ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הבדולח היוקד [מו''ד 4] (4/4), עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 27 אוגוסט 2019, 18:13

ארכיון מהנהן אל עבר דורן, ומיד גופו עשוי הקריסטל מתחיל להפיץ אור זהוב רך לכל כיוון, מאיר את סביבתם.

"אתה טועה." ארכיון אומר לעבר גארלוק, בין אם הוא שומע אותו או לא. "המוות הפיזי שלנו כבר קרה. אינך מסוגל להרוג את מה שאין לו גוף חי. אם תהרוס את הקליפה שלנו, אנחנו נחזור אל הנשמות אשר עברו הלאה, שכן נמנע מאיתנו בעבר."

META
יוזמה: 5+8 = 13, ועוד 2 סה"כ 15.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 אוגוסט 2019, 18:14

האח אלכנסדר נשאר במקומו, הוא יגיב למה שיגיע, בעוד האחרים הולכים להאיבק בעבר ובעתיד שלהם. הוא צריך לדאוג להווה של כולם
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 01 ספטמבר 2019, 14:20

אלכסנדר
ספוילרהצג
האח אלכסנדר ממתין בשלווה לתוקף המאיים שיגיע, כאשר קולות החבטה והגרירה מתחזקים, ומולו מופיע...חור?
כתם שחור ומעתרבל, שנראה כמו קרע במרחב המציאות, מחושים ציד נגררים סביבו, משאירים אחריהם שובלים חורקים על רצפת העצם הגבשושית, וכל פעם שהוא נוגע בקיר נשמע קול חבטה, כאילו המבנה כולו מזדעזע. החור מרחף במקומו לרגע, ואז פונה לכיוונו של אלכסנדר. מחושי הציד מתכווצים, נשאבים לרגע לתוכו, ואז מתפרצים בצווחה מזעזעת
Meta
יוזמה
yds גלגל 1d20+10 וקיבל תוצאה סופית של 13:
3

דורן
ספוילרהצג
דורן יורד במדרגות האפלות. ולמרות שהקולות והלחישות נעשים פחות ופחות ברורים, הוא יכול לנחש מה מצפה לו. ואכן, כשהוא יורד למטה, בתוך שלולית של אור, ממתין לו צייד, מלמוליו הלא-ברורים משתיקים את שאון הקהל העמום מלמעלה . דורן רואה שקצות האצבעות והרגליים של הצייד מתערבבים לאיטם כמו ערפל, מתפזרים להם באוויר הקריר.
עומד בגבו אליו, להב תקוע בגבו ומדמם על הקרקע בטפטוף כבד. הנסיך הפראי מסתובב לכיוונו של דורן ולוחש, עיניו המתות בוהות באוויר, ופיו נוטף דם
"למה הרגת אותי?"
Meta
יוזמה
yds גלגל 1d20+8 וקיבל תוצאה סופית של 18:
10

ארכיון
ספוילרהצג
ארכיון מטפס מעלה ומעלה במדרגות העצם, האור נעשה יותר ויותר מסנוור, ואז נחלש לאיטו. ארכין מבחין בחדר מורכב, מלא בקירות מתפתלים ומראות שמשולבות לתוך מרקם העצמות באופן כמעט חינני. המקום כולו נראה כמו מעין מבוך, אבל ארכיון רואה שביל אחד ישיר שמוביל למרכזו.
ושם, ממתין על כיסא מעוצב מאבן לבנה, ממתין לו האלף בעל העין האחת
"אה, ארכיון. בוא ושוב. ציפיתי לך." הוא מחייך ולוקח נשימה ארוכה
"אני מאמין שיש לי עסקה להציע"
meta
yds גלגל 1d20+12 וקיבל תוצאה סופית של 23:
11
meta
כולם - הנה הקישור לקרבות, לכל אחד יש מפה נפרדת
קרבות-הבדולח היוקד - Google Sheets
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 ספטמבר 2019, 14:39

אלכסנדר
ספוילרהצג
האח אלכנסדר נדלק. הוא רץ קדימה, גופו מתנועע כמו נחש בעודו ממקד את עצמו בסכין השבור שלו בעוד אנרגייה מכסה את זרועו השנייה, הוא חומק ברגע מאחת הזרועות ומכה אותה בחזרה בעזרת המרפק שלו, המכה דוחפת את החור לאחרונית, בעוד אלכסנדר מזנק אחורה, מוכן למכת נגד.
META
משתמש בקוברה מרקד.
פעולת תנועה (בזכות הכוח נע תנועה +2 משמע מהירות 9) נע לE9, שזה 2 משבצות מתוך ה9
פעולה רגילה התקפה 17+13=30 סה"כ נגד תגובה
אם פגע
13 נזק ואם הוא מבצע התקפה מזדנת נגדי הוא סופג 4 נזק
ללא פעולה סערת חבטות מרוכזות, בגלל שפגתעי במטרה אני גורם ל7 נזק למטרה סמוכה עלי. ויכול להחליק אותה משבצת אחת לכיווני. - מחליק אותו לF8
בגלל שהחלקתי מטרה, אני מקבל יתרון קרבי כנגדה (כישרון)

פעולת תנועה - מנצל את מה שנשאר מהתנועה שלי בשביל לעבור לE16, מוערר מזדמנת ממנו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 01 ספטמבר 2019, 21:35

דורן-
ספוילרהצג
״אני לא!״ צורח דורן את המילים על העבר. הוא יודע שזה לא משנה, שהוא לא באמת שומע אותו. אבל זה לא משנה, דמעות יורדות מעיניו שאפילו אחיו לנשק מאשים אותו בפשע שהוא לא ביצע. ״אההההה!״ דורן מסתער אל הרוח, אבל לא בא לתקוף. הוא פשוט דוחף את הרוח אחורה.
Meta
מסתער ומשתמש בדחיפה.מגיע לE9.
הטלה: 10+17= 27 נגד קשיחות.
אם אני עובר הוא נדחף משבצת אחת.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 02 ספטמבר 2019, 13:25

ארכיון:
ספוילרהצג
ארכיון מתקרב אל האלף ומתיישב מולו.
"אנו מקשיבים להצעה שלך, אך אנו בספק כי יש לך מה להציע לנו, אורקל."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 06 ספטמבר 2019, 16:41

האח אלכסנדר
ספוילרהצג
החור השחור נותר פאסיבי אל מול ההתקפה, המחושים מתפתלים ומתלחששים כשמכותיו המדויקות פוגעות בהם. כשהאח אלכסנדר מתרחק, החור השחור רועד ורוטט לרגע, ואז מתנפח וגדל, המחושים נעשים עבים יותר, והוא מתפשט לאט לאט בחלל, ואכלסנדר מרגיש שהוא מתחיל להישאב אל החשכה...
Meta
גלגל הצלה. בכשלון, אתה נמשך שלוש משבצות לכיוונו
דורן
ספוילרהצג
הנסיך נותר פאסיבי מול ההתקפה, נדחף לאחור, ומרים אצבעות נוטפות דם ''באת להרוג אותי שוב?" הוא פולט צחקוק, וראשו נשמט. עינין מקבלות גוון לבן מחליא, ולחישות מחרידות מתחילות להישמע באוויר, למרוט את עצביו של דורן ולגרום לו לאבד ריכוז, בעוד ידיים בלתי נראות אוחזות בבגדיו ובזרועותיו, מושכות אותו לאחור.
Meta
נגד רצון
yds גלגל 1d20+15 וקיבל תוצאה סופית של 26:
11

בהצלחה, נזק מנטלי
yds גלגל 2d6+3 וקיבל תוצאה סופית של 15:
6, 6

ודורן מואט
ארכיון
ספוילרהצג
האורקל נשען לאחור ומחייך ''אני מבין שה...תועבה, ידע אתכם בנוגע למצב שלי. יצור כמוך יודע את הכאב של מספר נפשות השוכנות בגוף אחד. זה לא כדרך הטבע. עכשיו, הגוף שלך בנוי בצורה מיוחדת, שלא הצלחנו...." הוא מעווה את פיו בבוז ''לשחזר''.

''בכל מקרה, אנחנו יודעים כמה תשמח להתשחרר מההצקות האינסופיות של הנשמות שלך, מהלחישות ההיסטריות שבאות מהחיים העלובים של עשרות אנשים חסרי חשיבות...אתה יכול להכיל בתוכך את הכוחות הגדולים ביותר בקוסמוס, ובמקום זאת, אתה מכיל בתוכך...את זה.'' הוא מצחקק

''וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. ביכולתנו להעניק לך בחירה - אתה תעזור לנו, ובתמורה אנחנו...נלווה את הגוף שלך, לזמן מה. לאחר שנשתמש בו, נוכל להעביר אותך לגוף חדש, או לקבל את הגוף הישן עם נשמה נוספת יחידה בתוכו, אחת שתוכל להועיל לך באלפי מונים מנשמותיהם של מאה איכרים''

''מה אתה אומר?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 ספטמבר 2019, 20:31

האח אלכסנדר
ספוילרהצג
2 בהצלה,
IN
אלכסנדר רץ שוב קדימה, מכה באחד ממוחשי החור ונוסג לאחור, שוב משאיר פרצה, שוב יגרור עונש אם הפרצה תמולא
META
קוברה מרקד, בגלל שהחקלתי אותו בסיבוב הקודם, אני זוכה ליתרון קרבי בזכות כישרון, וכן תוסף 1 להתקפה נגד מטרות שמעניקות לי יתרון קרבי
תנועה (9 משבצות) -4 מתוכם בשביל להגיע לF10, ואחרי ההתקפה עוד 5 כדי לחזור לF15
פעולת התקפה - נגד תגובה 28
אם פגע
13 נזק, ואם הוא מתקיף אותי במזדמנת הוא סופג עוד 4 נזק.

ללא פעולה - סערת חבטות ממוקדת 7 נזק אם פגעתי בהתקפה. והוא מוחלק לG9
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 07 ספטמבר 2019, 21:03

דורן-
ספוילרהצג
"לא הרגתי אותך באף שלב. ואתה לא הרוח האמיתית של אחי לנשק!" דורן מסתער על הרוח. נותן לה אגרוף בחזה ותופס את ראשו ביד השנייה. "למה" הוא מרסק את הראש שלו על הרצפה, מסתכל על פרצופו, על תווי הפנים. "למה היית צריך למות?" דורן שואל בקול חלש.
META
משתמש במלקחיים קהות.
התקפה: 8+17= 25 נגד דרג"ש. מסמן אותו בין אם פספסתי או פגעתי.
נזק: 11 נזק והוא הלום עד סוף תורי הבא. בנוסף אני מבצע התקפה משנית.
התקפה משנית: 6+17= 23 נגד קשיחות.
נזק: 7 נזק והוא נופל שרוע.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 10 ספטמבר 2019, 20:10

ארכיון:
ספוילרהצג
"יש בידך טעות." ארכיון אומר בקולו הרך שנשמע כמו פעמוני רוח. "הינך מתייחס אל הגוף שלנו כאילו הוא ישות נפרדת מאיתנו. הינך טועה. גוף זה הוא קליפה, הבגדים אשר אנחנו לובשים ברגע זה, אך איננו יכולים להסירם מאיתנו. שנית, נצור פיך על על טבענו. אנחנו מאה אנשים שונים אחד מהשני, וגוף זה מכיל מעל לחמשת אלפים שנים מחוברות של זכרונות. אורקל או לא, אין בהישגך את החוכמה האמיתית אשר התגלתה אלינו. איבדנו את גופנו בניסוי ונכלאנו בתוך הקריסטל הזה. תוצאה מצערת אשר לא היינו מודעים אליה. אך בזכות זה קיבלנו הארה אשר מעטים מסוגלים לקבל."

ארכיון נעמד על רגליו ומסתובב סביב האזור לכמה רגעים. "אנחנו יודעים נשמה מהי. רגש זה עוצמה, וזכרונות הם שליטה בעוצמה. יש לנו שליטה כה רבה, עד שאנחנו מסוגלים להשתמש בקסם למרות שרק לשניים מהנשמות שלנו היה קשר למאגיה בחייהם, ולאף אחד מהם לא בצורה מעמיקה. רגש הוא עוצמה שהגוף הזה לא מסוגל לתעל. אנחנו מסוגלים ליצור קשר עם נשמות ודעות של אחרים ולהשפיע עליהם, אך לא יותר מכך, למרות שאת מה שאנחנו מסוגלים לעשות, אנחנו מבצעים ביעילות עילאית."

