נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 23 יוני 2019, 22:29

דורן שם יד על חרב הסיף שאצלו. ״מי אתה ומה אתה רוצה? אין לאנשי זאב ניסיונות טובים איתנו״.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 יוני 2019, 22:32

"שליח." אומר האלף, "אתה יכול לקרוא לי האח אלכסנדר." הוא אומר בפשטות, "אתם עשיתם הרבה רעש, גרמתם להרבה אנשים להסתכל עליכם, אני פה בסך הכל כדי לוודא שאתם לא עושים משהו שיגמר בחורבן בקנה מידה קוסמי." הוא עונה, "ובנתיים נראה שמישהו מחפש אתכם." הוא מוסיף
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 25 יוני 2019, 16:35

"אינך מגלה לנו דבר חדש." עונה ארכיון, אשר נראה כמו פסל דומם עד עכשיו, גופו הזהוב והקריסטלי נע בחוסר חן מוחלט בעודו חורק לעמידה מלאה. זוג עיניים בוהקות חסרות אישונים מביטות באור יוקד לעבר איש-הזהב, בוחנות אותו במומחיות של מכונה.
"השתגרנו הנה בצורה אשר הייתה מגלה את נוכחותנו לכל תושבי הכוכב שבוע מראש. מי אתה באמת, כיצד נוכל להאמין כי אינך חלק מהצדים אותנו?"

דורן וסקיי שומעים את קולו של ארכיון חוזר לתודעתם, כאשר הוא יוצר קשר טלפטי איתם.
"איננו מסוגלים להשתמש בקסם שלנו באזור הזה, איננו יודעים מדוע, אך יש לנו הרגשה כי שימוש בו יגרום לתגובת שרשרת אשר תפגע בכולנו. אם היצור מולנו יתגלה כאויב, איננו נהיה מסוגלים להתערב לטובתכם."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יוני 2019, 16:41

האלף מושך כתפיים. "אתם לא, אבל אם הייתי אחד מאלה שמנסה להרוג אתכם, כנראה שלא הייתי חושף את עצמי. אני אחד מאבירי הארד." הוא פשוט אומר, כאילו הדבר אמור להסביר הכל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 27 יוני 2019, 16:40

"תן לי לנחש, חברה שנועדו לשמור על האיזון היקומי ולמנוע מאיזה אורקל פסיכופת להשמיד הכל. ובטח יש להם מלא קשר לארד" דורן באמת ובתמים מנחש, אבל מה כבר הסיכוים שלו לטעות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 יוני 2019, 16:59

"פחות או יותר" עונה האלף, "אני אשמח להסביר עוד, אבל אני לא חושב שאנחנו במקום בטוח כרגע." הוא מוסיף
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 29 יוני 2019, 23:48

כאילו בתגובה לדבריו של האח אלכסנדר, הצרחות מפסיקות ומתחלפות בבכי שקט, ואתם שומעים את מגפיהם של הציידים חוזרים לרמוס את הענפים. ובעוד לאחרים, הצעדים נשמעים רק בתור עוד איום מתקרב, כשיש לדורן זמן לחשוב רגע, הוא מבין שמשהו פה ממש לא בסדר

דורן
ספוילרהצג
למרות המוניטין הקשוח של בני שבטו, הם בד"כ ביחסים טובים עם רוחות הטבע. הם לעולם לא יתקפו אחת מבלי התגרות, ובטח שלא יתעללו בה או יענו אותה כדי להוציא מידע.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 30 יוני 2019, 08:02

"עלינו לזוז. דורן, אח אלכסנדר, אתם מכירים דרך מהירה הרחק מהמקומיים?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 יוני 2019, 12:00

"זו הפעם הראשנה שלי באיזור, אני יודע כיצד לא להימצא, אבל אני לא אצליח לעשות את זה עם כולכם." עונה האח אלכסנדר.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 30 יוני 2019, 12:15

״רוצו אחריי. משהו מוזר, אני לא בטוח שזה חברי שבט״ דורן מתחיל לרוץ לכיוון ההפוך מקולות הצעדים.
yds

שליחה על ידי yds » 03 יולי 2019, 18:56

בעוד אתם מזגזגים בין העצים, אתם שומעים את קולותיהם של הציידים מתגברים מאחוריכם. צעדים שקטים גוברים לריצה מלאה, ואתם יכולים ליהשבע שאתם רואים דמויות מבליחות בין העצים. דורן לוקח אתכם דרך שביל הררי מתפתל, ואז מגיע לעצירה פתאומית כשהשביל נפתח, ואתם רואים משהו שבוודאי היה בעבר עמק נסתר ויפיפיה.
עכשיו, כל מה שנשאר שם זה האפר, והפחם. עצים חרוכים מפוזרים על הקרקע, ערמות של גופות, בעלי חיים ודמויי אדם כאחד, בולטות מעל פני הקרקע. אפיק הנהר שזרם דרך העמק התייבש, ואתם מצליחים לראות מאות אנשים הולכות בשיירות ארוכות, השמש נוצצת מהאזיקים שלהם.
ואז הציידים מגיעים אליכם.

ארבעה לוחמי שבט, כולם מקועקעים בצבע ירוק שזורח קלות, מאפיינים חייתיים מעורבבים באנושיים ויוצרים פנים היברידיות שנוהמות אליכם בזעף. הקדמית מביניהם, אישה שניביה העליונים בולטים כמו אילו של נחש, ואישוניה צרים, ניגשת אליכם. מקרוב, ניתן להבחין בענני ערפל לבנבנים שמרחפים בעיניים שלה. היא מניפה את החנית שלה, שמעוטרת בגילוף מעשה אמן של נחש ירוק ומתפתל, ומלחששת
"זזזזזססססרים, אתם אשששמים בנתינת מחססה לפושששע. היכנעו עכשיו, והצ'יף יכריע את גזזססר דיכנם. הילחמו, ומותו". היא נועצת מבט בדורן ויורקת על הקרקע "רוצח!"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 04 יולי 2019, 13:13

״סתמי את הפה גרטווד. את לא יודעת את המשמעות של המילה הזו בכלל!״ דורן רוקע ברגלו בעצבים. ״אני לא עשיתי את זה ואת לא תאשימי אותי שעשיתי את זה! את רק חתיכת קשקשים מסריחה שלא מבינה כלום מהחיים שלה. עכשיו כדאי לך מאוד להכניס פנימה את הלשון המפוצלת שלך ולהסביר לי למה לעזאזל המקום הזה מת וממתי ראשי השבטים המפגרים מתעסקים בחרא כמו עבדות?״
yds

שליחה על ידי yds » 05 יולי 2019, 12:12

אשת הנחש מטילה את ראשה לאחור וצוחקת בלחשוש "אתה באמת חושב שראשי השבטים אחראים על זה? לא, זה הרבה יותר גדול מהם. יש ראש להקה חדש שמסתובב בהרים, כולם מקבלים ממנו פקודות" היא פוסעת קדימה ומכוונת את הנשק שלה לדורן "כולם כולל אתה"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2019, 12:39

האח אלכנסדר נע מהר וחוצץ בין דורון לאשת הנחש "לא." הוא אומר, ידיו מופנות לשני הדוברים כדי לחסום אותם. "אנחנו לא נלחמים, אנחנו לא נשארים פה. מספיק דם נשפך בכל רגע בעולם הזה. לא צריך לשפוך פה דם." הוא פוסק ונועץ מבט בשניהם. "אנחנו הולכים מפה, בלי להילחם. בלי לריב. בלי לחזור לאחור"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 06 יולי 2019, 15:33

״לא אכפת לי. אני בעד ללכת, יש לי עסקים לא גמורים כמו שזה נראה. חפותו עומדת על הכף שוב״ אומר דורן אם כי שפת הגוף שלו מראה שהוא עדיין מוכן לקרב.
שלח תגובה