ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

'בעקבות המיתוס' - הרפתקה נסיונית בגאנוס, חלק א' [הסתיים]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Daemon Hunter

שליחה על ידי Daemon Hunter » 08 אפריל 2004, 19:26

"בסדר אני אצא לדרכי" אומר מאליק באדישות
הוא פונה לאורווה ומזמין לכל אחד סוס חוץ מלגמד (הוא ירכב עם מישהו).
Under The Same Sun
הללו את התאריך 7.7.05 כי הנ"ל ^ הופיעו בארץ.
סמל אישי של משתמש
pitfiend
Your Neighborly Archdevil
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 08 אפריל 2004, 19:32

demon hunter כתב:"בסדר אני אצא לדרכי" אומר מאליק באדישות
הוא פונה לאורווה ומזמין לכל אחד סוס חוץ מלגמד (הוא ירכב עם מישהו).
והלגיונרים? אם אתה לא מתכוון לגייס את הלגיונרים שניתו לך לפחות תודיע לי...
Happy is the tomb where no wizard hath lain and happy is the town at night whose wizards are all ashes

H.P Lovecraft -
ran-newman
יצירת קשר:

שליחה על ידי ran-newman » 08 אפריל 2004, 19:42

מחוץ למשחק: איפה כולם? אני לא מבין איפה כל אחד.
PeskyTiger כתב:מזכיר לי את הפעם ששחקן שלי ניסה להגן על עצמו מלחשי ברקים על ידי הארקה
סמל אישי של משתמש
pitfiend
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 08 אפריל 2004, 19:42

אם היית אוסף את הלגיונרים קודם לכן, היית מגלה שהם מצויידים גם עם סוסים, כולל סוסים נוספים למענכם...
Happy is the tomb where no wizard hath lain and happy is the town at night whose wizards are all ashes

H.P Lovecraft -
Daemon Hunter

שליחה על ידי Daemon Hunter » 08 אפריל 2004, 19:45

טוב טוב בסדר... :?
---------------------------------------
מאליק חוזר עם הסוסים
"שמור עליהם,ליאונרד" ונתן לליאונרד את המשוכות
מאליק עולה על אחד מן הסוסים ודוהר לכיוון מבצר קלרון
מאליק יגיע ב"מקרה" בזמן שהחבורה תהיה מוכנה ליציאה.
Under The Same Sun
הללו את התאריך 7.7.05 כי הנ"ל ^ הופיעו בארץ.
לאו ירוק הגלימה
יצירת קשר:

שליחה על ידי לאו ירוק הגלימה » 08 אפריל 2004, 19:59

אני מעניק לכל אחד משוכה ואומר "תשמרו על הסוסים, אנחנו נזדקק להם. אולי כדי שנוביל אותם אל הארווה?" אני שואל את החבורה.
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 08 אפריל 2004, 20:06

"אני חושב שאני צריך לאסוף את החרב שלי מהנפח. לאונארד תתלווה אלי בבקשה, למקרה... שתדרוש החזר כספי. טוב אה זה קצת מביך אבל אני פשוט לא זוכר את הדרך..." גארקן כובש את פניו בקרקע. הוא ממש אדם אחר בלי חרב
Rats live on no evil star
לאו ירוק הגלימה
יצירת קשר:

שליחה על ידי לאו ירוק הגלימה » 08 אפריל 2004, 20:08

"בסדר, מה זאת אומרת למקרה שתדרוש החזר כספי?" אומר לאונארד ומתלווה לגארקן.
סמל אישי של משתמש
pitfiend
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 08 אפריל 2004, 20:20

doctor wang כתב:"אני חושב שאני צריך לאסוף את החרב שלי מהנפח. לאונארד תתלווה אלי בבקשה, למקרה... שתדרוש החזר כספי. טוב אה זה קצת מביך אבל אני פשוט לא זוכר את הדרך..." גארקן כובש את פניו בקרקע. הוא ממש אדם אחר בלי חרב
-------------------------------------------------------------------------------------
הסדן הזוהר מרונות אדומות באור מכושף, נראה למרחק גם מבעד לעשן הכבשנים הלוהטים.. אתם מתפסים במדרגות האבן ללות'רק העומד לצד הסדן, עושה רושם שהוא לא זז משם מאז אתמול.

"ובכן, ארך רגליים, היכן היית?! חיכיתי לך כל הבוקר! החרב שלך מוכנה.. אבל ישנה בעיה קטנה, נראה שאת הרונות החזקות יותר לא הצלחתי להחדיר לחרב..."
"ולמה זה?" שאל גארקן.
"מסתבר, ידידי, שלחרב שלך יש כבר רונות, פשוט מעולם לא ידעת, לקח לי שעתיים להבין את זה, הן נמצאות שם למרות שאתה לא רואה אותן, הן יופיעו ברגע שיתממש דבר מה, אני רק לא בטוח מה.. אם תצליח לברר מה הדבר אולי תוכל לגרום לרונות לזהור שוב.. בכל מקרה חישלתי 'תה חרב וכתבתי לתוכה רונות חזקות ככל שהיה ניתן... בבקשה" לות'רק מוסר את החרב לידיו של גארקן ושקיק זהב לידיו של ליאונארד, החרב נראית בוהקת מתמיד, ואותיות גמדיות הזוהרות באור זהוב מופיעות על פני מחצית מהלהב.
"בשביל מה הזהב?" שואל ליאונארד.
"אוי, בחור, אל תשחק איתי משחקים, אנחנו הגמדים העם הכי ישר שתוכל למצוא, אתה שילמת עבור כל הרונות העתיקות שאני מכיר ואני הצלחתי לכתוב רק שלושה מהן, אז החזרתי לך את הסכום המתאים שמכסה על הרונות שלא הצלחתי להחדיר לחרב..."

