קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 14 דצמבר 2019, 23:43

OUT
טוב נשאר לה 4 נק"פ אבל נוותר על עוד סיבוב, עבודה טובה
IN
בעוד זוהאן מצליח לשרוף את הרוח עם שני קליעי אש, שאן מסיים את העבודה עם חץ מדוייק לראשה, שקורע אותו כמו בד. "לאאאא!!" היא צווחת בקול מחריש בעודה מתפוגגת לכלום, רוחה משתחררת לחופשי אל החיים הבאים.
הקרב נגמר, והשקט בחדר מחריש את אוזנייכם. אתם לוקחים רגע לנשום ולנוח. כריסטוף מביט בגופתו חסרת הנשמה של דרוגמאר ומוריד את כובעו. "צר לי על האבידה שלכם. עם זאת, אנחנו מוכרחים להמשיך הלאה בקרוב - הקרע עדיין נמצא כאן איפשהו. יש לי שני שיקויי ריפוי, אם מישהו זקוק להם."
בנתיים, אייבל שם לב לבובה של ינשודוב שזרוקה בצידו השני של החדר.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 דצמבר 2019, 23:50

הצעדן שואג מעט בעודו מתגמד, קטן, משתנה. אייבל בן האנוש חוזר למקום בו היה היצור הגדול, "זה רע." הוא אומר ומניד בראשו, הוא מותש, אין לו עוד כוח לשנות צורה יותר. אבל הוא חייב לעשות משהו קודם. הוא ניגש לבובה בשקט ומרים אותה בקלילות. "זה צריך לחזור לבעלים שלו." הוא אומר בקול הקבוע שלו, ומסתובב. "הקרע יחכה." הוא אומר וצעוד קדימה בחזרה. "יש לי בובה להחזיר."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 16 דצמבר 2019, 21:45

"אני אשמח לשיקוי אחד, אלא אם כן יש מישהו שזקוק להם יותר ממני." האוזניים של זוהאן עדיין מצלצלות מהצווחה של הליידי. התחושה היא של פטיש בראש. לאחר שהוא מוחה את הזיעה ממצחו, זוהאן ניגש לגופה של דרגומאר. הוא מיישר את בגדיו. "אני יכול לשרוף את הגופה. אתם יודעים, זה יהיה סוף הולם יותר מאשר להשאיר אותה כאן. ולקחת אותו איתנו זו לא אפשרות."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 16 דצמבר 2019, 22:16

אתם לוקחים כמה דקות לנוח ולתכנן. כריסטוף הולך אחרי אייבל (וכל מי שרוצה לבוא איתו) חזרה במעלה המדרגות, אל חדר התיאטרון הריק ואז אל הקומה השנייה, אל החדר של רוח הילדה הקטנה. היא עדיין יושבת לבדה על השטיח, וכאשר רואה את אייבל נכנס עם הבובה, מיד קמה ורצה אליו. באופן לא ברור ידיה הספקרטליות מצליחות לאחוז בבובה הממשית, והיא מצמידה אותה ללחייה.
"תודה רבה לך, אדון טוב! אלף תודות!" היא מחייכת אל אייבל. "אבא פעם אמר לי שכאשר אחד עושה עבורך מעשה נחמד, עליך להחזיר לו במעשה נחמד אחר - טוב, אני יודעת איפה אמא שומרת את כל הדברים הנחמדים שלה, אבל היא אף פעם לא משתמשת בהם, אז אולי אתה תיקח אותם? הם נמצאים בתיבה בחדר של אמא ואבא, ממש פה בהמשך מאחורי הדלתות הגדולות! אמא החביאה פעם את המפתח לתיבה מתחת למיטה שלי ואמרה לי להבטיח שלא אספר! אבל זה בסדר שאני מספרת לך, נכון?" היא מתחילה לפתע לפהק. "אני חושבת שאלך לישון עכשיו. חלומות פז, אדון..." הרוח מתפוגגת למנוחת עולמים, והבובה נוחתת על השטיח. ואכן, אייבל מוצא מפתח מוחבא מתחת למיטה. "עשית מעשה טוב היום, אדון אייבל - אומנם קטן, אך מעשה טוב כך או כך." כריסטוף מניח ידו על כתפך ומחייך.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 דצמבר 2019, 22:20

"כן כן" אומר אייבל ומתקדם לעבר המיטה, מרים את המפתח ופנוה לדלתות הגדולות. "או שסתם קיוותי לפרס" הוא מוסיף וניגש לחפש את האוצר
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 16 דצמבר 2019, 22:47

"אה-הא, זה כבר יותר הגיוני." הוא מחייך ומדליק מחדש את המקטורת שלו. אייבל פותח את הדלתות ומוצא חדר שינה גדול ומפואר עם מיטת אפריון במרכזו. על הקיר ליד הוא רואה פורטרייט דיו גדול של הלורד והליידי ווייקראסט (מהתקופה בה הם עוד היו בחיים, כמובן) ומתחתו תיבת עץ גדולה. אייבל פותח אותה בקלות עם המפתח ומוצא בפנים כמות מרשימה של תכשיטים נוצצים שנראה שהליידי מעולם לא לבשה, כמו גם כמה חפצים מעניינים שאייבל חושד שהם קסומים - האוצר הפרטי של משפחת וויקראטסט.

META
האוצר כולל:
- תכשיטים בשווי 350 מ"ז
- תיק של החזקה
- Ioun Stone, Reserve:
ספוילר
הצג
When you use an action to toss one of these stones into the air, the stone orbits your head at a distance of 1d3 feet and confers a benefit to you. Thereafter, another creature must use an action to grasp or net the stone to separate it from you, either by making a successful attack roll against AC 24 or a successful DC 24 Dexterity (Acrobatics) check. You can use an action to seize and stow the stone, ending its effect.

A stone has AC 24, 10 hit points, and resistance to all damage. It is considered to be an object that is being worn while it orbits your head.

This vibrant purple prism stores spells cast into it, holding them until you use them. The stone can store up to 3 levels worth of spells at a time. When found, it contains 1d4-1 levels of stored spells chosen by the DM.

Any creature can cast a spell of 1st through 3rd level into the stone by touching it as the spell is cast. The spell has no effect, other than to be stored in the stone. If the stone can't hold the spell, the spell is expended without effect. The level of the slot used to cast the spell determines how much space it uses.

While this stone orbits your head, you can cast any spell stored in it. The spell uses the slot level, spell save DC, spell attack bonus, and spellcasting ability of the original caster, but is otherwise treated as if you cast the spell. The spell cast from the stone is no longer stored in it, freeing up space.
(האבן מכילה כרגע הטלה אחת של הלחש fireball)
- Insignia of the claw
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 דצמבר 2019, 22:54

אייבל מרים את החפצים ומאחסן אותם בתיק, את סמל הטופר הוא שומר לעצמו. "בוא" הוא אומר בקולו שחזר להיות קר ונטול רגש, הוא יחזור לאחרים, לא לפני שהוא ירים את הבובה. "למזל" הוא מציין. ולוקח אותה איתו.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 17 דצמבר 2019, 20:27

בעוד שהם ליד דרוגמאר המת, גנובל מכריז, "אני אעשה את הטקסים האחרונים. אני בטוח הוא היה רוצה את זה ממני, הוא הזכיר כל הזמן את השם של סקולד. אבל כן, זה לוקח כוחות, אז אם אוכל רק לקחת את אחד משיקויי הריפוי האלה, זה יעזור." הוא לוקח שיקוי, ואז מתחיל את טקס הקבורה בזמן שאייבל עולה להחזיר את הבובה.

