ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בראשית האנושות-עץ משחק (3/3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Doctor Who

בראשית האנושות-עץ משחק (4/4)

שליחה על ידי Doctor Who » 12 מרץ 2018, 17:01

ח'אן
ספוילרהצג
out
ךמה קיבלת באן?
דיברתי על ענפים ארוכים, כאלו שקל להוריד אבל ארוכים מבן אדם
in
אני קושר את שלושת העצים עם חבל או מה שיש ושם אותם בשקט ליד אחד מהשבטים, בלי שהם רואים
ומחכה לתובה שלהם כשהם יראו שלושה עצים קשורים מופיעים באורח פלא לידם
"Keep calm, I am the doctor"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 15 מרץ 2018, 16:17

אגיב אירי שטסו/ליזי יגיבו.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 16 מרץ 2018, 14:43

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
אשלח בקרוב דפ"ד מתוקן.
IN
הריינגאנים מסתערים ללא פחד הישר אל הוואלדינגים בקריאות קרב, בזמן שרוכבי האיילים מאגפים אותם משני הצדדים והקשתים ממטירים עליהם חצים.
META
קפא"פ ריינגאנים
[dice seed=20524 secure=c2bec449_0]2d6 + 3[/dice]
קשתים ריינגאנים
[dice seed=59398 secure=d60e223c_1]2d6 + 2[/dice]
הגנה מקשתי אוייב (ריינגאנים)
[dice seed=8312 secure=a74b4ee2_2]2d6[/dice]

קפאפ וואלדינגים
[dice seed=30802 secure=72a25d81_3]2d6 + 3[/dice]
קשתים וואלדינגים
[dice seed=45188 secure=97664f4e_4]2d6 + 3[/dice]
הגנה מקשתי אוייב (וואלדינגים)
[dice seed=51454 secure=130cac5d_5]2d6[/dice]
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 16 מרץ 2018, 15:32

ח'אן
ספוילרהצג
בלילה מלא ערפל השבט יוצא לפעולה הגורלית- ילדים וקשישים נשארים במערה, אבל כל מי שיכול יוצא. הנשים צבועות מכף רגל ועד ראש בלבן כדי להידמות לרוחות, והגברים במלבושי העורות הפראיים ביותר שלהם, ניבים מזוייפים מזדקרים מפיהם וראשיהם עטורי רעמות. הגברים אוחזים לפידים.
רק מלאנגה ושני מספרי הסיפורים הטובים ביותר של השבט לבושים בבגדיהם הרגילים ומאופרים כיאה לטקס מאגי, אבל באופן שטבעם האנושי ניכר.

בלב הלילה, כשאנשי היער ישנים, קולה העז של הרוח נשמע. הקול מתחזק ומתחזק מעבר לרעש טבעי של רוח. הרעש בוקע בעצם מקרנותיהם של הגנקנאררה. כשאנשים בוודאי מתחילים להתעורר מהרעש, הוא מתחלף בקולות עמוקים של דיג'רידו- עשרה מבני השבט, בראשם היבי, נושפים במלא ריאותיהם בכלי העץ, מוודאים שלא נוצר רגע בו מישהו לא תוקע בכלי.

כשאנשים מתחילים לצאת מבקתותיהם, הנגנים שומטים את הדיג'רידו שלהם וכולם תופסים את עמדותיהם במעגל גדול שמקיף את כל שטח שבט היערות הקרוב. כשאנשי היערות אסופים מחוץ לבקתותיהם, מלאנגה מתחיל לדבר:

"בני היערות*, אני הוא מלאנגה, משרתם העליון של הרוחות.
תחת השמיים מתאספים אנו היום, שלושה משרתים של הרוחות האגדיות של היער, הלילה והשמיים.
עד עתה בנפרד מהאנשים הרגילים חיינו, משרתים את האלים והרוחות רבי העוצמה, והלילה-"
מלאנגה לוקח מבט ארוך על כל אחד ואחת מאנשי הגנקנאררה המחופשים.
"הלילה ירדו הם אל האדמה הפשוטה שלנו ובפיהם דבר יחיד:"
מלאנגה ושני מספרי הסיפורים שאיתו אומרים את המשפט ביחד בתזמון מושלם:
"הצטרפו, בני היערות*, אל הגנקנאררה, משרתינו עלי אדמה. הקדישו את חייכם אל הרוחות וזכו לשגשוג והצלחה. סרבו, ומוות וסבל יפלו בחיקכם!"

