רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 08 מרץ 2018, 19:49

ליילאני, אייבל, גנובל
ספוילרהצג
"אייבל, אתה לא תוכל לחזור מחר מאחר ואנו עולים על הספינה עם השקיעה." ליילאני אומרת לאייבל בזמן שהיא מקפלת את המפה בקפידה. ובדרכה החוצה מהחדר היא מבטיחה לקורין: "כבר אמרתי לך שאני אדאג לשלם להם על המראה החדש שלך, אתה יכול להסתכל על זה כהבטחה."
מחוץ לחדר ליילאני נעצרת ופונה לגנובל: "איפה היית כאשר היינו על הספינה? היינו יכולים להפליג בלעדיך.."
out:
אם יש שאלה על חוקים תמיד אפשר לשאול את כולנו בout או בעץ השאלות בפורום מו"ד. חוץ מזה תמיד אפשר לקבוע חוק בית...
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 08 מרץ 2018, 21:07

ליילאני, אייבל, גנובל
ספוילרהצג
אם מישהו לא רצה שהוא יראה משהו, גנובל בהחלט היה רוצה לראות. הוא ניצל את פנייתה של ליילאני כדי להסתכל במה שמתרחש מאחוריה תוך כדי דיבורו.

"טיפלתי בעניינים נחוצים במקדש של סקולד, ולא יכולתי להפליג מיד," גנובל עונה. "כשהגעתי לספינה, ניסיתי למצוא לעצמי מקום, אבל גיליתי שאת כבר עשית את 'מבחן הקבלה' בשבילי עוד לפני שהגעתי. את עם חסרי הכתר, לא? איזה סוג מבחן זה היה אם את עשית את כל העבודה בשבילי?"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 08 מרץ 2018, 22:46

ליילאני, אייבל, גנובל
ספוילרהצג
"מקדש סקולד? אתה מהאנשים שחייבים לבקש ממנו ברכה לפני שהם מחליטים אם מתאים להם לנשום היום?" ליילאני שואלת בחיוך. "ואני לא עשיתי את כל העבודה. בכל מקרה המבחן הוא.." ואז ליילאני משתתקת באמצע המשפט.
out: כמה זמן פנוי נשאר? ליילאני יכולה לברר איפה נמצאת אנאבלה?
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 מרץ 2018, 12:41

שאן
ספוילרהצג
הנה כמה דברים מעניינים שאתה לומד מהספר:
- למרות שרבים מחשיבים את הנאגה לדגים, הם למעשה דו חיים - כלומר הם מסוגלים לנשום ולחיות גם במים וגם על היבשה.
- הם חיים בסוג של חברה מטריאכלית - לרוב, הזכרים הם חיילים פשוטים, בעוד הנשים מתאמנות בכישוף ובמאגיה.
- הם מטילים ביצים כדי להתרבות.
- יש להם מזג כאוטי מסיבה לא ידועה, ונראה שהם נהנים ממלחמה ומהשמדה, לא משנה אם המצב תורם להם או לא. עם זאת, לרוב הם עובדים בעבור אדון כלשהוא ולא פועלים לבד.
- כלי הנשק המועדפים על חיילי נאגה הם חניתות וקילשונים.
- ישנה אגדה ישנה המוטלת בספק בקרב החוקרים, לפיה הנאגה נוצרו לפני מאות אלפי שנים, כאשר ארמון של אצולה אלפית התמוטט אל תוך הים במהלך רעידת אדמה. גופם של אותם אצילים אלפים השתנה והותאם לנשימה ימית ע"י ישות עתיקה, בתמורה לשירות עתידי כלשהוא.
אתה גם מוצא שרטוטים של נאגה:
תמונה
ליילאני OUT
ספוילרהצג
יש עוד שעתיים-שלוש עד השקיעה. את שואלת כמה סוכנים באזור המפקדה, ונראה שלקחו את אנאבלה לבית חולים בצד השני של העיר - את יכולה להגיע לשם ולחזור בזמן, אך זה כנראה יהיה ממש בדקה ה90.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
padron

שליחה על ידי padron » 09 מרץ 2018, 14:39

שאן
ספוילרהצג
out
כמה זמן עבר? הגיע הזמן למפגש? או שנשאר זמן ללכת לחנות השנייה?
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 09 מרץ 2018, 15:32

גנובל
ספוילרהצג
"אני לא מהאנשים האלה - האנשים האלה הולכים אליי," גנובל מסביר בגאווה, ומוציא סמל קדוש בתור הוכחה. "אני כוהן במקדש קול'טירס. וכן, סקולד מתיר לי לנשום היום, תודה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 מרץ 2018, 15:45

ליילאני, אייבל, גנובל
ספוילרהצג
אייבל לא מתמקד בשיחה בין ליילאני לגנבול, אלים, דת.. כל הדברים הללו לא חשובים לו. "אז מה נשאר לארגן לפני המסע?" הוא שאול.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 09 מרץ 2018, 16:13

שאן
ספוילרהצג
out
יש לך עוד שעתיים-שלוש עד השקיעה.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
padron

שליחה על ידי padron » 09 מרץ 2018, 16:32

שאן
ספוילרהצג
אם כך שאן הולך לחנות השנייה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 09 מרץ 2018, 17:05

