ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

בראשית האנושות-עץ משחק (5/6)

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
thewolf

בראשית האנושות-עץ משחק (6/6)

הודעה#31 » 08 פברואר 2018, 18:00

ח'אן
ספוילר
בטקס חילופי הכלות, הגברים אדומי השיער מספרים לנשים על הצייד שלהם ואז בוחרים את האישה הכי טובה בעיניהם בעוד שהנשים בשבטי מחפשות את הגבר האמיץ ביותר שהם יכולות למצוא.
ריאקה מוצא את המנהיג המאפולו, שמנהיג המאופלו מסתכל עליו בראשונה הוא נראה שונה מכיוון שעכשיו יש לו שיער אדום יותר אדום יותר מכל הכפר, ריאקה מדבר אל המנהיג:
"תקשיב, אני רווק, ועכשיו לאור הדברים שעשיתי רוצים למנות אותי לראש השבט, אני צריך אישה חזקה חכמה ויפה שתמשול איתי, אחת מבנותיך נראית לי כזאת אולי תיתן לי את ידה וביחד נקים שבט אחד גדול וחזק יותר, אתה תקבל את ניהול הציידים והמזון ואני ישפוט את השבט הגדול ביחד עם אחת מבנותיך, אז האם אתה מסכים?.

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#32 » 08 פברואר 2018, 18:59

ח'אן
ספוילר
טקס חילופי הכלות הגיע.כל הגברים והנשים הפנויים מכל השבטים הגיעו,לבושים במיטב המלבושים ובמיטב התכשיטים.
האנשים מתפזרים,ומתחילים להתעניין אחד בשני.כלי נשק ומזכרות ציד מרשימות מוצגות,לצד כלים שונים,פרוות ועורות תפורים היטב.חלק מהאנשים עורכים תחרויות כדי להרשים את בני הזוג הפוטנציאליים,והשאר כבר מתחילים להציע אתגרים לאלו שמעוניינים בהם.
.It's time for the jedi,to end

גרגויל

הודעה#33 » 08 פברואר 2018, 19:07

חאן
ספוילר
יש לי מבחן חשוב בקרוב לכן לא אגיב בחמשת הימים הקרובים
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס, שנותן יותר נק"נ.
אמרה קצת פחות ישנה

סמל אישי של המשתמש
ליזי

הודעה#34 » 08 פברואר 2018, 19:58

ח'אן
ספוילר
יארל סקובאלד קורא למנהיגי שני השבטים האחרים להתייעצות. "ידידיי, הרווחנו כבוד רב אצל רוחות הקדמונים היום! עם זאת,עלינו להחליט מה לעשות עם הנקבות והצאצאים של החיות שהרגנו." הוא מסתכל על הנשים, המנסות עוד להאבק בלוחמים בני האדם. "אני חושב שכולנו יכולים להסכים שהשמדה של יצורים חלשים מאיתנו תהיה מעשה של חוסר כבוד מוחלט ופחדנות, אך מצד שני, אסור לנו לתת להם להשאר על אדמותינו. אני אומר שנבריח אותם מזרחה, הרחק מהעמק, למקום בו יוכלו למות לבסוף ללא התערבותינו. מה אומרים אתם?"

META
בהנחה שהם מסכימים:
הלוחמים מנסים להפחיד ולהבריח את הנשים והילדים מזרחה מהעמק
קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 6, 4. סך-הכל: 10

התנגדות הניאדרטלים?
קוביות: 2d6
תוצאות הגלגול: 2, 6. סך-הכל: 8
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"

הזאב

הודעה#35 » 08 פברואר 2018, 20:23

חאן
ספוילר
המנהיג מחייך "נהרגו לכם יותר אנשים כך שראיתם שאנחנו יותר חזקים! האם שאמרתם שאתם שומרים על הכבוד שלכם זה באמת נכון שתקפתם אותנו בישביל טרף שאנחנו הרגנו בשטח שלנו במקום להראות כמה אתם חזקים ולצוד בעצמכם?"
נערך לאחרונה על ידי הזאב ב 10 פברואר 2018, 09:52, נערך פעם 1 בסך הכל.

הח׳אן הטטרי

הודעה#36 » 08 פברואר 2018, 21:00

כולם-חזרתי עייף מהחוג (היאבקות, לא מ''ת :)). לזאב אני לא מגיב תגובה מקדמת עלילה, לא לדאוג.

זאב
ספוילר
OUT
הזאב כתב:Qr Bbpost גם בטבע מי שלא יודע לצוד ומנסה לקחת משהו מאחרים חלש

אני אניח שהוא לא אמר את זה... זה לא נכון בכמה וכמה רמות...
היכן שדרך טטרי, שוב לא יצמח העשב מחדש!...

״שאלוהים ירחם על האויבים שלי... כי אני לא ארחם עליהם.״
[גנרל ג׳ורג׳ פטון]

גרגויל

הודעה#37 » 09 פברואר 2018, 07:23

אני מאוד מצטער אבל בגלל סיבות אישייות אני לא יכול להמשיך במשחק.
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה

הח׳אן הטטרי

הודעה#38 » 09 פברואר 2018, 07:26

למה לא? פשוט תודיע לי שאתה לא יכול להגיב כמה ימים...

[גנרל ג׳ורג׳ פטון]

גרגויל

הודעה#39 » 09 פברואר 2018, 07:32

זה לא קשור למבחן, זה בגלל סיבות אישיות שאני לא מתכוון לפרט שלא נותנות לי להמשיך במשחק לכמה חודשים, ולדחות כמה חודשים זה לא פרקטי.
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה

הח׳אן הטטרי

הודעה#40 » 09 פברואר 2018, 12:15

אז למה נרשמת מלכתחילה, כדי לפרוש כעבור שבוע? טוב, סאיונארה.

[גנרל ג׳ורג׳ פטון]

סמל אישי של המשתמש
טסוקימארו

הודעה#41 » 09 פברואר 2018, 13:25

ח'אן
ספוילר
OUT
בוא נראה סתם שזה עובד לי:
קוביות: 2d6+5
תוצאות הגלגול: 6, 5, 5. סך-הכל: 16

ובנושא אחר, המשחק אמור להיות מן סנדבוקס, כשאני פשוט מציב מטרות לשבט שלי לפי מה שבא לי להתחיל לעשות? אם כן, סבבה, אבל זה משהו שכדאי שתיידע את השחקנים עליו מראש. אם לא, אז ההודעות שלך בעייתיות בקטע הזה, כי אתה לא מציב לי אתגרים או מטרות חיצוניים, אז אני נשאר עם "רשימת מטלות" ריקה.

עם זאת, יש לי משהו שחשבתי עליו:

IN
בחוזרם ממשימת הצייד, מלאנגה משבח את הציידים ונושא מעין תפילת הודיה קצרה לכוכבים:
"בלילה הזה יצאנו אל שמי חג זורחת
התאומים הבהירים ברקיע ידיים לחצו
הביטו הם וחייכו הצלחה לנו הייתה מובטחת
תחתם צדנו שפע ולמבטחים שבנו
נודה לתאומים הבהירים."

לאחר הסעודה, מלאנגה פונה לאחד הציידים. זהו פוקקו, צייד קל רגליים וחד עיניים עליו מלאנגה סומך. "פוקקו, כבר זמן מה מתרוצצת בראשי מחשבה, ובלילה מוצלח זה אני חש שהזמן לנסות הגיע; אני יודע שחמקמק אתה וזריז. רוצה אני שתלך לאזור המרוחק מאיתנו, עמוק יותר אל היבשה, ושתראה מה טיבם של הזרים הקרובים אלינו. קח איתך צידה והבט עליהם ממחסה החל מעלות היום הזה ועד לפני עלות החמה של היום הבא." מלאנגה מניח את ידו על כתפו של פוקקו. "היזהר- אל תתקרב אל הזרים ואל תתן שיראו אותך. התאומים הבהירים ישמרו עליך."

הח׳אן הטטרי

הודעה#42 » 09 פברואר 2018, 14:21

ולכולם (חוץ מזאב, מחכה שיערוך)...

ליזי
ספוילר
OUT
איך אתה מפחיד אותם?... תתאר. אני משער שהבולוורקים לא אומרים להם ''בו!'' :)

מגדל
ספוילר
OUT
המגדל הבודד כתב:Qr Bbpost האנשים מתפזרים,ומתחילים להתעניין אחד בשני.

