ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בראשית האנושות-עץ משחק (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
הזאב

בראשית האנושות-עץ משחק (5/6)

שליחה על ידי הזאב » 16 פברואר 2018, 14:20

חאן
ספוילרהצג
"אז לא אוסרים שאריה יהרוג אריה אחר" המנהיג אומר והולך משם למעגל. לאחר האיספה המנהיג שולח צייד שמסתכל ממרחק על מחנה הווספאי וחוזר בערב לספר מה קרה ואז צייד אחר עושה זאת רק עד הבוקר וכך ממשיכים. ואז הוא אוסף את כל הציידים ושואל "יש לכם רעיון מה לעשות כדי שהם יפסיקו לתקוף אותנו? השאר חושבים שזה משחק שהם באו לצפות בו."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 18 פברואר 2018, 14:51

אגיב בהמשך. עדיין עובד על עבודת שורשים.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 18 פברואר 2018, 19:33

ח'אן
ספוילרהצג
לפי התוכנית של מלאנגה, שני הציידים ילבשו כתחפושת את גופות הטורפים ויסתתרו בקרחת יער קטנה- האזור שהכינו מראש. השניים יפתיעו את המגורש מאחור עם מראם המאיים תחת מעטה החושך ועם נהימות מדוייקות שהם ישמיעו מגרונותיהם. לפתע, יתחילו להישמע קולות של חיות אחרות, הרבה מהם, וכן רעשים אל טבעיים- מלאנגה ישמיע אותם בעזרת כלי נשיפה מיוחד מעץ. הציידים בלבוש החיה "יבהלו" ואז ינחת בקרבתם קוואבורו. בשלב זה הם יברחו, ומבין העצים יופיע מלאנגה, כלי הנשיפה בפיו. הוא ירים את הקוואבורו שלו מהאדמה ויתחיל לדבר עם האיש בידידות, כששני הציידים מקיפים בינתיים את האזור, משליכים את התחפושות בצד ומצטרפים לשיחה.

אני שוב אעצור כאן בשביל לראות מה קורה.

אגב, אם אמרת ששבוע אמיתי הוא 25 שנה במשחק, זה אומר שאחרי שהעניין הזה יסתיים יעברו בערך 30 שנה?
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 19 פברואר 2018, 21:09

ח'אן
ספוילרהצג
רציני? ארבעה שבטים התאחדו אבל נשארו באותו גודל של שבט אחד? בחייך...
אני לא מוצא שמות ברבריים,אז זה מה שיש(מה גם שהתרבות הברברית לא הומצאה אז אין ממש שמות ברבריים).
ולמה לא? אם הוא חכם מספיק אין סיבה שלא.מי אמר שהוא לא עילוי? זה כמו שהיו כבר ילדים בני 11 שעשו בגרות במתמטיקה...
ואתה יכול,אם אתה רוצה...אחרי הכל זה משחק שלך...
IN
"אפשרי,וזה הדבר הטוב ביותר שיש לנו" אומר וקינטיק.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 20 פברואר 2018, 21:39

מקווה לסיים מחר בעזרת השם את העבודה. אגיב מחר או מחרתיים, בתקווה.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 22 פברואר 2018, 21:13

מגדל
ספוילרהצג
OUT
אה, חשבתי שבמובן האם השבט הקולקטיבי גדל עם הזמן. ובכן, תכפיל פי 4...
אבל אבותיהם של הברברים חיו שם, ואשמח אם תשנה את השם. ואתה תמיד יכול לחפש בויקיפדיה או באתר למציאת שמות:
Fantasy name generators. Names for all your fantasy characters.
להיות גאון מתמטי זה נחמד (או שלא, אני לא רואה מה הכיף בזה), אבל להיות עילוי שכלי לא יעזור לו מאוד בהנהגת שבט או יחסים בין אישיים. הוא צריך יותר משכל כדי להנהיג את העם. אני מכיר הרבה נערים בני גילי עם שכל ועם כישרון, אבל בגיל כזה צעיר ממש לא הייתי נותן להם להנהיג עם. גם לא בעוד 7 או 10 שנים. דווקא פה, יש צורך בניסיון.

