ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 18 ספטמבר 2018, 15:38

עיניו של ארכיון מפסיקות להבהב. הוא מצא את מה שחיפש. מה היה שמו של הילד ממנו הוא קיבל את הזיכרון? לא חשוב, יהיה לו זמן להיזכר בפעם אחרת.
"עין השחקים." עונה ארכיון, מרים את כף ידו, והיא מתחילה לזהור באור זהוב רך, אשר יוצר את הרונה העתיקה שראה בזכרונו, והוא מראה אותה לאחרים. "המקום אשר מסומן על ידי הרונה הזו."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 19 ספטמבר 2018, 00:05

"אז אלא אם כן מישהו צריך לעשות משהו אחר, בואו נלך לשם"
yds

שליחה על ידי yds » 26 ספטמבר 2018, 21:55

לאחר זמן מה של חיפושים, אתם מוצאים את הפונדק. מקום קטן ועלוב, מפואר ומואר הרבה פחות מבזכרונו של ארכיון. אך בלי ספק, זה המקום-הדלת החבוטה נמצאת שם, וכן הרונה הנוצצת מבעד לשכבות הלכלוך שבסמטה בה הפונדק נמצא. אתם ניגשים לדפוק על הדלת, ושומעים קול צרוד ומריר, חולני וקודר, מצד הסמטה "עזבו את זה. היא לא תעזור לכם". מקור הקול הוא קבצן זקן לבוש סחבות, ששוכב עם הגב מושען על ערמת זבל, וזבובים מעופפים סביבו. הוא מניד בראשו בגיחוך, שחושף אוסף לא מקסים במיוחד של שיניים שחורות ושבורות "ואילו עסקים יש לכם לעשות עם הגברת?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 27 ספטמבר 2018, 11:36

״למה שאני אענה לך, איש זקן? אתה לא יודע לכבד שלדחוף את האף שלך לעסקים שלך אחרים לרוב עושה אותו שבור?״ דורן עצבני על העובדה שהאויב ברח ממנו מקודם וזה בבירור נראה שהזעם עוד לא חלף ממנו.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 27 ספטמבר 2018, 11:43

"ולמה אתה חושב שהיא לא תעזור לנו, אדוני?" שואל סקיי ונותן לדורן מבט חד כדי להשתיק אותו "מה אתה יודע על האישה הזאת?"
yds

שליחה על ידי yds » 30 ספטמבר 2018, 09:49

הקבצן מצחקק "הגברת הייתה פה כבר הרבה שנים. באה מאחד הכוכבים האחרים, הקימה כאן פונדק, והתחייבה לעזור לאילו שזקוקים לעזרתה. כמו שאתם רואים, אני זקוק לכמה שיותר עזרה, אז היינו חברים מצוינים כבר מההתחלה...בכל מקרה, לפני בערך יום, היא יצאה החוצה, עיניים נפוחות ואדומות, בקבוק ירוק ביד שלה, סימנה חריטה משונה על הרונה, נכנסה, ונעלה אחריה את הדלת. עברו פה כבר כמה מהילדים הרגילים, אף אחד מהם לא הצליח להיכנס. כנראה שמשהו רע קרה...אבל מה אני יודע? אני רק קבצן מסכן" הוא חושף את מה שנשאר מהשיניים שלו בחיוך לא ממש מלבב, ואז מתמקם מחדש בין השמיכות שלו ומתחיל לתופף מקצב משונה על המרצפות, מתעלם מכם לחלוטין.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 30 ספטמבר 2018, 17:03

ארכיון מקשיב לדברי האיש, אך מסתובב אל עבר הבית ועולה במדרגות הקטנות המובילות אל דלת הכניסה, ודופק בדלת.
"תפתחי, זה אני." הוא אומר בקול של ילד קטן, הילד מהזיכרון שלו. הוא לא ידע את שמו, או את שם האישה, אך קולו היה צריך להספיק לעורר משהו.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 01 אוקטובר 2018, 20:15

אין אף תגובה מבפנים, אף לא צליל אחד נשמע לאוזניכם. הקבצן, לעומת זאת, מפסיק לתופף, ומביט בארכיון בעניין "איך אתה עשית את זה, בחורצ'יק? זה היה מעניין...מאוד מעניין" עיניו מתמקדות בארכיון, והוא רוכן קדימה, סורק אותו במבט ממוקד יותר "אני מכיר אנשים שישלמו כסף בשביל כישורי חיקוי כאילו..."
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 01 אוקטובר 2018, 21:10

ארכיון לא עונה לקבצן, אלא רק זז מהדרך ומביט בדורן, אשר היו לו את השרירים הדרושים לפתוח את הדלת בכוח.
"היה עדין." הוא מבקש, יוצא מנקודת הנחה כי הבריון המגודל מבין למה הוא מתכוון, "אנחנו נצטרך עוד לסגור את הדלת מאחורינו.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 02 אוקטובר 2018, 01:26

״אתה בטוח? אין לי כוח לתקן דלתות אחר כך, גם אני מעדיף שאם כבר אני שובר דלת אני משתמש בה כנשק אחר כך, זה מוסיף המון לאווירה בקרבות. לא עדיף כבר להיכנס מחלון או לפרוץ את המנעולים ו... טוב על מה אני עובד, יש לכם עשר שניות להגיד אם יש לכם תוכניות אחרת או שאני מעביר את היד שלי דרך המנעול״ דורן שם את אחד האגרופנים שלו על היד ומתקרב לדלת, מוכן לשבור את המנעול.
Meta
בדיקת כוח: 17+6= 23. ההתקפה תקרה רק אם לא עוצרים בעוד דורן.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 אוקטובר 2018, 01:28

"גברים" אומרת ביטארי בספק תסכול. היא עוקפת את דורן וניגשת לדלת, פורץ המנעולים שלה כבר בידה. "רק תוודאו שאף אחד לא מפריע לי"
פשיעה
liorgonen3 גלגל 1d20+13 וקיבל תוצאה סופית של 18:
5
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 02 אוקטובר 2018, 07:17

ארכיון מתכופף לצידה של ביטארי ופותח קשר טלפתי פרטי ביניהם.
"זה מנעול ישן, אך מדגם מתקדם." קולו נשמע בראשה ביחד עם זרם של תמונות המציגות גדמים שונים ואת הכלים הדרושים לפתיחתם. כמובן שביטארי יודעת כבר את כל מה שארכיון יכול לספר לה בנושא, אך הדיבור שלו ממקד, עוזר להתרכז. כמו שלכל צלף יש בן-ברית שצופה עבורם ומסמן מטרות, ארכיון תומך בעדינות במלאכה.

META
פעולת תמיכה בבן-ברית: 15 בקובייה ועוד 4 פשיעה, סה"כ 19. הצלחה. ביטארי מקבל תוסף +2 לגילגול שלה.
yds

שליחה על ידי yds » 02 אוקטובר 2018, 10:40

המנעול נפתח בנקישה קלה, והדלת סבה על ציריה בדממה. הדלת מובילה למסדרון עם שטיח פשוט אך איכותי, ותמונות על הקירות, עם מנורה מאגית פשוטה שאורה הכחול המרצד חושף בפניכם את מה שבעבר היה מקום יפה, אך כעת...הוא הרוס. התמונות מרוסקות ובקושי תלויות מציריהן, השטיח מקומט ומלוכלך, הקירות מלאים בכתמים אדומים דהויים, ושברי זכוכית וחרס זרוקים על הרצפה. בעוד אתם פוסעים קדימה, הקבצן צועק מאחוריכם "חכו! לא כדאי שתיכנסו! אתם לא רוצים לפגוש אותה במצב הרוח הזה שלה! תאמינו לי, זה יגמר מאוד רע בשבילכם!" הוא מדבר מהר, ונשמע מעט נואש למנוע מכם את הכניסה לבניין.
זהב!!!
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 02 אוקטובר 2018, 15:45

סקיי מתחיל לאבד את הסבלנות, הוא הולך לכיוון האיש הזקן, חושף את הניבים שלו. "תקשיב לי טוב" הוא אומר בגיחוך עצבני "אין לנו זמן למשחקים ולאזהרות מעורפלות על גורל איום ונורא" הוא עוצר רגע, מלקק את שפתיו "או שתשפוך עכשיו כל מה שאתה יודע על האישה הזאת או שאני אשפוך אותו ממך"
Meta
איום
fergi123 גלגל 1d20+10 וקיבל תוצאה סופית של 11:
1
yds

שליחה על ידי yds » 03 אוקטובר 2018, 09:21

הקבצן מרים גבה ''אתה יודע, אתה מזכיר לי מישהו, מישהו שעבדתי איתו לפני הרבה שנים. אתם לא נורא דומים, אבל לשניכם הייתה תכונה משותפת-דחפתם את האף שלכם למקומות שלא הייתם צריכים'' הוא מסיט את אחת השמיכות המלוכלכות שעליו, חושף פגיון עשויה מתכת כתומה-זהובה עם ניצב כרוך בעור, ומכוון אותו לכיוון סקיי ''אל תנסה לאיים עלי, בחור, ואל תפריע לה''
זהב!!!
שלח תגובה