OUT
*מלאנגה משתמש באותה מילה בה בני היערות קוראים לעצמם.

-אני אחכה לראות איך זה הולך לפני שאמשיך.

-עוד דברים שמוכנים מראש לצורך האירוע:

*בצללים, מחוץ לטווח ראייה, עומדים עשרה אנשים עם פוחלצים של חיות שונות שבתוכן נמצאים חומרים דליקים. לכל אחד מהאנשים יש מקל ארוך עם בד בקצה, וצור ופלדה.

*חמישה ציידים חמקמקים ממוקמים מראש מאחורי כל בקתה. מוסתרים, חמושים ומוכנים להסתער.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 16 מרץ 2018, 21:21

כולם-מעכשיו יותר לא יהיו משאבים במשחק. הם מסיחים את הדעת מהעלילה עם מתמטיקה, ומתמטיקה זה מעצבן (אותי לפחות :) ).

נאוטי
ספוילרהצג
OUT
אמרתי לך תיקח הכל... ובכן, אחרי מחשבה מצדי, אלו החיות שלך (סליחה על ההתערבות, לדעתי היא רק לטובתך):
-אריה שנחרבי (הכלאה שהתפתחה בשבט בין עוצמת וחברתיות האריה וניביו האכזריים של הסמילודון).
-גמלים (בעלי דבשת קטנה).
-סוסים (תבחר מאיזו קטגוריה-דם קר, דם חם או מעורב).
-כלב (גדולים כמו דני ענק, וולפהאונד או סן ברנרד; זאבי בלהות מבויתים בפועל).
-תרנגול הודו.
-ביזון.
-טוקסודון.
נ.ב.: סליחה שהמצאתי לך מיתוסים אל בוא התרבות לשבט. אם לא אהבת תשנה.

IN
מאות שנים חיים הצ'רוקי בצל הרי האפלאצ'י המתנשאים במזרח, מאז שהשבט זוכר את עצמו. שירי העלילה מספרים על הגיבורים הקדמונים, ילדי הרוחות, שאילפו את הפרא ואת חיות הטרף. היה הגיבור ''חץ אדום'' שידע לדבר אל החיות הטורפות, ושחזר לשבטו מלווה בלהקות אריות, שנחרבים וזאבי בלהות. היה גם ''עיט שחור'', הנווד האגדי שעף כעיט עד לארצות הרחוקות במערב וחזר ואיתו התירס המבורך. והיה ''קל פרסות'', הלוחם הקדמוני שחיסל את דרקון הים וקיבל כפרס מהרוחות את השליטה בחיות הבר-סוסים, גמלים, טוקסודונים וביזונים. בני השבט הם איכרים וותיקים ומיושבים, שמגדלים דורות את התירס והבהמות כבר מאות שנים.

זה היה בוקר רגיל בשבט הקטן. עובדי האדמה יצאו מבקתות הבוץ והקש אל חלקות התירס, המתחלפות כל כמה שנים, והרועים עלו על סוסים וגמלים ויצאו לרעות את הביזונים והבהמות, מלווים בכלבי רועים. תרנגולי ההודו קרקרו. אחד הנערים יצא על סוסו למרעה בהרים. עברה כשעה, ולפתע נשמעו קריאות קרב אינדיאניות (אתה יודע...). מההרים ירדה חבורת פרשים חמושים בחניתות וקשתות, והנער עם ביזוניו והטוקסודונים נמלטו בקושי מהבוזזים. כעשר בהמות נלקחו בידי אנשי ההרים. הנער חזר במהרה לבית אביו, נרגש ומבויש, וזסיפר על מה שקרה. השמועה התפשטה כאש בשדה קוצים. מילה אחת פועמת בלבבות הצ'רוקי.
נקמה.
טסוקימארו
ספוילרהצג
OUT
יצא 6.
האוכלוסיה ובעלי החיים הוכפלו פי 20, וכבר יש מקום דחוק בלבד במערות. לא מעטים מבני השבט כבר גרים בבקתות אבנים וענפים בחוף לרגלי הצוק, ושם נמצאות המגכלאות ובתי הדייגים. יהיה מעניין אם ''המעמד הגבוה'' בשבט באמת יגור במערות, למעלה :wink:

