הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

'בעקבות המיתוס' - הרפתקה נסיונית בגאנוס, חלק א' [הסתיים]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
pitfiend
Your Neighborly Archdevil
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 10 מרץ 2004, 16:22

מירב הסליחות.. אבל אני בשבוע ממש קשה של מבחנים.. המנחה חייב להיות בנוכחות מלאה במשחק אחרת הוא נתקע.. ולכן ברגע שאני אהיה פנוי אנחנו נצא לדרך שוב..

ושוב ממש מצטער
Happy is the tomb where no wizard hath lain and happy is the town at night whose wizards are all ashes

H.P Lovecraft -
סמל אישי של משתמש
pitfiend
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 11 מרץ 2004, 22:56

אני מקווה שנחתם מספיק רבותיי.. כי מחר, יום שישי ה12 למרץ 2004 המשחק הזה ממשיך.

די עם התירוצים, די עם הלימודים.. בקרוב גם תוכלו למצוא את ההרפתקה 'קריאת השחר' שהרצתי בכנס משתה המלכים שתפורסם בפונדק למי שמתעניין.

תכינו את עצמכם נפשית ותפנו זמן, כי אנחנו ממשיכים בעקבות המיתוס..
Happy is the tomb where no wizard hath lain and happy is the town at night whose wizards are all ashes

H.P Lovecraft -
ran-newman
יצירת קשר:

שליחה על ידי ran-newman » 11 מרץ 2004, 22:58

פיטפינד, אני לא יודע אם קיבלת את ההודעה הפרטית שלי.
PeskyTiger כתב:מזכיר לי את הפעם ששחקן שלי ניסה להגן על עצמו מלחשי ברקים על ידי הארקה
עדי-קרטס

שליחה על ידי עדי-קרטס » 12 מרץ 2004, 15:44

שד שטני שכמותך כבר הגיע הזמן ואני יושב פה (בקצה השני של העולם) ומחכה לך.
נערך לאחרונה על ידי עדי-קרטס ב 12 מרץ 2004, 16:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
asaf
יצירת קשר:

שליחה על ידי asaf » 12 מרץ 2004, 16:04

kerteszadi כתב:שד שטני שכמותכה כבר הגיע הזמן ואני יושב פה (בקצה השני של העולם) ומחכה לכה.
תתקן בבקשה את שגיאות הכתיב זה נורא צורב לעיניים: שכמותך, לך
סמל אישי של משתמש
pitfiend
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 12 מרץ 2004, 16:20

טוב.. למרות הרבה סיבוכים ובעיות.. אני אעשה מאמצים והמשיך את המשחק.. אבל אני היעלם כנראה ביום ראשון ושני אז אל תצפו ממני להגיב בימים האלו..
ככה זה כשאתה בכיתה יא', ויש לך 4 בגרויות השנה.. והמון המון חומר להשלים..

לכל אלו שביקשו להצטרף לאחרונה, ראיתי את ההודעות שלכם.. אני מקווה בהחלט שאני אוכל להכניס אתכם.. אני לא אקבל יותר מ8 שחקנים גג, כמובן שתאלצו לחכות מעט שהעלילה תסתדר בינתיים ותוכלו להיכנס בצורה אמינה ומשכנעת..
עד אז אני מזמין אתכם לקרוא את כל שנאמר כאן בעבר, ברשותכם אני אפסיק עם האוף פליי והחזור למשחק:
-------------------------------------------------------------------------------------
הערב נפל על בירת האימפריה והרחובות הרחבים והמרהיבים, תוססים ומשגשגים בעת עלות החמה היו עתה שקטים מתמיד..
קבוצה של דמויות גיששה באפלה, מחפשת אחר מקום לינה ללילה וארוחת ערב חמה (גם קנקן שיכר היה מתקבל בברכה).
כל פונדק מקומי ברובע הסוחרים רחב הידיים היה מספק את אותם אנשים אבל הם סירבו לעצור באף אחד מהפונדקים, היה רק מקום אחד אליו היו מועדות פניהם: אכסנייה מצליחה בקצה סימטא רחבה בשם "הלמאסו מזיל הריר"..
הם עקפו כמה דוכנים גדולים, סגורים לעת ערב, ומתחת לגשר רחב, עליו ניטלו דגלים רבי הדר שחורים ומוזהבים, ופסלי לאמאסו מצופי זהב העומדים בקצוותיו כשומרים נאמנים. ונכנסו לתוך הסימטא שהיתה רחבה מספיק בכדי להוות רחוב ראשי בכל עיירה קטנה באימפריה אך לא נחשבה ליותר מסימטא בדוניי-פוהר.
הבניין בצד הסימטא היה בן שתי קומות ונבנה מאבן ועץ, הוא השתלב יפה עם שאר המבנים המפוהרים משאר צדדיו. גגו הכיל רעפי קרמיקה רבים ומסודרים בצורה מעגלית. אור בקע מחלונות הזכוכית המעוצבים שלו ומן הדלת החצי פתוחה לתוכו.. אך לא הכל היה טוב ויפה כפי שהוא נראה, רק ממראה שלט הכניסה שנטלה שבור מעל לדלת ובצורה אלימה נעקר מאחד מציריו ניתן היה להבחין שמשהו אינו כשורה!
גארקן ניגש אל הדלת והבחין בדמות נשית בוקעת מהכניסה היא אחזה בידה קשת מוצלבת, ידו כבר נשלחה לניצב חרבו כשהבחין שהדמות היתה אישה.. והיא היתה פצועה!
הדמות נחתה באפיסת כוחות לזרועות הלוחם הנווד. מביטה בו במבט מטושטש..
"אחי.. מה אתה עושה כאן?.." היא הצליחה להוציא מפיה בקול חלוש, לאימתו של גארקן הוא הבחין שהדמות מדממת קשה!
בני החבורה מאחוריהם כבר אוחזים בנשקיהם בדריכות...
-------------------------------------------------------------------------------------

תגובות מישהו?

H.P Lovecraft -
סמל אישי של משתמש
asaf
יצירת קשר:

שליחה על ידי asaf » 12 מרץ 2004, 16:26

רוריק שולף את שני הגרזנים שלו וממהר לבדוק אם יש מישהו שנישאר בביקתה.
אם יש שמה מישהו רוריק בודק אותו ובמידת הצורך תוקף אותו.
אם אין שמה אף אחד רוריק הולך אל גארקן ובודק מה מצב של האישה.
סמל אישי של משתמש
pitfiend
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 12 מרץ 2004, 16:28

asaf כתב:רוריק שולף את שני הגרזנים שלו וממהר לבדוק אם יש מישהו שנישאר בביקתה.
אם יש שמה מישהו רוריק בודק אותו ובמידת הצורך תוקף אותו.
אם אין שמה אף אחד רוריק הולך אל גארקן ובודק מה מצב של האישה.
מצויין.. הכרזת כוונות.. אני מחכה שלפחות עוד שני שחקנים יתנו את הכרזותיהם ואני ממשיך..

H.P Lovecraft -
עדי-קרטס

שליחה על ידי עדי-קרטס » 12 מרץ 2004, 16:40

"הלורד מה מצווה אתה עלי לעשות או לא לעשות?
הגנה? התקפה?"
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 12 מרץ 2004, 21:57

"לא" גארקן צורח, חרבו נשמטת על הרצפה והוא רץ לאחותו ומחבק אותה. "שמישהו יעזור לה" הוא צועק, מגונן עליה ותומך בה.
Rats live on no evil star
סמל אישי של משתמש
asaf
יצירת קשר:

שליחה על ידי asaf » 13 מרץ 2004, 08:36

באותו הרגע רוריק נזכר שיש לו שיקוי ריפוי אחד בתיק. הוא עוזב את שני הגרזנים במהרה, שולף את השיקוי מהתיק ומגיש לגארקן שיתן לאחותו.
לאו ירוק הגלימה
יצירת קשר:

