• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

HG47 "שער הגיהנום" [חופשיטה, מדע בדיוני] (5/5)-עץ משחק.

המשחק מתחיל!
אבל לפני זה אני עומד ליצור לכל אחד מכם דף דמות מקוצר. בדף הדמות הזה אני אתן לכם את הנתונים הבסיסים של הכוח שלכם והתכונות הפיזיות שלכם. לחלקכם אוסיף מגבלה מסוימת לכוחות כדי שלא יהיה מצב שלשחקן אחד יש כוח "Overkill".
תכונה ממוצעת היא 10 (כוח של אדם בוגר למשל). אני לא עומד להוסיף את זה בגלגולים אבל כן אתחשב בזה, זה נועד בעיקר לתת לכם מידע כללי על הדמות, יכולות כמו ידע בכיוס או מחשבים יתקבלו אל פי העבר של הדמות .
כאשר תתחזקו אעדכן את דף הדומות שלכם.
במידה ואתם מרגישים שהדף דמות שלכם לא נכון או שהחולשה הורסת את הדמות שלכם בבקשה תודיעו לי (בהודעות פרטיות, אני לא רוצה שזה יציף את העץ). תוכלו להוסיף גם באותה הזדמנות מיומנויות וידע שאתם חושבים שמגיעים לדמות שלכם.
בגלל שאני מאמין שכל אחד מהדפים יעבור שינוי כל שהוא נתחיל רק מחר.
אני מצפה לתגובה כל שלושה ימים לפחות, אני כנראה אגיב כל יום יומיים.
מי שלא יגיב שבועיים בלי לתת סיבה טובה לפני זה יעוף מהמשחק.

אגב אני רוצה להבהיר משהוא, אתם לא יודעים מה הכוחות שלכם בתחילת המשחק אבל תוך בערך שתי הודעות אתם תגלו.
כל אחד מכם "מתעורר" בתחילת המשחק. בין אם הוא בן אנוש שנכנס להקפאה או עמ"ג שרק אחשב צועד את הצעד הראשון שלו בעולם.

המשחק יתנהל בספוילרים, OUT לחוץ משחקי, IN לפנים משחקי.

fergi123
שם דמות: דילן היינס
שם ניסוי: Project Venom
מוטציה: העור שלו יכול לשקוע וליצור מעין נקבוביות קטנות בכל הגוף שלו שמשחררות גז רעיל שגורם למי ששואף אותו לראות את דילן כמו סוג של הזיה מפחידה שיכולה להשתנות על פי האדם.
מוטציה מידע משחקי: הטווח הרגיל הוא רדיוס שתי מטר, התקרבות או התרחקות מהטווח הזה משפיעה על רמת הכוח (קרוב יותר חזק יותר, רחוק יותר חלש יותר).
טווח מקסימלי (חלש מאוד, ברמה של הסחת דעת קטנה) 4מ'
כוח מקסימלי (כשאתה למשל מחבק את המטרה) אנשים ממוצעים עלולים להתעלף מרוב פחד, אנשים חלשי אופי במיוחד עלולים למות.
זמן התנדפות הגז מהאוויר: 2 שניות.
תכונות פיזיות: כוח 9, זריזות 14, חוסן 10.
מיומנויות וידע: ידע תאורטי על נשקים חמים (אתה תצליח לזהות ולדעת להשתמש באופן תאורטי בנשקים, אבל יש לך מעט מאוד ידע מעשי בנשקים חוץ מאקדחים), מיומנות גבוהה בסכין, הישרדות, פיתוי (חמוד של ילד קטן, לא של בחורה), בריחה.
תיאור חיצוני: דילן הוא ילד שנראה כמו מלאך קטן, יש לו שיער בלונדיני, עיניים כחולות, עור קצת שזוף והוא באופן כללי מאוד חמוד. יש לו כמה צלקות על היד במקומות שבהם הוא חתך את עצמו.
הערות נוספות: דילן הוא ילד שנראה תמים וחמוד מאוד. המראה הזה מסתיר פסיכופט וסדיסט.