IN
אנשי השבט מתעוררים במהרה, מבוהלים ומפוחדים מהרעש המסתורי. ילדים בוכים, אמהות מחבקות את תינוקותיהן ברעד, גברים חרדים לגורל משפחותיהם אוחזים בכוח בכלי נשק. והרעש מתחלף לקול הדידג'ירידו, והשבט מתחיל לפחד עוד יותר, אך חלקם מתחילים לחשוד. ומלאנגה מתחיל לדבר, ורוב השבט מתכווץ ביראה ופחד... ואז כמה אידיוטים עושים מעשה מטופש, ובזמן שהם מתחבאים מאחורי בקתה אחת הם פורצים למכלאה שלידה, לא בדיוק בשקט, כדי לשדוד את הבהמות ששם. האשליה נשברה. אנשי השבט מבינים דבר אחד-אנשי שבט יריב באו לשדוד את עדריהם ונשיהם. גברי השבט יוצאים לעבר בקתותיהם, מופתעים מהלוחמים החמושים ששם-אך נכונים להגן על אדמתם ומשפחתם, ובכל מחיר. נערים ונערות תופסים כלי נשק, מקלות רועים, קשתות ואבנים, מסתערים לעזרת אבותיהם נגד השודדים.

META
לאויב יש בונוסי 5+ מהתזונה ומאימוני לחימה בעת הרעייה, ולך 3+ כי חלק נכבד השבט הם דייגים ואין להם זמן לאימונים. לבני הנוער יש גם 2- קפא''פ מהגודל. לאויב יש 2+ קפא''פ מהמוראל של ההגנה על הבית.

קשתות ואבנים:
[dice seed=7105 secure=bb840d37_0]2d6+5[/dice]
הגנה:
[dice seed=41963 secure=0fa39894_1]2d6[/dice]
קפא''פ:
[dice seed=27541 secure=034f4ee6_2]2d6+7[/dice]
קפא''פ בני נוער:
[dice seed=13247 secure=82fe01c4_3]2d6+5[/dice]
קפא''פ גנקנאררה:
[dice seed=64361 secure=5c74bd63_4]2d6+3[/dice]
ליזי
ספוילרהצג
OUT
פשוט תערוך.

IN
פלוגת השודדים הקטנה מופתעת עדיין מהמארב, ובמהרה כל אנשיה נהרגים, מלבד שבעה שנלקחו בשבי. הריינגאנים מסתתערים בקריאות לעבר אנשי היערות, אך הלה משיבים מלחמה שערה. ממקום מושבם על האיילים, נלחמים פרשי האויב בכוח, אך כוחם אוזל להם מול חניתות הריינגאנים שמפילות אותם מאייליהם והורגות בבהמות הרכיבה. כעשרים פרשי אויב, מהם שלושה על איילי ענק, נהרגים, לעומת חמישה לוחמים ריינגאנים. אך הקשתים הרכובים מתחמקים בקלות מפרשיך, ומאגפים אותם בעצמם, מתקרבים אליהם ומתרוצצים סביבם כחבורת זבובים מציקה, טורדנית וקטלנית. קשתים רובים אחרים מאגפים את אנשיך שלך, יורים לעבר הלוחמים חצים מבלי שהלה יוכלו להילחם בהם. נהרגים לך 17 פרשים ו-23 רגליים.
ד''ר הו
ספוילרהצג
OUT
עצה להבא-תשאל בפרטי. בכל אופן, זה כי חטפתי 3 אזהרות (שפה מלוכלכת, חפירות על היסטוריה וריב עם משתמש אחר).
אהה... מה הרעיון בלשים עצים ליד השבטים? נו טוב, אני מניח שאתה יודע מה אתה עושה :)

IN
אנשי השבט (כי אפשר לשים את זה רק ליד שבט אחד) מביטים בהפתעה בעצים. ''מי?...'', הם תוהים, תמהים. ''אלה הרוחות!'', מכריז לפתע אחד השאמאנים, וכולם מיד מסכימים.''הרוחות התגלמו בגוף גשמי כדי שנסגוד להן!'', הם קוראים. והם מביאים מנחות ופרחים לענפים המקודשים...

בינתיים, מגיע צייד אחד אל הז'וצ'ה. ''אדוני!'', הוא קורא. ''יש לי רעיון גאוני, בזכותו לא נצטרך לנדוד ולצוד לעולם!''. ''אמור, בני'', אומר המנהיג הזקן, מקשיב. ''אנחנו נלכוד במכלאות בגאיות קיאנג, יאקים, פראים (חמורי בר אסיאתיים) ואנטילופות, וכך נוכל לשחוט מהן בלי לרדוף. בעתיד נוכל לאלפן להיות צייתניות יותר, שמנות יותר...''.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 16 מרץ 2018, 22:31

ח'אן
ספוילרהצג
אוקיי, התגובה שלך היא בעייתית מבחינתי, מכמה סיבות.
הסיבה המרכזית היא ההסבר שנתת לכישלון שלי. אם הקוביה אומרת שנכשלתי, אז נכשלתי. זה בסדר, אבל זה צריך לבוא לידי ביטוי בתוך המשחק בצורה מתאימה.
התחלת לדבר על זה שחלק מהאנשים שלהם התחילו לחשוד ושלא כולם האמינו לסיפור שלי- סבבה, אתה יכול לאמר שהם לא השתכנעו, או אולי השמאנים שלהם נותנים נאום נגדי וסוחפים איתם את השבט יותר ממני או משהו.
במקום זה בחרת שמה שמפיל אותי יהיה שכמה אידיוטים מנסים לשדוד בהמות. כמו שאני רואה את זה:
*בחרתי במפורש בציידים למשימה הזו, כלומר לא איזה ילדים שפעם ראשונה יוצאים מהמערה.
*ציינתי גם שהם חמקמקים, כך שגם אם הם החליטו להיות מפגרים, פחות הגיוני שהם עשו את זה בקולי קולות.
*אני לא רואה איך מישהו, אפילו נער פזיז, יכול לחשוב שזו הזדמנות טובה לשדוד בהמות, כשהשבט שלי דואג שכל אנשי היער יהיו בחוץ ובקשב מלא, מה גם שאנחנו ליטרלי מקיפים אותם, כלומר הרעיון שלהם היה לקחת בהמות ולצעוד איתם בין האנשים שמאופרים כדי להיות מאיימים? "סליחה אחותי, אני יודע שאת מנסה להידמות לרוח רפאים אבל זוזי רגע, אני לוקח וומבט"?
*בנוסף לזה, זה אמור להיות אירוע ייחודי בתולדות שבט שהמסורת מספר אחת שלו היא לא להיראות על ידי זרים.

כך שנשמע לי ממש תקוע העניין. זה כמו לאמר "ראש הממשלה כינס את כל הכנסת לדבר בחדר אחד עם המאפיה. למרבה הצער אנשי יחידת הקומנדו שנשלחה לאבטח את האירוע מבחוץ החליטו לטפס אל חלון חדר הפגישה ולרסס אותו בגרפיטי".

נקודה אחרת: שאלתי אותך לפני שהחלטתי על קו הפעולה הזה אם יש שינויים כלשהם בנתונים של השבט שלי. בין היתר כמה אנשים יש לי עכשיו והאם יש שינויים בפלוסים והמינוסים שלהם.
התשובה שלך הייתה שאין לך כוח או זמן לחשוב על זה.
ואז מיד לאחר שאני אומר מה אני עושה, מסתבר שיש לי מינוסים במה שבמקרה אני בדיוק צריך להטיל.
יכול מאוד להיות שהיית אומר לי "יש לך +3 עכשיו בלחימה במקום ה+5" והייתי בכל זאת עושה את אותה תוכנית, אבל אתה יכול להבין שעכשיו אתה יוצא רע מהעניין.
מה גם שמסתבר שהסיבה לכך שהאנשים שלי חלשים יותר היא שהרבה מהם דייגים, שזה נשמע משונה מאחר ובעוד שאכן לפי הרקע של השבט שלי הם לפעמים דגים, מתחילת המשחק מעולם לא שיחקתי או נתתי "on screen" הוראה לדוג, ועכשיו זה חלק נכבד ממה שהם עושים.
מאמר צד: אם כבר הגעת למצב בו מסתבר לי שנחלשתי ביכולת מסויימת עקב שגשוג, לפחות הייתי מצפה לשמוע גם במה השבט נהיה יותר טוב במקום, אלא אם ההצלחה שלהם פשוט גורמת להם להיות פחות מוצלחים, שזה פשוט מכאניקה בעייתית.