''אז את באה לפה הרבה?''
''זה כאב כשנפלת מגן עדן?''
''אבא שלך גנן?''
[סטירה לבחור המסכן]

IN
מפגש חילופי הכלות מתקיים כסדרו, באווירה ספק רומנטית ספק מיליטנטית, כשלפתע, עולה גבר צעיר אחד לסלע גבוה במרכז מקום המפגש, בגבעה נמוכה מקודשת על גבול שטחי הציד. ראש השבט מזהה אותו כטריטדאכטיי, מנהיג שבט הטאמאשק. טריטדכאטיי עוטה עליו עורות אריה, והוא נראה מרשים מאוד בשערו הארוך והקלוע ושרשרת טפרי ההומותריום שלו.
''אחיי!'', הוא קורא. ''אנשי שבטי האגם! החלטתי לנצל את ההזדמנות הזו, ולומר דבר מה לכל השבטים. אין לנו עוד צורך בפירוד, ויחד, נוכל לצוד יותר ולגרש שבטים אחרים לטובתנו, למען שטחי הציד שלהם.ביחד, נהיה הרבה יותר חזקים! מי יצטרף אלי? מי רוצה שכולנו נתאחד לבסוף?''.

וולף
ספוילר
ראש המאפולו מהרהר. ''אתה רוצה את ידה של בתי, קויבארה? ובכן, לדעתי את ראוי לה, אכן כן. האם נתאחד?... אני מסכים. יחד, נהיה חזקים הרבה יותר, ונוכל להשתלט על אדמות הציד של שאר השבטים. אני מסכים''.
טקס הנישואין והאיחוד נערך יום לאחר מכן, בקרחת יער מקודשת. לאחר שמנהיג המאפולו ואמו האלמנה של ריאקה נותנים את ברכתם, מושחים אותם השאמאנים בשמן דקלים מקודש. ריאקה עונד לאשתו שרשרת של זרעים, ואז... הם מתנשקים.
''באותה ההזדמנות!'', קורא החתן המאושר, ''אני מודיע כי שבטי המאפולו והקונהו מתאחדים! מעתה, אנו שבט אחד, הקונפולו! יחד, נהיה חזקים יותר מאי פעם!''. הקהל מריע, ואז נערך משתה של בשר הציד, פירות, מיץ פירות ומים זכים. ואז, מתפזרים הציידים למחנותיהם-האיחוד הזה יתבצע למחרת.

הרצה... לאן?

OUT
כמה חמודים הם ביחד!
גועל נפש, נשיקות. בעעה.

טסוקימארו
ספוילר
OUT
אצל ציידים לקטים קדמונים קצת קשה לתת עלילה מסובכת והתפתחות-לאף אחד אין כוח לשחק שוב ושוב ציד קואלות...

IN
פוקקו חוזר אחרי כיומיים, כשהכוכבים התאומים (למעשה, נוגה בוהקת יותר מצדק) כבר מתחילים להיפרד. הוא נושא עמו ידיעות רבות, וכן כמה עופות שצד ביער. הוא ניגש למלאנגה. ''ראיתי את שבטי היער'', הוא אומר, ומושך אותו לאחת המערות, לדבר בפרטיות.
''שבטי היער הם ציידים מסוכסכים, הנלחמים ללא הרף, ושאת נשותיהם הם חוטפים משבטים אחרים. הם חיים בסוכות של ענפים, עלים, קני סוף ובוץ, שבטיהם מעדיפים את הגברים על הנשים, ובראשם עומדים שאמאנים הצובעים את גופם בנקודות של לבן ואדום, בתצורות שונות. יש לשבטים הללו נשקים כמוט מאורך ובראשו חוד, ''חנית'' הם קראו לזה?... זה דומה לצלצלים שלנו. יש להם ענפים ארוכים וכבדים שהם מכנים ''אלות'', ומעין אלת הטלה מעוקמת מעץ, שנראית כדבר מה מופלא ביותר-כאשר זורקים אותה והיא אינה פוגעת בדבר היא מסתובבת אחורה, וכך ניתן לפגוע בטרף גם אם פספסת. בומרנג הם קראו לזה? כמו כן, נראה שיש להם חיבה לריקוד מסורתי-הם רוקדים עירומים, מכוסים ציורי נקודות של חיות ואוחזים ''חניתות'', לקולותיו של כלי נגינה ארוך המשמיע רעשים מזעזעים. דידג'ירידו הם קראו לו. אצלם, למרבה הפלא הנשים נוהגות להאריך את שערן-לא יודעות להתייפות, אם תשאל אותי. דווקא הגברים מגלחים את ראשיהם-נשיים מדי, לטעמי'', הוא מסיים.