ליזי
שם דמות: מוזס ("הנחיל" )
גיל (עמ"ג): 70
שם ניסוי: SW54 (נחיל באנגלית "swarm")
גזע: עמ"ג
מוטציה: גוף שיכול להפוך בחופשיות לנחיל של ארבה, באופן חלקי או מלאה, במידה ומשהוא פוגע בו הוא יהפוך במידי לארבה במקום הפגיע. הנחיל בגודל של אדם, כלומר אם הרבה מעוד חרקי ארבה היו מתקבצים ביחד לצורה הזו (מדובר בענן של 3מ' על 2מ' של ארבה).
לגוף יש ליבה בגודל של כדור קטן (ברדיוס של עיפרון) שנראה כמו לב אדום ורוטט, הליבה מייצרת ארבה נוסף במקרה של פגיעה בנחיל אך היא גם הנקודה החלשה של מוזס, במידה והיא תושמד הנחיל יהפוך לסתם נחיל ארבה.
מוטציה מידע משחקי: אתה כמעט ולא חוטף נזק מרוב ההתקפות כל עוד הם לא פגעו בליבה שלך. הנחיל יכול לחדש את עצמו מחצי לשלם תוך 10 דקות. אתה "רואה" רק דרך נקודה אחת אבל היא יכולה להיות כל אחד מהארבה שלך. חומרים שמגיעים לליבה שלך משפיעים על כל הנחיל לטוב ולרע.
תכונות פיזיות (אדם): כוח 9, זריזות 9, חוסן 9
תכונות פיזיות (נחיל) כוח 9 זריזות 17 חוסן 8
הערות על הדמות: מוזס יוצר להיות מכונת מלחמה קרה ולהשמיד כל מה שעומד בדרכו. הוא חסר רגשות והדבר היחיד שמסב לו הנאה הוא השמדה והחרבה טוטאלית. עם זאת, למוזס יש מעט אינטלגינציה אנושית בתוכו, ולפעמים הוא מהרהר במטרת הקיום שלו ובהרס שהוא גורם. הוא נתפס הרבה פעמים כמשוגע: הוא מדבר אל עצמו הרבה, מדבר עם אחרים בחידות ובשאלות, ומתייחס אל עצמו כ"אנחנו".
תיאור חיצוני: בצורה האנושית שלו, מוזס נראה כאדם מבוגר מאוד - הוא נראה כזקן וצנום ברמה לא אנושית, והגב שלו כפוף, אין לו שניים והאף שלו עקום. יש לו עור אפור שנראה כמעט רקוב, העניים שלו שחורות ואפלות. בגלל שהמוטציה שלו לא מושלמת, חלק מהאיברים בגוף שלו הופכים לפעמים רנדומלית לחרקי ארבה לכמה שניות, ואז חוזרים למצבם הרגיל. (דרוש הרחבה, צבע שיער וכדומה)

necro flame
שם דמות:הוהן
שם ניסוי: TM5 (מכונת מחשבה באנגלית "Thinking machine")
גזע (בו אנוש או עמ"ג): בן אנוש
מוטציה: אחרי שנים שהמדענים התעסקו במוחו של הוהן הוא הפך לאדם מעורער בנפשו אשר נוטה להתפרצויות ודכאונות רבים. התוצאות המעניינות יותר של ההתעסקות במוחו של הוהן הן שבמצב של לחץ או סכנה, מוחו של הוהן מתרוקן מכל רגש או מחשבה מיותרים ומתחיל לפקוד על גופו ביעילות המרבית, והוהן הופך לבעל יכולת פיזית ומחשבתית (גאון) מדהימה. חלק גדול מההתמוטטויות הנפשיות של הוהן מתרחשות אחרי תופעות כאלו.
מוטציה מידע משחקי: כאשר אתה בסכנה אתה יכול להכנס ל"מצב TM" במצב זה כל הנתונים שלך עולים אך אחרי שזה נגמר אתה חובה התמוטטות נפשית.
זמן מקסימלי :3 דקות
זמן התמוטטות: 3 דקות ללא גירויים חיצונים
הערכה: אתה יכול למשוך את "מצב TM" למקסימום 5 דקות אבל אתה תתמוטט למשך 15 דקות
תכונות פיזיות: כוח 13 זריזות 10 חוסן 11
תכונות פיזיות (TM): כוח 17 זריזות 15 חוסן 14
מיומנויות וידע: כיוס, חוכמת רחוב, ידע בסיסי בנשק זמין (אקדחים וסכינים).
הערות על הדמות: אופי הפכפך
תיאור חיצוני: גבר שרירי מעט, בעל שיער שחור פרוע וסתור מאפיר בקצותיו. זקן שחור קצר. (דרוש הרחבה, צבע עור וכדומה)

