ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 07 יולי 2019, 06:28

''חפותך? אתה באמת חושב שמישהו האמין שאתה חף מפשע? זה היה משפט מכור מההתחלה. אתם באים איתנו, והפעם אתה תשלם על הפשע שלך.'' היא משיבה את הנשק שלה למקומו ושולפת חבל שארוג מחוטים שחורים וירוקים ''תניחו את כלי הנשק, אל תתנגדו. אנחנו לוקחים אתכם לפגוש את הבוס''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 07 יולי 2019, 10:49

דורן מסתכל עליה במבט חשוד, ״יאללה קחי אותי לבוס הזה שלך. שיידע עם מי יש לו עסק״ הוא מושיט ידיים להיאזק.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יולי 2019, 14:59

"אין לי קשר לסכסוך שלכם." עונה האלף, "אני משקיף ותו לא. הוא מראה שאין עליו נשק פרט לסכין הישנה שלו, "אני אשאר משקיף." הוא פוסק, ידיו לאחור, אין לו כוונה לתת להם לכבול אותו. אבל הוא כן ילך איתם
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 07 יולי 2019, 16:38

"אנחנו חסרי יכולת לחימה." אומר ארכיון, נעמד במלוא גובהו אל מול התוקפים שלהם. לבוש בגלימות פשוטות ותו-לא, ללא כל שריד קסם סביבו, הוא נראה כמו פסל מהלך עשוי קריסטל עדין.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 07 יולי 2019, 17:12

אשת הנחש מביטה באח אלכסנדר ונוהמת "לא. כולם כבולים. אחרת, אנחנו נשחט את כולכם". היא מעבירה את החבל על ידיהם של שלושת חברי הקבוצה, ומחכה לאח אלכסנדר שיצטרף בזמן שהחבל הקסום מתחיל להתהדק על ידיהם.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יולי 2019, 17:21

"אני אפליו לא יודע מה השמות של האנשים הללו." עונה אלכסנדר. "אני פה רק כדי לוודא שהם לא גורמים ליותר כאוס והרס מאשר הם גרמו עד עכשיו, נשמע לי שלהביא אותם למשפט זה משהו שמשרת את המטרה של כולנו, הוא יכול לנסות להוכיח את חפותו, את תוכלי לנסות לגרום לו להיענש, ואני אוכל לוודא שהם לא נעלמים בעוד ענן אבק." הוא עונה, "בשביל מה לך להכניס למיטה החולה הזו עוד נפשות?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 08 יולי 2019, 17:57

אשת הנחש מרימה גבה ''מי האדון שלך? למען מי אתה דואג להם?"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 יולי 2019, 17:59

"אני אביר ארד." עונה האלף, "האדון שלי זה העולם הזה, ואני פועל למען שזה לא יושמד או יחרב בחוסר איזון, השלושה האלה התחילו משהו גדול, שאף אחד עוד לא בטוח מה ההשפעות שלו. אני פה כדי לוודא שההשפעה שלו לא תוביל אותנו לכיליון"
yds

שליחה על ידי yds » 10 יולי 2019, 21:35

בתגובה לדבריו של האח אלכסנדר, עיניה של גרטווד מתרחבות ולרגע קט אישוניה מגיעים לגודל אנושי. היא פולטת לחשוש ארוך ושקט "אביר ארד...אני לא יודעת אם הבוס ירצה להתעסק עם חלאות כמוכם כל כך מוקדם, אז נכון לעכשיו אני לא אאזוק אותך". היא מושכת בחבל שכובל את האחרים, ומתחילה להוביל את הקבוצה אל תוך העמק החרוך.
בזמן הצעידה, אחד השומרים, שקעקועים שונים מאילו של השאר זורחים על עורו, דוקר את גופו הגבישי של ארכיון בלהב מגולף, ומצחקק "הו כן, השאמאנים ישמחו מאוד לקבל את הגופה שלך, גוש סלע. ממש זכינו במציאה"
META
עקב צינון קשה שתקף אותי בפתאומיות, אני לא אוכל להגיב תגובות ארוכות. תרגישו חופשיים לתאר את המחשבות והרגשות שלכם, או לנסות לנהל שיחה עם הלוכדים
זהב!!!
yds

