מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

HG47 "שער הגיהנום" [חופשיטה, מדע בדיוני] (5/5)-עץ משחק.

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
tkhag1

הודעה#16 » 01 דצמבר 2017, 12:48

אלמוג-סי
ספוילר
אתה נגיש לדלת העקומה, היא נראת כאילו לא פתחו אותה כבר הרבה מאוד זמן. הדלת לא נפתחת אבל אתה מצליח להשכיל את עצמך דרך העיקום שלה איך שהוא. אתה מוצע את עצמך מגיח מהצד של מסדרון. דלתות כמו זו שיצאתה מימנה מקובעות במסדרון, החלק השמאלי שלו חסום עקב התמוטט ומהחלק הימני עולה קול רכישה מתריד.
אתה שומע קול חבטה מאחוריך, אתה מביט דרך העיקום בדלת ורואה שהדמות נפלה מהתא, היא לא זזה בכלל, אפילו לא תזוזה זעירה שמאידה על נשימה, מהיד שלה נופל עצם קטן כל שהוא.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.

tkhag1

הודעה#17 » 01 דצמבר 2017, 12:58

ליזי
ספוילר
אתה מתחיל לאכול את המדען אך אז אתה רואה את הארבה שאוכל אותו צונח מת, ריחרוח קטן מגלה ריח של כימיקלים, אתה פושט את הבגדים שלו ולוקח את המזרק. במהלך התהליך האיש מתפורר לגמרי ובתוך ערמת האפר במקום שבו הייתה היד הקמוצה מתגלה שבב נוסף, הוא נראה זה לחלטין לשבב השני, כאשר אתה מתבונן מקרוב אתה רואה שהשבב של המדען לא מסומן בעוד השבב שבתוך הזכוכית מסומן ב"SW54"

סמל אישי של המשתמש
ליזי

הודעה#18 » 01 דצמבר 2017, 13:18

ספוילר
מוזס מנסה קודם להכניס את השבב המסומן ולראות מה קורה
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"

אלמוג-סי

הודעה#19 » 01 דצמבר 2017, 13:22

ספוילר
'אני חושב שכדאי לעזור לו , אני בטוח שאם הייתי במקומו הוא הוא היה עושה אותו דבר עבורי ' חושב לעצמו סאני.
הוא חוזר במהירות לאותו דלת שעבר לפני כמה רגעים , משתחל שוב דרך העיקום ולאחר מכן רץ במהירות לדמות המיסתורית

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#20 » 01 דצמבר 2017, 13:37

ספוילר
אני לוקחת את בגדיה ומשפשף אותם באחד הקירות כדי להוריד את הדם, ואז בודק מה יש בתוך הסגר מהפלסטיק.
אני לוקח את כל הציוד שיש עליה ובחדר.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

fergi123

הודעה#21 » 01 דצמבר 2017, 18:32

ספוילר
IN
קר. בהרבה מקומות היה לי קר.

דילן מזדקף מבוהל ורועד. אם היה לו זמן, הוא היה מתחיל לשאול את עצמו מה הוא המקום הזה, אבל עכשיו אין זמן. עכשיו הוא צריך לגרום לקור להיעלם.

היה לי קר בפעם הראשונה שהייתי מחוץ לבית. אני זוכר את הרוח בין הבניינים, שהקפיאה את הדם שעל החולצה שלי.

דילן מתחיל לפסוע לאט לאט לכיוון החור בזכוכית, השברים שעל הרצפה נכנסים אל תוך כף הרגל היחפה שלו, וגורמים לרצפה להתלכלך בדם. הוא מחניק חיוך. משהוא עדיין הגיוני בעולם הזה.

אני זוכר את הילד עם הכווייה על הפנים, הוא היה קטן ממני, בערך בן חמש. הוא רעד מקור בפינת הרחוב שבה הייתי.
דילן מתכופף ושולף את שברי הזכוכית מכפות הרגליים שלו. עכשיו הדם מרוח על הידיים שלו. המראה מרגיע אותו. הוא לוקח את אחד השברים בידו. הטיפשים האלו הביאו לו סכין. צעד מספר אחד בדרך לחיים הושלם.

התקרבתי אליו, הוא הסתכל עלי בעיניים דומעות. "מתי יהיה חם?" הוא שאל "אני רוצה שיהיה לי חם". הסתכלתי עליו. למזלו ידעתי את התשובה.

דילן מתקרב אל החור. קר לו, אבל הוא לא טיפש. הוא מציץ בזהירות פנימה, בודק מה נמצא בחדר לפני שהוא נכנס.

"אתה רוצה שאני אעזור לך?" שאלתי "שהקור ילך?" הילד הנהן בפנים רציניות. "ובכן," אמרתי בעודי מתכופף לעברו, הפנים שלנו במרחק סנטימטרים זה מזה "תן לי לראות מה אני יכול לעשות".

דילן מוכן עם הסכין המאולתר שלו. הוא לא יודע מי יכול להיות פה, אז הוא צריך להיזהר.

באותו הלילה, אמא שחיפשה את בנה בן החמש שנאבד, מצאה את גופתו הקפואה ברחוב.

OUT
ראיתי שהתגובה הקודמת שכתבתי לא נשלחה, אז אני אכתוב את זה כאן. הדפ"ד שהכנת מעולה, אבל אני חושב שכדאי להכניס גם ידע צבאי מוגבל, הוא בכל זאת שמע את אבא שלו מדבר מידי פעם. כתבתי בהודעה ההיא גם משהו לגבי הכוח שלו, אבל ביקשת הודעה פרטית אז אני אכתוב לך שם.

necro flame

הודעה#22 » 02 דצמבר 2017, 08:27

ספוילר
אני לוקח מהאיש את בגדיו וצוחק מהתרגשות. "יריתי בו!"

tkhag1

הודעה#23 » 03 דצמבר 2017, 10:22

ליזי
ספוילר
in
אתה מכניס את השבב המסומן בעוד המחשב מתעורר לחיים וקול נשי נעים מתחיל להקריא את המידע על המסך:
"ניסוי: SW54.
עובר מלכותי משופר.
כינוי: SW54.
נתונים: נחיל ארבה בעל ליבה המתפקדת כ'מוח'.
מטרה: נשק.
אחרי פרויקט: סימון פיג
מצב פרויקט: השהיה.
הרחבה: ד"ק פיג התחיל פרויקט זה בשביל לנסות את "ליבת מגה" (ראה פרויקט MC). אחרי הרבה כישלונות קיבלנו הצלחה חלקית, הצלחנו את SW54 אחרי 53 ניסיונות כושלים, למרה הצער התודעה שלו אינה יציבה, הוא מראה חוסר יציבות נפשי וסימנים לפיצול אישיות ותיאבון לחומר אורגני מכול סוג, כולל ארבה אחר. כרגע הוא מוחזק במתקן בידוד G5. לא ברור אם הליבה הארבה או גורם אחר הוא הסיבה לחוסר היציבות."
תרשים גוף שלך מופיע במסך בזמן הדיבור ומתמקד על חלקים שונים בעודו נותן נתונים כללים.

dragonitzan
ספוילר
בעודך לובש את לבוש המדענית היד שלה נופלת וחושפת את המכסה, על המחסה יש שבב לא מסומן בעוד שבתוכו יש שבב שמסומן ב FLASHDeath-037, ליד השבב יש בתוך הקופסה יש חור שמתאים לשבבים.

אלמוג-סי
ספוילר
אתה מגיע לדמות, מדובר במדען זקן שכנראה מת לפני הרבה זמן, הוא אוחז בידו שבב קטן, מאחורב בתוך תא הבקרה את מבכין במשהוא מתכתי קטן. מבת מקרוב במדען מגלה לך שגרנו נחתך, כנראה בהתאבדות.

necro flame
ספוילר
בעודך מפשיט אותו מהבגדים שלו היד שנחה על מחסה הזכוכית נופלת ומגלה שבב נוסף, השבב בתוך הקופסה מסומן ב" TM5" בעוד השבב של המנקה אינו מסומן.

fergi123
ספוילר
אתה נכנס לתא כדי לדקור את הדמות אך מגלה שמישהו הקדים אותך, ובקמה שנים טובות, גופה של חייל שרואה על מקלדת מול מסך, סכין מרושע למראה נעוצה בעורפו.
התא מורכב מכיסא מרופד שעלוי יושב האיש המת וממסך גדול שבתחתיתו מקלדת. רוב המקלדת הרוסה אבל חלק מימנה מחוסה בקופסת זכוכית קטנה שנפתחת עם צירים על הצד. החלק המכוסה מחיל חור קטן שנועד להשתלת שבב ולידו שבב קטן. היד שלו נחה על המחסה באגרוף כמוץ, דמן מכתים את המקלדת.

אלמוג-סי

הודעה#24 » 03 דצמבר 2017, 12:02

ספוילר
'אבל למה ? למה הוא רצה להתאבד מה היה לו רע בחיים חושב לעצמו סאני . הוא לוקח את השבב הקטן שלסאני עדיין לא ברור תפקידו בידו השמאלית התחתונה לאחר מכן סאני מתקרב לתא הבקרה על מנת לגלות מה הוא אותו דבר המתכתי.

necro flame

הודעה#25 » 03 דצמבר 2017, 13:23

ספוילר
אני לוקח את שבב לידי ומכניס אותו לכיס במכנסיים, ואז יוצא מהתא ומחפש דרך לצאת מהחדר

tkhag1

הודעה#26 » 03 דצמבר 2017, 13:27

necro flame
ספוילר
out
אתה לא רוצה לצפות בהם? אתה בטוח?

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#27 » 03 דצמבר 2017, 16:00

אלישע1
ספוילר
אני מכניס את השבב למכונה, כי למה לא.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

סמל אישי של המשתמש
ליזי

הודעה#28 » 03 דצמבר 2017, 16:01

ספוילר
"בת האנוש... היא מדברת עלינו..." מוזס מלחשש. הוא מרגיש לפתע את הליבה שלו ומרכין את הראש כדי להסתכל אליה. היא מה שמחבר את הנחיל ביחד. היא נותנת להם כוח. אבל עדיין, היא לא נותנת להם חופש.
מוזס שולף את השבב בעצבנות ומרסק אותו על הקיר. שום מידע לא ישלוט בנחיל. הנחיל הוא חופשי, הנחיל הוא הרס טהור, הוא כל כך הרבה יותר מכמה מספרים על צג. הוא מתנשף בזעם לכמה שניות ואז מכניס את השבב הלא מסומן למחשב.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"

אלמוג-סי

הודעה#29 » 03 דצמבר 2017, 16:10

ספוילר
out
אפרסם שוב כי לא קיבלתי תשובה
in
'אבל למה , למה הוא עשה את זה מה היה לו רע בחיים ' סאני חושב לעצמו בעודו מבחין במשהו קטן בידו של הפרוספור זכרונו לברכה . סאני לוקח את השבב בידו השמאלית התחתונה לאחר שלקח סאני שם לב לחפץ מתכתי בחדר הסמוך בתא הבקרה . סאני מסתקרן ורוצה לדעת מה הוא אותו דבר מתכתי ולכן הוא לך לשם על מנת לגלות

ערכתי

tkhag1

הודעה#30 » 03 דצמבר 2017, 17:28

dragonitzan
ספוילר
איזה מהם?

ליזי
ספוילר
הסרטון מתחיל לרוץ. המסך מראה מדען שאתה מזהה בתור האיש המת, הוא נראה לחוץ וקצת מטורף, "הוא עומד להגיע" העיניים המטורפות שלו נצמדות למסך "הוא יפשוט את עורי ויוכל אותי בחיים!" העניים שלו מתרוצצות בעודו מרים מזרק ותוקע אותו בידו "אבל הוא לעולם לא יתפוס אותי! הה הה הה! היה שלום חור דפוק, אני אראה אותך בגיהנום B7!" האיש מתחיל לפרפר ולהיתאבת בעודו צוחק ואז נודם.
הסרטון נגמר כאבור 3 דקות של שום דבר חוץ מאיבותי הגסיסה שלו.

אלמוג-סי
ספוילר
אתה רואה תער רפואי קטן מחוסה בדם קרוש.
תא מורכב מכיסא מרופד שעלוי כנראה ישב האיש המת וממסך גדול שבתחתיתו מקלדת. רוב המקלדת הרוסה אבל חלק מימנה מחוסה בקופסת זכוכית קטנה שנפתחת עם צירים על הצד. החלק המכוסה מחיל חור קטן שנועד להשתלת שבב ולידו שבב קטן. דמם מכתים את המקלדת.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים