ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מאי 2018, 23:52

ביטארי
ספוילרהצג
ביטארי מזנקת קדימה לעבר הדלת. רצה אחר מי שנכנס פנימה
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 מאי 2018, 18:02

ארכיון:
ספוילרהצג
ארכיון מחזיר את הספרים למקומם והולך אל עבר היציאה מהספרייה, לא עוצר אפילו להביט בסטודנט, וחוזר אל המקום בו כולם החליטו להיפגש בחזרה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 15 מאי 2018, 13:18

ארכיון
ספוילרהצג
ארכיון יוצא משערי האוניברסיטה, ושם לב שביטארי לא נמצאת בנקודת המפגש. מי שכן נמצא שם זו יחידה של משמר האיגוד, עוקפת אותך והודפת אנשים המידה בדרגה לפונדק סמוך שרעשים חזקים בוקעים ממנו, ואנשים כנסים ונזרקים החוצה ללא הפסקה
ביטארי
ספוילרהצג
ביטארי נכנסת פנימה, ורואה אדם רזה בגלימות מלומד עומד עם הגב אלה ורושם משהו, ואז מסתובב בחדות כשהוא רואה אותה. הוא נראה מבוהל לרגע, ואז את הבהלה עוקפת סקרנות. הוא זורק אותה מכף רגל ועד ראש, ועיניו מביעות למדנות, לחץ, והתלהבות, בו זמנית. ואז נראה שהוא מבין מי עומד מולו, ומתחיל למלמל ''שש..שלום לך, גבירתי, אעבדך הצנוע תהה, אם יותר..יוכל אולי...לשאול אותך כמה שאלות?"
צוות שרירים
ספוילרהצג
הבריונים מתחילים להיכנע, אבל בעוד ההמולה מצטברת, הדלת נפרצת לגמרי. חיילים במדי משמר האיגוד נכנסים פנימה ''ידיים על העורף, ברכיים על הרצפה, כל מי שהשתתף בתגרה נמצא תחת מעצר!" החיילים מכוונים מוטות וחרבות לכל הלוחמים, כולל שניכם.''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 מאי 2018, 13:50

ביטארי
ספוילרהצג
"מה אתה רוצה?" פוקדת/שואלת ביטארי
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 15 מאי 2018, 19:22

ארכיון:
ספוילרהצג
ארכיון מנסה לפלס את דרכו קרוב יותר אל דלת הפונדק.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 15 מאי 2018, 23:36

צוות שרירים
ספוילרהצג
IN
"אין שום צורך בשום אי נעימות" סקיי אומר בטון רגוע "אני וחברי רק ניסינו לעזור ליתומים חסרי כל בעוד הותקפנו על ידי חבורת האנשים האלה שבירור שיכורים ונאלצנו להגן על עצמנו" הוא מחייך אל השוטר "רק תיתן לנו ללכת לדרכנו, ל היינו רוצים לבזבז את זמנך"
META
דיפלומטיה 28
yds

שליחה על ידי yds » 16 מאי 2018, 08:39

צוות שרירים
ספוילרהצג
השומר מביט בך, ונראה שהוא משוכנע מעט...ואז הוא פונה להביט בדורן "ומה הסיפור שלך, בחור גדול?"
ארכיון
ספוילרהצג
אתה מצליח לפלס דרך לפונדק, ונראה שבפים התרחשה מהומה אדירה. אנשים חבולים על הרצפה,חפצים שבורים, בריכות קטנות של בירה, ושומרים שמתחקרים את כל יושבי הבר. אתה מצליח להבחין בדורן וסקיי ליד הבר, ושומר מתחקר אותם
ביטארי
ספוילרהצג
האיש קד קידה קטנה ורועדת "ש..שמי הוא אנדריאס ג'וגנאל, ואני חוקר צנוע בתחום זרימת נשמות חוץ ותוך גופית. כבר מרחוק הבחנית בהילה הייחודית שלך, ותהיתי אם אוכל להריץ כמה..מבחנים?" הוא שואל בתקווה, אבל נראה שהוא כבר מצפה לתשובה שלילית
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 מאי 2018, 15:20