IN
''נפלא'', אומר מנהיג הציידים מיקיפסה. ''אם כך, נתחיל עוד היום בביות בעלי החיים, ונתחיל לטפל בשדה. כן, נעבוד קצת קשה יותר. אבל לא נהיה רעבים עוד לעולם...''.

ובכן... תתאר. התרבות באה אליך בצעדי ענק :)
טסו
ספוילרהצג
OUT
נעקם את הזמן. הקצב שלך שונה.
יצא בקוביה 5.

IN
ובכן, למרבה צערם של הציידים, דברים רבים משתבשים.
הנהמות לא נשמעות מדויקות, ואף שהמגורש נבהל בהתחלה, הוא מגלה במהרה את התרמית. ''מי אתם, ולמה ניסיתם להבהיל אותי בתחפושות?'', הוא שואל, מרים מהקרקע ענף עץ כבד.
זאב
ספוילרהצג
''נתקיף ראשונים'', אומר אחד הציידים, טופר שחור, בפשטות. ''הוואסופאי טובים הם הוואסופאי מתים. למרות שנראה לי שאת הנשים ניקח לעצמנו, מה?''. כמה ציידים מהנהנים בהתלהבות, אך אחרים נראים מסויגים. ''אנחנו עלולים להפסיד'', מעיר אחד מהם.
ליזי
ספוילרהצג
OUT
יצא 6.

IN
הציידים חוזרים, עגמומיים. האיילים קלי הרגליים הם טרף שקל לצוד, אבל לא לתפוס חיים. הם מוליכים קשורים בחבל קלוע 5 איילים, והם נושאים עוד שניים מתים-נהרגו בידיהם לאחר שנלכדו וניסו להימלט, אומרים הציידים. מעט, מעט מדי.
5+ איילים (סעיף חדש-בעלי חיים), 1+ יוקרה כלכלית מלכידת בעלי החיים.

נראה שנשות ונערות השבט מצאו עיסוק חדש-עבודת השדה. במהרה הצטרפו חלק מהגברים והנערים, והם עובדים בשדה שעות שלמות כשחבריהם צופים בהם בשעשוע. צחוק צחוק, אבל היבול עלה. נראה כאילו גרעיני השיפון גדלו, ועובדי האדמה גילו כי היבול עולה כשהם עוקרים עשבים אחרים בשדה, ובמידה מועטה מאוד, גם כשהם מטילים אליו את... צואתם.
יש לך קצת יותר אוכל, וריבוי טבעי של 1+ ליום.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 22 פברואר 2018, 23:02

ח'אן
ספוילרהצג
פוקקו והיבי מתרוממים ויוצאים מהתחפושת. הם שולפים את הקוואבורו שלהם, היבי מקפיצה את שלה באוויר ותופסת אותו שוב. לפני שהמצב מידרדר, מוחו של מלאנגה עובד במהירות הבזק. הוא משנה מיד טקטיקה, ויוצא ממקום מסתורו מאחורי המגורש עם ידיים למעלה לאות 'אל תתקפו' שמורדות לפני שהמגורש מסתובב ורואה אותו.
"הצלחת, ידידי. ראית מבעד למבחן שערכנו." הוא נותן לרגע של בלבול להתרחש לפני שהוא ממשיך. "שניים אלה הנם פוקקו והיבי. אני מלאנגה. באים אנו משבט שאינך מכיר. שבט מרוחק ורב מעללים, שבט עתיק כמו האדמה עליה אנו הולכים."
מלאנגה ממהר לפצוח בסיפור היסטורי ארוך שמבוסס על ההיסטוריה בעל פה של השבט, מחליף פרטים כמו המיקום ודרך ההישרדות של הגנקנאררה בתיאורים של שדים וגורמי שמיים אלוהיים ומשמיט בכוונה את שם השבט עצמו.
ומסיים במילים "מה שמך? ודאי יודע אתה שלבד תאכל על ידי חיות היער. בוא איתנו, חיה בקרבנו, למד מחוכמתנו ולמד אותנו משלך."
כאן הוא מושיט את ידו אל המגורש.