שליחה על ידי yds » 16 יולי 2019, 20:54

הקבוצה צועדת במורד המשעול ההררי, חולפת על פני קבוצות של לוחמים שמזכירים לכם מאוד את דורן במבנה הגוף ובהבעות הפנים שלהם, אבל הם מכוסים באפר, וידיהם אזוקות בחבלים הקסומים שאוחזים בחבורה. גרטווד מזרזת אתכם בדקירות סכין, עד שאתם מגיעים לאיזור שנראה לכם מעט...אפל יותר, משאר העמק השרוף.
אתם נדחפים דרך מעגל של ערפל דקיק, שמקיף כס גדול שנראה כאילו פוסל מתוך הסלע במכות פטיש. על הכס, יושב לוחם חייתי, בגדי נוצות ופרווה לעורו, נזר עם יהלום לבן למצחו, ועיניו מכוסות בפיסת עור רחבה. הוא מזדקף, מרכין את ראשו קדימה לעבר הקבוצה, ומצחקק בעוד היהלום שלראשו בוער באש פנימית "תראו תראו...הבן האובד חזר הביתה. מוכן לקבל את מה שמגיע לך?"
באופן פתאומי, הוא פוער את פיו ושואג, חושף שורות של שיניים משוננות ומטונפות "על הברכיים! עכשיו!" הוא מצחקק, וחוזר לשבת בנינוחות, מתופף על מטה הטוטם שהוא אוחז בידו "אל תדאג, דורן, העונש שלך עוד יבוא".

ובהבזק של זיכרון, דורן מבין מי זה. השאמאן המצחקק שיושב מולו הוא לא אחר מאשר גארלוק, שוליית השאמאן העיוור שהיה בן השגר של דורן. הוא היה השקט שבחבורה, ולמרות שהוא חילץ אותם מבעיות לא פעם ולא פעמיים, הוא תמיד העדיף להישאר מרוחק. אבל עכשיו, לפי העיטורים שעל כתפיו, נראה שהוא השליט החדש של השבט...
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 יולי 2019, 21:54

האח אלכסנדר משלב את ידיו וממתין, הוא אינו חייב דין וחשבון לשבט הזה, הוא כאן כדי לצפות ולפקח.
fergi123
תשובות: 2

שליחה על ידי fergi123 » 17 יולי 2019, 15:31

סקיי מעיף מבט מהיר לכיוון שליט השבט ומדבר ברוגע "אדוני ה... צ'יף". הוא פותח, מתלבט באילו מילים לבחור "אחרי שכבר אזקו אותנו וגררו אותנו עד לפה, נראה לי הוגן שנקבל הסבר קצת יותר מפורט לגבי ה- 'פשע' שלנו. בבירור נעשתה פה טעות ואני מאמין שאם תסכים להקשיב, אנחנו נצליח להבין מה היא ולהוכיח את חפותו של דורן".
META
דיפלומטיה
fergi123 גלגל 1d20+13 וקיבל תוצאה סופית של 33:
20
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 17 יולי 2019, 16:16

״גארלוק יא בן של כלבה, מה עשית לשבט? למה כולם אזוקים? איך מישהו כמוך הצליח להשתלט על השבט? העתיד שלך היה להיות שאמאן! אתה נבחרת לדבר עם הרוחות, אבל אתה לא בורכת על ידי רוח הדוב! מה עשית?!״ דורן עצבני מתמיד, דבר שאומר הרבה. הוא צועק בפראיות, הוא רוקע על הקרקע, הוא כמעט ומסתער על גארלוק אך הכבלים מונעים ממנו.
זו נקודת הסוף, זו הנקודה שהעבר שלו הגיע אליו והוא חייב לפתור את זה, עכשיו. וזה לא ייפתר עד שהוא יעקור לגארלוק את כל השיניים.
yds

שליחה על ידי yds » 17 יולי 2019, 17:56

גארלוק נשען לאחור בכס שלו ''מה עשיתם? זו באמת שאלה מעניינת...למה שלא ניתן לשותפך למסע לענות עליה?" הוא מחכה שדורן יסיים את התפרצות הזעם שלו, ומחייך ''אני אעשה איתך עסקה, דורן. אתה תספר לכולם פה את הסיפור שלך'' והוא רוכן קדימה וחושף את שיניו שוב פעם ''ואני אספר את שלי''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 19 יולי 2019, 00:06

"אתה רוצה שאני אספר לכולם איך אני מופלל ברצח האדם שהייתי אמור לשמור עליו כל חיי? החבר ההכי טוב שלי? זה שגדל איתי, התאמן איתי ואכל איתי? אתה רוצה שאני אספר לכולם, שוב, שאני לא עשיתי את זה. רק בשביל ששוב לא תאמינו אותי ותחליטו שאני נתון לגזר דין מוות?!" דורן נועץ את עיניו היוקדות בגארלוק. "בסדר גמור, אני אספר. לא שזה יישנה משהו".
"השבט שלנו, שבט הדוב, עובד לפי מסורת הדוקה. כל ילד מקבל את גורלן של הרוחות וכך יהיו תפקידו בשבט. בדרך כלל התפקיד עובר בירושה אבל זה לא מאה אחוז" מסביר דורן, "אבי היה צייד. אך אני קיבלתי את תפקיד שומר הראש של הצ'יף. כמובן שכילד אני לא הולך לשמור על הצ'יף שחזק ממני פי עשר, אז נעשתי שומר הראש של הבא בתור. בנו של ראש השבט הקודם, ת'אן" דורן לוקח כמה רגעים לנשום.
"כחלק מהגורל שלי הייתי איתו תמיד. נלחמתי איתו, אכלתי איתו, למדנו יחד מהשאמאן. אפילו ישנו יחד. אביו תמיד קיבל אותי כבן משפחה ואבי שלי לקח אותנו למסעות ציד גדולים. השנים עברו ולא היה אחד שיותר סמכתי והערכתי מת'אן. היינו הלוחמים המבטיחים של השבט. צברנו הריגות טובות מהחיות בהרים, היה זאב אחד עצום ש..." שמץ של חיוך עולה על פניו של דורן ואז מתפוגג להבעה רצינית.
"הגיע זמן ההכתרה שלו לצ'יף. היה לו את האישור של אביו ושל השאמאן. הכנו סכינים מהשיניים של הזאב שהזכרתי. איתם עשינו טקס דם שכובל את הגורל שלנו יחד. הכל היה מוכן. הכל היה... טוב" דורן שותק לחצי דקה, מסתכל על הקרקע.
"אלה היו זמנים טובים. לפחות יותר טובים מעכשיו" הידיים של דורן נלחצות לאגרוף. "יומיים לפני טקס מינוי ראש השבט. פאקינג יומיים לפני הטקס" קולו נשבר. "מצאו את הגופה של ת'אן באוהל שלי, הסכין הטקסית שלי תקועה בגרונו" דורן עוצם עיניים, אתם יכולים לראות התחלה של דמעה מתגנבת לעינו.
אבל אז הוא פותח אותן ואתם רואים זעם. "הופללתי ברצח של הצ'יף שלי! זה שהייתי אמור להגן עליו בחיי! להיות איתו מול סערות וימים, להילחם לצידו במימד הזה וגם בזה שאחריו! לקחתם הכל ממני!" הוא צועק, מרוקן את ריאותיו לחלוטין.

"ואני ארצח את מי שצריך בשביל לנקום את דמו".
שלח תגובה