מפגש פונדקאים - דרקוניקון
עוד מפגש בדרך :) בשבוע הבא ביום שישי, ייערך מפגש פונדקאים במסגרת כנס דרקוניקון. המפגש יתחיל בשעה אחת וייערך בחדר "מגדל הקסם" במתחם הכנס, ויתחיל בשעה אחת עד שתיים וחצי. מוזמנים להגיע וגם להודיע בנושא - מפגש פונדקאים דרקוניקון, וגם אייקון

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק- מושהה

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

שליחה על ידי yds » 01 אפריל 2018, 14:19

out
ארכיון
ספוילרהצג
ארכיון נזכר במבנה הכללי של העיר, שבנויה בטבעות המחולקות בעזרת רחובות ראשיים בין כל טבעת לטבעתף עם רחובות ראשיים שחוצים אותם מעשרה כיוונים, מחלקים את המעגל לפרוסות, כאשר כל הרחובות הראשיים מובילים לתחנה בה אתם נמצאים. ככל שיותר מתקרבים למרכז, כך הבתים נהיים יותר מוצלחים. הוא זוכר את השוק הגדול, שבו אפשר לקנות כמעט כל דבר. את תחנת הסחר עצמה, ואת המבנה המורכב שלה. את הקרוניות המונעות בקסם שמאפשרות מעבר מהיר לכל חלק בעיר. והוא זוכר את האקדמיה של קריאנג'ון, ומספר של פונדקים וחדרי אירוח ולינה המיועדים לשימוש התלמידים, שסובבים אותה.
ביטארי
ספוילרהצג
ביטארי מבינה שבערך על כל מאה מטרים בעיר יש פונדק או מלון קטן, כאשר המחיר עולה בהתאם לקרבה למרכז העיר.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 אפריל 2018, 22:52

"אפשר ללכת לפונדק, ככל שנהיה רחוקים מהמרכז המחיר יהיה נמוך יותר." אומרת ביטארי."אבל זה פתרון ביניים, חייבים למצוא מה לעשות עם הילדים. אולי כוח המשמר של העיר או איזה גילדה תרצה אותם." היא מציעה
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 02 אפריל 2018, 17:22

״אולי נעביר אותם לבית יתומים אחר? זה נשמע כאילו את רוצה למכור אותם ואני לא בטוח שהם הכי יסכימו לזה״.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 אפריל 2018, 17:25

"ואז הם ירעבו באיזה בית יתומים כושל?" שואלת ביטארי. "חלקם כבר מסוגלים לעבוד, הם יולכו לקבל שכר וקורת גג ולהתחיל חיים, בסופו של דבר. הם יהיו חייבים להמשיך הלאה מתישהו. הם לא ישארו ילדים לנצח."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 03 אפריל 2018, 18:14

״טוב, אז למי אנחנו מוכרים אותם? יש לנו מחויבות למצוא מקום טוב, אבל אני אשמח גם לכסף בדרך״.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 אפריל 2018, 18:16

"לא דיברתי על למכור. למעשה יש סיכון שנאלץ לשלם עליהם." אומרת ביטארי, "כרגע הכי חכם זה למצוא פונדק זול ולראות משם, אולי אני אצא לעוד סבב בערב כדי לראות על מה מדברים. יש לי תחושה שאם הם רוצים את הבדולח הזה כל כך, אז הם גם יציעו פרס על ראשינו. ואת זה לא יהיה קשה לגלות."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 03 אפריל 2018, 21:19

״כן טוב אנחנו לא הולכים לשלם בשביל לתת לילדים האלה מקומות עבודה, לפחות לא מהכסף שלי״ חצי האורק מתחיל להתקדם, מוודא שהקבוצה אחריו. ״מה אנחנו עושים עם הבדולח הזה עכשיו? אנחנו רק יודעים שאנשים רוצים אותו, אבל לא התקדמנו מאף בחינה בקשר אליו״.
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 04 אפריל 2018, 18:01

"לפני שאנחנו מתחילים לחשוב על תשלום או רווח, אני מציע שקודם נמצא מקום שאליו הילדים יוכלו ללכת" אומר סקיי שלא נראה מופתע מהשיגור בכלל. נראה כאילו הוא כבר השתגר בעבר והוא לא מבזבז זמן מרגע שנוחתים. "אני מציע שנתפצל" הוא אומר "קבוצה אחת תנסה לבדוק מקומות בהם היתומים יוכלו להישאר והשנייה תוכל לעבור אצל ספריה או מומחה ולבדוק את הקריסטל".
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 04 אפריל 2018, 19:45

ארכיון מהנהן לעבר סקיי, ומשחיל את הפגיון של לאורה לדש גלימתו. "אם כך, אקח על עצמי את משימת איסוף המידע על הקריסטל."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 04 אפריל 2018, 21:17

״אני אלך עם הילדים, צריך מישהו מאיים למקרה שאיזה ברנש יחליט לנסות לגנוב מהם משהו״ אומר דורן בביטחון.
yds

שליחה על ידי yds » 09 אפריל 2018, 20:45

ארכיון וביטארי
ספוילרהצג
לא צריך להתקבל לאקדמיה של קריאנג'ון כדי להבין שהיא מכילה את הריכוז הגדול ביותר של חוקרים ושל ספרנים במערכת. אתם עוברים דרך שערי השיש הלבנים של האקדמיה, ולאחר כמה הוראות מעוברי אורח,אתם מגיעים לספריה הענקית, מבנה בעל עשר קומות אם לא יותר. בכניסה יושב בן אנוש בגלימות סטודנט שנועץ מבט משועמם בשמים, עט ומגילה לידו. הוא מביט בביטארי וארכיון במבט חצי ישן "ומי...אתם?"
דורן וסקיי
ספוילרהצג
אתם מסתכלים על הרחובות ההומים סביבכם, רואים את חדרי האירוח, הפונדקים המלונות הרבים מספור, ומבינים שאין לכם באמת סיכוי למצוא את הטוב ביותר עבור הילדים ועבור הארנקים שלכם. לא בלי קצת מאמץ, בכל מקרה
out
תתחילו גלגולי מיומנות ותפרטו איך זה עוזר לכם למצוא מקום שיסכים לארח את הילדים, איזה גלגול מיומנות שתצליחו להסביר
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 10 אפריל 2018, 09:03

דורן וסקיי
ספוילרהצג
סקיי עובר בין בתי העסק, מנסה להסביר להם את היתרונות בגיוס כמות כזו של ילדים ככוח עבודה
דיפלומטיה: [dice seed=45055 secure=260b92a0_0]1d20+13[/dice]
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 10 אפריל 2018, 12:02

דורן וסקיי(צוות שרירים)-
ספוילרהצג
דורן חושב רגע על דרך, ואם כבר אז כבר, למה שהוא לא ייהנה על הדרך?
הוא הולך אל הברים, הפאבים והפונדקים ומתחיל תחרויות שתייה. בשלב שבו כולם שיכורים, מתלהבים ומלאים. הוא פונה לכמה בעלי עסקים, ״בואו נעשה התערבות, אם אני מפסיד אני עובד בשבילכם שנה, אם אני מפסיד את מעסיקים כמה חברים שלי״ הוא אומר תוך כדי שיהוק. חלק מסרבים, חלק מסכימים. אבל כולם מפסידים. דורן לא נהנה ככה הרבה זמן, והיי, הוא גם מצא לכמה ילדים בית.
חבל שהוא כנראה יימצא את עצמו משוטט ברחובות אחר כך בשאלה איפה הוא, אבל טוב נו, מזל שהילדים נשארו אצלו סקיי.
Meta
מגלגל סיבולת: 20 טבעי(יש!) 31 סך הכל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2018, 15:31

ארכיון וביטארי
ספוילרהצג
"אתה לא יודע מול מי אתה עומד?" שואלת ביטארי בפלאיה. "האנשים פה כל כך בורים שהם לא מסוגלים להבין גדולה כשהיא עומדת מולם." היא מביטה בארכיון, כמעט לא מאמינה. "אתה מבין מה זה, אתה מגיע, מכבד את האקדמיה של קריאנג'ון בנוחכתך ובידע הרב שלך. והם אפילו לא טורחים להכין קבלת פנים מסודרת." היא פונה שוב לבן האנוש. "אני מציעה לך למהר ולתת לנו להינכס, כי הפרופסור." היא מביטה לעבר ארכיון כדי להבהיר במי היא מדברת. "זקוק לספרים שלכם בשביל המחקר שלו, ואני בטוחה שהאחראים עליך לא ירצו כלל לדעת שמנעת מהוד גדולתו לעסוק בתחום שלו, ושרק בגללך הוא מדבר סררה על האקדמיה שלכם בקרב גדולי המשכילים!" היא אומרת בקל רם, אבל לא רם מספיק כדי שיותר מידי אנשים ישמעו.
תרמית
[dice seed=55043 secure=831218d1_0]1d20+15[/dice]
yds

שליחה על ידי yds » 11 אפריל 2018, 16:27

ארכיון וביטארי
ספוילרהצג
הסטודנט נראה קצת יותר מעוניין, אבל מושך בכתפיו ''אין הרשמה, אין כניסה.''
דורן וסקיי
ספוילרהצג
לאחר שעות ארוכות, בית ועבודה נמצאים בפונדקים הטובים יותר שסקיי הצליח לאתר עבור כל ילד. דורן יושב בכבדות ליד הבר, שותה, כשלפתע הוא שומע מאחוריו צעקה ''אז הנה הוא! "אלוף" השתיה! הנה הפרא המסריח שמישהו העז לרמוז שהוא יותר טוב ממני! שהוא יחליף אותי!" דורן מספיק להסתובב ולראות פרצוף ענק גוהר מעליו, והוא מרגיש יד אוחזת בצווארון חולצתו ''אז מה אתה אומר, קטנצ'יק? מוכן לעוד סיבוב מול ז'אנדר, אלוף הבר?" ברור שהוא מחדיר במילותיו כמה שיותר ארס שיוכל. ודורן, שגם ככה לא הכי יציב, מרגיש שפניו מתחילות להתלהט בזעם
Meta
דורן, גלגל ק20 עם מחסר של 4, צריך להוציא אחת עשרה ומעלה סה''כ כדי לא להתעצבן ולהתחיל תגרה.
זהב!!!
שלח תגובה