קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (6\6)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 22 יולי 2020, 00:16

ליילאני נפגעת מאחת החיות שנייה לפני שאייבל מחסל את אותה, אך היא לא נותנת לפגיעה לפציעה לעצור אותה כשהיא ממהרת קדימה ומניפה את חרבה על החיה האחרונה, מנסה לקטוע את אחת מרגליה.

META:
פעולה: חרב: 18|15 + 7 =22
נזק חרב: 6+7=13 חותך.
padron

שליחה על ידי padron » 22 יולי 2020, 16:52

שאן נפגע מהתקפתה של החיה אולם לא נראה כי הוא פצוע קשה מאוד. הוא מתקדם בזהירות אל עבר החיה האחרונה, עוקף את האחרים ונעמד סמוך אליה. נראה כי הרעל מהמלכודת מפריע לו בהתקפותיו, אולם הוא מצליח למקד את הצ'י שלו כדי לתקוף - ראשית עם מטהו ואז עם צמד בעיטות. ניתן לראות את הערפילים המוכרים נאספים סביבו בעודו מנסה לקחת מאנרגית החיים של החיה כדי לרפא את עצמו.
Meta
נע לK14
תוקף את חיית התעתוק שנותרה עם חיסרון:
14+6=20
19+6=25
20 קובע.
נזק בפגיעה: 1+3=4
כפעולת בונוס, מנצל נקודת צ'י (2 נותרו) לסערת חבטות:
התקפה ראשונה עם חיסרון:
8+6=14
2+6=8
8 קובע, החמצה
התקפה שניה עם חיסרון:
16+6=22
13+6=19
19 קובע
נזק בפגיעה:
3+3=6 מוחץ
אם ההתקפה האחרונה פוגעת, מרפא את הנזק לעצמי.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 22 יולי 2020, 20:24

OUT
ליזי כתב:
21 יולי 2020, 22:11
צ'ואי, לא כל כך הבנתי איך אתה מנסה להסתתר? אתה עומד ממש ליד החיה... שים לב שמצד אחד הייתה אמורה להיות לך התקפת סתר בכל מקרה כי יש בן ברית בטווח חמש פיט מהאוייב, ומצד שני יש לך חיסרון על ההתקפה לכן אין התקפת סתר. אתן לך אותה הפעם אבל שים לב להבא
1. הכוונה הייתה כמו שכתבתי: "להראות את עצמו כאילו הוא מתחיל להתעלף" (כך שהאויב יפסיק להביט בו), מה שאני יכול לעשות כפעולת בונוס בגלל יכולת של נוכל. אם זה שימוש לא נכון בהסתתרות להראות את עצמי כאילו אני מתעלף, אזהר להבא.

2. אני לא רואה את הבעיה: אני אמור לקבל התקפת סתר אם יש לי בן ברית ליד האויב, בתנאי שאין לי חיסרון. לכן גלגלתי התגנבות, מה שאמור לתת לי יתרון, אבל בגלל החיסרון שכבר יש לי, היתרון רק מבטל את החיסרון. לכן אין לי חיסרון, אז אני יכול להוסיף התקפת סתר כי יש לי בן ברית ליד האויב. כמובן כל זה נכון רק אם הגלגול הצליח, אז כללתי את התוצאות בשביל ההתקפה גם עם וגם בלי חיסרון, במקרה שלא הצלחתי ועדיין יש לי חיסרון.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 24 יולי 2020, 17:31

להט משרבב שפתיים בזעף כשהאנרכיה של הקרב לא תואמת את התזמון המדויק שלו, שועט לעבר הצד האחר של החדר, ומניף את הקנה החרוך שלו באוויר. זרוע תמנונית ואדומה מצליפה דרך האוויר, מנסה לאחוז במפלצת, אבל ברור שלהט לא מרוכז במה שהוא עושה - הזרוע פוגעת בקיר מאחורי היצור ונסוגה חזרה לתוך הנשק שלו.
meta
רץ לL13
משתמש בשוט קוצני
התקפה
2+5 = 7
מניח שפספוס
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 26 יולי 2020, 19:11

META
צ'ואי כתב:
22 יולי 2020, 20:24
1. הכוונה הייתה כמו שכתבתי: "להראות את עצמו כאילו הוא מתחיל להתעלף" (כך שהאויב יפסיק להביט בו), מה שאני יכול לעשות כפעולת בונוס בגלל יכולת של נוכל. אם זה שימוש לא נכון בהסתתרות להראות את עצמי כאילו אני מתעלף, אזהר להבא.
הבנתי. בעיקרון זה סוג של feint (העמדת פנים) זה היה קיים ב3.5 ופאת'פיינדר אבל אין ממש מקבילה ב5. בדר"כ אם אתה רוצה להסתתר אתה צריך מקום להסתתר בו.

דור, פגעת בפגיעה האחרונה אז אתה יכול לרפא

IN
בעוד איייבל מחסל את החיה הראשונה, התקפותיהן המשולבות של ליילאני ושאן פוגעות קשה בשנייה. לרגע היא מתנדנדת על שש רגליה, מסוחררת, ואז נופלת על הרצפה, גוססת במהירות בעוד דם ניגר מפצעיה.
החדר נהיה שקט פעם נוספת כשאתם תופסים את נשימתכם.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 יולי 2020, 19:17

אייבל מתיישב בעודו הופך בחזרה לבן אדם, כל הפצעים שקישטו את הדינוזאר שהוא היה קודם נעלמים לחלוטין. "ברור שמישהו לא רצה שיחפשו לו בבית." הוא אומר בעודו סוקר את האיזור, מחפש בבית.
META
זיהוי
13+5=18 סה"כ
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 26 יולי 2020, 19:30

אייבל עובר בחדר. הוא לא מוצא משהו מעניין בארגזים או בחביות, ונראה שהדרך היחידה להמשיך היא קדימה במסדרון או לחזור אחורה. בנוסף הוא מריח ריח דק של בשר רקוב שמגיע מהתאים שהחיות יצאו מהם.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 יולי 2020, 19:39

אייבל מתיישב על אחת החביות, מחכה שהקבוצה תסיים להסתדר לפני שהוא ימשיך קדימה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 26 יולי 2020, 20:25

להט מושך בכתפיו ''הגיוני, היומן אמר שהקוסם שמר על המגדל שלו מפני פולשים...'' הוא מביט הצידה ואוסף בעצב את הדגם הנסיוני ליורק-אש שדים שלו, טופח על החלק העליון של הקנה עוד החלקים מתקפלים בחזרה לחגורה שלו ''פעם הבאה, חבר יקר, אתה עוד תשרוף את כל האויבים שלי יום אחד'' הוא מעביר את ידו בחיבה על העדשה הממקדת של הלהבות, ודוחף אותה לכיס בסרבל שלו. הוא מביט סביב ''ובכן...מה עכשיו? אני מוכן לתזוזה, וככל שננוע יותר הר כך עדיף!"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 יולי 2020, 22:42

"אני אשמח לשרוף קצת זמן ולחדש את הכוחות שלי," עונה אייבל, "אבל אני מסוגל להמשיך, פשוט לא יהיו יותר חיות בזמן הקרוב."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 יולי 2020, 18:41

"יש רק דרך אחת" ליילאני אומרת במשיכת כתפיים לפני שהיא ממשיכה במסדרון, קצת יותר בזהירות.

META:
15+3=18 הבחנה
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 28 יולי 2020, 14:16

גנובל מחפש מקום להתיישב איפה שלא יראו אותו משתעל מההרעלה שהוא קיבל מעט לפני כן.

"עכשיו שאתה מזכיר את זה, זה נשמע נעים לבלות קצת זמן במקום נחמד שכזה," הוא אומר.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 29 יולי 2020, 18:09

בעוד השאר מתיישבים לנוח מעט ולרענן את עצמם אחרי הקרב (ריח הגוויות לא מקל על כך) ליילאני מתקדמת קדימה במסדרון. היא ממשיכה ישר מעט זמן עד שמבחינה בסוף המסדרון - דלת עץ גדולה בצורת שער, אשר משני צידיה בוערים לפידים. נראה שהשער מוביל להמשך מאורת הקוסם.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 30 יולי 2020, 14:32

ליילאני בוחנת לרגע את הדלת ואת הלפים לפני שהיא מנסה לפתוח את הדלת.
META:
13+3=16 הבחנה
yds

שליחה על ידי yds » 30 יולי 2020, 16:53

להט מצטרף בצעד זריז לליילאני, בוחן באגביות את האיזור עם לחש גילוי הקסם שלו, ואז מעיף בה מבט אלכסוני בזמן שהוא בעצמו מנסה לגלות דברים מעניינים "אז...איך את הצטרפת לסיפור הזה?"
Meta
ממשיך להפעיל גילוי קסם על האיזור
גלגול חקירה
1+3 = 4
1 טבעי
זהב!!!
שלח תגובה