ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 29 אוגוסט 2019, 00:23

"היא היתה מאוד לחוצה להישאר לבד עם ילדת היער. ועוד לא ראיתי הכול בחיים, אבל אם אתלבט לחשוד במזימה מחושבת בין מבוגר לנער, כנראה שאחשוד במבוגר. היא שלחה אותנו לחפש משהו. אולי הבאנו לה בדיוק מה שהכת מחפשת. אבל כרגע אנחנו רק משחקים בניחושים.'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 אוגוסט 2019, 00:29

"ובואו לא נשכח שטקס הדיבור עם המתים שלה גרם לרוח לתקוף אותנו." אומר אייבל שכבר הספיק לחזור להיות בן אדם. "זה עסק מסריח בכל רגע שעובר." הוא מוסיף. "חצי מאיתנו היו אמורים שלא לחזור" הוא מביט בקבוצה שהלכה איתו. "והחצי השני עשה בשבילה את העבדוה השחורה" הוא מביט בקבוצה השנייה
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 30 אוגוסט 2019, 09:20

"ומי אמר לכם שנעומי היתה מי שהיא נראית? לא הספקתי לחקור את העניין מספיק לעומק לפני שחזרנו. בנוסף, ייתכן ומדובר בגורם שלישי שחיכה להזדמנות לתפוס את שתי הנשים יחד לפני שפעל. צריך לשמור על ראש פתוח - כמו שנכתב בעבר: הטיפש ישנה את העובדות כדי שיתאימו לתפיסת עולמו, בעוד החכם ישנה את תפיסת עולמו שתתאים לעובדות. אין די עובדות, ולכן לא נכון לגבש דעה. " שאן אומר לאחרים בשלווה." מה שחשוב כעת זה להחליט מה לעשות - לדעתי כדאי לבדוק את הבית שלה ולאחר מכן לחזור לבדוק שוב את הבית של נעומי ביער. ייתכן שפספסנו משהו בביקור הראשון שהאחרים ימצאו. " הוא מוסיף
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 30 אוגוסט 2019, 10:41

"נשמע כמו תוכנית. אולי אפילו טובה. בואו נזוז.'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 30 אוגוסט 2019, 11:51

"רק אם זה בדרך לאחוזה," ליילאני מתנגדת "אנחנו יודעים שאנחנו צריכים להגיע אליה כדי לדעת איך לסגור את הקרע הצלמוות. אני מבינה שזה עצוב והכל, אבל נוכל לעזור להרבה יותר לאנשים אם נסגור את הקרע."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אוגוסט 2019, 11:57

"אני נאלץ להסכים עם ליילאני." אומר אייבל, "מישהו פועל נגדינו, הוא כבר החל לפעול, גם אחת מהן בגדה בנו או שמדבור בצד ג' כלשהו, יש לו יתרון עלינו, להתחיל לחפש תשובות כרגע רק יגדיל את היתרון הזה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 30 אוגוסט 2019, 12:41

"אנחנו יודעים עם מה אנחנו מתמודדים?'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 אוגוסט 2019, 12:51

"לא." עונה אייבל. "אבל אני רק יכול להניח שזה יהיה קשור לצלמוות ולאל מתים." הוא מושך בכתפיים.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 30 אוגוסט 2019, 14:58

"טוב. שיהיה. אני מעדיף לחסל דברים. גם ככה הידע שלי בקסם מוגבל.'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 31 אוגוסט 2019, 22:52

"אני חושב שכדאי להתקדם ישר לאחוזה, אולי לחפש בזריזות בבית הזה לפני. לא משנה מי מהן היא הבוגדת, כנראה היא בדרך לאחוזה ברגעים אלו. זה נכון גם אם מדובר בגורם שלישי."
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 01 ספטמבר 2019, 17:19