[גנרל ג׳ורג׳ פטון]

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#43 » 09 פברואר 2018, 15:24

ח'אן
ספוילר
שני ראשי השבט,אחד מהם הוא גבר צעיר בשם ארמנטק(המנהיג מתחום הכוח) והשני הוא גבר מבוגר יותר,בשנות הארבעים לחייו,בשם מילריטאק(המנהיג מתחום המוח) עולים על הסלע שעליו עומד טריטדאכטיי.
הם שולפים את חניתותיהם,ומתקרבים אליו,מוכנים להכות.
אבל אז,שניהם נועצים את חניתותיהם בסלע ואומרים:"אנחנו מסכימים.התאחדות תעזור לכולנו לשרוד בזמנים הקשים האלו!".
.It's time for the jedi,to end

הח׳אן הטטרי

הודעה#44 » 09 פברואר 2018, 16:25

מגדל
ספוילר
OUT
סתם שאלה, מאיפה אתה מביא את השמות?
לנעוץ חנית אבן בסלע?... לא חבל על החנית?...

IN
עוד ראשי שבטים עולים לסלע-מנהיגו הזקן ועטור הצלקת של שבט טווטאשט, וראש שבט אמגאר הצעיר ומלא המרץ. אין ספק, השבטים התאחדו. הציידים והנשים מריעים, מניפים נתחי בשר בהתלהבות.
אך כעת, נותרה השאלה... מי ינהיג את השבטים המאוחדים?

[גנרל ג׳ורג׳ פטון]

סמל אישי של המשתמש
טסוקימארו

הודעה#45 » 09 פברואר 2018, 16:47

ח'אן
ספוילר
OUT
לא הבנתי. האם המשחק אמור להיות סנדבוקס או לא? אם כן, אז זה לא משנה באיזו תקופה, כי אני פשוט אמור להמציא יעדים בשביל עצמי. אם זה לא אמור להיות סנדבוקס, אז גם לא משנה באיזו תקופה, כי אתה בחרת את הסטינג. אני מניח שבתור מנחה לא בחרת סטינג שלא מתאים לדרך שבה אתה רוצה לנהל את המשחק...
זה גם לא עניין של עלילה מסובכת או ציד קואלות, אני פשוט שואל אם אתה מתכוון להציב לי יעדים או שאתה מצפה ממני לבחור יעדים בשביל עצמי.

IN
מלאנגה מאזין בדממה. עיניו מתרחבות לאט לאט עם הישמע הידיעות. מתדהמה, אבל גם מחדוות תגלית נערית.
"עבודה טובה עשית, פוקקו!" משבח מלאנגה "נוח ואכול היטב. אני חפץ לשאול אותך מספר שאלות."
השניים מתיישבים על הסלעים ומלאנגה חוקר בסקרנות: "האם ראית קבוצה אחת, או יותר? האם הם נאבקים יותר בקרב עצמם, או אל מול קבוצות אחרות? האם הם מדברים בשפתינו? אילו סיפורים הם מספרים? הבומרנג שאתה מדבר עליהם, האין הם כמו קוואבורו? בלי האבן בקצה, איך הם משתמשים בהם נגד טרף קרוב?" הוא עוצר להרהר לרגע. "מדבריך נשמע שיש לאנשי היער תרבות יפה של שירים וצלילים. שמא קרנות הדי-ג'ר-אידו שלהם משובחות אפילו מהקרנות שלנו? ולגבי הנשים, הם נלקחות משבטים אחרים ומועדפות פחות מהגברים, אבל כוחן חזק יותר משל הגברים?... האם אנשי היער משאירים אחדים מהם או את צעיריהם בנפרד מהמבוגרים?"
בראשו, מלאנגה כבר מדמיין את הרעיון לצרף אל השבט את בני היער, בכך להגדיל את כוחו.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים