לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

בראשית האנושות-עץ הרשמה (חופשיטה, ניהול) (3/3) סגור להרשמה

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

בראשית האנושות-עץ הרשמה (חופשיטה, ניהול) (6/6) ההרשמה הסתיימה!

שליחה על ידי טסוקימארו » 04 פברואר 2018, 12:08

אז הנה דף ההרשמה שלי.
אם פספסתי משהו או שאתה לא מרוצה ממשהו שכתבתי, תגיד לי ואשנה.
ספוילרהצג
שם השבט: גנקנאררה (Genkenarra).

אזור מחייה: השבט חי ביבשת אוסטרליה, בסביבת מלבורן; האזור בקרבת האוקיינוס מתמלא תדיר בערפל והצוקים המהווים את קציה של היבשת מסתירים בהם מערות שהכניסה אליהן נגישה רק למגיעים מהמים או למי שיודעים את השבילים הנסתרים דרך היבשה, כמו הגנקנאררה.

רמה התפתחותית: חבורת ציידים לקטים.
טכנולוגיה: תקופת האבן.

יוקרה:
צבאית: 4
תרבותית: 5
כלכלית: 4
שלטונית: 4

מראה: גובהם של בני הגנקנאררה נוטה להיות ממוצע-נמוך, מבנה גופם פשוט ועורם חום כהה. עיניהם כהות וצבע שיערם משתנה בין חום בהיר, במקרים מסויימים, ועד חום כמעט שחור. הגברים מאריכים את שיערם מאוד, ומשאירים אותו פרוע, בעוד שהנשים מגלחות את ראשיהן חלק.
גם הגברים וגם הנשים שותלים מיני ניבים, ציפורניים, פרוות וקרניים של חיות שונות בבגדיהם ושיערם, חלקם מסתובבים עם פרוות כמעט שלימות של חיות כביגוד, מה שגורם להם באור הנכון (או בהיעדרו) להראות כמו יצורי פרא.
בני הגנקנאררה מתאפרים בהרבה הזדמנויות שונות, בצבעים שונים לפי המטרה. הם צובעים את כל פניהם ולעיתים חלק מגופם. הם מיומנים בשימוש בקול שלהם כדי ליצור מגוון רעשים ורחשים.

תוספים ומחסרים:
קפא"פ: +5
ירי חצים: +5
(אני מניח שזה נחשב לי לנשק שאני מתאר בהמשך)

אוכלוסיה: 34.
שביעות רצון: 80%

תרבות: בני הגנקנאררה שורדים על ידי שימוש בתעתוע וסודיות. הם ישנים במהלך היום ויוצאים בלילה ממערך המערות הנסתר שלהם כדי לדוג או לצוד מעט, ללקט מעט ולצבור מידע על הסביבה שלהם, לפני שהם חוזרים למקום המסתור שלהם לאכול ולספר סיפורים. בשביל הקנגנאררה, לילה ללא היתקלויות הוא לילה טוב מאוד.
כשהם בחוץ, בני הקנגנאררה לובשים את הבגדים המסתוריים שלהם כדי להידמות כחיות למי שעלול לראות אותם. הם משתמשים בשתן של חיות כדי למנוע מחיות טורפות להתקרב לאזור.
אם הם חשים ששבטים אחרים מתקרבים יותר מדי לחלקה שלהם, הם יוצאים בלילה או תחת כיסוי ערפל בתלבושות הפרועות ביותר שלהם, פרצופיהם בוהקים בצבעים עזים כמו אדום וצהוב כדי להידמות לשדים. הנשים צובעות את כל עורן בלבן כדי להידמות לרוחות. בני השבט גם מפיקים קולות משונים בעזרת גרונותיהם וקרניים מיוחדות שהם מגלפים. כל אלה במטרה להבריח את השבט האחר- שליפת הנשק היא צעד שהם מעדיפים להימנע ממנו, כדי לא להיכנס לעימות שבו הם עלולים להפסיד אנשים.

דת: כאנשי לילה, בני השבט חוגגים לילות בהם גורמי השמיים שונים, ומצרפים לכל התרחשות כזו סיפור שדים כזה או אחר: ליל ירח אדום מסמל את בואו של גאראגורה; שד שמורכב מראש גדול ואדום עם עין אחת ששונא חיות ומחליש אותן.- בלילה הזה בני השבט יוצאים לצוד ביבשה בידיעה שגאראגורה מסייע להם. מטר מטאורים הוא דמעותיה של השמים, ויש לנחם אותה בשבוע שבו כל לילה מספרי הסיפורים משחזרים את האגדות הישנות והמוכרות.
הם גם מוקירים טובה לערפל, כמו אח גדול שמסייע להם להימנע מפגע.
ישנם מספר יישויות אפלות ואכזריות שבני הקנגנאררה המציאו, אבל זה היחס אליהן; יישויות בדויות שבני השבט מתחפשים אליהן בחגיגות מסויימות או כדי להפחיד את אוייביהם.
לידה נחשבת מבורכת במיוחד אם קרתה בליל ירח מלא, וילדים שנולדו בזמן זה נקראים לרוב בשמות שקשורים בירח.

מנהיג: ראש השבט הוא האדם החד והיצירתי ביותר בשבט: כשראש השבט הקודם זקן או חלש מדי ומחשבותיו נעשות איטיות, נערך אירוע של יממה רצופה שבה מי שמעוניין יכול להתחרות באחרים בתחרות של סיפור סיפורים. המתחרים חייבים להיות מקובלים על הקהילה, ואז הם מתכוננים; הם ממציאים בראשם סיפור במיוחד לכבוד האירוע, הולכים לאומנים כדי שיאפרו את כל גופם בהתאם לסיפור אותו יספרו ובזמן התחרות לובשים בגדים תחתונים בלבד ומשאירים מקום לאומנות שעל גופם. השבט מצביע ביחד למי שלדעתם זכה בתחרות, והוא מתחיל להנהיג אותם מהפעם הבאה שערפל מכסה את המערות.
אין כלל שאוסר על נשים להשתתף בתחרות, אבל עד כה אף אישה לא נבחרה להנהיג את השבט.
מהתחלת כהונתו, על ראש השבט לבחור את הבחירות החשובות של השבט, והוא לוקח חלק פעיל בהרבה מהטקסים. בתמורה, הוא ראשון לאכול בסעודות, לספר את הסיפורים, מנהיג את המשלחות החוצה ומקבל כבוד משאר בני השבט.
ראש השבט נשאר בתפקידו עד שהוא מת, מגיע לגיל זקנה, בוחר לפרוש, או שהגיע לילה ללא ירח ובני השבט מחליטים ביחד שהוא לא מקובל עליהם יותר.

ציידים: 13 גברים ו7 נשים. כולם חמושים בנשק שנקרא קוואבורו: מקל עבה, לא ארוך, ומכופף שבקצהו קבועה אבן. בטווח קרוב הוא משמש כמעין אלה ובטווח רחוק ניתן להשליך אותו. הוא בנוי כך שיקפץ באקראיות כשיפגע במשהו, וכך הטלות קוואבורו שמפספסות יכולות ליצור מטח מתעתע של נשקים מתרוצצים.
כמה מהם נושאים איתם חבלים בעת ציד.
לדיג הם משתמשים במוטות פשוטים מחודדים בקצה.

משאבים:
עור: 10
קרן: 6
עצם: 4
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 פברואר 2018, 13:24

טסוקימארו (אפשר פשוט טסוק?)
ספוילרהצג
פשוט מעולה.
אני משער שהתרבות שלך לא משותפת לשאר השבטים בסביבה. אני חושש שיהיה לך קשה להתפתח עם השבט, אבל הסברת לי שאתה לא מכוון את המשחק להתפתחות, אז זה בסדר.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 04 פברואר 2018, 14:17

ח'אן
ספוילרהצג
בשבילך גם טסו ;)
תודה. אני מקווה שאני לא אשאר לנצח שבט של 30 איש בזמן שהשאר מנהלים מלחמות אטומיות, אבל יכול להיות כיף להיות פחות מפותח ממי שמגיע ראשון לאוסטרליה מיבשת אחרת. תלוי בנסיבות. נראה מה יקרה, אני מניח :)
הזאב

בראשית האנושות-עץ הרשמה (חופשיטה, ניהול) (5/6) יש מקום!

שליחה על ידי הזאב » 04 פברואר 2018, 15:00

דפ"ד
ספוילרהצג
שם השבט: גרן
איזור מחייה: אמריקה הצפונית, בארצות הברית איפה שכיום מוכר הפארק הלאומי ילוסטון, יש בו כמה גייזרים ואגם שהשבט שותה ממנו והאקלים בו ממוזג כך שביום ובקיץ נעים ובחורף ובלילה מאוד קר.
רמה התפתחותית: ציידים לקטים.
יוקרה: יוקרה צבאית: 4
יוקרה תרבותית: 5
יוקרה כלכלית: 4
מראה: בני השבט בגובה של בערך 1.75 מטר לגברים ושל 1.60 מטר לנשים ולרובם שיער שחור, יש לכמעט כולם עיניים שחורות אבל יש בודדים שנחשבים חשובים עם עיניים חומות.
תוספים ומחסרים: 5+ לקפא''פ וירי חצים.
אוכלוסיה: 50
שביעות רצון: 80%
תרבות: השבט לרב לא תוקף אף אחד כל עוד הוא לא נכנס לשטח של השבט או תוקף אותם כי הם חושבים שהוא בא לחלל את הגייזרים, אם דבר כזה קורה אז הם נלחמים עד שהוא יושמד.
בכל משפחה האב שולט ובנו עוזר לו אבל בגלל שהאב ובנו לפעמים בצייד אז האם ובנותיה לא יכולות לעשות שום דבר עד שהאב יחזור להגיד להם מה לעשות אלא אם הוא אמר מה לעשות קודם, הנקבות עושות כל עבודה שלא קשה פיזית.
השבט מאמין שכאשר יש לילה עם ירח מלא, בשיא החשכה כאשר הגייזר הגדול( מה שמוכר כיום כאולד פייתפול)מתפרץ הרוח שבגייזר משתחררת למשך הלילה ובודקת שהשבט עדיין מאמין לה. כאשר זה קורה מנהיג השבט שם מנחה בגייזר כדי שהרוח תראה שהם קיימים ומאמינים לה עדיין.
כשתינוק נולד מנהיג השבט לוקח ממי הגייזר הגדול שהתקררו והתינוק שותה מהם כך שהגייזרים ידעו שהוא משלהם שיבדקו אותו במוות.
כשזכר מגיע לגיל 17 יש טקס בו הוא צריך לצוד בפעם הראשונה לאחר שלמד את הבסיס והפך באותו הטקס לצייד ולהוציא את הלב של החיה ולשים אותה בגייזר הגדול כך שהגייזר יראה את זה שהוא הצליח לצוד ויעניק לו את הזכות להיות צייד.
כאשר מישהו מת מביאים את הגופה לגייזר הקדוש(שמוכר כיום כקאסל) ושמים אותה שם כדי שהגייזר יראה את מי הגייזר שבגופו ויעביר אותו לעולם של מי הגייזר. בעולם מי הגייזר יש מי גייזר שמגיעים לגובה הברכיים אך מי ששם לא מרגיש את החום וחי שם את המשך חייו שהוא עושה מה שבא לו.
דת: השבט מאמין שבגייזרים יש רוחות ששולטות על עולם מיי הגייזר, הם לא יודעים את השמות שלהם כך שהם פשוט אומרים הגייזר הקדוש או הגייזר הגדול. חובה לסגוד להם ואסור לדבר עליהם שלא בטקסים וגם זה באופן מוגבל.
שמות הגייזרים(מה שמוכר כיום-איך הם קוראים לו):
אולד פייתפול- הגייזר הגדול והוא החשוב ביותר שאחראי על רב הטקסים
קאסל-הגייזר הקדוש והוא השער בים העולם הרגיל ועולם מיי הגייזר
משטר וסדר חברתי: לשבט יש מנהיג שהוא מנהיג כי הם חושבים שהגייזרים נתנו להם סימנים בכך שיש לו עין אחת שחורה ואחת חומה והוא נולד מתי שהיה הגייזר השחור בנוסף שהוא הגיע לגיל 17 הוא בטעות שם את אחת היידים שלו בתוך הגייזר ושרד אחרי שכרתו אותה. הוא מנהיג את הצייד שלהם ומגיע לכל טקס שעושים כדי לראות שעושים אותו כמו שצריך, הוא מינה 3 ציידים שמסתובבים בשבט לראות שהכל בסדר.
ציידים: 25 בעלי קשת ארוכה וסכין
משאבים: עצם: 5
עור: 10
קרן: 5
נערך לאחרונה על ידי הזאב ב 11 פברואר 2018, 15:28, נערך 3 פעמים בסך הכל.
thewolf

שליחה על ידי thewolf » 04 פברואר 2018, 15:30

ח'אן
ספוילרהצג
אני ערכתי.
הח׳אן הטטרי כתב: אין אלים בשלב הזה. ציינתי במפורש שהאמונה היא אנימיסטית-רוחות טבע, אבות קדמונים, שדים ושדונים וכו'. עוד לא אלים.
זה לא ממש אלים מוגדרים, הם אלים כלליים, באותה מידה הם גם יכולים להיות סיפורים עתיקים של השבט שאנשים מאמינים בהם.
הח׳אן הטטרי כתב: השמות טיפה... לא יודע, לא מצלצלים מאוד ''אמזונסיים''. אשמח אם תשנה. מצדי תיקח שמות שבטים מהתוכנית ''אמזונאס'' (טפו). ואשמח אם תשנה ״הגנרל״ ל״הצ׳יף״ או משה בסגנון.
בעניין השמות אני פשוט לא יודע איך ליצור שמות דרום אמריקאים אמזוניים, אני ייקח השראה באמת מהתוכנית "אמזונס".
כן אבל הוא לא ממש המנהיג הוא פשוט האחד שמספיק חכם בשביל לדעת איפה לצוד ומה לצוד.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 פברואר 2018, 15:38

הזאב
ספוילרהצג
דפ''ד טוב, אבל דורש שיפור.

האינדיאנים הם לא ג'ינג'ים, ולא אומרים זכרים ונקבות אלא גברים ונשים.
למען הנוחות... אשמח שתדגיש את הכותרות.
גרן... לא יודע, לא מצלצל אינדיאני מאוד. אני מציע לשנות את השם.
49 אנשים בשבט?... התכוונת 40 או 50?
עד גיל 17 נערים לא צדים?...

מצטער לומר, אבל... אני אשקול את ההשתתפות שלך במשחק. אני אתן לעוד אחד להגיש דפ''ד לצפון אמריקה, והמושקע יותר יתקבל. זה לא אישי, כמובן, ואני לא רוצה להעליב... אבל אני לא ממש בטוח שאתה מתאים למשחק הזה. זה לא אומר שאתה פחות טוב, כמובן.
גרגויל
ספוילרהצג
עכשיו שמתי לב: הדת שלך מבוססת למעשה על אלים ולא על רוחות טבע (''רוח החיות'' וכו', שלא לדבר על ''רוח המלחמה'' ו''רוח הפריון'')... בבקשה תשנה לדת אנימיסטית.
וולף
ספוילרהצג
זה לא העניין. השם ''גנרל'' לא מתאים.
thewolf כתב: זה לא ממש אלים מוגדרים, הם אלים כלליים, באותה מידה הם גם יכולים להיות סיפורים עתיקים של השבט שאנשים מאמינים בהם.
אז הייתי מעדיף ''רוחות היער'', או אבות קדמונים חשובים.
כולם: החלטתי שהמקום הצפון אמריקאי לא יהיה שמור לזאב. הדפ''ד הראשון שיוגש לשם יתחרה עם הדפ''ד של זאב, והמושקע יותר יזכה.

Vae victis.
thewolf

בראשית האנושות-עץ הרשמה (חופשיטה, ניהול) (5/6) יש מקום אחד!

שליחה על ידי thewolf » 04 פברואר 2018, 16:08

ערכתי
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 פברואר 2018, 16:50

וולף
ספוילרהצג
ראיתי, ואהבתי.
טיפ למשחק עצמו: באמזונס יהיה קשה להקים תרבות חקלאית מפותחת. אני מציע לך לשים דגש על להשתמש בטבע ולנצל אותו לצרכיך. בין השאר, את הצפרדעים הרעילות.

Vae victis.
thewolf

שליחה על ידי thewolf » 04 פברואר 2018, 17:19

ח'אן
ספוילרהצג
מה הכוונה בלהשתמש בצפרדעים הרעילות?.
אני אנסה לעשות תרבות שיותר משמשת בטבע ואוכלת בשר בעיקר.
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 04 פברואר 2018, 20:07

חאן
ספוילרהצג
שיצרתי את הרוחות חשבתי על סוג של בסיס למיתולוגיה המסופוטמית. זה נכון שבניתי אותם כמו אלים אבל לא היתה אופציה כזאת.
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 פברואר 2018, 20:43

גרגויל
ספוילרהצג
אבל כתבתי במפורש, הדת צריכה להיות אנימיסטית. לא היו עדיין דתות של אלים. דת כזו תתפתח בהמשך.

Vae victis.
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 04 פברואר 2018, 20:51

חאן
ספוילרהצג
נו טוב בסדר, אני אשאיר את רוח הלידה והמוות כי הם בסדר
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 04 פברואר 2018, 21:10

גרגויל
ספוילרהצג
ראיתי. אהבתי מאוד!

Vae victis.
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 05 פברואר 2018, 07:10

יש לשבטים אש?
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 05 פברואר 2018, 07:16

אכן כן.

Vae victis.
שלח תגובה