אני אומר את כל זה גם כי זה מבאס אותי בתור שחקן, אבל גם כי אלה דברים שלדעתי כדאי שתחשוב עליהם בתור שה"ם. אם אני זוכר נכון ביקשת הערות בונות על ההנחיה שלך.

עכשיו למשחק:
אם אני קורא את זה נכון, נערים עם נשקי טווח רחוק עושים נזק לאנשים שלי, אבל הם עומדים על שלהם כשזה מגיע לקפא"פ? וכל זה מדובר רק על הציידים שעמדו מאחורי הבקתות?
אגב, בקריאה שנייה הם, כמו שכתבתי מספר פעמים, ציידים, כך שלא אמור להיות להם מחסר של דייגים, אבל מילא.

זו נקודה משמעותית את מי בדיוק אנשי היער תוקפים, אז אי אחכה לה עם התגובה הבאה שלי. מצידי, כמה שפחות מהאנשים שלי מתערבים בלחימה בינתיים- מלאנגה לא נותן להם שום סימון לתקוף או "לשבור דמות".
nautti

שליחה על ידי nautti » 17 מרץ 2018, 08:13

חאן
ספוילרהצג
מנהיג שבט הצ'רוקי כינס את אספת המשפחות. בתור מנהיג השבט הוא שמר לעצמו את הזכות לצאת למלחמה, עד כה לא הייתה בתקופת כהונתו צורך בכך, אבל כעת, כבודו של השבט מונח על הכף. הוא נשא נאום בפני השבט, בו הוא דיבר על הסכנה ועל הכבוד הפגוע, בתום האספה המנהיג דרש שכל מי שמסוגל להחזיק נשק יילמד להתאמן בו, החל מקשת ועד לחרב. מי שיוכל שיכין כלי נשק ושיאלפו את הביזונים את הטקסידונים את האריות ואת הכלבים למלחמה ושילמדו איך לרכב על הסוסים ועל הגמלים. כל ראשי המשפחות הסכימו. השבט התכונן, האימונים היו קשים אבל המוראל היה גבוה. השבט למד להילחם כיחידה אחת, כולם למדו להילחם ביחד כגוף אחד, והמוראל עלה, האנשים נהנו לעבוד בצוות, להילחם ולשחק יחד. ועכשיו השבט מוכן לקרב. בקרוב הנקמה תושג.
נערך לאחרונה על ידי nautti ב 18 מרץ 2018, 20:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
Doctor Who

שליחה על ידי Doctor Who » 17 מרץ 2018, 19:40

הערה חשובה
מתמטיקה זה היסודות עליהם מושתת העולם, כפי שנאמר: "על שלושה דברים עומד העולם: על המתמטיקה על הפיזיקה ועל מתמטיקאים חנונים"
ח'אן
ספוילרהצג
Out
מה הבעיה לכרות עצים עם אבן מושחזת?
היה לי דווקא רעיון אחר (בקשר לעצים הקשורים ש"הופיעו" בדרך פלא) אבל לא משנה, קשר הגורדי נפרם.
האם יש מערות(גדולות מאוד) ללא קרציות באזור?
אין קסם או מפלצות בעולם נכון?
אה ואם זה כזה פנטזיה, אז האם באיזשהו שלב אוכל לאלף ממוטות למלחמה, ואם כן, האם אני יכול למשוך ממוטה הרחק מהרוים שלה ולחטוף אותם?
In
הז'וצ'ה נראה מהורהר ולאחר דקה של מחשבה אומר, אכן רעיון חכם הבאת ועל על כן יש לך את הזכות לבחור את אחת מבנותיי ולעולם תיזכר כאדם שהביא כבוד ומעמד לשבט!
בנוסף אני רוצה שאתה תהיה אחראי על הנושא ושמיד תלכדו כמה שיותר חיות צמחוניות, אני רוצה שכל אדם שכשיר לצייד יצא מיד לחיפוש וכליאת החיות, ושכל הבנות השנים והילדים יקחו כמה שיותר עשב (אם יש מערות גדולות מספיק אזי הז'וצ'ה אומר לו ללכוד אותם שם בהחבא, כדי ששאר השבטים לא יגלו, כמובן לחסות בצמחים את המערה וכשמובילים את החיות שמים להם בד שיחסום את הפה, בנוסף לתדרך את כל הציידים בנושא ושאם שואלים למה הם מובילים אותם חיים אז שיאמרו שהם עייפים או לטקס) וכמובן, הקמת מלכודות מסביב למכלאות שבמערות
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 21 מרץ 2018, 13:49