שליחה על ידי לאו ירוק הגלימה » 13 מרץ 2004, 09:07

"תרפי אותה מהר" אני אומר במהירות לריסילדה בזמן שאני רץ לגארקן. "מי זאת? אתה מכיר אותה?" אני שואל בזמן שידי על ניצב חרבי.
סמל אישי של משתמש
pitfiend
יצירת קשר:

שליחה על ידי pitfiend » 13 מרץ 2004, 11:34

asaf כתב:באותו הרגע רוריק נזכר שיש לו שיקוי ריפוי אחד בתיק. הוא עוזב את שני הגרזנים במהרה, שולף את השיקוי מהתיק ומגיש לגארקן שיתן לאחותו.
מצטער.. שום שיקוי בשבילך.. המזל לא איתך היום רוריק.
אלווינה, אחותו של גארקן ומנהלת האכסניה "הלמאסו מזיל הריר" שכבה בזרועותיו של גארקן בחולשה כשדם בקע מפיה.. פצע דקירה גדול ומדמם נראה בבירור על שימלתה הירקרקה.
"גארקן.. אהה.. הוא פגע בי.." כאב בקע מפיה של אלווינה.
"מי?!" שאל גארקן מרים ראשו בזעם לעבר פתח הפונדק.
"הם נכנסו לפונדק.. *שיעול מלא דם*.. הוא היה אדם גדול ורחב.. היו ארבעה מהם.. אני מצטערת, הוא פגע בי גראקן.. אההה.." ראשה של אלווינה נפל על ברכיו של הלוחם, היא נפחה את חייה במקום.

בינתיים פרץ רוריק לתוך הפונדק.. המקום היה הפוך לגמרי, שולחנות מרוסקים, חביות שבורות.. האור היחיד בחדר היה אור האח הבוערת בצד הקיר מול דלת הכניסה.. רוריק מיד הבחין בדמות גדולה עומדת בצד החדר, היא לבשה רק אזור חלציים מפרווה, גרזן גדול בידה וקעקועי מלחמה אדומים עיטרו את גופה..
ברברי! ניחש רוריק.. מה הוא עושה בדוניי פוהר.. זה מרחק של חודשים עד לארצות הצפון.. ודווקא כאן במרכז האימפריה!
הברברי ארוך השיער היה עסוק בשתיית כל השיכר מחבית סדוקה בצד אולם הכניסה של הפונדק.
מלמעלה, במעלה מדרגות העץ לקומת חדרי האירוח, יכול היה רוריק לשמוע קולות של מאבק גם כן..
קאט!
קרב.. משחק תפקידים.. משהו.. יאללה חבר'ה בלאגן!

H.P Lovecraft -
לאו ירוק הגלימה
יצירת קשר:

שליחה על ידי לאו ירוק הגלימה » 13 מרץ 2004, 12:17

"זמן הנקמה, אה?" אני אומר לגארקן, "ריסילדה, תהפכי חלק מהם לצפרדעים או משהו בסיגנון בבקשה" אני אומר בחיוך ושולף את חרבי.
doctor arbitration
Wangomatic
יצירת קשר:

שליחה על ידי doctor arbitration » 13 מרץ 2004, 12:45

הערה לשם ההערה: השם המקורי של גארקן הוא יאריק, ואחותו לא יודעת שהוא שינה את שמו.

------------
גופתה של אלווינה נשמטת מידיו של גאקרן. הוא מזדקף ומרים את חרבו, ממלמל משהו תוך כדי שהוא נכנס לפונדק באיטיות. הגבר הגדול מבחין בו ומפסיק לשתות. חרבו של גארקן כבר מתנופפת במעגלים לצד גופו, נעה בהרמוניה איתו, תוך כדי שהוא חוצה את החדר בשקט ברוגע.

"הרגת את אחותי. טעות..."

ובפתאומיות, גארקן כמו ניתז על הברברי, חרבו כתם מטושטש ...
Rats live on no evil star
נעול