• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

'בעקבות המיתוס' - הרפתקה נסיונית בגאנוס, חלק א' [הסתיים]

סטטוס
נעול לתגובות.

pitfiend

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
לאחר מספר שיקולים החלטתי לבסוף להריץ הרפתקה אונליין ממש כאן בפורום זה!
בין השיקולים גם הרצון שלי להפיח קצת חיים בעולם המערכה גאנוס, לנצל כמה חלקים ממנו בתרם אחשוף את כולם לקוראים. וכמובן לשייף מעט את כישורי כמנחה לאחר תקופה של שלושה שבועות בהם לא הרצתי שום משחק(הייתם מאמינים) לקראת כנס משתה המלכים.

מי מוזמן להשתתף:
כל מי שעוד לא קרא מעבר לתת פרק ממלכות גאנוס בפורום משחקי תפקידים גם אם אינו מכיר כלל את העולם מוזמן להצטרף.
כל מי שקרא את כל הפרקים על גאנוס עד כה, ובכל זאת מעוניין להשתתף ומאמין שיוכל לשמור בשקט כמה פרטים פה ושם.. מרבית הנושאים שיוצגו בהרפתקה הם עדיין סודות שלא נחשפו על עולם המערכה גאנוס והיא לא תעסוק במה שכבר נחשף בעץ העולם, ולכן גם קוראיו ההדוקים של העץ יוכלו להשתתף.

איך יתנהל המשחק:
השיטה תהיה פשוטה וקצת מעבר לפריפורם הרגיל:
כל שחקן ימציא לעצמו דמות שחייבת להכיל את אחד השילובים הבאים:
אדם - פלאדין
אדם - כוהן
גמד - לוחם
אלף - אשף
פקאלישמאני איש פנתר - גנב
פקאלישמאני איש חתול - מכשף
אלף פרא פלקטי - ברברי
אלף פרא פלקטי - שאמאן(דרואיד)

ייתכנו אפשרויות נוספות בעתיד.

על השחקנים לבחור בנוסף גם מיוממנות ראשית ומיומנות משנית שהם טובים בהם במיוחד:
רשימת מיומנויות אפשריות -
אלכימיה
ידע(מיתוס)
תיקון שריון
תיקון נשק
פריצת מנעולים
התגנבות
חיפוש
האזנה
ידע(היסטוריה)
ידע(גיאוגרפיה)
דיפלומטיה
אמנות השקר

ייתכנו מיומנויות נוספות בעתיד

לדמויות צריך להיות שם ואופי.. בנוסף ניתן יהיה לבנות לה רקע על פי הנתונים בעץ עולם המערכה גאנוס בפורום משחקי תפקידים - לא חובה.

בקרוב טיזר למשחק.. בינתיים מוזמנים המעוניינים להשאיר הודעה.. את הדמויות יש לשלוח אליי בפרטי.

שמעו נא.. ההרפתקה בנוייה גם לאלו שכבר קראו את העץ בפורום משחקי תפקידים.. בעצם הם אלו שיוכלו להפיק מן המשחק את המירב לטעמי.

שילובים נוספים:

אדם - אשף, לוחם, גנב, כוהן, טרובדור, פלאדין
גמד - לוחם, כוהן(קלאדאן - כיוון שאין גמדים מחוץ לדונייה גאנוס).
אלף - מכשף, אשף, טרובדור, כוהן(קלאדאן - כיוון שאין אלפים גבוהים מחוץ לדונייה גאנוס)
פקאלישמאני -
איש נמר, לוחם
איש פנתר, גנב
איש קרקל(חתול בר), מכשף
איש צ'יטה, סייר

גזעים נוספים לא אפשריים להרפתקה הזאת

מיומנויות נוספות:
רכיבה
כיוס
הפחדה
ריפוי
אתלטיקה
הישרדות(בעיקר בטבע)

אתה לא חושב שזה קצת טיפשי לפרסם עולם בפורום ולדרוש שכולם יקראו ויגיבו, ואז להורות לאותם אנשים שקראו(=כמעט כל הפורום) לא להצטרף בגלל שהם קראו?

Exploring Wizard אמר/ה:
אתה לא חושב שזה קצת טיפשי לפרסם עולם בפורום ולדרוש שכולם יקראו ויגיבו, ואז להורות לאותם אנשים שקראו(=כמעט כל הפורום) לא להצטרף בגלל שהם קראו?

זה לא מה שאמרתי!
תחזור לקרוא את ההודעות שלי..(יש רק שתיים).. להיפך.. מי שקרה - אפילו טוב יותר..

asaf אמר/ה:
עוד כמה זמן מתחילים לשחק וכמה שחקנים יהיו?

החלטתי לקחת את רעיון ההרפתקה ביתר רצינות.. אני שוקל כרגע את התוכן שלה, ומנסה לתקן בעיות אפשריות.. ברגע שההרפתקה תהיה מוכנה לצאת לדרך.. אני אתן כאן את הטיזר והתחיל להזיז דברים..

עד כה נרשמו 4 שחקנים.

פיטפינד , מה אפשר לומר חוץ מבהצלחה !
אני אצטרף גם כנראה , ובנוסף המשיך להריץ את הרפתקתי הנוכחית בפורום .

רוחות הים הקופואות נשבו בכוח אותו ערב, הספינה שכבה נטויה על צד אחד הסלעים.
על הסיפון צעד איש רחב ועצום מידות, גופו החשוף חשף קעוקועים רבים לאין שיעור, כחולים, והוא לבש מכנסי עור שחורים פשוטים. הוא קרב אל איוס, חרבו הפתלתלה נוטפת דם.
"אני אחזור על עצמי פעם נוספת" קרה האיש האיום לעבר איוס, "איפה הוא?"
"הוא.. הו.. הוא לא.. לא כאן.. הוא.. הוא נשאר בדוניי פוהר.." מלמל איוס בקושי מגמגם מפחד.
"אם כך אתה חסר תועלת עבורי" אמר האדם המקועקע בפשטות ונעץ את חרבו הפתלתלה בגופו של איוס וזה צנח להצטרף לשאר גופות הצוות השחוט - פיו זב דם.
"אם כך לדוניי-פוהר" מלמל לעצמו האדם רחב המידות, מסתובב בחיוך אכזרי לעבר קצה הספינה.

זהו הטיזר.. מי שעוד מעוניין להשתתף במשחק, מוזמן לשלוח אליי דמות.. אני אתחיל תקן דמויות בקרוב.. ואפתח את המשחק בסצינת פתיחה.

ייתכנו עיקובים בתחילתו של המשחק.. אנא חכו בסבלנות.. אני מקווה שאוכל להשלים את כל הפרטים הדרושים עד מחר(יום ראשון).

Wood-Elf אמר/ה:
אני גם יכול להצטרף?
זה לא פייר שלא אמרת שאתה תריץ פה משחקון!

בעמוד העץ הראשון מפורסמת רשימת הגזעים - מקצועות והמיומנויות כולל התוספות, בהודעה השנייה שלי שיש לבחור.. כולל ההוראות לשליחת דמות..

אתה מוזמן להצטרף למשחק.. שלח דמות לפי כל מה שביקשתי, אין זה משנה אם קראת או לא קראת.. המשחק בשבילך..

אני מצטער על עיקובים אבל עד שכל הדמויות וההרפתקה לא יהיו מוכנים, אני לא פותח את המשחק.. התעזרו בסבלנות, זה לא כאילו אין לכם חיים חוץ ממשחקי רשת..

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה