מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

HG47 "שער הגיהנום" [חופשיטה, מדע בדיוני] (5/5)-עץ משחק.

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#31 » 03 דצמבר 2017, 17:40

אלישע1
ספוילר
זה שהיד של החוקרת היה עליו.
"מה יש בעולם ששווה לחיות בשבילו? חתולים. חתולים זה דבר נחמד."

[נאמר ע"י מוות, ספרי טרי פראצ'ט]

אלמוג-סי

הודעה#32 » 03 דצמבר 2017, 17:45

אלישע 1
ספוילר
"מגניב ! " מתחיל לצעוק הילד בלי לחשוב שיש סיכוי שישמעו אותו . הוא פותח במהירות את תא הזכוכית הקטן לאחר מכן הילד מסתכל על השבב שבמקלדת ומיד אחרי זה בשבב שבידו , הוא מנסה לחשוב מה יותר כדאי שיכניס לחור ובסופו של דבר מכניס לתוך החור את השבב שבידו

סמל אישי של המשתמש
ליזי

הודעה#33 » 03 דצמבר 2017, 17:56

אלישע1
ספוילר
מוזס מביט במסך הקפוא לבערך דקה, ואז מפנה את המבט שלו אל שאריות הגופה המתפוררת. הוא לא יכול לתהות למי אותו מדען מטורף התכוון. המחשבה שאולי הוא זה שהמדען פחד ממנו כל כך מעלה בו אושר וגאווה. כולם צריכים לפחד מהנחיל ככה. אבל אם הוא לא התכוון אליו, יכול להיות שיש משהו מסוכן אפילו יותר באזור... הגיע הזמן לצאת מכאן, בחזרה אל העולם שבחוץ. מוזס יוצא מתא הזכוכית ומתחיל לסקור את החדר לחריצים או חורים קטנים, דרכם אחד החרקים יוכל לצאת.
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"

necro flame

הודעה#34 » 04 דצמבר 2017, 09:34

ספוילר
לצפות במי? חשבתי שהמחשב לא עובד

tkhag1

הודעה#35 » 04 דצמבר 2017, 09:58

necro flame
ספוילר
רוב המקלדת הרוסה אבל החור של השבבים שלם, וגם המסך פחות או יותר.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.

necro flame

הודעה#36 » 04 דצמבר 2017, 14:55

ספוילר
אני מביט בתמיהה על השבב ועל המקלדת ההרוסה, ואז מחייך חיוך מלא שיניים מצהיבות "בוא נירה בו שוב!" אני צוחק ותוקע את השבב במקלדת

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#37 » 04 דצמבר 2017, 20:18

היי tkhag1 למה אתה מגיב רק לנקרו ולא לכולנו?

tkhag1

הודעה#38 » 04 דצמבר 2017, 22:20

אני קצת עמוס ולכן אני לא יכול לענות לכם כרגע, הלחץ אמור להיגמר מחר.
ובקשר לנקרו, אני לא המשכתי איתו בלבד. פשוט היה בלבול קטן שהיינו צרכים לסדר (הוא לא הצליח להבין חלק ממה שאמרתי לו).
אני ממש מתנצל שהמשחק מדשדש כבר בהתחלה. אבקש ממכם לגלות התחשבות וסבלנות. זה המשחק הראשון שלי ואני תחת עומס לא צפוי מכיוון הלימודים.
שוב אני ממש מתנצל על העיכוב.

נ.ב. אם אני מגיב רק לאחד מכם זה בדרך כלל יהיה הערה קטנה או הבהרה בקשר לחוקים. כאשר אני ממשיך את המשחק אני בדרך כלל מגיב לכול מי שכבר הגיב להודעה האחרונה שלי.

נ.ג. סליחה על כל שגיאות הכתיב המוזרות, אני השתמשתי בתוכנה לתיקון שגיאות כתיב שדי... הביאה לתוצאה ההפוך...
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 05 דצמבר 2017, 15:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.

fergi123

הודעה#39 » 04 דצמבר 2017, 22:27

ספוילר
דם בכל מקום. הבזק של אור על תג של נשר. סכין מכוסה בדם.

דילן מסתכל על הדם ונראה שהוא נרתע מעט, אבל הוא בכל זאת מפשיט את החייל מבגדיו ושולף את הסכין שתקועה בו. הוא מגחך מעט. הוא עוד חשב שיצטרך להסתמך על שבר הזכוכית. לא שזה אומר שזה לא רעיון טוב לשמור את השבר כאופציה ב'.

אני לא זוכר הרבה מאותו הרגע. היו אנשים ברחוב שהופתעו לשמוע את זה, אבל הרגע בו אתה מחליט לרצוח את אבא שלך הוא לא רגע של צלילות מחשבתית וקור רוח.

הבגדים גדולים עליו, כמובן. הוא חותך אותם ושומר את החתכים. פיסות בד הן יעילות למספר מפתיע של דברים, וחוץ מזה, הוא לא באמת יכול להרשות לעצמו לוותר על משהו כאן. הוא שוקל לרגע אם לחתוך את הגופה בשביל מזון וכמעט מקיא. יש דברים שגם הוא לא מוכן לעשות. הוא ממהר לתרץ את זה לוגית בכך שהגופה כנראה רקובה, והדבר האחרון שהוא רוצה זה לחטוף ממנה זיהום.

כל מה שאני זוכר זה כעס. השפלה. בושה. פחד... מבול של רגשות שמתפוצץ בזמן שהוא עמד מולי וצחק.

אחרי שהוא חושב שהוא מיצה כל משאב שיש בחדר, דילן נסה להחדיר את השבב לקופסה ולראות מה יש בה. יכול להיות שזה מסוכן, אבל זה שווה את זה.

ובכן, אני צחקתי אחרון. בעיקר כי אבא לא בדיוק במצב לעשות את זה כרגע.

סמל אישי של המשתמש
ליזי

הודעה#40 » 05 דצמבר 2017, 14:29

הכל טוב, קח את הזמן :) מובן לגמרי
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"

סמל אישי של המשתמש
dragonitzan

הודעה#41 » 06 דצמבר 2017, 11:24

אה... הבנתי.
סליחה, פשוט לי קורה לפעמים שאני מתייחס רק להודעה האחרונה, רציתי לבדא שזה לא מה שקרה לך... ;)

אלמוג-סי

הודעה#42 » 06 דצמבר 2017, 16:29

אין בעיה , תעשה מה שאתה צריך לעשות.
אחכה בסבלנות להמשך המשחק :)

tkhag1

הודעה#43 » 07 דצמבר 2017, 11:13

סליחה על העיכוב! אנחנו ממשיכים!

fergi123
ספוילר
out
אני ממש אוהב את הדרך שאתה משחק! המשך כך!
in
הסכין נשלפת בקול יניקה דוחה, והחייל מתמוטט, נראה שהוא היה כאן כבר כמה שנים טובות, גל של סירחון מכה בך ומזכיר זיכרונות ישנים.
כאשר אתה מפשיט את החייל אתה שם לב שבגלל שהוא שכב על המקלדת הוא הסתיר את מה שהייה עליה, ממש ליד הקופסה עם השבב נח שבב נוסף, מבט מקרוב מגלה לך שהשבב שכנראה שיך לחייל לא מסומן בעוד השבב שבתוך הקופסה מסומן ב"PV".

ליזי
ספוילר
אתה מצליח להשתחל דרך העיקום בדלת הכבדה, אתה מועד לתוך מסדרון אפל, בקירות קבועים דלתות ברחבים שווים כמו זו שדרכה נכנסתה למסדרון, הוא נראה ריק ושומם.

dragonitzan
ספוילר
הסרטון מתחיל לרוץ.
פני המדענית מתגלים, היא אוחזת בבטן המשוסעת שלה ונראה שהיא מתאמצת לא לבכות "הוא הרגל את כולם א..." היא מתקבצת בכאב "אם משהו מוצא את המסר הזה בבקשה B7 יצא מכלל שליטה, בחיים לא חשבתי ש... "היא מתמוטט בבקשה תגידו לו... תגידו לו..." העיניים שלה מתמלאות בדמעות "שאני סולחת לו" המדענית מתמוטט ומדממת על המקלדת. וכעבור כמה דקות הסרטון נגמר.

necro flame
ספוילר
הסרטון מתחיל לרוץ.
השרת מתגלה, עינו פעורות בפחד "הוא הרג את כולם! ה... דבר הזה, ג'ן רוקן עליו מחסנית שלמה וזה לא הזיז לו!" הוא מתנשף "ואז הוא התחיל לאכול אותו בחיים! הצרחות שלו! אהה" הוא מתנשף "המדענים המפגרים האלה, ניסו לשחק באלוהים ויצרו את השטן" הוא מתחיל לדרוך את הקדח "הם קרוא לדבר הזה B7 והיו ממש גאים בעצמם עד שהוא התחיל להרוג אותם" הוא מסתכל על המסך "אם משהו רואה את זה שיעשה לעצמו טובה ויברח לפני שיתפסו אותו, ובבקשה תגידו לאשתי ולבת שלי" הוא שלוף תמונה שבה נראים הוא ואישה בלונדינית וילדה מחייכים למצלמה "תגידו להם שאני מצתער" הוא דוחף את האקדח לפה שלו ולוחץ על ההדק, ניתזי דם ומוח עפים לכול עבר."

אלמוג-סי
ספוילר
הסרטון מתחיל לרוץ.
המדען הזקן נגלה לעניי המצלמה ונאנח "יומנו של ד"ק גיבס חלק אחרון, B7 יצא מכלל שליטה והשתלט על המיתחם, שלחתי אותות מצוקה אך נראה שהם לא יגיעו בזמן" ד"ק גיבס מתחיל לחפש משהוא בכיסו "אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולומר שאני לא מתחרט על כלום, כל מה שעשינו תרם להתפתחות המדע, אני מקווה שהנתונים יצליחו לשרוד, אבל אני כנראה לא" הוא שולף אזמל רפואי קטן "היה שלום הוא אומר ולוחץ על משהוא. הסרטון נגמר.

אלמוג-סי

הודעה#44 » 07 דצמבר 2017, 11:59

ספוילר
'יכול להיות ? יכול להיות שמה שקרה כאן במעבדה וההסבר לכל הדם שנשפך קשור איכשהו לb7 ?' חושב לעצמו הילד. מתוך סקרנות הוא מוציא את השבב מהמחשב ומכניס אחריו את השבב שהיה על השולחן ליד המקלדת

סמל אישי של המשתמש
ליזי

הודעה#45 » 07 דצמבר 2017, 16:24

ספוילר
מוזס מתהלך במסדרון האפל, תוהה אם מאחורי אחת הדלתות האלה יש עוד כמוהו, עוד יצורים שרוצים לצאת לחופשי. מי יודע מה בני האדם מסוגלים לעשות. אולי הוא יכול לעזור לאחד מהם לברוח. אולי הוא יכול לאכול אחד מהם. הסקרנות של מוזס גוברת על הרצון שלו לצאת מהמקום הזה. הוא ניגש לדלת שרירותית ודופק עליה שלוש פעמים.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים