ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
fergi123
תשובות: 2

שליחה על ידי fergi123 » 12 פברואר 2018, 07:55

בבית היתומים:
בזמן שלאורה מתה, סקיי רוכן לכיוונה. הוא מוריד את הקסדה שלו מראשו- חושף עור לבן כמו נייר, עיניים אדומות ושיער אדום. הוא לא מסתיר את הרגשות שלו, וקשה לפספס את העצב על הפרצוף שלו. הוא מוציא סמל של ירח מהתיק ומניח אותו על לאורה ואז לוחש כמה מילים, והירח מתחיל לזהור באור לבן חלבי ועמום. "אני אתגעגע" אומר סקיי "נוחי בשלום".

מחוץ לבית היתומים:
"את אומרת שאין לך ריב איתם" אומר סקיי, הקול שלו נשמע לגמרי אחרת עכשיו, מצווה ומלא בכעס "אז למה שלא תתחילי בלהסביר למה הרגת עכשיו אחד מהם בלי למצמץ". אומר סקיי כשהוא מצביע על האזור מעלה העשן, הבגדים הפשוטים בהם הוא השתמש הןפכים לשריון קשקשים שחור עם סמל של ירח באזור החזה שזורח באותו אור לבן חלבי כמו בבית היתומים. "אם ניסית להיראות מפחידה עכשיו, הרשי לי להבטיח לך שכשלת במשימה הזאת"
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 12 פברואר 2018, 11:53

האישה מרימה את גבתה לעומת האיום של ביטארי ''החצר הלבנה? מעניין...'' נימת הקול שלה נהיית עניינית ''בכל מקרה, הריב הוא עם מי שאימצה את היתומים האלו. לא ניסיתי להבהיל, אלא להבהיר את הנקודה. האדון שלי מעוניין במה שלאורה אקסיניאר לקחה ממנו, ולא מעבר. ועכשיו...'' היא מרימה שוב את השרביט, ובקצהו זורח כוכב מנצנץ של אור לבן, מסנוור אתכם ''הביאו לי את מה שקיבלתם מלאורה אקסיניאר, או ששאר הילדים ימותו.''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 12 פברואר 2018, 12:15

"לא ניסית להבהיל?" מסנן סקיי בלעג "את רצחת ילד שהם הכירו מול הפנים שלהם!" הוא מרים את הקול לצעקה. "לא ברור לי מי את, מה את רוצה ומה עובר במוח הפסיכופטי שלך שלפיו לרצוח שני אנשים רק כדי להעביר מסר זו פעולה לגיטימית, אבל את לא מפחידה אותי. יש לי את האמונה שלי, את הכוח שלי ואת זה" אומר סקיי בזמן שהוא שולף את הסליל הקוצני שתלוי על הירך שלו וחושף שרשרת דקרים ארוכה. "ואם את חושבת שאני אהיה מוכן להעביר לרוצחת ילדים פסיכופטית משהו שקיבלנו מלאורה אז משהו בראש שלך באמת לא בסדר"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 פברואר 2018, 13:26

דורן מתיישב על הכיסא שלקח מקודם. הוא שונא קסם, תמיד שנא. רק דברים רעים יוצאים מקסם. וכמעט תמיד זה קשור לפיצוצים מסנוורים. "אהם........" דורן מגרד את ראשו. "אז אנחנו צריכים להביא לך את מה שקיבלנו מלאורה? לקחתי את הכיסא הזה מלאורה, זה עוזר?" הוא אומר בחיוך מלא שיניים.
"באמת, את תצטרכי איום יותר יצירתי, אם הייתי נכנע לכל מי שאיים עליי ברצח כבר הייתי מת. ואני נוהג בלשבור כל עצם בגוף של אנשים שמאיימים עליי, אז אני אשמח אם תעמדו בשורה או משהו, כי אין לי המון זמן".
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 12 פברואר 2018, 18:57

"אתם יכולים לשכוח מלאיים עליה, וההתרברבויות שלכם לא גם כן לא עוזרות." קולו של איש-הקריסטל נשמע טלפתית בעודו מביט אל עבר השאריות הבוערות של הכרכרה. "אתם לא קרובים ללהיות ברמה שלה, והיא מסוגלת להרוג כל אחד מאיתנו אם היא רק תרצה זאת."
באומרו זאת, הוא מתחיל ללכת אל עבר הכרכרה, ובכוח המחשבה שלו מפנה לאט לאט את הקרשים והבדים, מנסה לגלות משהו שנשאר מהשניים שרכבו עליה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 12 פברואר 2018, 20:04

חזיז של אנרגיה בוהקת נורה לכיוונו של איש הקריסטל, יוצר חומה של להבה בוהקת שמרחיקה אותו מהכרכרה לרגע. האישה מביטה בחיוך מרושע ''אתה לא הולך לשום מקום, אתה נשאר כאן ומת'' היא מניפה את השרביט שלה, מורה בקול שקט וענייני ''התקיפו אותם, הרגו אותם, מצאו את החפצים שקיבלו והשמידו את המקום''. היא מרימה את השרביט, שאתם שמים לב שאיבד מהזוהר שלו, ומתחילה להניף אותו בסיבובים, עיניה בוהקות בעוד זרמים לבנים של כוח נשאבים מהאדמה ומהדשא שמסביבה אל תוך השרביט, טוענים אותו אט אט בכוח שלו. שכירי החרב
מתקדמים אליכם בזהירות, מכינים נשקים. הקדמי ביותר הוא הר אדם, ניבים חדים מבצבצים מפיו ואת החרב הענקית שלו הוא מחזיק ביד אחת. לצידיו עומדים שני שכירי חרב שנראים ותיקים למדי, עוטים שריון עור ונושאים חניתות וגרזינים. לצידו של אחד מהם ישב כלב ציד שחושף שיניים חדות, פיו נוטף ריר לבן, ועיניו לבנות בוהקות. שנים מהשכירים נשארים מאחור. אחד מהם הוא בן אדם הנושא מטה שמעוטר בציור של גלים ופס של מורטזיום עובר לאורכו, ואילו השני הוא אלף לבוש בשריון מתכת כבד, שקעקועים טבעתיים מצוירים על אגרופיו ועל פניו, והשלושה האחרונים, מרוחקים מכדי שתבחינון בפרטים, נשארים מאחור כחומה מגוננת מסביב לאישה האוחזת בשרביט. הם מכינים את הקסם ואת כלי הנשק, ומסתערים עליכם במטרה אחת-לחסל .
Meta
קרב! גלגלו יוזמה, מקמו את עצמכם על האיזור התכלת ובטבלת היוזמה. קישור למטה.

הבדולח היוקד...התחלנו! - Google Sheets
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 פברואר 2018, 20:13

הזאב קופץ לקרב, חוישה של ביטארי מזנקים גם הם, זיכרונות מתחילים להכות בה, של איך להילחם, איך להכות ראשון, ואיך לעמוד אחרון.

META
מפעיל יאג'טסו- בגלגל שמגלגלים יוזמה
אני יכול לפסוע חצי מהמהירות שלי, אם אני סמוך לאויב, אני מקבל +2 להתקפה הבאה שאני עושה עליו עד סוף התור הבא שלי. בנוסף, אם אני ראשון ביוזמה, בסיבוב הראשון אני מבצע התקפה חמורה ב18-20
יזומה
11+11=22 סה"כ
IN
מתחיל בG16, פוסע לG20, טכנית יכול לשלוף את הנשק תוך כדי תנועה אבל כבר זימנתי את החרב.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 12 פברואר 2018, 20:26

איש-הקריסטל נעצר במקומו למראה חומת-האש, ומסתובב לאיטו על מנת לפנות לכיוונה של האישה.
"האם זה אפשרי בשבילי למות, כאשר לא הייתי חי מלכתחילה?" הוא שואל מחשבתית ונותן לאחרים להאזין מהצד בין אם הם רוצים זאת או לא. הוא מושיט את ידו קדימה וכדור הבדולח שלו עף ונשאר לרחף מעליה.
"אם אתם מתכוונים להילחם, אעמוד לצידכם." קולו נשמע כעת רק בראשם של ביטארי, סקיי ודורן.

META
יוזמה:
ספוילר
הצג
[dice seed=51623 secure=531be153_0]1d20+8[/dice]
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 פברואר 2018, 20:34

"איך באמת הורגים פסל?" שואל דורן שהוא קם. "יאללה בואו, נראה מה יש לכם" הוא אומר זאת גם לבני החבורה וגם לאויבים, חיוך עולה על שפתיו. האורק מרים את הכיסא שוב ביד אחת, תמיד עדיף כיסא אחד ביד משתי ידיים ריקות.
Meta
יוזמה: 8+12= 20.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 13 פברואר 2018, 10:33

סקיי ניצב זקוף מול הבריונים. העור הלבן במרכז השריון מתחזק. "אני לא אובס בזאת קלות" הוא אומר "ואני לא מאמין שגם הם" הוא מחוווה בראשו לעבר שאר הקבוצה. הוא כמעט יכול להריח את ריח הדם שבקרוב ישפך, והניבים שלו נשלפים.
Meta
יוזמה [dice seed=60520 secure=751ac49d_0]1d20+3[/dice]
yds

שליחה על ידי yds » 13 פברואר 2018, 20:16

הבריון שעומד סמוך לביטארי מרים את חניתו, מנסה לנעוץ אותה בביטארי, ומשתמש בחנית הנעוצה כמנוף לזינוק קל הצידה, חוסם את דרכה אל המפקדת שלו
meta
התקפה (הישג 2)
[dice seed=48108 secure=20e50f94_0]1d20+11[/dice]
נזק אם פגע
[dice seed=966 secure=21eba812_1]1d8+6[/dice]
והבריון פוסע משבצת אחת, נעמד מול ביטארי (בלי קשר להצלחה או כישלון בהתקפה)
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 פברואר 2018, 20:25

האור שמקיף את ביטארי בוהק בעוצמה, גורם לבריון להסיט את הנשק הצידה, ומקל על ביטארי לחסום בקלות את ההתקפה.
החרב הבוהקת בידה של ביטארי ממשיכה לזהור היא מרשה לעצמה להיכנס לסכנה, הזאב יודע לחסל מראש את האויב המסוכן ביותר, לתת לאחרים להיפגע. והציידת, היא מוכנה להכות בעוצמה. חרבה של ביטארי בוהקת בעודה נועצת את הלהב בקפטן, גורמת לאור בוהק ליצור חומה המקיפה אותה, חומה הגורמת לסבל בוהק לכל אויב שנמצא בסמיכות לביטארי
פעולת תנועה פסיעה
פעולה רגילה חומת אור על הקפטן, 26 נגד דרג"ש, פוגע.
נזק- 32 נזק קורן, ועד סוף תורה הבא של ביטארי, היא יוצרת הילה 1, כל אויב הנמצא בהילה הזו סובל מרגישות 3 לנזק קורן.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 13 פברואר 2018, 20:43

הבריון השני שולף את חניתו, מבצע התקפה דומה לזו שחברו נכשל בה, אך משתמש בתנופה של המוט כדי להתרחק מביטארי, לא להתקרב אליה. במקביל, האלף המקועקע לוקח נשימה עמוקה וצווח בעוצמה. קול שנשמע כמו סופת רעמים ממוקדת מתפרץ מול פניה של ביטארי, וההדף מאיים להשליך אותה לאחור
meta
התקפה נגד דרג"ש (הישג 2)
[dice seed=18350 secure=91b0ac7d_0]1d20+11[/dice]
נזק אם פגע
[dice seed=65412 secure=251a38f1_1]1d8+6[/dice]
והבריון פוסע צעד אחד