"בקשר לרונות העתיקות ההם.. מה לדעתך יכול לעורר אותן?" שואל גארקן.
"אוי, אתה אמרת שהחרב הייתה שייכת לאביך, אולי זה קשור בזה.. זה לא מילים זה בטוח, אז תשכח מססמאות קסם - גמדים אף פעם לא אהבו לחשים כמו האלפים ומילות לחש אז הם מעולם לא יצרו רונות שמופעלות במילים.." מכריז אדון הסדן.
"תודה לך" גארקן מודה לגמד לבן הזקן ופונה יחד עם ליאונארד לדרכו...

H.P Lovecraft -
לאו ירוק הגלימה
יצירת קשר:

שליחה על ידי לאו ירוק הגלימה » 08 אפריל 2004, 20:27

"תוכל לחשל גם לי חרב אם רונות?" שואל לאונארד את הגמד "תמורת הזהב הזה שהחזרת לי תוכל לחשל לי רונות קסם אל תוך חרב הליגיונרים הזא שמצאתי" אומר לאונארד ומראה את החרב לגמד.
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 08 אפריל 2004, 20:34

גארקן חוזר לעצמו בקבלת החרב. הוא שוקל אותה ומודד את איזונה. טוב יותר ממקודם אפילו. הוא מכניס אותה לנדנו, ושומע בחצי אוזן מה שלאונארד אומר. "הא? מה? אל תשתטה, הגרוטאה הזו לא ראוייה שיחקקו עליה רונות, היא בכלל לא מותאמת אישית אליך. אם כבר, תחקוק רונות על חרב שהותאמה אליך, כמו החרב של סבי, שבגילי היה בעל אותן מידות ומשקל כמוני. ואין זמן עכשיו להתעסק בדברים כאלו, אלא אם כן המאסטרו יוכל לסדר משהו מהמלאי" בסיום דבריו, מבטו נח על הגמד
Rats live on no evil star
סמל אישי של משתמש
pitfiend
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 08 אפריל 2004, 20:35

לאו ירוק הגלימה כתב:"תוכל לחשל גם לי חרב אם רונות?" שואל לאונארד את הגמד "תמורת הזהב הזה שהחזרת לי תוכל לחשל לי רונות קסם אל תוך חרב הליגיונרים הזא שמצאתי" אומר לאונארד ומראה את החרב לגמד.
-------------------------------------------------------------------------------------
"אוייש, אתם ארכי הרגליים לא מקשיבים אה?! את הרונות ניתן לכתוב רק לתוך הנשק עצמו בעת הבנייה שלו.. במקרה של חברך, הנשק היה שבור אז הייתי יכול לחשל אותה מחדש עם הרונות.. אם אתה רוצה רונות תיאלץ לשלם מחיר מלא עבור חרב חדשה, וזה יקח זמן, הרבה זמן.. ולמה לכל הרוחות חרב! אבא הזהיר אותי מפני ארכי הרגליים, עוד כשגרתי בדראם.. איזה מין נשק זה חרב! כל שולייה יכול לחשל חרב, מה לך לחפש בחרב?! עכשיו פטיש או גרזן - זה נשק...."
והגמד הנפח ממשיך לברבר עוד ועוד...

H.P Lovecraft -
לאו ירוק הגלימה
יצירת קשר:

שליחה על ידי לאו ירוק הגלימה » 08 אפריל 2004, 20:37

אני מוציא את שברי חרב הסייף שלי(שמרתי אותם מהקרב אם לוחמי הזעם והשאמאן) ואומר לגמד "ומה אם החרב הזאת? חרב שזו נשברה בקרב אם אויבים שאתה לא יכול לדמיין" אומר לאונארד ביהירות ומציג את שברי החרב.
סמל אישי של משתמש
pitfiend
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 08 אפריל 2004, 20:39

לאו ירוק הגלימה כתב:אני מוציא את שברי חרב הסייף שלי(שמרתי אותם מהקרב אם לוחמי הזעם והשאמאן) ואומר לגמד "ומה אם החרב הזאת? חרב שזו נשברה בקרב אם אויבים שאתה לא יכול לדמיין" אומר לאונארד ביהירות ומציג את שברי החרב.
"בעעעעעעעע..." נוחר הגמד ויורק לרגליך "סיכה אלפית שלא יאה אפילו לאיש עכברוש, אני לא עובד עם זבל כזה, אתה רוצה פטיש? אתה רוצה גרזן? אתה רוצה חרב ממזרית? אז נדבר..."

H.P Lovecraft -
לאו ירוק הגלימה
יצירת קשר:

שליחה על ידי לאו ירוק הגלימה » 08 אפריל 2004, 20:43

"אתה יכול להכין לי מהחרב הזאת חרב זהה לזאת של הליגיונרים, כזאת שיש לי כאן" אני אומר ומראה לגמד "העיקר שאני לא אשלם מחיר מלא ושתשים רונות בפנים" אני מוסיף בזעם.
נעול