"אם נסכים להצעה שלך, האם יש לך דרך להבטיח שהגוף החדש שלנו יוכל לשרוד את נוכחות כולנו? ניסיונות קודמות להכניס יותר מנשמה אחת לגוף חי נגמרו בכישלון נחרץ."
yds

שליחה על ידי yds » 13 ספטמבר 2019, 18:20

ארכיון
ספוילרהצג
האורקל מחייך "אני יכול לעשות יותר טוב מלהבטיח לך - אני יכול להראות לך. אבל בשביל זה, אני צריך שתיתן לי להכניס גשוש מחשבתי לתוך התודעה שלך. אתה מסכים?"

דורן
ספוילרהצג
החבטה מרסקת העצמות פוגעת בו בקול מחליא בעוד הוא פולט צחקוקים מחרידים, והוא מתפתל בגמישות לא טבעית מסביב להפלתו התוקפנית של דורן. הוא פולט קולות של השתקה והרגעה, שולח אצבעות קפואות כמו המוות סביב גרונו של דורן "ששש...ששש...הכל בסדר, עשית את הטוב ביותר שיכולת. אבל זה לא היה מספיק טוב" הארס נוטף מקולו בעוד הוא מהדק את כף ידו סביב קנה הנשימה של הלוחם המתייפח
meta
התקפה נגד קשיחות
yds גלגל 1d20+16 וקיבל תוצאה סופית של 28:
12

בכישלון
yds גלגל 1d8+4 וקיבל תוצאה סופית של 7:
3
נזק, ודורן אחוז (הצלה לסיום)
האח אלכסנדר
ספוילרהצג
החור השחור פולט צווחות מזוויעות, וברקים רבגוניים נורים מתוכו, ניתזים בקליע מתערבל לכיוונו של האח אלכסנדר. המשיכה פנימה מתחזקת, ובעוד האח לאכסנדר רואה את החור מתרחב, נדמה לו שהוא רואה ניצוץ קטן במרכז. נקודה כתומה בוהקת בעמימות בתוך שמי הלילה הנצחיים שבפי חור התולעת.
זה...הבית שלו?
meta
התקפה נגד תגובה - פיצוץ שלוש, מוקד על המשבצת של האח אלכסנדר
yds גלגל 1d20+18 וקיבל תוצאה סופית של 31:
13

בפגיעה
yds גלגל 2d6+5 וקיבל תוצאה סופית של 12:
2, 5
נזק ברק

בנוסף לכך, האח אלכסנדר צריך לגלגל הצלה או להימשך שלוש משבצות לכיוון החור השחור
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 ספטמבר 2019, 23:57

האח אלכסנדר
ספוילרהצג
20 בהצלה. לא נמשך.
IN
אלכסנדר מנער את ראשו, הוא למד שהאויב מבלבל ומנסה להטעות, הוא לא יתן לאויב הזה להטעות אותו.
הוא שוב רץ קדימה, אותו סגנון, אותו הליך, אותה מכה, ואז חוזר.
META
קוברה מרקד, בגלל שהחקלתי אותו בסיבוב הקודם, אני זוכה ליתרון קרבי בזכות כישרון, וכן תוסף 1 להתקפה נגד מטרות שמעניקות לי יתרון קרבי
תנועה (9 משבצות) -4 מתוכם בשביל להגיע לF10, ואחרי ההתקפה עוד 5 כדי לחזור לF15
התקפה נגד תגובה
25
אם פגע
20 נזק. ואם הוא מתקיף אותי במזדמנת הוא סופג עוד 4 נזק.

ללא פעולה - סערת חבטות ממוקדת 7 נזק אם פגעתי בהתקפה. והוא מוחלק... לא באמת משנה לי לאן.

סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 15 ספטמבר 2019, 16:20

ארכיון:
ספוילרהצג
"אין זו תהה אחריותנו אם תשתגע ממה שתראה. אם תנסה לפגוע בנו, נחזיר מאות מונים."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 ספטמבר 2019, 00:40

דורן-
ספוילרהצג
דורן מתחמק מן ההתקפה, לוקח את הסיף שלו מהלהב ומכה בראש של הרוח עם הנדן. ״סתום את הפה!״ הוא שואג על הרוח. ״אתה לא אמיתי, אתה לא הוא!״ דורן תופס את אויבו בצוואר ומרים אותו. עושה בדיוק אותו מהלך שהרוח ניסתה לעשות לו. ״אתה לא התשובה שאני מחפש!״.
Meta
תגובה מיידית: מגן מאולתר, מקבל תוסף ששווה לערך הזריזות שלי לכל ההגנות. לכן ההתקפה מפספסת.
פעולה רגילה: תפיסה ודקירה.
18+20=38 נגד תגובה
נזק: 17 נזק והוא אחוז. הרוח לא יכולה להשתחרר עד סוף תורי הבא.
yds

שליחה על ידי yds » 16 ספטמבר 2019, 15:11

דורן
ספוילרהצג
הרוח משתנקת וצוחקת ''אולי לא אתה החזקת את הלהב, אבל אתה יכולת להיות זה שעשה זאת. אתה הכרת אותי יותר טוב מכל אלד אחר...היית אמור לדעת'' המילים מהדהדות בראשו של דורן, והוא מרגיש את תודעתו נשמטת ממנו, בעוד ידיו מתהדקות בעוצמה הולכת וגוברת על החזיון המצחקק בטירוף...

ת'אן, יושב באוהל שלו, נותן לדורן חיבוק אמיץ לפני ליל המדיטציה הארוך, וטופח על גבו לשלום...
ת'אן, יושב באוהל, פניו מרצינות כשהוא מחזיק את הפגיון ששלף מחגורתו של דורן...
ת'אן, קצה הסכין מרקד על העורק הראשי שלו, ואז חודר פנימה בתנועה חלקה...
ת'אן, מתבוסס בדמו על הקרקע, מפרפר ואז דומם.

הצחוק האכזרי של הרוח חותך את דורן חזרה למציאות, ודורן רואה שבעוד הרוח נאבקת בו חלושות, הזוהר הלבן שבעיניה מהבהב, ודמעות זולגות מהן. מבין הצחקוקים דורן שומע לחישה ''בבקשה...תציל אותי''
Meta
1 טבעי בהתקפה, תורך
ארכיון
ספוילרהצג
האורקל מהנהן ''אם כך, בוא נזוז. אין לנו הרבה זמן'' הוא מצליף בידו, וחתך לבן זורח נוצר באוויר. קבוצה של אלפים בגלימןת מרפאים יוצאים מתוכה, עיניהם לבנות וחיוכין קפואים על פניהם.

הם מלבישים על ארכיון ציוד דומה לזה שכבל את ביטארי אך יום לפני כן. לאחר מכן, הם גוררים גופה מכוסה בתכריכים על הקרקע, ומלבישים ציוד דומה עליה. האורקל מגחך ''נתראה...בגוף החדש שלך''
Meta
זו הזדמנות אחרונה לסרב/לערוך בדיקות/לתקוף, אם אתה רוצה. אני אומר מראש שזו לא מלכודת מוות - לכל בחירה יהיו יתרונות וחסרונות.
האח אלכסנדר
ספוילרהצג
הפתח בקיום הולך וגדל, ומשחרר על האח אלכסנדר פרץ נוסף של ברקים. כעת, החור מספיק גדול כך שהאח אלכסנדר יוכל לראות בבירור שאם זה לא הבית שלו, אז מדובר באשליה מאוג אמינה. הוא מזהה את צריח הנחושת האדיר, מתנשא מעל פני כוכב השביט מלא המכתשים, ושירתו של הכוכב הכתום קוראת לו.

זוהי לא שירה של שמחה, או של עוז, או של גבורה
זוהי שירה של פחד
כוכבי הארד נמצאים בסכנה
Meta
התקפה נגד תגובה - פיצוץ שלוש, ממוקד על האח אלכסנדר
yds גלגל 1d20+18 וקיבל תוצאה סופית של 26:
8

אם פגע
yds גלגל 2d6+5 וקיבל תוצאה סופית של 14:
5, 4
נזק ברק

האח אלכסנדר חייב להציל או שהוא נמשך שלוש משבצות לתוך החור השחור
זהב!!!
שלח תגובה