ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 אוקטובר 2018, 20:56

OUT
צודק, זכרתי שסימטר נשק פשוט מהימים של 3.5... מיד מתקן.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 02 אוקטובר 2018, 22:15

"זה מבטיח להיות מסע מעניין." שאן אומר לשאר ועולה על העגלה. הוא לא ראה כל טעם לדבר בפגישה - לא היה לו מה להעיר, ומת'יאס לא נותן לו תחושה של אדם שניתן לסמוך עליו
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 03 אוקטובר 2018, 09:01

דרוגמאר שקט ומהורהר.
לפחות הוא לא שר! נכון?

עליו איכשהו לגייס את נאמנותם של יחידת עורב.
הוא יושב מאחורי הנהג, מתעניין בו בידידותיות, ושואל על דברים שראה ומוסיף בדיחות שלדעתו הוא יחבב. מלבד בדיחות סקראצ' סקראצ' רוב הז'אנרים של ההומור חוצים גזעים.
מי יודע? אולי יש לו מידע מועיל על משהו, או תמיד יכול להיות מועיל שיש מישהו אי שם, שיזכור אותך לטובה. כדאי לתת לתקווה כלים לעבוד איתם.

מטה:
כריזמה?
dragonian גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 12:
9

אאוט: אם אף אחד לא לוקח, אני מניח שאני איקח את הפנינה?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 03 אוקטובר 2018, 17:29

"שלום טיביריוס!" גנובל אומר, ורץ לאחוז בידו של הזד בהתלהבות. הוא מצליח להסביר פנים מיד, לא משנה שהוא שונא אותו. אנשים ששונאים אותך הם אלה שהכי צריך להיות מושלמים בעיניהם.

"זה תפקידי, וכבר הודעתי לך על זה. סיימתי את העבודה שלי בייסוד המקדש בעיר הזאת, והלכתי ללמד במקומות אחרים על נפלאותיו של סקולד, עם אבירת הקודש של איאנור. זה לא צריך להפתיע אותך. הרי גם איאנור חייבת להודות בעליונות של סקולד." את המילים האחרונות הוא אומר בהנהון ובחיוך רחב אל ליילאני. "ולמה אתה עוד לא יצאת לקול'טיראס? המשרה החדשה שלך לא מוצאת חן בעיניך?"
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 03 אוקטובר 2018, 19:27

"התכוונתי לצאת אתמול, אבל אחד מה...מתלמדים שלי, הביא לי חדשות לא נעימות." הוא שולף מכיסו פיסת נייר ומציג אותה לפניך. זה המכתב ששלחת לכהונת קול טיראס.
"אחח, גנובל, אתה חשבת שאני אידיוט, הא? לצערך הרב, אני במקצוע כבר הרבה שנים, ואני מכיר כל תעלול בספר. הנחתי שתנסה להזהיר את קול טיראס איך שהוא, אז שלחתי מישהו לבקר את מחלק הדואר לפני שהוא יצא לדרכו. מדהים כמה קל לשכנע אנשים לדבר תמורת כמה מטבעות זהב..."
טיביריוס קורע את המכתב לחתיכות, ומשליך אותו לרצפה מול גנובל. "אתה טיפש, גנובל. חובבן, ולא יותר מזה. איך התחברתי מלכתחילה עם אידיוט גמור שכמוך, אין לי מושג. אבל נתת לי את מה שהייתי צריך ממך. וכעת אני לא צריך אותך יותר."
טיביריוס מתחיל ללכת, ואז מסתובב ואומר "אינני יודע לאן אתה והחברים הצבעוניים שלך הולכים כעת, אבל תן לי לתת לך עצה חברית לדרך: אל תנסה להתעסק איתי שוב, כי אם אגלה שניסית לחבל בתוכניותי פעם נוספת... זה לא ייגמר באזהרה ידידותית. גם את, "אבירת קודש" - אל תנסי משהו שטותי. הגיעו למקדש החדש כמה מתלמדים שאני בטוח שלא יהססו לפגוע בכל אויביו של סקולד." הוא מחייך חיוך ערמומי פעם נוספת. "ברכתו של סקולד עליכם, ידידיי." הוא משתחווה קלות, והולך לדרכו.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 אוקטובר 2018, 19:34

"מי ירק לו בדייסה?" שואל אייבל את גנבול.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 03 אוקטובר 2018, 20:29

"עוד אחד מהכוהנים המהוללים של סקולד, אין ספק שהוא ממש יודע איך לבחור אותם..." ליילאני אומרת בלגלוג, ממש לא מסכימה עם ההצהרה הקודמת של גנובל, אבל נראה שהיא מנסה להפגין קצת סובלנות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 04 אוקטובר 2018, 00:23

דרוגמאר צוחק. "מה עוללת לו?"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 אוקטובר 2018, 12:34

גנובל רק מחייך בשקט, ומחכה עד שהאיש יוצא הרחק מטווח שמיעה, הוא פונה סביב לראות אם הוא השאיר אחריו מישהו להשקיב לדבריו. אחר כך, הוא מסביר בקול מספיק נמוך: "האיש הרמאי הזה פיתה את ככונת קול'טירוס לתת לו משרה שלא הגיעה לו. כשגיליתי להם במכתב, הוא העז לגנוב את המכתב מהדוור," הוא מסביר באיפוק (חיצוני) עם משיכת כתפיים. "סקולד יודע מה לעשות עם אנשים כאלה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 אוקטובר 2018, 12:44

אייבל מרים גבה. "אז תשלח מכתב בשפה שהוא לא ידע עליה. או דרך מישהו שהוא לא מכיר..." הוא מציע. "תגיד לי מה לכתוב, אכתוב את המכתב בשפת הג'ינו או כל שפה שתרצה, פשוט תדאג שיהיה שם מישהו שדובר את השפה."
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 04 אוקטובר 2018, 17:50

"אני חושב שזה קצת מיותר. הוא גם ככה שונא אותך, לא צריך לגרום לו לשנוא אותך יותר. אם הוא באמת לא מתאים, הוא כבר יקבל את מה שמגיע לו." זוהאן עולה למרכבה, ואתם שמים לב שמצב רוחו השתפר בימים האחרונים.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 04 אוקטובר 2018, 22:27

"אני יכול לכתוב בדרקונית.. אם זה עוזר."
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 אוקטובר 2018, 22:58

"אתם צריכים לבחור שפה שכוהני סקולד מכירים.." ליילאני אומרת לאחרים ולא מצליחה שלא להוסיף: "אני יכולה לכתוב את זה עבורך בגובלינית."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 05 אוקטובר 2018, 02:02

"מכל השפות בעולם, למה שתדעי גובלינית?" דרוגמאר שואל בשעשוע.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 אוקטובר 2018, 02:10

אייבל מושך בכתפיים "אני מסוגל לדבר כל שפה בהינתן מספיק זמן. מה כזה חריג בגובלינית?"
שלח תגובה