נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 ספטמבר 2019, 15:26

האח אלכסנדר
ספוילר
הצג
37/63
7 בהצלה, נמשך.
אלכסנדר חוזר על אותו ניגון, על אותו מהלך, על אותה פעולה.
META

קוברה מרקד, בגלל שהחקלתי אותו בסיבוב הקודם, אני זוכה ליתרון קרבי בזכות כישרון, וכן תוסף 1 להתקפה נגד מטרות שמעניקות לי יתרון קרבי
תנועה (9 משבצות) -4 מתוכם בשביל להגיע לF10, ואחרי ההתקפה עוד 5 כדי לחזור לF15
התקפה נגד תגובה
31
אם פגע
17 נזק. ואם הוא מתקיף אותי במזדמנת הוא סופג עוד 4 נזק.

ללא פעולה - סערת חבטות ממוקדת 7 נזק אם פגעתי בהתקפה. והוא מוחלק... לא באמת משנה לי לאן.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 16 ספטמבר 2019, 16:11

ארכיון:
ספוילר
הצג
אם זוהי האפשרות שלי "להחליף" דמות, אז אני ממשיך עם זה. הנה הלינק לדפ"ד, בהנחה וכבר עלינו לדרגה 9 (אני לא זוכר כבר, מצטער.) Psion (Readonly)
החיסרון היחיד שצריך להיות הוא שפסיונים חלשים יותר מאשפים בכמעט כל אספקט. רק טיפה פחות חזקים, אבל זה מצטבר.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 ספטמבר 2019, 20:52

דורן-
ספוילר
הצג
״לא״ דורן משחרר את הרוח. ״זה לא יכול להיות״ הוא נכנס להלם, לשוק, מאבד את כל הרצון שלו להילחם. ״מה... מה אני צריך לעשות?״ הוא שואל. ״איך אני יכול להציל אותך אחריי שאיבדתי כבר הכל. אפילו אותך?״.
Meta
דורן לא פועל.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 16 ספטמבר 2019, 23:43

האח אלכסנדר
ספוילר
הצג
החור השחור מתערבל לאט יותר ויותר, נדמה שההתקפות מאיטות אותו. הברקים פוסקים, ולפתע אלכסנדר מרגיש נוכחות כבדה אופפת אותו
''אלכסנדר...אחיך משקרים לך. העולם שלכם אבוד, אני הסיכוי היחיד להצלתכם. פגוש אותי מהעבר השני, מראש צריח הנחושת, אתה חייב להקשיב לי'' הקול רועד לרגע ''הנוכחות שלי במקום הזה התגלתה, אני חייב ללכת''
הוא נעלם בהבזק ברק, והאח אלכסנדר שם לב שהקרקע רועדת

ואז, התקרה נופלת, וצחוק מוטרף נשמע באוויר
דורן
ספוילר
הצג
ת'אן משתנק, האור הלבן שבעיניו מהבהב ''הרוחות זועמות. הוא מחזיק את הנפש שלי כבת ערובה כדי שלא אוכל להוביל אותן. הסכין שלי נועל אותי. הבס את גארלוק, קח את המפתח שלו, או שכל העולמות יושמדו יחד.''
האור הלבן כבה לגמרי, ות'אן פולט שיעול גרוני ''אני כל כך מצטער על מה שעשיתי...האחריות...העולם הוא נטל גדול מדי לשאת אותו על כתפי. הפה המכלה, העין הרואה, הכוכב הכוזב. כולם רצו להשמיד אותנו, ואני לא יכולתי...'' הקול שלו דועך ''לא יכולתי לעצור אותם''

הגופה של ת'אן קורסת לרגליו של דורן, שמספיק להבחין ברעד קל בקרקע, לפני שהיא מתרוממת בפתאומיות ומרסקת אותו דרך התקרה
ארכיוו
ספוילר
הצג
ארכיון נשכב על הקרקע, ומרגיש את תודעתו זורמת לתוך הגוף החדש. הנשמות שלו נדחסות, מתעצבות, והוא מודע לתחושת הצריבה של הסמלים הזוהרים על עורו, מכילים את הכוח של הנשמות ומפזרים אותו סביבו, יוצרים הילה של אור רבגוני כאשר הן נכנסות לגוף ודועכות לזוהר קלוש.

הוא מרים את כפות ידיו, ורואה שהוא עדיין עטוי בתכריכים. ואז מבין כפות ידיו מופיעות פנים מוכרות...פניו שלו. האורקל מצחקק בטירוף מתוך הגוף החדש ''תודה לך, על המתנה''. ערפל לבן ממלא את הגוף הגבישי. ואז, בנקישת אצבע קלה, הוא מנחית את גופו החדש ועטוי הבדים של ארכיון דרך הרצפה

כולם:

שלושתכם נדחקים חזרה אל הזירה, ומעליכם מרחף גוף זהוב וגבישי, עטוי גלימות ומלא בערפל לבן. צחוקו הלא יציב של האורקל ממלא את הזירה, והוא מרחף מטה עד שהוא נמצא כמטר וחצי מעליכם

הוא מושיט את ידו הגבישית קדימה ''זה היה נחמד, לא? כל אחד מכם זכה לטעימה קטנה מהשקרים שסופרו לו, ואני מקווה שהבנתם למה אורקל כמוני, שיחשוף את האמת, כל כך חשוב'' הוא מוחא את כפיו וגל הדף לבן מקיף את הזירה

''אבל זה רק השלב הראשון. בשביל השלב הבא אני צריך משהו שברשותכם, משהו שהסתרתם ממני במשך זמן רב...את הפגיון, בבקשה?"

הוא מניף את ידיו לשחקים, ועוד ועוד ערפילים לבנים נמשכים אליו, נפלטים מפיותיהם ועיניהם של אנשי שבט המומים שנופלים על הקרקע, אחוזי בחילה וחלחלה. הוא מצביע עליכם, עטוי בסלילים של כוח קוסמי ''והפעם, אין לוחמי צללים בסביבה שיקחו את המכה בשבילכם''

Meta
יוזמה
yds גלגל 1d20+10 וקיבל תוצאה סופית של 11:
1

הקרב נמצא בתיקיה חדשה בקובץ בשם ''קרב זירה-כולם''

ארכיון, תרגיש חופשי לתאר את הסרת התכריכים והמהפך שלך, אם אתה רוצה
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 ספטמבר 2019, 00:03

אלכסנדר נכנס במידי לעמידת מוצא, הוא מוכה כף ויוצר סימן קאטה עם היידים שלו, "בשם אבירי הארד." הוא אומר בעודו נושם עמוק, ממקד את הצ'י שלו, "אני עוצר אותך." גופו מתכסה באחת באבן, עורו נעשה נוקשה כפלדה, בעודו שולח מכה מהירה לעבר האורקל, בודק את ההגנות של האויב שלו
META
משנית -ענק אבן- אני נכנס לעמדת ענק האבן, ועד סוף ההתקלות אני זוכה לתוסף 2 להגנה, ויכול לגלגל הצלות נגד מואט, משותק ומרוסן בתחילת תורי וגם בסוף תורי, כמו כן אני יכול להתעלם מתוואי שטח קשה,
תנעה- נע לD9.
פעולה רגילה- קוברה מרקד, 24 נגד תגובה
פספסוס.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 17 ספטמבר 2019, 20:56

אדם עטוף בתכריכים ניצב לצד אלכסנדר ודורן, בעוד "ארכיון" מרחף מולם, מוקף במראות המהפנטים.
התכריכים מוסרים ונופלים לאדמה, מגלים את גוף הדמות. עור שחום, שיער לבן בתסרוקת "מוהאק" מסורק לצד, ועיניים עם אישונים כל כך לבנים עד אשר קשה להבדילם בין הלובן הסובב אותם. חיוך קטן מתפשט על שפתיה באופן מוזר, כאילו אינה רגילה לשלוט בהבעות פניה, והחיוך נראה מאולץ ומעוות, אך בהחלט בטוח בעצמו. היא מתעלמת לגמרי מהקריסטל המרחף, ומתחילה למשש את כפות ידיה, רגליה, מותניה ופניה באיטיות.

"זה מרגיש... חי." היא אומרת בגמגום, בקול המזכיר פעמוני רוח. "זו הרגשה טובה."
אלכסנדר ודורן מרגישים מגע מוכר הנוגע במחשבותיהם, אך עדין יותר, יציב יותר, אך עוצמתי יותר, כמו טפיחה חברותית על השכם.
טבעת של אור נוצרת סביב ראשה של ארכיון בעודה לוקחת צעד קדימה ומסחררת את המטה שלה בביטחון ונעמדת לצד השניים אחרים.
"אנחנו היינו ארכיון, אך לאורה צדקה לאורך כל הדרך. עכשיו, אנחנו לא ארכיון יותר. אני היא ארכיון!"

META
יוזמה: 17+10 = 27
קבצים מצורפים
Le1so8o.jpg
Le1so8o.jpg (98.5 KiB) נצפה 281 פעמים
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 17 ספטמבר 2019, 22:20

״הפסל הוא בחורה, לא יודע אם עוד משהו יפתיע אותי היום״. דורן פונה לאורקל, ״עוף. לי. מהדרך!״ דורן מזנק עליו, נותן לו אגרופים בפראיות זועמת. הוא צריך לשחרר את הנשמה של אחיו לנשק. אף אלף חולה לא יעצור אותו בדרכו. הוא תופס את היד שלנו ותוקע בה את הסיף, מסובב בעוצמה בעוד הוא ממשיך לתת אגרופים לפרצופו.
Meta
פעולה משנית: החזרת אגרופים חשופים. נכנס למצב בו כל פעם שמטרה מסומנת מפספסת אותי אני רשאי לתקוף אותה במזדמנת.
פעולת תנועה: נע לE9.
פעולה רגילה: לדחוף ולקרקע.
התקפה נגד האורקל: 18+20=38 נגד דרג״ש.
נזק: 18 נזק והאורקל אחוז עד סוף תורי הבא, בנוסף הוא מקבל מחסר 5 להתקפות כל עוד הוא אחוז.
פעולה חופשית: מסמן את האורקל.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 21 ספטמבר 2019, 21:04

האורקל מצחקק כמטורף בעוד אגרופיו הזועמים של דורן מנתצים חתיכות מגופו הקריסטלי. הוא נועץ את אצבעותיו הסדוקות והחדות להפתיע בזרועותיו של דורן, וערפל לבן זורם ממנו אל תוכו גופו ומוחו של דורן, מקיף את תודעתו אט אט, ומנסה ללכוד אותו בעבותות של עשן מסתחרר.
האורקל פולט צווחה, ומנופף את ידו באוויר. שישה רסיסי קריסטל נורים מתוך ידו, ננעצים בקרקע, ומתחילים לצמוח לדמויות שמזכירות מעט את הגוף הקודם של ארכיון - יצורי קריסטל זורחים שלחשושיהם הטלפתיים מכאיבים לאוזניכם.
Meta
חיילי הקריסטל נכנסים לקרב בסיבוב הבא ביוזמה:
yds גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 13:
8

כרגע הם נציבי גביש קטנים שצומחים במהירות.

התקפה נגד רצון על דורן
yds גלגל 1d20+14 וקיבל תוצאה סופית של 32:
18

בפגיעה, דורן נשלט עד סוף תורו הבא של האורקל
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 24 ספטמבר 2019, 16:28

ארכיון מחייכת בחדווה. מבחינתה, כל רגע היה מרגש בשבילה, היות וזו הפעם הראשונה מזה שנים שהיא יכלה להרגיש. האוויר על עורה ובתוך הריאות שלה, כיצד ליבה פעם כל שנייה והדם החם בעורקיה. היא אהבה במיוחד כיצד ליבה התחיל להאיץ ולהילחץ, כל העולם מאט כאשר האדרנלין מתחיל לזרום ברחבי גופה.
"אתה אפילו לא יודע כיצד לעשות זאת כמו שצריך!" היא קוראת אל עבר האלף שלקח את גופה, מסיחה את דעתו מהאחרים על מנת שיוכלו לחזור לריכוז בעוד היא תופשת את מלוא תשומת ליבו. היא מרימה את ידה, ואחד הקריסטלים הקטנים מוצא את עצמו נתפס בהילת עוצמה לבנה כנגד רצונו כאשר הטבעת המרחפת סביב ראשה של ארכיון התחיל לזהור.
"תראה איזו עוצמה נתת בידיי! אני חייבת להודות לך איכשהו!" היא צועקת, והקריסטל עף לעבר האלף במהירות הקול, ושניהם מתנגשים אחד בשני במטח שברי קריסטל רועם.

META
בתור הפרעה מיידית אני משתמש ב-Bastion of Mental Health לפני שהאלף מסיים את ההתקפה שלו, על מנת לתת לכולם תוסף +4 להגנת הרצון עד סוף תורי הבא. מקווה שזה עזר.
בתור פעולה רגילה אני משתמש ב-Living Missile. זה קצת ארוך אז אני אחלק את הכוח ל-2 חלקים:
חלק א' - 19+14 = 33 נגד קשיחות של האלף. בפגיעה, הוא נטוע (הצלה לסיום). בפספוס, הוא מואט (הצלה לסיום). אם ההתקפה כן פגעה, אפשר להמשיך לחלק ב'.
חלק ב' - כל עוד האלף נשאר נטוע, אני יכול להשתמש בפעולה משנית פעם בתור על מנת להחליק אותו עד 10 משבצות. אני בוחר מטרה משנית שהייתה סמוכה לאלף מתישהו בזמן ההחלקה (חייל הבדולח הסמוך לאלכסנדר), ומבצע נגדו התקפה. 17+14 = 31 נגד תגובה, בפגיעה חייל הבדולח סופג 18 נזק ונופל שרוע. ללא גלגול התקפה, האלף סופג 9 נזק, ונופל שרוע גם כן.
yds

שליחה על ידי yds » 25 ספטמבר 2019, 14:41

החייל בקושי מצליח לצמוח כאשר הכוח של ארכיון תופס אותו, משליך אותו כנגד האלף, ומרסק אותו בקול נפץ עוצמתי. החייל שרוע על האלף, שמצחקק בטירוף מהרגע שארכיון משכה אותו מהאחיזה של דורן

''תודה לך, גביש קטן. ששחררת אותי" הוא מתרומם לאט לאט על מרפקיו הסדוקים, ערפל לבנבן דולף ממנו ללא הפסקה, ואז פולט קול מתוסכל כשהכוח הטלקינטי של ארכיון והמשקל של החייל שמעליו דוחקים אותו למעלה. החייל מרים את עיניו הזורחות לכיוון ארכיון, גופו מגובש במלואו וזרועו השמאלית שבורה לגדם משונן.
Meta

אורקל נטוע ושרוע
חייל 1 שרוע

תור האח אלכסנדר
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 ספטמבר 2019, 14:52

האח אלכסנדר מבצע שוב עמדת מוצא, הוא עומד כפוף, ברכיו מקופלות וידיו פרוסות לצדדים, היהלה המקיפה אותו הופכת ירוקה בעודו מתחיל להכות בחזה שלו כאילו היה קוף ,הוא שואג ונוגע קלות בחזהו שלו האורקל, משנה את ההילה של האלף ומעקם אותה, ובכך מעקם גם את גופו הרוחני, עד שזה מחליק ומכה באחד מחיילי הבדולח.
META
קוף שיכור-29 נגד רצון.
15 נזק, והוא מוחלק משבצת אחת לD7, ואז הוא מבצע התקפה קפאפ בסיסית נגד מטרה סמוכה לבחירתי, בוחר בחייל בדולח בC7, והוא זוכה בתוסף 4 להתקפה הזו.
ללא פעולה -סערת חבטות ממוקדת, הוא סופג עוד 7 נזק, ואני מחליק אותו לD8.

-לא משתמש באפשרות התנועה.
yds

שליחה על ידי yds » 25 ספטמבר 2019, 15:00

רסיסים מההילה של האורקל ננעצים בחייל הבדולח, שלא מגיב אפילו להתקפה הקטלנית. האורקל מצחקק, ושברי הרוח שלו דוחקים את החייל קדימהה, והוא משגר התקפת נגד קטלנית מול האח אלכסנדר, רסיסי קריסטל ניתזים לכל עבר

Meta
גלגול התקפה נגד חייל בדולח
16+20=36, פגיעה
נזק
yds גלגל 1d6+5 וקיבל תוצאה סופית של 8:
3

בנוסף, המטרה מוחלקת עד שתי משבצות, ומבצעת התקפת קפאפ בסיסית נגד מטרה אחת לבחירת האורקל

התקפה נגד דרגש
yds גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 30:
19

בפגיעה
yds גלגל 1d10+9 וקיבל תוצאה סופית של 12:
3
נזק
והאח אלכסנדר מסומן עד סוף תורו הבא של החייל
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 26 ספטמבר 2019, 16:23

ארכיון מחייכת בערמומיות כלפי האלף, מראה לו הבעה קמאית ומעוותת של זילזול.
"אתה לא צריך להודות לי, אני רק מבצעת את העבודה שלי~" היא אומרת ומותחת את ידה לכיוון השני, מושכת את האלף במעוף לצד הנגדי של האולם, וגורמת לו להתנגש בחייל מסכן נוסף.
כדי להוסיף מלח לפצעים, תוך כדי החנקת צחקוק אשר יכל להישמע מטורף לחלוטין, ארכיון מביטה על חייל הבדולח שנמצא מאחוריה ומאיים להתקיפה, ומניפה כלפיו את ידה השנייה, אשר הייתה פנויה באותו רגע. תוך רגע אחד של ריכוז, היא משתלטת על החייל ומצווה עליו להסתער על האורקל ולהתקיפו במלוא עוצמתו, בדיוק כמו שהוא קיווה לגרום לדורן לעשות.
"מצטערת, אבל אני היחידה שמותר לה להיכנס לראשם של החברים שלי~!"

META
פעולה משנית - Living Bullet, חלק ב'. האורקל מוחלק שוב, הפעם לצד השני, ומתנגש בחייל הקריסטל המסומן בריבוע אדום. 14+14 = 28 נגד התגובה של חייל הקריסטל. בפגיעה, הוא סופג 17 נזק ונופל שרוע, והאלף סופג 8 נזק ונופל שרוע. בפספוס, החייל סופג 8 נזק ורק האורקל נופל שרוע.
פעולה רגילה - Betrayal, עם האפשרות של 2 נקודות קי. 18+14 = 32 נגד רצון של חייל הקריסטל המסומן בריבוע סגול. בפגיעה, הוא מוחלק 4 משבצות כמסומן במפה, וחייב להתקיף את האורקל עם התקפת קפא"פ בסיסית כפעולה חופשית, והוא מקבל תוסף +4 לגילגול ההתקפה והנזק.
yds

שליחה על ידי yds » 27 ספטמבר 2019, 17:17

האורקל פולט עוד ועוד ענני ערפל בעודו נגרר לאורך שדה הקרב, שמתחילים להתגבש למשהו אחר..
משהן מסוכן...משהו קטלני. נראה שהדבר היחיד שעוצר אותו הוא המכות מצד שלושתכם, שמונעות ממנו להתרכז ולו לרגע קט
Meta

האורקל נפגע, תור דורן
זהב!!!
yds

שליחה על ידי yds » 29 ספטמבר 2019, 15:53

האורקל פולט עוד צווחה, והערפל הסמיך ממשיך להתגבש מעליכם, ליצור צורה מעוותת שמקבלת מוצקות עם כל רגע שעובר. טפרים גבישיים צומחים מקצות האצבעות של הפסל החי בעוד הוא מצווה על דורן לנוע הרחק ממנו, להתעלם מהסכנות הנשקפות לו מידי חיילי הקריסטל.

הוא מניף את זרועו הגבישית, ורסס דקיק של עננים נורה מקצות אצבעותיו, שובלי הערפל חודרים למוחו של הנזיר וכופים עליו להתקיף את ארכיון.

ואז האורקל קומץ את ידו לאגרוף, וחייל הגביש הסמוך לאח אלכסנדר מתפוצץ. זורח באור יקרות, גוף הגביש שלו מתרסק לחתיכות ומעוור באופן זמני את ארכיון והאח אלכסנדר, ומתמצק מחדש מעברם השני, מניף את זרועו המשוננת למכה קטלנית.

Meta
מצווה על דורן לנוע לF11, בכך גורם לו לחטוף מזדמנות משלושת החיילים הסמוכים אליו

התקפה נגד דרג''ש
חייל D7
yds גלגל 1d20+13 וקיבל תוצאה סופית של 20:
7

חייל C8
yds גלגל 1d20+13 וקיבל תוצאה סופית של 19:
6

חייל C9
yds גלגל 1d20+13 וקיבל תוצאה סופית של 33:
20

אם החיילים מפספסים, הם מוסיפים 2 לגלגול והם משותקים עד תחילת תורם הבא

נזק
חייל D7
yds גלגל 1d10+9 וקיבל תוצאה סופית של 19:
10

חייל C8
yds גלגל 1d10+9 וקיבל תוצאה סופית של 13:
4

חייל C9
10

האחרון מהם שפגע גם מסמן את דורן

האור

התקפה של האורקל נגד רצון על האח אלכנסדר
yds גלגל 1d20+14 וקיבל תוצאה סופית של 26:
12

בפגיעה
האח אלכסנדר נשלט על ידי האורקל עד סוף תורו הבא

תור החיילים

חייל אדום - עומד כפעולת תנועה, נע לF10

חייל בדולח כחול - זז לD8 כפעולת תנועה, מתקיף את האח אלכסנדר נגד דרג''ש

yds גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 26:
15

בפגיעה
10
נזק והאח אלכסנדר מסומן

חייל בדולח בc8
משתגר לe10, האח אלכסנדר וארכיון מעניקים יתרון קרבי עד סוף התור הבא של החיילים
מתקיף את האח אלכסנדר, נגד דרג''ש
yds גלגל 1d20+15 וקיבל תוצאה סופית של 21:
6

(+2 מאיגוף, +2 מיתרון קרבי)
בפגיעה
3
נזק והאח אלכסנדר מסומן על ידי החייל

חייל בדולח בc9

מתקיף את ארכיון, נגד דרג''ש
yds גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 13:
2

בפגיעה
3
נזק וארכיון מסומנת על ידי החייל

הערה

אחרי שהקוביות יגולגלו ותעדכנו אם נפגעתם או לא, אוסיף טבלה של מי סימן את מי. ביומיים הקרובים לא אוכל להגיב עקב ראש השנה, אבל מקווה שאספיק להכניס אץ התגובה לפני כן
זהב!!!
שלח תגובה