמבר 2019, 16:30

"מקדשו של סקולד פתוח לכל אחד, במיוחד לכאלה שרוצים להסתתר מאלים שטניים," גנובל מרגיע אותה. "אני בטוח שנמצא מקום בשבילך ובשביל נעומי. יהיה יותר קל להגיע אם תבואו לפני שחבורת אלמתים תצא מקרע הצלמוות לרדוף אחרינו."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 דצמבר 2019, 16:31

"למישהו אכפת אם היא תעזוב?" שואל אייבל בקול לאחרים. "אני חושב שאם אני לא אעלים עין אהיה קצת צבוע." הוא מושך כתפיים, "אם היא באמת תתחייב לא לעשות צרות יותר ולהיעלם? שתעזוב מבחניתי. גם ככה אם היא תעשה יותר מידי רעש האדון שלה יבוא לחסל אותה"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 25 דצמבר 2019, 18:32

"חופשיה בחלום הברקת", ליילאני אומרת ומוסיפה, "אם איאנור תחושב שאת ראויה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 דצמבר 2019, 20:24

"אני מבין.." אומר אייבל. "אם כך נראה שהברירה היחידה של חברתנו כאן היא לבחור בין להילחם בנו, או לבוא איתנו למשפט צדק." הוא מביט בלילאני, מקווה שזה ירצה אותה. "כמובן שתוכלי לשטוח שם את כל הטענות שלך, אנחנו כנראה נעלה בתור עדים.. ואני די בטוח שיתחשבו בזה שהסכמת להיכנע.... זה נשמע לי אופציה טובה יותר מאשר להסתכן במוות כשאת במיעוט"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 25 דצמבר 2019, 20:43

"אולי אני משוחד, אבל לי זה נשמע כאילו אייבל צודק. תעשי את החישוב בעצמך. אם נידרדר לקרב, את תפסידי. אם תברחי, לורד העורבים יירדוף אחרייך. אבל חסרי הכתר עוצמתיים. נוכל להגן עלייך מפניו. אני לא יכול להבטיח שתזוכי במשפט, אבל המידע שברשותך בוודאי לא יזיק. תוכלי למסור אותו בתמורה לחופש."

שכנוע
15+5=20

ייתרון מאייבל (גם אם אין, לא רלוונטי)
14+5=19
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 26 דצמבר 2019, 00:52

"אני מכירה את חסרי הכתר. הם לא יסלחו בקלות על בגידה שכזאת. תוותרי על הצורך שלך להיות צודקת, ילדה. תנו לי ללכת מכאן, ותגידו להם שנהרגתי במהלך הקרב."
OUT
גלגלת טוב, אבל היא לא ממש חושבת בהיגיון כרגע...
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 דצמבר 2019, 11:57

"זה... לא יעבוד." עונה אייבל. "את הולכת לשלם על הפשעים שלך." הוא מסביר. "את יכולה לעשות את זה פה בשדה הקרב ולהתסכן במוות, או אצל חסרי הכתר." הוא מושך כתפיים. "כך או כך את האדון שלך כבר אכזבת, את חושבת שאם תנצחי פה הוא יסלח לך על זה שהיית מוכנה לברוח? זה קצת מאוחר מידי, מחכה לך מוות בשדה הקרב, מוות בידי האדון, או לקוות לרחמים אצל חסרי הכתר... שבניגוד לאדון שלך כן יתחשבו בזה שהסגרת עת עצמך." מסביר אייבל.
padron

שליחה על ידי padron » 26 דצמבר 2019, 22:42

שאן מאזין לשיח בשתיקה. מבחינתו - כל שמעניין אותו זה שהעניין ייפתר בדרך כלשהי, עדיף שלא באלימות אולם גם אם כן הוא יחיה עם זה. בינתיים הוא מנצל את הזמן כדי לבחון לעומק את הטקס שמתרחש, מנסה להבין האם בכלל ניתן לעצור אותו או שמוירה רק מושכת זמן עד שהוא יסתיים בכל מקרה.
Meta
מאגיה: 13+4=17
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 31 דצמבר 2019, 12:23

"אני לא חושבת שאתה מבין, ילד... החיים שלי לא שווים עבורי אם אחיה את שארית חיי בתא מאסר אצל חסרי הכתר. אז יש לכם שתי אפשרויות: או שתתנו לי ללכת ואני אעצור את הטקס עכשיו, או שנלחם עד המוות וחורבן יגיע על העיירה. הבחירה היא שלכם." היא עונה לאייבל במבט קר. בנתיים שאן שם לב שהטקס אכן נמשך בזמן הזה, הוא מעולם לא קרא על טקס דומה אך מצליח להבין שנעומילייה היא כנראה העוגן של הטקס הזה, משהו מהאנרגיות הטבועות בה מצליח לייצב את הקרע, כך שאם הטקס התחיל איתה מויירה גם יכולה לעצור אותו איתה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 31 דצמבר 2019, 12:33

"טוב" אומר אייבל, "אז אני מניח שזו ההלוויה של אחד מאיתנו." הוא צועד קדימה. גופו כבר מתיחל להשתנות, פרווה גדלה על גופו. ברור שהוא עוד רגע ישנה צורה ויתקוף.
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 31 דצמבר 2019, 13:45

זוהאן מבין שכרגע קרב הוא האופציה היחידה, ומתכונן להילחם במויירה.

יוזמה 9+2=11
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 03 ינואר 2020, 22:56

"אז בחרתם... מוות. טוב ויפה." עיניה של מויירה בוערות. "הבה נגמור עם זה." בעוד אייבל מתחיל להסתער, פולס של אנרגיה נקרוטית יוצא מהקרע, משתק את כל הנוכחים בחדר לרגע. בבירור הקרע נהיה פחות ופחות יציב מרגע לרגע. מתוך הקרע מטפסים כמה גועלים בעלי עור רקוב ולשון מתנדנדת. "ת'אדיוס, חסל את הפולשים הללו!" מויירה מצביעה עליכם. "כ-ן, א-מ-א!" עונים כל הגעלים בו זמנית.

META
קרב - Google Sheets
מקמו עצמכם באיזור הצהוב.
סדר יוזמה:
אייבל
שאן
כריסטוף
מויירה
גנובל
ליילאני
זוהאן
ת'אדיוסים
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 ינואר 2020, 18:48

אייבל רץ קדימה, גופו מסיים את השינוי בדיוק כשהוא נעמד בין שני האל מתים, טפרים חדים בוקעים מידיו ושינים חדות יוצאות מפיו, פרווה חומה מכסה אותו בעודו גדול שוב, הופך לדוב מגודל.
הוא שואג בעוצמה כאשר הוא מנסה להכות באל מת האחד ולנשוך את השני.
META
צורת פרא- דוב חום
התקפה על ת'אדיוס 1 19+6=25 , 6 נזק חודר עם נשיכה
נשיכה על ת'אדיוס 2 -9+6=15 , אם פגע 14 נזק
שלח תגובה