META
נק"פ מהשיקוי:
צ'ואי גלגל 2d4+2 וקיבל תוצאה סופית של 4:
1, 1
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 22 דצמבר 2019, 15:44

אייבל וכריסטוף חוזרים עם לא מעט אוצר בעוד אתם נחים מעט. גנובל מכין טקס קבורה שהוא זוכר מימיו בכנסייה, שופך שמן על גופתו של דרוגמאר וזוהאן מדליק אותה. לבסוף, אתם מחליטים להמשיך הלאה, אל הפתח בקיר הנגדי לכניסה ממנה הגעתם.
הפתח מוביל אל תוך מנהרה שחצובה באדמה, מתחת לאחוזה. המנהרה צרה ואתם נאלצים לנוע באיטיות, נדחקים בעוד אתם יורדים עמוק יותר ויותר אל מתחת לאדמה. ככל שאתם מתקדמים אתם שומעים רחשים של אנרגייה מהצד השני של המנהרה - כמעט כמו שילוב של רוח מייללת ופצפוץ של חשמל. לבסוף, אתם יוצאים מהמנהרה אל חדר תת קרקעי גדול.
ברצפת החדר קבועה מה שנראית כמו בריכה גדולה של אנרגיה מתערבלת - אנרגיה בצבעים של סגול ושחור, המדיפה תחושת קור נוראית. זהו ככל הנראה הקרע לצלמוות, שער המחבר בין עולמינו לעולם המתים. בצידו השני של הקרע מולכם, עומדת מויירה הנקרומנסרית, ידיה שלובות מאחורי גבה. בצידו הימני של הקרע נמצא סלע גדול. כמה סנטימטרים באוויר מעליו מרחפת נערה חיוורת בעלת שיער אדמוני קצר, שחלקכם מזהים כנעומילייה, הנערה שנחשבת למכשפת העיירה ושגיליתם שיש לה כוחות נקרוטיים. עיניה של נעומי כרגע זוהרות באש שחורה, שתי ידיה מושטות לכיוון הקרע וקרן שחורה יוצאת מהן אל הקרע - נראה שהיא מטילה לחש כלשהו על הקרע.
"לעזאזל... אז הצלחתם להגיע לכאן למרות הכל." מויירה אומרת, מביטה בכם בעיניים בוערות. "לא משנה - איחרתם את המועד בכל מקרה. בקרוב הקרע ייפתח בשנית והאל מתים ישמידו את דראסטבאר. זה רק עניין של זמן. הכוחות של נעומילייה ידאגו לכך." כריסטוף שולף את החרב שלו, "לעזאזל, מויירה, מה קרה לך? נלחמנו יחד באל מתים במשך שנים, למה שתבגדי כך בעקרונות שלך?" "אין לך מושג מה זה אומר להיות דורגארית בעולם העליון, כריסטוף. בטח שלא דורגארית נקרומנסרית." היא עונה כמעט ביריקה. "עזבתי את אנשיי מתחת לאדמה כי לא הסכמתי עם העקרונות שלהם של כוח עצמי ושלטון, אך במהלך חיי נאלצתי ללמוד על בשרי שכוח זה הדבר היחידי שאפשר לשאוף אליו בעולמינו. במשך שנים חשדו בי, ירקו עלי, דרכו עלי, וכעת לורד העורבים נתן לי את ההזדמנות לגאול את עצמי, לשלוט בכל מי שפגע בי. הוא מציע כוח אדיר, ואם עלי להשמיד את היער המטופש הזה בתמורה, זה מה שאעשה." חלקכם שמים לב שנעומי רועדת מעט באוויר, כאילו רוצה לעצור ולהגיד משהו, אך מויירה עוצרת אותה, "אל תפסיקי את הטקס, נערה! את יודעת שזה מה שעלייך לעשות."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 דצמבר 2019, 16:00

"אז אני אמור לרחם עליך עכשיו?" שואל אייבל, "קצת קשה עם האנשים שמתו בדרך והנערה המרחפת פה בניגוד לרצונה. ירקו עליך? דרכו עליך?" הוא מושך כתפיים. "תעמדי בתור, די בטוח שיש פה שלושה אנשים שונים שעברו דברים דומים, ואת לא רואה אותם מבצעים רצח חסר מחשבה." הוא ממשיך להתקדם מעט, "תחסכי ממני את כל ההצתקדיות שלך, את בסך הכל רוצה כוח ולא אכפת לך מה יקרה בדרך, אל תנסי לקבל את הרחמים שלנו." הוא מסתובב לאחרים, "אני די בטוח שזה הרגע שבו כולנו מנסים להרוג אחד את השני וכל מיני אל מתים מצטרפים לסיפור והופכים את זה לקצת יותר מתסכל." הוא מושך כתפיים שוב, "אז בואו פשוט נגמור עם זה, כל ההתמסכנות הזו גורמת לי להקיא, וכל האל מתים האלה מתחילים לשעמם."
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 22 דצמבר 2019, 16:13