ביטארי
ספוילרהצג
ביטארי לא עונה, היא פשוט מסתובבת ופונה משם.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 מאי 2018, 15:45

צוות שרירים-
ספוילרהצג
דורן מגהק, בבירור מריח מאלכוהול(לא משנה אם זה מבקבוקים שנשברו עליו או שהוא שתה), ״אדוני החייל, אני מאמין שאני צריך עזרה ללכת הביתה״ הוא כמעט מועד שהוא נשען קדימה, האדרנלין יורד מהר אחריי שהקרב הפסיק. דורן תופס את עצמו מהר, ״או לשירותים, מה שיותר קרוב״.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 16 מאי 2018, 15:51

צוות שרירים
ספוילרהצג
החייל מרים גבה "אתה לא נראה לי כמו עובר אורח תמים שנתפס בקרב...האם השתתפת בקרב?"
meta
אם אתה מגלגל תרמית, -4 לגלגול
ביטארי
ספוילרהצג
המדען צועק אחרי ביטארי "חכי! אני יכול לעזור לך עם בעיית הזיכרון שלך!"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 16 מאי 2018, 19:09

פונדק:
ספוילרהצג
ארכיון מפלס את דרכו באיטיות דרך השומרים, אשר עסוקים מדי עם החשודים שהם מתחקרים, אך הוא שומר מרחק מסקיי ודורן, אך רק מספיק כדי שהם עדיין יהיו בטווח של הטלפטיה שלו.
"מה קרה כאן? יש דרך בה אוכל לעזור לכם?" הןא משדר לתודעתם את השאלות, ופותח עבורם את האפשרות לענות לו מבלי לגרום לשומרים לחשוד בדבר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 מאי 2018, 23:57

ביטארי
ספוילרהצג
עדיין אם הגב אליו. "אני מקשיבה."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 17 מאי 2018, 11:50

צוות שרירים-
ספוילרהצג
״זה כי אני אורק? אתה בא בקטע גזעני? וואלה מה קרה, אני בא לפה, שותה, תוקפים אותי מי יודע למה, ואני צריך לחטוף מכות כאילו אני פיניאטה? וואלה כן הלכתי פה מכות״ הוא מגהק שוב, ״תשמע, לא בקטע בעייתי, אתה יכול לתת לי כמה דקות לפני שאתה עוצר אותי או לא יודע מה, אני צריך רגע לחזור לתפקד״.
yds

שליחה על ידי yds » 21 מאי 2018, 14:59

ביטארי
ספוילרהצג
הוא מגמגמם לרגע "אני...אני חוקר את הנושא הזה..זרימתן של נשמות בגופים. אני הבחנתי בהילה שלך בעזרת המכשור שלי, והבנתי שאת הוחזרת. ממעט המחקרים שנעשו בנושא, אנחנו יודעים שכשנשמה מוחזרת חזרה אל הגוף, במיוחד כשלא מדובר בתהליך מסודרת אז היא מאבדת חלק רב מהזכרונות שלה. אני חושב שהצלחתי לפתח מכשיר שמאפשר לסרוק כל נשמה המאוחסנת במיכל כלשהו, לשלות ממנה מידע רצוי, אבל אני צריך נשוא מחקר..."
פונדק
ספוילרהצג
החייל נראה כאילו הוא מנסה להחליט איך להגיב לדבריו של דורן, ובסוף מושך בכתפיו ומושיט זוג אזיקים אל ידיו של דורן "לא ממש מעניין אותי מה היו הסיבות. הם נאבקת, אתה עצור. תוכל להתאושש בכלא"
meta
דורן, אלא אם אתה תוקף/מתנגד, אתה באזיקים, משמע שיש לך מחסר של 6 לביצוע כל פעולה שהיא עם הידיים
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 21 מאי 2018, 16:00

פונדק-
ספוילרהצג
״וואו, אתה באמת הולך להכניס פונדק שלם לכלא? זה הולך להיות יום עמוס אצלכם במשמר״ דורן שם את האזיקים, מקסימום הוא ישבור אותם אחר כך.
שלח תגובה