OUT
במידה ואני צריך להטיל:
[dice seed=4726 secure=7df2f474_0]2d6[/dice]

בכל מקרה מלאנגה נמצא לפניו והציידים מאחריו, כך שאם הכל משתבש, הוא מקבל קוואבורו בראש ומת.
אם אני צריך להטיל גם לזה:
[dice seed=43612 secure=6b93a653_1]2d6+5[/dice]
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 23 פברואר 2018, 15:45

ח'אן
ספוילרהצג
היארל סקאדי כעת נחוש בדעתו להרחיב את פרוייקטי המזון הללו. הוא שולח את הציידים שוב לטבע, ודורש שישיגוי בעלי חיים נוספים. בנוסף, הוא מצווה על עובדי השדה לנסות ולהגדיל אותו ככל יכולתם.
חלק מחברי השבט אינם שמחים עם הכיוון אליו השבט הולך, בטענה שהיארל מרחיק אותם מהמסורות של בני עמם. בניסיון להרגיע אותם, סקאדי פורץ בנאום משלהב באחד הערבים, בו הוא מבטיח לבני הריין שאם יתמכו בפרוייקטים שלו, הם לא ירעבו עוד לעולם בחורפים הקשים. הוא גם מצווה לבנות זירת אימונים במרכז המחנה, שם יוכלו הצעירים להתאגרף ולהתאמן בחניתות ובקשת.
לבסוף, סקאדי שולח סיירים לאזורים המרוחקים יותר מהריין, במטרה לראות האם ישנם שבטים נוספים באזור.

META
ציידים:
[dice seed=65151 secure=706401b0_0]2d6[/dice]
סיירים:
[dice seed=18005 secure=2532493f_1]2d6[/dice]
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 23 פברואר 2018, 20:41

ליזי
ספוילרהצג
OUT
אני לא אציג את זה כמיידי, אלא כתהליך של כמה וכמה דורות. זאת תהיה חתיכת הרצה, אבל שיהיה.

IN
והשנים חולפות.
הריינינגים הלכו והתחזקו, הלכו והתפתחו. בתחילה הם נשארו ציידים ולקטים, אך הקמת ההתיישבות לגדות הנהר סללה את הדרך.
בדורות הבאים, הצליחו לבסוף אנשי השבט ללכוד עדרים גדולים של איילי ענק, איילים ובקר בר, ובתהליך ארוך של מאות שנים בייתו אותם. עובדי האדמה השביחו אט אט את שיבולת השועל והשיפון, וליד המחנה צמח שדה גדול ומטופח. האוכל לא חסר, והריינינגים הלכו והתרבו. דגים ודייסה עלו על שולחנם, ובאחד הדורות הם גילו כי הם יכולים לשתות את חלב חיותיהם! כן, הם עובדים קשה בהרבה, וחיים בבקתות צפופות. הם עמלים לנכש עשבים ולחרוש את האדמה בלהבי צור. מי זוכר בכלל את חיי הצייד.
והשבט הפך לחקלאי.
גידול אוכלוסין של 5+ ליום (במקום 1+); שביעות הרצון יורדת ל-50% (תזונה חדגונית יותר, חיים קשים יותר ומשעממים יותר); ויש מחסר 3-, מכיוון שאנשי השבט יותר לא יכולים להתאמן בלוחמה (מלבד הרועים, היכולים להתאמן בקשתות).
תתאר את השבט החקלאי החדש, המונה 500 תושבים.

ובינתיים, אנשי השבט גילו שבטים אחרים לאורך הריין וביערות. אנשי הנהר היו כמוהם, דייגים, רועים ועובדי אדמה. אנשי צפון הנהר חיו בביצות, ועבדו את אמא אדמה ואבא שמים, ממטיר הגשמים. אנשי הדרום סגדו לאבותיהם הקדמונים, ונהגו לכייר את גולגולות אבותיהם בטין ולקשטן בצדפים ובנוצות. אנשי היערות היו ציידים עזי לבב ורועי בקר ואיילים, שלא פעם עטו על כפרי החקלאים לביזה, וסגדו לרוחות הדוב, האריה והזאב.
טסוקימארו
ספוילרהצג
OUT
אני אהיה נחמד הפעם.