התקפה של האלף המקועקע
נגד תגובה
[dice seed=14330 secure=1127859b_2]1d20+11[/dice]
נזק אם פגע
[dice seed=28624 secure=cb950f51_3]2d6+4[/dice]
אם פגע, ביטארי נדחפת שתי משבצות לאחור.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 פברואר 2018, 20:44

2 ההתקפות פספסו
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 13 פברואר 2018, 21:18

איש-הקריסטל מושיט את ידיו קדימה ואז מנחית אותן על הרצפה.
כמעט בין-רגע, באזור בין הקבוצה הקדמית של שכירי-החרב ואלו אשר נשארו מאחורה להגן על האישה, האזור הופך למבול של זהב, אבני-חן, נשקים מופלאים, עתקים נשגבים, פנינות עוצמה ורסיסי-כוח בעלי הפוטנציאל להפוך את האוחז בהם לחזק מכל האלים יחדיו בשיא כוחם. שכירי-החרב שוכחים מהקרב, שוכחים מהמחוייבויות והשבועות שלהם, שוכחים את כל חייהם על מנת ללכת לכיוון האור, אשר בו נמצא הדבר בו הם חושקים יותר מכל דבר אחר בעולם, אפילו יותר מחייהם שלהם. כל הפחדים שלהם נמוגים, היותם מסתכמת ברצונם לתור אחרי העושר והאושר.
באותו הזמן, האחרים רואים את כדור הבדולח של האשף מרחף באמצע שדה-הקרב, מקרין אור מהפנט אשר גורם לכל שכירי-החרב לעזוב הכל ולרוץ למרכז החצר, מתחת לכדור הבדולח.
אך עיני-ברקת אינו מסיים. הוא מתרומם על רגליו ועיניו מתחילות להבהב במהירות, ואט אט עיניהם של כל שכירי-החרב מתחילות להבהב גם הן בצבעי הזהב.
"אתם כל-כך פשוטים וקלים לקריאה. עכשיו נראה כמה פשוטים תהיו לשליטה." קולו של איש-הקריסטל מהדהד בראשם של שבוייו המסכנים.

META
פעולה משנית: משתמש בכוח Emerald Eye על הקפטן, מה שנותן לי +5 לגילגולי תובנה ועוד +2 לגלגולי התקפה כנגד הרצון שלו, עד סוף תורי הבא.
פעולה רגילה: מטיל את הכוח היומי Visions of Avarice, שיוצר פרץ 5 בטווח 10 לבחירתי (סומן על המפה). כל אויב בפרץ סופג התקפה. כל אויב שנפגע נמשך עד 4 משבצות לכיוון משבצת-המוצא, ואם הוא מסיים את תנועתו במשבצת או סמוך לה, הוא נטוע (הצלה לסיום).
ספוילר
הצג
התקפה כנגד הקפטן: 20 (טבעי) + 17 = 37 נגד רצון.
התקפה כנגד הכלב: 7 + 15 = 22 נגד רצון.
התקפה כנגד בריון 1: 18 + 15 = 33 נגד רצון.
התקפה כנגד בריון 2: 20 (טבעי) + 15 = 35 נגד רצון.
התקפה כנגד אלף עם קעקועים: 1 + 15 = 16 נגד רצון.
התקפה כנגד אדם עם מטה: 10 + 15 = 25 נגד רצון.
התקפות כנגד שלושת שכירי-החרב אשר מגינים על האישה: 26, 30 ו-34 נגד רצון.
נקודת פעולה: מטיל את הלחש Phantom Foes, פרץ 2 בטווח 10, משבצת-המוצא זהה למשבצת-המוצא של הלחש הקודם. עד סוף תורי הבא, כל יצור בפרץ מואט, ומחוייב להטיל הצלת-רצון בפעם הראשונה שהוא תוקף מאז הוטל הלחש. כישלון בזריקת-ההצלה מאפשר לי להועיד מטרה חדשה לבחירתי עבור ההתקפה, במידה והיא בטווח ההתקפה. לא דרוש גילגול התקפה.
שלח תגובה