ח'אן
ספוילרהצג
למרות האובדן הרב, הריינגאנים לא מאבדים מורל וממשיכים להלחם בכל כוחם.
META
ריינגאנים
קפאפ
[dice seed=1580 secure=b20b8d29_0]2d6 + 3[/dice]
קשתים
[dice seed=48646 secure=69b366e2_1]2d6 + 2[/dice]
התחמקות
[dice seed=30328 secure=c0e282b3_2]2d6[/dice]

אנשי היערות
קפאפ
[dice seed=11858 secure=9f87e15b_3]2d6 + 3[/dice]
קשתים
[dice seed=59012 secure=c4723b84_4]2d6 + 3[/dice]
התחמקות
[dice seed=40702 secure=8cb3f1db_5]2d6[/dice]
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 22 מרץ 2018, 16:43

העולם יעמוד על פיזיקה ומתמטיקה גם בלי שאני האומלל אלמד אותן :(

ליזי
ספוילרהצג
OUT
אני אתעלם מאימון הביזונים והטוקסודונים, לטובתך. לא מאמנים חיות משק למלחמה, כי אם הן יהרגו אתה עלול להישאר רעב...
אני משער שכל הגברים מעל גיל 14-16 יודעים להחזיק נשק, לא? גאולות דם, אימונים, תגרות, סתם כי משעמם במרעה... ואני בטוח לחלוטין שכולם יודעים לרכב על סוסים וגמלים...
אתה עדיין שבט חקלאים קטן, אין לך אקדמיות גנרלים וטקטיקנים פרוסים מבריקים... אתה לא יכול לאמן את אנשי השבט להילחם במערכים סדורים עם משמעת ברזל. כל העסק נשמע כמו ''צ'יף אוסף אנשים לפשיטת נקמה על האויב'', לא כמו ''גנרל מאמן את העם להיות לוחמים סופר ממושמעים ויוצא למלחמה''...

IN
לשווא בזבז מנהיג השבט זמן באימונים. כשהוא כפה על אנשי השבט להתאמן במערכי חניתות, הלכו הפושטים האפלאצ'ים וצברו עוז וחוצפה. חבורות פרשים ירדו תכופות מההרים, פושטות על עדרי הרועים ועל שדות התירס. סוסים, גמלים, בהמות, תירס ואף נערים ונערות שיצאו למרעה, נלקחו שלל.
''נקמה!'', שאג השבט לעבר מנהיגו. ''אם לא תצא למלחמה נגד הגנבים המטונפים האלה, פחדן, נילחם בהם בעצמנו!''. אין זמן לאימונים, או לנאומים, או להמתנה. אם השבט לא יצא כאן ועכשיו, הוא יאבד את כבודו, ויותר מכך-יבוא לידי חרפת רעב.
ליזי
ספוילרהצג
הלוחמים נאבקים בכוח, קוטלים אלו באלו. האויב מאבד 8 לוחמים, ואילו אתה מאבד 6. הקשתים הרכובים הוואלדינגים עדיין יורים לעבר אנשיך ונמלטים לסירוגין, הורגים 8 מפרשיך וגורמים להם לדהור, מותשים ומדממים, ברחבי שדה הקרב.