IN
המגורש מהסס, אך לבסוף הוא לוחץ את היד. ''ארגג'ונרא'', הוא לוחץ את היד.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 24 פברואר 2018, 18:52

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
תן לי לדעת אם אני רץ קדימה מהר מדי, אני לא רוצה שיהיה לי יתרון כלשהו על שאר השחקנים או משהו.
לגבי מה המחסר -3?
IN
בני הריין כעט הפכו לשבט גדול וחקלאי. מסורותיהם של מעשי אומץ וגבורה עדיין קיימים, והצעירים עדיין יוצאים למסעות מסוכנים בטבע, אך בגלל ארוך החיים החקלאי הרבה מהתרבות הזאת נעלמה. המנהיגים הרוחניים בשבט מודאגים שייתכן כי העם יישכח לחלוטין את התרבות שלו, ומודיעים ליארל הנוכחי כי ייתכן שהשבט ייאלץ לצאת למלחמה בקרוב כדי לשכך את האנדרנלין הבוער בקרב הצעירים. היארל לוקח זאת כאפשרות, וחושב על התקפה כנגד אנשי היערות הבוזזים את מזון השבט. הוא שולח סיירים לרגל אחרי אנשי היערות, לראות האם הם אכן תוקפניים, והכי חשוב - האם כוחם שווה לשלנו, האם זאת תהיה מלחמה שווה לכל הצדדים.
בזמן הזה, הוא חושב על דרכים לספק את רצונם של הצעירים לאקשן. הוא מקים במרכז הכפר זירה קטנה, בה מדי שבוע מתקיימות תחרויות אגרוף ולחימה בחניתות וחרבות מעץ, למען שעשוע העם. בנוסף, מדי חודש, יום לאחר קיום טקס הבורשט, מתקיימת תחרות הדומה לדגליים בשבט: רוב הגברים (וגם חלק מהנשים) מתחלקים לשתי קבוצות, ומניחים פיסה של עור אייל על כל אחת משתי גבעות רחוקות. המטרה היא להשיג את העור של הקבוצה היריבה ולהחזיר אותו לגבעה שלך. החוקים היחידים במשחק הם שיש לשחק בכבוד - אסור לרצוח או לרמות, אבל מותר להלחם בנשקי עץ כאוות נפשך. אומנם הצעירים חוזרים פצועים ורצוצים מהתחרות הזאת, אך היא בהחלט מספקת את רעבונם לגבורה לכמה ימים.
כל אלו שיטות קטנות כדי לספק את העם, אך הן מינוריות ועוזרות להפיג את השיעמום רק במעט. היארל מתייעץ עם מועצת החכמים שלו, מה כדאי לעשות כדי לאפשר לעם לחיות אורך חיים חקלאי אך בכל זאת לרצות אותם מספיק ולהשאיר אותם חזקים ועזי לב.
OUT
האם אני בשלב מתקדם מספיק בשביל לפתח את האמונה שלי לסוג של דת? (פנתיאון אלים וכו)
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 24 פברואר 2018, 21:29