אתם מחפשים במחסן במשך כמה דקות, אך לא מוצאים דבר מה שיכול לספק לכם רמזים. לא נראה שמויירה רשמה הערות על המבדק שלה, או שאולי היא לקחה אותם איתה כשנעלמה.
"אני מכיר את מויירה כבר שנים רבות." כריסטוף מספר לליילאני בעוד הוא מדליק את המקטרת שלו "כשהיינו צעירים יותר, כשהיא רק ברחה מביתה התת קרקעי, היינו מחסלים אל מתים ביחד... היא הייתה המוח, סיפקה את האינפורמציה, ואני סיפקתי את הלהב. מאז שהיא הצטרפה לחסרי הכתר... טוב, היא נהייתה יותר קרה, כאילו כבר הספיקה לראות את כל הזוועות בעולם הזה. לא הייתי איתה בקשר במשך כמה שנים, עד שהיא ביקשה ממני לבוא לכאן, לעזור לסגור את השער. באשר לת'אדיוס, אני לא יודע מה היה טיב הקשר ביניהם, אך אם יש דבר אחד שאני יודע לגבי מויירה זה שהיא רואה באל מתים כלא יותר ממשרתים, גלמים להשלמת מטרותיה."
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 02 ספטמבר 2019, 01:49

"אפשר להבין אותה. בכל אופן מיצינו את האפשרויות שלנו כאן. בוא נזוז לאחוזה."
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 02 ספטמבר 2019, 14:48

OUT
כולם עברו מנוחה ארוכה דרך אגב, אז אתם יכולים לחדש נק"פ וכו
IN
אתם מבקשים הכוונה מהמקומיים בעיירה, ואז יוצאים שוב אל יער דראסט. ההליכה לוקחת כמה שעות, ואתם משתדלים להשאר שקטים כדי לא להתקל באל מתים. במהלך המסע, מתחיל לרדת גשם קל, עננים שחורים מסתירים את קרני השמש המעטות היוצאות מבין צמרות העצים, ורעמים נשמעים במרחק.
רק לפנות ערב אתם מוצאים את עצמכם מול אחוזת ווייקראסט. האחוזה גדולה ומפוארת, בנוייה מאבן מסותתת ועץ כהה, עם שביל כניסה עשוי חצץ שפרחים צומחים משני צדדיו. החשכה ומזג האוויר נותנים לה מראה כמעט רדוף. הדבר הראשון בו אתם מבחינים הוא האל-מתים: עשרות מהם מסתובבים ליד האחוזה, חוסמים את הדרך לדלת הראשית. האל מתים כאן כוללים שלדים, גועלים מבחילים, יצורים דמויי זומבי שראשם מוחלף בראשו הרקוב של חזיר מת (שציידי המכשפות נתקלו בהם כבר), רוחות מוזרות ויצורי צל. מדי פעם אתם שומעים צעידות חזקות, ורואים יצורים גדולים עשויים מעצמות הנעים לעבר היער. בנוסף, אתם שמים לב שהאל מתים מופיעים בחצר הזאת - מדי פעם, באופן ספונטני נפתח קרע מהיר אל הצלמוות, וממנו יוצא אל מת אל העולם. נראה שקרע הצלמוות מתחת לאחוזה משפיע על המציאות באזור, קורע את הגבולות בין הצלמוות לעולם החומרי. "נראה שלא נוכל פשוט לדפוק על הדלת הראשית ולבקש להכנס. נצטרך למצוא דרך אחרת פנימה" לוחש כריסטוף
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 02 ספטמבר 2019, 21:41

"אם למישהו אין רעיון יותר טוב," ליילאני מתחילה "ואף אחד מאיתנו לא מתכוון להתחיל לרוץ ולמשוך אחריו את האל-מתים מהכניסה" ליילאני מעיפה מבט אל עבר גנובל כשהיא אומרת את החלק הזה "אז מוטב שנחפש כניסה צדדית."

OUT:
כדי לוודא, האחוזה היא מבנה אחד שהדלת שלו חסומה או שמדובר על שער חיצוני שמקיף חצר וכמה מבנים בפנים כשהכניסה לחצר חסומה?
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 03 ספטמבר 2019, 02:29

"בואי נשמור את זה לתוכנית ב. נתחיל בחיפוש הכניסה הצדדית שלך."
אבא סטאלין
שלח תגובה