"אני לא צריכה את הרחמים שלך, ילד. לא מעניין אותי מה הגופות של אוייבי מרגישות." היא מביטה באייבל בזעם. "אבל אני כן יודעת לבחור את הקרבות שלי בחוכמה. אם הצלחתם לעבור את האצילים שהקמתי כאן, אתם כנראה מסוגלים להרבה. בואו נחסוך את אי הנעימות שהקרב בינינו יביא. הצטרפו אל שורותיו של לורד העורבים, ותזכו בכוח אין סופי כאשר הקיסרות סוף סוף תיפול ואנחנו נשלוט באלודיאה. זאת ההזדמנות היחידה שלכם."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 דצמבר 2019, 16:16

"בטוחה? כי אנחנו יכולים ללכת ואת תמשיכי לחכות פה למישהו שכן שם קצוץ על סיפור החיים שלך." שואל אייבל בלעג, "ועד כמה שאני רואה במוות כחלק מאיזון של החיים וכל הפליסופיה בגרוש שהאלפים לימדו אותי, אני קצת נגד מוות חסר הבחנה, וגם למדתי לא לקחת עסקאות שלא נותנות לי משהו ביד בזה הרגע, אז אני אצטרך לוותר, שהלורד שלך ידבר איתי ביום שהקיסרות באמת תיפול"
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 22 דצמבר 2019, 22:13

זוהאן מרים יד לכיוון אייבל, מסמן לו לעצור. הקבוצה לא במיטבה כרגע, לא אחרי הקרב עם הליידי. יכול להיות שניתן למנוע מאבק נגד מויירה, וגם אם לא, הם בוודאי יוכלו להשיג קצת מידע. "אני מוכן להקשיב. אבל קודם, אנחנו צריכים תשובות. דבר ראשון, מי זה לורד העורבים?"
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 23 דצמבר 2019, 15:56

"אני לא יודעת. הוא מעולם לא חשף את פניו האמיתיות בפני." מויירה אומרת, עיניה מרצדות על כולכם, מוכנות לכל תנועה לא נכונה "כל מה שאני יודעת הוא שיש לו כוח, כוח אדיר ועל טבעי. אינני יודעת מה הסיבות שלו לרצות לפרק את הממלכה, אך למדתי לא לשאול שאלות מיותרות."
"זוהאן, זה בבירור משוגע לגמרי! אתה בוודאי לא שוקל את ההצעה שלה ברצינות..." כריסטוף אומר
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 דצמבר 2019, 16:13

"אז הוא עוד יישות מאוד חזקה שמבטיחה הבטחות שווא לאנשים בתמורה לשירותם..." מלגלג אייבל, "תני לי לנחש, את נשבעת לו אמונים באיזה שבועה מחייבת שגם תעבביר את הנשמה שלך בשבילו והוא בתמורה יזרוק לך עצם כשהוא ישתלט על העולם, זה הסיפור הכי מקורי ששמעתי בחיים, ואף אחד לא עשה את זה קודם." הוא אומר בקול הקבוע והמעצבן שלו, שכמעט גורם לכם לחשוב שהבן אדם הבין איך להשתמש בסרקזם, "אם היה לי מטבע זהב על כל פעם שקראתי על אידיוט שעשה את זה כבר הייתי יכול לממן צבא, האמת העצובה בסיפור שלך היא לא כל מה שתיארת שלא מעניין אף אחד, אלא זה שאת יודעת בדיוק שאת לא מתקדמת לשום מקום טוב יותר, שאת הולכת לסיים את הסיפור בצורה לא נעימה, ואת בכל זאת משקרת לאחרים שעדיף להם להיות בצד שלך... סליחה החלק העצוב זה שאת משקרת לעצמך, או שהחלק העצוב זה שאת מאמינה לשקר של עצמך, אני לא יודע מה גרוע יותר."
שלח תגובה