הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 26 יולי 2019, 00:02

ציידים
ספוילר
הצג
"המממ, לא נראה שיש פה משהו מתאים לצערי אבל ייתכן שמדובר במשהו שאני לא מכיר. הייתי מציע לעשות סדרת בדיקות עם צמחים שונים בכמה נקודות בסביבה ולראות מה קורה אולם לא נראה לי שיש לנו את הזמן לכך. ייתכן ויש גורם אחר שמגן על הבית - האם יצא לך לצאת ממנו בזמן שיש אל מתים? ייתכן וההגנה היא לא על הבית אלא עלייך באופן עקיף כלשהו - ייתכן שאפילו משהו שאת לא מודעת אליו. "שאן אומר מהורהר.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 26 יולי 2019, 14:27

ציידי
ספוילר
הצג
דרוגמאר נאנח. הוא התנהג כמו גור רכי עור בגינה ולשווא.
אבל אולי הוא צריך לחשוב יותר בכיוון שמלכתחילה יוצר פלאים- אגדות.
'אולי יש לך סיפור מוזר שעובר במשפחה שיכול להסביר את זה?'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 26 יולי 2019, 18:11

ציידים
ספוילר
הצג
"מצטערת, אני לא מעזה לצאת מהבית כל עוד האל מתים האלה מסתובבים כאן" היא מסמיקה
"אני... אני לא חושבת" היא אומרת לדרוגמאר, "חייתי כל חיי רק עם אמי, והיא הייתה רק עשבונאית פשוטה. למרות שהיא לא נהגה לדבר על העבר שלה... מעולם לא סיפרה לי למה היא עזבה את קול טיראס... אתה חושב... אתה חושב שמשהו מהעבר שלה קשור אלי איכשהו, קשור אל האל מתים?" היא שואלת בחשש. "לא, אין סיכוי. זה מטופש לגמרי" היא מצחקקת לעצמה
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 26 יולי 2019, 18:26

דרוגמאר
ספוילר
הצג
"להיות מוגן מאל מתים, זאת טיפשות שהייתי מאמץ בשמחה.' הוא מחייך חיוך קצת משוגע.
"עד כמה אנחנו נראים לך חזקים?'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 26 יולי 2019, 18:59

ציידים
ספוילר
הצג
"אתם נראים לי מאוד חזקים, אבל כשזה מגיע ממני זה לא אומר הרבה, בכנות" היא מחייכת בביישנות. "למה אתה שואל?"
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 26 יולי 2019, 19:23

ציידים
ספוילר
הצג
"חשבתי על ניסוי. תבואי איתנו עד שניתקל באלמתים...ונראה איך הם יגיבו. מי יודע? אולי הם אלרגים אלייך או משהו'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 28 יולי 2019, 15:09

ציידים
ספוילר
הצג
"אתה... בטוח שזה רעיון טוב, אדון דרוגמאר?" היא מביטה ברצפה, בבירור בלחץ
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 28 יולי 2019, 15:38

ציידים
ספוילר
הצג
"עדיף מלהמשיך לשחק בניחושים. אין פה אף אחד עם השכל והזמן למחקר אקדמי נחמד. הכפר בסכנה. אנחנו צריכים להבין מה קורה, ואז נוכל לתכנן משהו יעיל."
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 יולי 2019, 18:10

בוט
ספוילר
הצג
"מול מה אנחנו עתידם להתייצב?" שואל אייבל, "איזה יצורים מעבר לאל מתים פשוטים עלולים לצאת מהקרע?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 28 יולי 2019, 20:39

ציידים
ספוילר
הצג
"ומה אז? נניח שהם 'אלרגיים' אלי, אתה פשוט מצפה שאעמוד במרכז העיירה כדי להגן על הכפריים עד שכל האל מתים יברחו מכאן?" נעומי שואלת, נעלבת ממך מעט
בוט
ספוילר
הצג
"זוועות." עונה דאראק וויקראסט בפשטות. "במישור הצלמוות חיים יצורים נוראיים מעבר לכל דמיון, יצורים שאנחנו לא רוצים שיחמקו אל תוך עולמנו."
"זמננו אזל. אני מרגיש את נשמתי נשאבת חזרה אל אולמות הגבורה. אני..." הוא משתתק לרגע, נעשה מתוח מעט באוויר מולכם, כאילו משהו מפריע לו. "הלחש הזה... הוא... הוא כובל אותי... מה עשיתם לי...?" הרוח מתחילה להתפתל בכאב, בעוד העשן היוצא משושנות קוץ הדם הופך לאדום. כמו וורידים, העשן אופף את הרוח ונכנס לתוכה. האדם הספקטרלי מולכם כאילו הופך לעננת עשן שחור, שעורקים אדומים עוברים בו, ועיניים אדומות רצחניות מחליפות את עיני המת השקופות. הוורידים האדומים מגיעים גם אל פסלי המלאכים המוצבים בשני צדדי הקבר, ואלו מתעוררים לחיים כשעיניהם אדומות גם הן - אתם שומעים אבנים נשברות כאשר הפסלים ניתקים ממבנה הקבורה ומרחפים לצידו של הרוח, אוחזים בחרבותיהן עשויות האבן. "מוות..." לוחש הלורד ווייקראסט בקול מעונה, ומרחף לכיוונכם עם טפרים חדים עשויי עשן. " מה לעזאזל!" כריסטוף מסנן, שולף את חרב הסיף שלו.
META
גלגלו יוזמה. לא נראה לי שצריך מפה עבור הקרב הזה, יש את הלורד ווייקראסט ושני פסלי מלאכים.
מפלצות - 16
כריסטוף - 14
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 יולי 2019, 20:46

בוט
ספוילר
הצג
יוזמה 18+7=25
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 28 יולי 2019, 21:14

בוט
ספוילר
הצג
יוזמה: 7
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG
תשובות: 1

שליחה על ידי Dr_RPG » 29 יולי 2019, 23:55

ציידים
ספוילר
הצג
"לא, לא, אני בטוח שזו לא הייתה הכוונה שלו. אבל אם נבין מה מגן על הבית הזה, או עלייך, בוודאי יהיה אפשר להשתמש בזה כדי להגן על תושבי הכפר. אנחנו נבין אם לא תרצי להסתכן בעזיבת הבית שלך, אבל אני חושב שיש לנו הזדמנות לעזור לכפר. וזה בוודאי יעזור לך, כי קשה לי להאמין שמישהו יחשוב שאת מכשפה אחרי שתפתרי בשבילם את בעיית האל מתים."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 30 יולי 2019, 09:33

ציידים
ספוילר
הצג
דרוגמאר שמח שזוהאן השתלט על השיחה. לדרוגמאר היתה כריזמה וכוח השפעה. אבל הוא ידע להוביל לוחמיך. לא גושים רכים ומיבבים.
'אמממ. כן. אולי בדרך תלמדי על המורשת שלך.'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 30 יולי 2019, 14:25

ציידים - אחד מכם יכול לגלגל שכנוע עם ייתרון
שלח תגובה