ח'אן
ספוילרהצג
הציידים מתחלקים לעשר קבוצות,שכל אחת מהן כוללת 10 ציידים.
כל קבוצה מתחילה את החיפוש אחרי חיות ראויות לביות:בקר,עופות ומסטודונים.
כשהם מוצאים עדר כזה,מתחילה העבודה.אחד הציידים צופה על העדר ומוודא שהוא לא מתרחק יותר מדי,בזמן שהאחרים חופרים בורות עמוקים(לא עומקים מספיק בשביל לשבור רגל,אבל עמוקים מספיק כדי שלא יוכלו לקפוץ ולצאת מהם) ומכסים אותם בעלים.לאחר מכן הקבוצה מתפצלת לשני ראשים,והם מתחילים להבהיל את העדר לעבר המלכודות,שומרים עליו במרכז,בין שתי הקבוצות,כדי שלא יתפזרו.הם גם מדליקים לפידים כדי להגביר את הפניקה של העדר,וכך גורמים לו להיות יותר עיוור לסביבה בעוד הוא מנסה לברוח.
לאחר מכן,כשהחיות נתפסות במלכודות,מובילים הציידים את החיות הלכודות בעזרת חבלים חזקים מסיבי עצי דקל וצמחים נוספים,ומובילים אותן למכלאות שהוכנו מראש,מוקפות בגדר עץ חזקה שתמנע מהם לברוחו.את המסטודונים מחזיקים במכלאות חפורות,כי גדרות לא יעמדו בנגיחותיהם.
לאחר מכן מתחילים להביא אוכל לחיות,להראות להן שאנחנו רוצים בטובתן,וככה לאט לאט רוכשים את אמונן.לבסוף מתחילים לחלוב את הבהמות ולאסוף חלק מביצי העופות,כך שהשבט יוכל להנות מהם.
עדיין,בשביל לספק מספיק בשר ולא לפגוע בעדרים,יש ציידים שצדים,לצד ציידים אחרים שמתפקדים כרועים,אבל גם הם מתחילים להילחם בחיות טרף כדי להגן על העדרים.
נערך לאחרונה על ידי המגדל הבודד ב 24 פברואר 2018, 21:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 24 פברואר 2018, 21:48

ח'אן
ספוילרהצג
זה בסדר גמור מצידי אם במקרה הזה הוא מסרב :) אני משחק היסטוריה, לא מקרה בודד.
ובהקשר זה, ארגג'ונרא מובל אל השבט. ניתנים לו אוכל ושתיה ומקום לישון. בהתחלה הוא לא יוצא לציד, אלא נשאר במערה לשתף את מלאנגה והחכמים שאסף במידע על דרכי החיים, הטכניקות המיוחדות וסיפורי העם של האנשים הערים ביום. אחרי כמה שבועות הוא מצטרף אל משלחות הציד, ואחרי מספר חודשים הוא מקבל את אמונם של בני השבט ונחשב כאחד מהם.
מלאנגה מתכוון למצוא את אותם אנשים שהשבטים פולטים במהלך הזמן, ולהוסיף אותם לאט לאט לשורותיהם של הגנקנאררה; בין אם על ידי מרמה בהתחלה, עזרה אמיתית, או סיפור סיפורים של השבטים השונים.
מי שלא רוצה להצטרף אל השבט מומת. מי שבוגד בשבט ומנסה לברוח מומת, כדי שלא יגלה את סודותיו.
אנחנו נמנעים מלגייס אנשים שנפלטו כי הם חולים, מטורפים או שאי אפשר לסמוך עליהם. בכל התהליך, בני השבט נצמדים לבטיחות יותר מלהתקדמות, כלומר אם יש ספק, הם נמנעים מלפעול בכיוון.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 25 פברואר 2018, 18:12

טסוקימארו
ספוילרהצג
OUT
עניין אותי לאן זה יתפתח.
אגב, חשבתי לעצמי-בני אדם הם ביסודם חיות יום (לא סתם אנחנו נרדמים ולא רואים טוב בחושך).

IN
מעט מאוד אנשים צורפו כך לשבט ב-20 השנים שחלפו. שניים, למעשה: טרוגניני, אישה צעירה שילדה בן אוטיסט. בני שבטה התפלאו מטיפשותו ומוזרותו של הנער, ומתוך אמונה שהוא פרי יחסים אסורים עם שד רע כלשהו גירשו אותה ליער. וקיוואג'ארידה, צייד ששבר את רגלו ובחר מרצונו להישאר מאחור כדי לא להיות נטל על השבט.
הגנקנאררה זכו ללמוד רבות על אנשי היער, בינתיים, ובהם שני דברים לחשובים מאוד:
הם לאחרונה החלו ללכוד אריות כיס, וומבטים ודיפרוטודונים, כדי לבייתם; והם מאמינים שרוחות היער מעלימות את המגורשים.
מגדל
ספוילרהצג
OUT
אנשי השבט לא יודעים שחלב חיות הוא ראוי לשתייה. הם כן יודעים שהבשר שלהן אכיל... לא כל הרעיון לביית פרות היה לאכול את הבשר שלהן בלי לצוד?
יצא 7.

IN
הציידים מציגים את השלל המאכזב בפני השבט. 3 מסטודונים (2 נקבות וזכר), 12 פרות ופרי בר (4 זכרים, 5 נקבות ו-3 עגלים) וכעשרים עופות מים-אגמיות, ברווזים, אווזים ואנפות. לא מספיק כדי לביית את בעלי החיים.
עם זאת, השדה החקלאי הולך מחיל אל חיל, ובהדרגה יותר ויותר אנשים הופכים לעובדי אדמה. הם מגלים דברים רבים-ניכוש עשבים אחרים בשדה, חריש מחדש של האדמה לאחר קציר ובמידה מועטה מאוד, גם ... שפיכת הצואה על השדה, מגדילים פלאים את היבול. כן, הם עובדים קשה יותר. מי זוכר בכלל מה זה להיות צייד.
והדורות חולפים. ושבט בני האגם הפך ליותר ויותר חקלאי, יותר ויותר מרוכז באדמתו. אנשי השבט אוכלים בעיקר בעיקר דייסות חיטה ושעורה, מדי פעם גם דגים, סרטנים או ביצים שלוקטו.
והשבט הפך מצייד לחקלאי.
תכין דפ''ד חדש, שיתאר את השבט אחרי ההתפתחות שעבר. מזכיר-זה עדיין כפר חקלאי קטן, אין לו דת ושלטון מפותחים ומסובכים.
ליזי
ספוילרהצג
OUT
לחימה.
תשלח דפ''ד חדש של השבט החקלאי. אתה עדיין כפר חקלאים קטן, עדיין לא עם דת ותרבות מפותחים ומסובכים. הדת היא כנראה קשורה מאוד לבקר, לאיילים ולאדמה, ואולי גם לרוחות האבות.
10%+ שביעות רצון.
אה, ויש גם חזירי בר. גרמניה בלי לביית חזירים זה... מוזר ברמות.

IN
''מלחמה'', אומרים הזקנים פה אחד. ''מלחמה בשבטי היער, או בחקלאים האחרים. שהרוחות יעזרו לנו''.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 25 פברואר 2018, 19:07

ח'אן
ספוילרהצג
בני אדם הם אכן חיות יום. הברנשים שלי גם שחומים, אם אתה זוכר. אני מדמיין שהם שלוחה עתיקה של השבטים הרגילים שהשוני ביניהם הוא יותר במנהגים ולא בפיזיולוגיה. יהיה מגניב אם במהלך הדורות הם כן ישתנו פיזיולוגית, אבל זה תלוי אם הם ימשיכו לצוד בלילה וכו :)

מכל שבטי היער 2 אנשים ב20 שנה?
בני הגנקנאררה לא היו לוקחים את הבן של טרוגיני. כמו שאמרתי, אנחנו נמנעים מלגייס אנשים שנפלטו כי הם חולים, מטורפים או שאי אפשר לסמוך עליהם. אם הוא כבר מת, זה משהו אחר.

IN
מלאנגה מתעניין מאוד במידע לגבי לכידת החיות. הוא שואל את האנשים החדשים, שלהם ניתנה הכותרת קיגיררי- "(אנשים) חדשים", בשפת הגנקנאררה- איך אנשי היערות לוכדים את החיות ולשם מה.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 25 פברואר 2018, 19:32

טסוקימארו
ספוילרהצג
OUT
מה ההגדרה לחולים? יכול להיות מעניין לדעת מה היחס של הגנקנאררה לחברי שבט חלשים.
איך צבע העור קשור?...
וכן, זה די הגיוני שתוך 20 שנה יגורשו רק 2 אנשים שהם לא בוגדים/חולי נפש/פסיכופתים וכיוצא באלו.

IN
''איננו יודעים'', אומרים הקיגיררי. ''אני חושד כי זה כדי לצוד אותן ללאר מרדפים מייגעים'', אומר הצייד הפצוע.

Vae victis.
שלח תגובה