dragonitzan
שם דמות: ריימונד
גיל: בן 37, אבל נכנס לתרדמת בגיל 9 וגופו נשאר בגיל זה. תבונה מבוגרת, גוף בן 9.
שם ניסוי: FLASHDeath-037
גזע: בן אנוש
מוטציה: מוטציית מהירות העל נותנת לריימונד להיכנס למצב בו הוא נע במהירות עצומה - מבחינת העולם הדברים קורים מהר במיוחד, בעוד הוא רואה את העולם נע באיטיות מפחידה. הוא יכול להימצא כדקה שלו (2 שניות רגילות) במצב זה, לרוץ מהר ממש, לסדר דברים מהר, לקשור מישהו ללא התנגדותו וכו', אבל כשנגמרת הדקה הוא קורס. יש לו דקה מצטברת בין מנוחות, ומנוחה קצרה מספיקה לו.
מוטציה מידע משחקי: אתה יכול להיכנס ל"מצב F" למשך שתי שניות (דקה בשבילך) בוא קורה מה שתואר למעלה אך אתה מתמוטט ונעשה עייף מאוד כמו אחרי יום עבודה קשה במיוחד בשמש, אתה צריך לישון אחרי זה או ששימוש נוסף בכוח שלך עלול לפגוע בכך קשות.
בנוסף יש לך מצב "-F" הוא אתה נכנס לזריזות גבוהה מאוד אך לא ברמה פסיכית. כוח זה דורש מנוחה קצרה אחרי כל שימוש (3 דקות מצטבר) אך עשוי לגרום לאובדן הקרה אחרי שימוש רב או אחרי שימוש במצב F
תכונות פיזיות: כוח 9 זריזות 14 (F- 18), חוסן 9.
תיאור חיצוני: הילד הכחוש והג'ינג'י לא נראה מאיים. הוא נמוך יחסית לילד בן 9, והוא שוקל הרבה פחות מהממוצע. אך מבט מקרוב יגלה עיניים גדולות יותר, אוזניים מעט מחודדות, קשקשים שקופים מכסים את לחייו, ידיו ורגליו, גופו בנוי לעמוד בלחץ אוויר גבוה ואצבעותיו ארוכות מאוד.
הוא נראה קטן וחמוד, כמו מישהו שאתה רוצה ללטף לו את הראש.
ואז יש לך סכין בבטן.

אלמוג-סי
שם דמות: סאני
שם ניסוי : 027 - הדיונון
גזע : עמ"ג
מוטציה: הגנים של סאני השתלבו עם כאלה של דיונון
הוא יכול להפוך את צבעם לפי רגשתיו.
ובכך הוא יכול הליות בלתי נראה.
בנוסף הוא יכול להשפריץ דיו על מנת להעיוור ולבלבל את אוביו.
בנוסף יש לו 4 זרועות.
מוטציה מידע משחקי: אתה יכול לשנות צבע בחופשיות וכך לקבל יתרון להסתתרות והתגנבות (שנוי מרמה 1) אך שינוי גדול שכולל שינוי המרקם שלך (למשל להראות כמו חלק מקיר חלק או שבור) דורש ממך להשקיע קצת מאמץ (רמה 2), שנוי ברמה של "בילתי נראה" דורש ממך הרבה כוח ומשאיר אותך מותש כאילו הרגע סיימת מרתון (רמה 3).
שנוי 1: חופשי.
שנוי 2: דורש פעולה גורם לך לעייפות קלה, שימוש רציף עלול לגרם לבעיה. התחדשות אחרי מנוחה קצרה (10 דקות)
שנוי 3: דורש פעולה ושמירה על ריכוז, שימוש אחד יגרום לעייפות רבה, שימוש שני עלול לגרום לעובדן הכרה, שימוש שלישי עלול לגרם למוות. התחדשות אחרי מנוחה ארוכה (6 שעות)
שליטה שווה ב4 הידיים.
דיו: טווח של 2מ', אויב יחיד, התחדשות 10 דקות.
חולשה: אתה פגיעה מאוד לחום, במיוחד לאש, אתה צורך כמות כפולה של מים מבן אנוש רגיל.
תיאור מראה : לסנאי עור לבן מאוד בהיר ושערו בלונדי, יש לו ראש שמתחיל כמרובע ובחלקו העליון דומה לפרמידה. יש לו עיניים מרובעות ירוקות . ארבע ידיים שתי רגליים והוא רזה מאוד

תיאור מראה : לסנאי עור לבן מאוד בהיר ושערו בלונדי, יש לו ראש שמתחיל כמרובע ובחלקו העליון דומה לפרמידה. יש לו עיניים מרובעות ירוקות . ארבע ידיים שתי רגליים והוא רזה מאוד

כדי שאני אוכל לערוך, שולח את שלי מחדש
שם דמות: ריימונד
גיל: בן 37, אבל נכנס לתרדמת בגיל 9 וגופו נשאר בגיל זה. תבונה מבוגרת, גוף בן 9.
שם ניסוי: FLASHDeath-037
גזע: בן אנוש
מוטציה: מוטציית מהירות העל נותנת לריימונד להיכנס למצב בו הוא נע במהירות עצומה - מבחינת העולם הדברים קורים מהר במיוחד, בעוד הוא רואה את העולם נע באיטיות מפחידה. הוא יכול להימצא כדקה שלו (2 שניות רגילות) במצב זה, לרוץ מהר ממש, לסדר דברים מהר, לקשור מישהו ללא התנגדותו וכו', אבל כשנגמרת הדקה הוא קורס. יש לו דקה מצטברת בין מנוחות, ומנוחה קצרה מספיקה לו.
מוטציה מידע משחקי: אתה יכול להיכנס ל"מצב F" למשך שתי שניות (דקה בשבילך) בו קורה מה שתואר למעלה אך אתה מתמוטט ונעשה עייף מאוד כמו אחרי יום עבודה קשה במיוחד בשמש, אתה צריך לישון אחרי זה או ששימוש נוסף בכוח שלך עלול לפגוע בכך קשות.
בנוסף יש לך מצב "-F" בו אתה נכנס לזריזות גבוהה מאוד אך לא ברמה פסיכית. כוח זה דורש מנוחה קצרה אחרי כל שימוש (3 דקות מצטבר) אך עשוי לגרום לאובדן הכרה אחרי שימוש רב או אחרי שימוש במצב F
תכונות פיזיות: כוח 9 זריזות 14 (F- 18), חוסן 9.
תיאור חיצוני: הילד הכחוש והג'ינג'י לא נראה מאיים. הוא נמוך יחסית לילד בן 9, והוא שוקל הרבה פחות מהממוצע. אך מבט מקרוב יגלה עיניים גדולות יותר, אוזניים מעט מחודדות, קשקשים שקופים מכסים את לחייו, ידיו ורגליו, גופו בנוי לעמוד בלחץ אוויר גבוה ואצבעותיו ארוכות מאוד.
הוא נראה קטן וחמוד, כמו מישהו שאתה רוצה ללטף לו את הראש.
ואז יש לך סכין בבטן.

הערות לדפ"ד המקוצר -
התכונות נראות טוב.
אני מבין שאין לי חסרון גדול?
תודה על מצב ה -F, הוא פשוט מגדיל לי את הזריזות.
בעליות רומה, חוץ מהגברת הזמן של מצב ה F והגברת המהירות שלו, מה עוד אני אקבל?
הערה אחרונה - חשבתי על זה כעל זמן מצטבר למהירות, כלומר עם נכנסתי ל-7 שניות אז נשארו לי 53 שניות, לא שזה שימוש אחד למשך דקה.

הערה חוץ משחקית - לפעמים יש לך שגיאות כתיב וזה קצת מעצבן, אז תנסה לשים לב לזה, אוקי ;)
לא בנימה פוגעת, רק להסב את צומת לבך.

הרחבה לגבי מראה חיצוני: הוא נראה כזקן קירח עם עיניים שחורות אפלות. הגוף שלו מאוד רזה וכמעט לא אנושי. האף שלו עקום ויש לו פה חסר שיניים.
לגבי התכונות, מה ההבדל בין מהירות לזריזות? וכאשר אני הופך לנחיל מה קורה לליבה שלי?

tkhag1 אמר/ה:
[post]688401[/post] במידה ואתם מרגישים שהדף דמות שלכם לא נכון או שהחולשה הורסת את הדמות שלכם בבקשה תודיעו לי (בהודעות פרטית, אני לא רוצה שזה יציף את העץ). תוכלו להוסיף גם באותה הזדמנות מיומנויות וידע שאתם חושבים שמגיעים לדמות שלכם.

כמו שאמרתי בהודעה פרטית.

אנחנו מתחילים!!! (הפעם על אמת)

אלמוג-סי
"המים הקרירים והנעימים מתערבלים בעודך שוחה... זרועותיך נמתחות... כאב מבזיק... תא קטן חונק אותך... משהוא חד ננעץ בך ושוטה את חייך החוצה.."
אתה מתעורר בזעקה

אתה מוצא את עצמך בתוך ערמה של שברים ורטוב עד לשד עצמותך בחומר ירקרק שקוף למחצה. גופך העירום רועד בעודך מזדקף לעמידה.
אין מקור אור בחדר אך הנוזל הירקרק מפיץ אור קלוש.
אתה נמצא בחדר של מה שפעם היה מעבדה אך נראה שימיי הזוהר שלה חלפו, הקירות מטונפים ומוחתמים בדברים שונים, יש נראה לך שאתה מזהה כתמי דם על הקירות... הרצפה לא נראית טוב יותר והתקרה חוקרת וגונחת כמו אישה זקנה.
מאחוריך יש יש גליל זכוכית גדול שנמתח מהרצפה עד התקרה ותחום בחתיכות מתכת עגולות, צינורות מחוברים לתא ומזרמים חומר ירקרק, אילו או לפחות זה היה המצב. נראה ששברת את זה כשהתעוררת. דלת ברזל ברזל מעוקמת מעט חותמת את החדר.
אך הפרט המעניין ביותר הוא מין תא בקרה שנמצא משמול לדלת, התא עשוי זכוכית מוחשכת כמעת לחלוטין. אתה רואה דמות לא ברורה נשענת בתוכו ללא תזוזה, חור מוזר פעור בזכוכית.
אתה מתעטש, כדי שתמצא בגדים מהר אם אתה לא רוצה למות מקור.

dragonitzan
אתה צולל בשמיים ומרגיש את הרוח גולשת תחת כנפייך... אתה מביט לאבר האישה שפותחת את ידיי לחיבוק... אתה נוהם בעוד עוף מתכת עוקב אחריך... האישה ממהרת לנתק את הטלפון ומנסה לא להביט בך... להקת עופות מתכת מתחילה להיווצר סביבך... האישה הולכת בעוד אנשים לבושי שחורים סוגרים אליך... ערפל מתכת סוגר אליך...
אתה לכוד...

אתה מתעורר בזעקה

אתה מוצא את עצמך בתוך ערמה של שברים ורטוב עד לשד עצמותך בחומר ירקרק שקוף למחצה. גופך העירום רועד בעודך מזדקף לעמידה.
אתה נמצא בחדר של מה שפעם היה מעבדה אך נראה שימיי הזוהר שלה חלפו, הקירות מטונפים ומוחתמים בדברים שונים, יש נראה לך שאתה מזהה כתמי דם על הקירות... הרצפה לא נראית טוב יותר והתקרה חוקרת וגונחת כמו אישה זקנה.
מאחוריך יש יש גליל זכוכית גדול שנמתח מהרצפה עד התקרה ותחום בחתיכות מתכת עגולות, צינורות מחוברים לתא ומזרמים חומר ירקרק, אילו או לפחות זה היה המצב. נראה ששברת את זה כשהתעוררת. דלת ברזל ברזל מעוקמת מעט חותמת את החדר.
אך הפרט המעניין ביותר הוא מין תא בקרה שנמצא משמול לדלת, התא עשוי זכוכית מוחשכת כמעת לחלוטין. אתה רואה דמות לא ברורה נשענת בתוכו ללא תזוזה, חור מוזר פעור בזכוכית.