ליילאני, אייבל, גנובל
ספוילרהצג
ליילאני מגלגלת את עיניה לתשובתו של גנובל ופונה אל אייבל: "אנחנו לא למדנו הרבה מקורין מאחר והוא לא הגיע לאי עצמו, אבל אנחנו יודעים שיש סיכוי לא רע שנותקף עוד לפני אי הרעם ושהנאגה הגיעו מתוך המים. זוהאן ודרוגמאר יודעים שהם צריכים לחפש משהו שיאפשר לנו לנשום מתחת למים, אז אני חושבת שאנחנו מסודרים מהבחינה הזאת, אבל אם אתה בתור דרואיד יכול להכין לחש או לקנות אחד... אממ, או שאפשר לנסות לחשוב על דרך לאתר אותם שתתן לנו התראה?"
לאחר כמה שניות ליילאני מוסיפה: "בכל מקרה, אני חושבת שאני אלך לראות אנאבלה..."
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 10 מרץ 2018, 20:07

דרגומאר וזוהאן
ספוילרהצג
OUT
טוב, כל הקטע עם הייתרון לא ברור, וגם ככה לא נראה לי שתהיה לא משימה לתת לנו. אני חושב שכדאי שנשמור את הכסף העודף, למקרה שנזדקק לו. זוהאן חוזר לנמל.

IN
"תראה, לא משנה כבר. אנחנו לא מעוניינים בשיקוי השני. הנה 55 מ"ז, על השיקוי והערכה. דרגו, אני חושב שכדאי שנחזור אל הנמל. האחרים בטח יהיו שם בקרוב."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 11 מרץ 2018, 12:03

ליילאני, אייבל, גנובל
ספוילרהצג
"לא, אין לי עוד מה לארגן," גנובל עונה. "אני אלך ישר לספינה."

הוא מנצל את הזמן שאייבל וליילאני מדברים כדי לנסות לראות בחשאי מאחורי גב שניהם אם הפצוע עושה משהו שיסביר למה הוא לא רצה שגנובל יראה אותו.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 11 מרץ 2018, 15:08

שאן
ספוילרהצג
אתה מגיע לחנות השנייה, האוסף של מיקלטורק. מרגע כניסתך לחנות דבר אחד ברור לך - המקום הזה מבולגן מאוד. ערימות על ערימות של ספרים, חפצים ישנים, צעצועים, תכשיטים ושאר פיצ'יפקסים מפוזרות על מדפים ישנים ומאובקים. המוכר, ננס זקן בעל שער לבן, מתרגש מאוד לראות אותך. "הווו, לקוח! לא היו לי כאלה כבר... שבועות! ברוך הבא, ברוך הבא! שמי מיקלטורק! אוכל לעזור לך?"
דרוגמאר וזוהאן
ספוילרהצג
OUT
נחכה שכולם יסימו עם מה שהם עושים ואז נמשיך.
גנובל
ספוילרהצג
ממה שאתה מצליח לראות - הוא רק שוכב במיטה, לא עושה משהו מיוחד.
ליילאני
ספוילרהצג
את עושה את דרכך לבית החולים, צמוד למקדש סקולד עליו גנובל דיבר מקודם. בפנים, כמה מרפאים וכוהנים מסתובבים במעש רב בין מיטות החולים, מנסים לרפא אותם עם צמחי מרפא או לחשים. את שואלת באזור, ומכוונים אותך אל מיטתה של אנאבלה, שם את מוצאת אותה, חסרת הכרה ועם פצע גדול בחזה. כוהן זד רוכן מעליה, מלחשש כמה מילים. הוא מפסיק כשאת נכנסת. "חברה שלה? מצבה רע, אך היא תהיה בסדר, אני מאמין." הוא מחייך. "אך חשוב שתדעי שגם אם הנורא ביותר יקרה, מעשי הגבורה שלה בהחלט שמרו לה מקום ב'אולמות הגבורה'. סקולד מברך את אלו האמיצים והאצילים בנפשם."
padron

שליחה על ידי padron » 11 מרץ 2018, 15:37

שאן
ספוילרהצג
"אני מחפש ספרים או מידע אחר לגבי אי הרעם ולגבי גזע הנאגה. יש לך משהו?" שאן שואל בפשטות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 11 מרץ 2018, 20:33

ליילאני
ספוילרהצג
בדרכה לבית החולים ליילאני מקפידה להסתכל קדימה, אחורה ולצדדים כדי לוודא שאף אחד משכירי החרב לא רואה לאן היא הולכת. מספיק שהם ראו את המפקדה והם ממש לא צריכים לדעת איפה הפצועים קשה זוכים לטיפול. כשהיא נכנסת לבית החולים היא שמחה למצוא את חדרה של אנאבלה במהרה, אך הרבה פחות כשהיא רואה את מצבה. תחילת דבריו של הכוהן מעודדים אותה, אך סוף דבריו מרגיזים אותה וכאשר מוסיפים את דאגתה לאנאבלה אפשר להבין למה היא לא יכולה להימנע מלפלוט בקול נמוך: "סקולד מברך את כל מי שאומר את השם שלו מספיק פעמים..."
לאחר שליילאני תופסת מה היא אמרה והשכוהן כנראה שמע אותה בתור התנצלות היא מתקרבת אל אנאבלה כאשר הסמל על המגן שלה גלוי לעיניי הכוהן. בהגיעה, היא מניחה את ידיה על אנאבלה ומעבירה אליה את כל אנרגיית הריפוי שקיבלה מאיאנור.

עריכה:
מטה: אם זה לא ברור ליילאני מרפאה את אנאבלה בכל 5 הנקודות מ-Lay on Hands .
שלח תגובה