META
קפא''פ שלך:
[dice seed=49906 secure=cba50e29_0]2d6+3[/dice]
קפא''פ אויב:
[dice seed=31448 secure=e737d68f_1]2d6+3[/dice]
קשתים שלך:
[dice seed=45734 secure=2bdd6b37_2]2d6+2[/dice]
הגנה אויב:
[dice seed=60044 secure=661db1fc_3]2d6[/dice]
קשתים אויב:
[dice seed=8794 secure=08a6ff37_4]2d6+3[/dice]
הגנה שלך:
[dice seed=23072 secure=165f6b8d_5]2d6[/dice]
טסוקימארו
ספוילרהצג
OUT
מקבל את הביקורת.
תכתוב דפ''ד חדש, לפי הפורמט.

IN
הח׳אן הטטרי כתב: אנשי השבט מתעוררים במהרה, מבוהלים ומפוחדים מהרעש המסתורי. ילדים בוכים, אמהות מחבקות את תינוקותיהן ברעד, גברים חרדים לגורל משפחותיהם אוחזים בכוח בכלי נשק. והרעש מתחלף לקול הדידג'ירידו, והשבט מתחיל לפחד עוד יותר, אך חלקם מתחילים לחשוד. ומלאנגה מתחיל לדבר, ורוב השבט מתכווץ ביראה ופחד...
אך לא כולו. ''אלה לא רוחות!'', קוראים לפתע כמה מאנשי השבט. ''אלה שקרנים וזייפנים!''. תחילה אנשי היערות מפוחדים עדיין, אך אט אט הם מפקפקים בהצגה. ''כן! כן!'', הם קוראים, ותופסים בכלי נשק. ''שקרנים! מתחזים! זייפנים!'', קורא גבר גבוה ועטור תכשיטי עצם וציורי גוף לבנים, כנראה המנהיג. ''לכו מכאן, ועכשיו, או שאתם תראו מה אנחנו עושים לשקרנים בשבט שלנו!''.
הו
ספוילרהצג
OUT
היא קלה מדי ושבירה מדי. אתה אולי תוכל לחרוץ בקליפה של הגזע...
אתה בהרי. מערות זה הדבר האחרון שחסר לך :)
בעיקרון כן, אבל אין ממותות בהרים ולהאכיל אותן זה סיפור יקר. מאוד.
והז'וצ'ה זקן, נראה לי שהבנות שלו בנות 30-40... אולי מהנכדות?
אין לך בד. ואתה ממש לא יכול להחזיק ולרעות עדרים בלי שהשכנים יגלו ויעשו את זה גם.

META
יצא 11.
לשבטים האחרים:
[dice seed=37390 secure=1224d853_6]2d6[/dice]
[dice seed=52180 secure=23fd5d41_7]2d6[/dice]
[dice seed=930 secure=21df4d9a_8]2d6[/dice]

IN
הציידים חוזרים לשבט, מציגים בגאווה עדרים של עשרות קיאנג, יאק ואנטילופות. העדרים משוכנים במערות, ומדי יום מוציאים אותם הנערים למרעה. אבל... כמובן שהשכנים ישימו לב.
יום אחד, שליחים מהז'וצ'ים האחרים באים אל הז'וצ'ה. ''אדוני'', הם אומרים. ''כעת, כשלשבטכם יש עדרים ודי והותר אוכל, יותר אין סיבה שניתן לכם מסים ואוכל''. השבטים האחרים הפסיקו לתת לך ממזונם, ואחד מהם ביית קיאנג, יאק ואנטילופות בהצלחה לא פחותה משלך.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 22 מרץ 2018, 16:46

ח'אן
ספוילרהצג
אני שמח לשמוע.
איפה אני רואה את הפורמט החדש?

אם כבר אמרת שהדברים קורים ככה עם גנבי הבהמות, וכבר התחלתי לחשוב על דרך מילוט בכיוון הזה, בוא נמשיך עם התרחיש המקורי?
סמל אישי של משתמש
Doctor Who

שליחה על ידי Doctor Who » 22 מרץ 2018, 18:11

ח'אן
ספוילרהצג
OUT
התכוונתי עור
לא כזה משנה אם בת או נכדה, מצידי שייקח גם נכד
כשדיברתי על ממוטות דיברתי בעתיד, ממש לא עכשיו
IN
הז'וצ'ה חושב רבות מה לעשות, הרי השבט שלו חייב להישאר המוביל והמנצח לעולם, ומיד הוא חושב, השבט שלו זה לא רק השבט שלו אלא המנהיג הרוחני של רבים מהשבטים, הוא זוכר את ה"פלאים" שנעשו לבני הסיאול והניגמה
וחושב, למה שלא נצטרף ונתחזק? הוא קורא לכינוס שבטים עם ההודעה הבא:
אחיי!
אתם הפסקתם לקבל את הטקסים שלנו, הפסקתם לקיימם והזמן שבו כולנו נצטרך לשלם על העוונות הללו ממשמש ובא, ועם זאת אני מאמין שרבים מן השבטים ימשיכו לזלזל ברוחות הטבע, ולכן חשבתי על רעיון שיהיה מקובל על כולנו, הקמת שבט אחד, חזק יותר גדול יותר, והכי חשוב מאמין יותר ואדוק יותר, בוודאי אתם זוכרים שכאשר בני סיאול והניגמה זילזלו בטקסים הם זכו בחסדי הרוחות ובמקום להראות להם את חוזקה הגדול הראו להם את רחמיהן, הן הביאו להם את שלושת העצים הקדושים, המון זמן חשבתי למה דווקא עצים קשורים, עכשיו אני מבין, הרוחות רוצות שכולנו נהיה מאוחדים ביחד! ככה גם נשמור על אמונתינו וגם לא יהיה צריך לשלם עבור הטקסים, כי אנחנו המקבלים והמשלמים.
לאחר האיחוד נוכל להתחזק עשרות מונים, כולנו, ביחד נעשה את הרוחות, לא עוד פירוד, לא עוד זלזול, ביחד נתחזק ונגדל! אז עכשיו כולם, לבוא לאיזור הז'אול, ונתחיל את האיחוד המבורך!

הערה:
עוד בשליחת השליחים עם ההודעה הצבתי זקיפים כדי לבדוק מתי הם יגיעו ומאיפה, בנוסף אני דואג לשים שומרים שיכוונו אותם לאיזור המפגש ושיודיעו לז'וצ'ות שהזוצ'ה מבקשם, כאשר הם יפרידו אותם הם יביאו את הז'וצ'ות ליד ההז'וצ'ה ויביאו להם את המקום הכי טוב ללשבת ושכולם יראו אותם, ואז לאחר מספר דקות כאשר עיניי כל נשואות אל הז'וצ'ות, ז'וצ'ה הז'אול מסמן להם לדבר
nautti

שליחה על ידי nautti » 24 מרץ 2018, 11:09

חאן, מה איתי?
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
ליזי

שליחה על ידי ליזי » 24 מרץ 2018, 11:22

נאוטי, אני חושב שהספויילר הראשון מכוון אליך.

ח'אן
ספוילרהצג
היארל מתבונן בשדה הקרב. האם כדאי לסגת? כבר איבדנו רבים מכוחותינו, חבל לשפוך עוד דם ללא סיבה.
לא. הריינגאנים לעולם לא ייכנעו. לעולם לא ניסוג.
"לתפארת רוחות האבות!" הוא שואג, ממלא את הלוחמים באנדרנלין מחודש. גם הם שואגים, מתנגשים ישירות בלוחמי האויב.
META
קפאפ שלי:
[dice seed=41067 secure=4edfc25c_0]2d6 + 3[/dice]
קפאפ אויב:
[dice seed=6209 secure=42563c50_1]2d6 + 3[/dice]
קשתים שלי:
[dice seed=53311 secure=20537d08_2]2d6 + 2[/dice]
הגנה אויב:
[dice seed=34837 secure=aa6f1b3a_3]2d6[/dice]
קשתים אויב:
[dice seed=16579 secure=4b0a0da6_4]2d6 + 3[/dice]
הגנה שלי:
[dice seed=14521 secure=14cebc80_5]2d6[/dice]
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 מרץ 2018, 12:12

אכן כן, נאוטי, התבלבלתי :( . כולם-אגיב מאוחר יותר.

Vae victis.
שלח תגובה