necro flame
אתה כבול באזיקי מתכת לכיסא... אתה נאבק בכותונת המשוגעים בעוד איש בחלוק הלבן רוכן לעברך... אתה מרגיש כאב עז כשהתער חותך את הקרקפת שלך... האיש בחלוק מתכופף לעברך בעודך נצמד לקיר באימה...אתה צורח בעוד המדענים מפשפשים במוחך... האיש בחלוק מחייך בעודך מייבב...
אתה מתעורר בזעקה

ליזי
אתם נוחתים על פני שדה חיטה... אנשים עם צינורות מתכת עומדים מסביבכם... הגרגרים הטעימים נלעסים על ידי מליון פיות קטנים... צינורות המתכת שואגים בעודם בולעים אותכם... אנשים מתסכלים עליכם מבעד למסך שקוף בעוד האוויר רוטט... אתם הופכים לאתה... אתה הופך לאתם... מעגל אין סופי מסתובב...

אתם אתה מתעורר בזעקה

fergi123
אבא עומד בטקס הצבאי ... אמא שכובת על הרצפה במטבח בעוד אבא בועט בה... המדליות מנצנצות על חזהו בגאווה... אבא מושיט את ידו לסכין... ההמנון מתנגן בעוד אבא מצדיע בחיוך... אתה אוחז בסכין ביד רועדת... השר עולה לבמה בעודו מחזיק כרית קטיפה שעליה נחה מדליה... אבא רוכן מעלייך בליגלול... מדילת הנשר מוצמדת לחזה של אבא... הסכין צמוד לחזהו ממש מתחת למדילת הנשר... השר מחבק את אבא ואתה מביט בתסכול... אבא שוכב על הרצפה בשלולית של דם ואתה מרגיש אושר...

אתה מתעורר בחייוך

'איפה אני נמצא ? מה זה המקום ולמה הוא נראה כאילו התחוללה שם סערה ?' ' השאלות האלה ועוד דומות נוספות מציפות את ראשו של סנאי . במבטו הוא סורק את המקום , שעם השניות נראה מפחיד יותר ויותר. מבטו נמשך אל הדמות הלא ברורה . סאני פותח את פיו ושואל את אותה דמות מי היא

"רעבים..." מוזס לוחש לעצמו, "כל כך קר..." הוא נאנח ומשתעל. שני חרקים מתנתקים מגופו העירום ונוחתים על החומר הירקרק, משוואים למעט האור שהוא מפיץ. הוא מתאמץ לקום על רגליו הרועדות, כשענן קטן של חרקים מתנפץ מהן ומקריס אותו חזרה אל הרצפה. כשהוא שוכב שם ברפש הירוק, עייף ורועד מקור, מוזס מתחיל לחשוב לעצמו על החלומות שחלם לפני שהתעורר. שדות שלמים שנמחקו בין לילה. איך הם זללו כמו מלכים. כל ההרס הטוטאלי הזה... ההרס המתוק, הנעים הזה... עד שהם הגיעו. ולקחו אותנו. והנה, אנחנו פה. אנחנו נחזור לאכול. אנחנו נחזור להרוס.
אנחנו חזקים.
מוזס מצליח לבסוף למצוא את הכוח להתרומם. הוא צולע לאט לכיוון התא שראה מקודם, מניח את ידיו על הזכוכית ובודק מה הוא רואה בתוך התא.

אלמוג-סי
דממה... הדמות לו זזה ולא עונה. הד הנשימה הקפוא שלך מתאווך בחדר. שקט של קבר ממשיך לסרור בחדר.

ליזי
כשאתה מתקרב הדבר הראשון שמכה בך זה הריח, ריח רקוב ואפל.
אתה משברב את גופך הגומלני פנימה ודורך על משהוא. המשהוא הזה מתפורר וכך גם הרגל שלך שהתפוררה לארבה מרוב הפתעה, אתה כמעט נופל ומשפד את עצמך על הזכוכית השבורה. אתה דרכתה על יד של משהוא שפעם היה בן אנוש. היד מחוברת (או הייתה מחוברת לפני שדרכתה עליה). לגוף אפור רקוב ומתפורר של אדם בחלוק מעבדה. לא ניתן לזהות שום פרט בגלל הריקבון שלו, נראה שלפני שהוא מת הוא נעץ בידו מזרק. המזרק מאובק למדי, אבל הבגדים שלו במצב טוב יחסית.
התא מורכב מכיסא מרופד שעלוי יושב האיש המת וממסך גדול שבתחתיתו מקלדת. רוב המקלדת הרוסה אבל חלק מימנה מחוסה בקופסת זכוכית קטנה שנפתחת עם צירים על הצד. החלק המכוסה מחיל חור קטן שנועד להשתלת שבב ולידו שבב קטן. היד שלו התפוררה ונעוץ בה המזרק נחה על המחסה באגרוף כמוץ.

חוק מספר אחת בחיים ברחוב - למצוא צורכי חיים בסיסיים. מים, אוכל, חום.
חוק מספר ארבע ברחוב - לאנשים אחרים יש את מה שאתה צריך.
חוק מספר שבע ברחוב - ממי שלא נותן לך כלום תמיד אפשר לקחת.
חוק מספר שתיים-עשרה ברחוב - לכל מקום עם אנשים יש דרך להגיע.

דבר ראשון, אני מחפש בתא סביבי אחד דברים מועילים - מנשק, צינור שבור, או מגבת להתנגב, בגד שנפל למדען אחד או פריטי לבוש אחרים.[dice seed=52529 secure=e81ca1b3_0]2d6[/dice]

אחרי שאני מוצא דברים (או לא מוצא) אני מנסה למצוא את דרך היציאה מהחדר הזה - ואם אפשר, דרך הכניסה לתא הבקרה. [dice seed=29979 secure=1838e197_1]2d6[/dice]

אני ניגש בצעדים רועדים לתא הבקרה, ועוד לפני שאני נכנס ומסתכל אני שולח יד יד לצווארה של הדמות שבתא, ומהדק את אחיזתי, ומפי יוצא צליל קצר, יללה וצחוק יחד, ועל פני עולה חיוך מטורף ומבעית ודמעות קטנות זולגות עליהן. "מת, נכון?" אני שואל את עצמי וצוחק.

dragonitzan
out
אתה לא מוצא שום כלי נשק.
in
אתה נכנס אל תא הבקרה ומוצא את עצמך מול גופה של מדענית, היא בשלבי ריקבון מאוד, בבטן שלה יש חתך גדול שמימנו משתלשלים הקרביים, אתה מקיא ברגע שהריח פוגע בך.
התא מורכב מכיסא מרופד שעלוי יושבת המדענית המתה וממסך גדול שבתחתיתו מקלדת. רוב המקלדת הרוסה אבל חלק מימנה מחוסה בקופסת זכוכית קטנה שנפתחת עם צירים על הצד. החלק המכוסה מחיל חור קטן שנועד להשתלת שבב ולידו שבב קטן. היד של המדענית נחה על המחסה.

אלמוג-סי
out
לאיפה את הולך? לדלת? לתא? או לחלק אחר בחדר?

necro flame
אכן מת, ונראה שלפני די הרבה זמן. האיש לבוש בסרבל של מנקה, אקדח תחוב בפה שלו וראשו מפוצץ. האיש נראה במצב ריקבון מתקדם ביותר והדם על הזכוכית מאחורב שחור ומתפורר.
התא מורכב מכיסא מרופד שעלוי יושב האיש המת וממסך גדול שבתחתיתו מקלדת. רוב המקלדת הרוסה אבל חלק מימנה מחוסה בקופסת זכוכית קטנה שנפתחת עם צירים על הצד. החלק המכוסה מחיל חור קטן שנועד להשתלת שבב ולידו שבב קטן. היד שלו נחה על המחסה באגרוף כמוץ, היד השניה אוחזת בהדק של הקדח.

מוזס מתבונן בגופה שמולו. בנבחי מוחו, הוא רואה אותה כבן אדם - יצור שהיה בעל רגשות, בעל תובנה, שחווה שמחה ועצב וכאב ופחד. אבל הנחיל לא מכיר שום רגש. הנחיל רואה מולו רק מזון, שנועד לכליון ותו לא.
"הצטרף אלינו עכשיו..." לוחש מוזס לגופה בזמן שענן של חרקים מתנתק ממנו, ומתחיל לכרסם את הבשר הרקוב. הארבה מתענג על החומר האורגני, למרות הריקבון - או אולי דווקא בגללו. הבשר מחזק את מוזס, והוא לאט לאט מרגיש את אנרגיית החיים שלו חוזרת אליו. בזמן שהחרקים לועסים את בשר הגופה המתפרקת, מוזס מפשיט אותה ולובש את הבגדים שלה. לאחר שמוזס גמר לאכול ולהתלבש, הוא מרגיש את עוצמתו בוערת בו שוב - הגיע הזמן לצאת מהמקום הזה, ולחזור להשמדה. מוזס מסתכל מסביב ומחפש משהו שיעזור לו לצאת. נראה שרוב החדר מסוגר, ולכן הוא מביט שוב במה שנשאר מהגופה האכולה. הוא מוציא את המזרק מהיד שלה ומניח אותו באחד מהכיסים של חלוק המעבדה - מי יודע אילו שימושים יהיו לחפץ הזה. לאחר מכן הוא מסתכל שוב על המקלדת ועל השבב לידה. הוא לא מבין איך, אך לתודעתו מזדחלת פיסת מידע שימושית - זכרון רחוק על שימוש ב"מחשב". הם אף פעם לא השתמשו ב"מחשב"... מאין הידע הזה הגיע? הוא לוקח את השבב, פותח את קופסת הזכוכית ומכניס את השבב פנימה.

OOC
האם אני רואה בדלת הברזל חור קטן כלשהוא (מנעול או משהו כזה) בגודל מתאים לאחד החרקים שלי לצאת החוצה?

אלמוג-סי
אתה נגיש לדלת העקומה, היא נראת כאילו לא פתחו אותה כבר הרבה מאוד זמן. הדלת לא נפתחת אבל אתה מצליח להשכיל את עצמך דרך העיקום שלה איך שהוא. אתה מוצע את עצמך מגיח מהצד של מסדרון. דלתות כמו זו שיצאתה מימנה מקובעות במסדרון, החלק השמאלי שלו חסום עקב התמוטט ומהחלק הימני עולה קול רכישה מתריד.
אתה שומע קול חבטה מאחוריך, אתה מביט דרך העיקום בדלת ורואה שהדמות נפלה מהתא, היא לא זזה בכלל, אפילו לא תזוזה זעירה שמאידה על נשימה, מהיד שלה נופל עצם קטן כל שהוא.

ליזי
אתה מתחיל לאכול את המדען אך אז אתה רואה את הארבה שאוכל אותו צונח מת, ריחרוח קטן מגלה ריח של כימיקלים, אתה פושט את הבגדים שלו ולוקח את המזרק. במהלך התהליך האיש מתפורר לגמרי ובתוך ערמת האפר במקום שבו הייתה היד הקמוצה מתגלה שבב נוסף, הוא נראה זה לחלטין לשבב השני, כאשר אתה מתבונן מקרוב אתה רואה שהשבב של המדען לא מסומן בעוד השבב שבתוך הזכוכית מסומן ב"SW54"

'אני חושב שכדאי לעזור לו , אני בטוח שאם הייתי במקומו הוא הוא היה עושה אותו דבר עבורי ' חושב לעצמו סאני.
הוא חוזר במהירות לאותו דלת שעבר לפני כמה רגעים , משתחל שוב דרך העיקום ולאחר מכן רץ במהירות לדמות המיסתורית

חזרה