ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [5/5]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
WhiteWhale
הודעות: 53
הצטרף: 10 נובמבר 2017, 17:12
מיקום: ירושלים

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [5/5]

שליחה על ידי WhiteWhale » 12 נובמבר 2017, 16:33

"תודה רבה שבחרתם לבוא לכאן היום, היה לי לעונג רב ללוות אתכם", מסכם ברהיטות המדריך הנמוך והעגלגל את הסיור ב"מוזיאון לאומנות מודרנית ופוסט-מודרנית על שם רובן מקדונלד", אחת מהאטרקציות המרכזיות של רוזבאד - עיר קטנה בטקסס שבארצות הברית. המדריך המשונה פותח לרווחה את הדלת הכפולה המפרידה בין אולם התצוגות המתחלפות לבין אולם הכניסה של המוזיאון, משתעל קלות, ומחווה בידיו לכיוון אולם הכניסה בו התחלתם את סיורכם. במבט מנומנם מעט אתם מביטים לכיוון המדריך והאולם הגדול שמאחוריו, ועיניכם נפתחות לרווחה בהפתעה ובאימה טהורה. אתם אפילו לא מספיקים לצרוח לפני שמה שנראה כאילו היה פעם אישה מתנפל על המדריך בשאגה.
אנקות כאב וקולות ניפוץ בוקעים מהאולם הזרוע גופות בקקופוניה גרוטסקית של טבח ובעתה, המדריך השרוע על הרצפה זועק בחוסר אונים, דם וקרביים מתחילים להתיז לכל עבר, ומוזיקת המעליות המונוטונית מתנגנת בקולי קולות מהרמקולים המקובעים לתקרה.

והריח. את הריח אי אפשר לתאר במילים.


"בשר ודם" הוא משחק חופשיטה המתרחש בארצות הברית המודרנית באפוקליפסת זומבים. השחקנים משחקים אנשים רגילים לחלוטין, ללא כל כוחות או יכולות מיוחדות, שנקלעו למקום הלא נכון בזמן הלא נכון. הדגש במשחק הוא על ריאליזם קיצוני - מדובר במשחק הישרדות מאתגר ומורכב, ולא במשחק בסגנון "להרוג את כל הזומבים עם להביור". במסגרת הריאליזם הזה יהיו תיאורי אלימות בוטים ומוחשיים, התמודדות עם קשיים נפשיים ופיזיים מורכבים יותר מאשר "רעב-עייפות-פציעות" ואלמנט משמעותי של אימה.
המשחק יתנהל באמצעות קוביית ק10 ברובו.

כל המעוניין להצטרף מוזמן לשלוח לי בפרטי דף דמות בסיסי לפי התבנית המצורפת מטה. אני חוזר ומדגיש שהדמויות הן אנשים רגילים.
ספוילרהצג
מבנה דף דמות

שם הדמות:
עיסוק קודם:
גיל:

תכונות: מייצגות את החוזקות והחולשות של הדמות. לא מורכב מאוד - מתחילים עם 15 נקודות ומחלקים אותן בין 5 התכונות שלמטה. המקסימום לתכונה הוא 6, המינימום הוא 1, כאשר 3 מייצג ממוצע. על כל נקודה מעל או מתחת ל-3 יש מחסר או תוסף 2 לזריקות קובייה המושפעות מהתכונה, בהתאם. למשל: אם יש לדמות שלי כוח 4, והיא מנסה להזיז אבן גדולה, אני זורק ק10 ומוסיף 2. אם היה לי כוח 1, הייתי זורק ק10 ומחסיר 4, וכו'.

התכונות הן: כוח (עוצמה פיזית), קשיחות (כוח סבל וחוסן גופני), זריזות, חוכמה, כוח רצון (חוסן נפשי).

מצב פיזי ובריאותי

כאן יבוא תיאור קצר או ארוך כרצונך של מצבה הגופני והבריאותי של הדמות שיכלול:
מצב כושר גופני, מחלות (אם יש), תרופות קבועות (אם יש), אלרגיות ורגישויות (אם יש),
נכויות פיזיות (אם יש), התמכרויות (אם יש), מבנה גוף, גובה ומשקל כלליים, ומידע נוסף רלוונטי כרצונך.

מצב נפשי

כאן יבוא תיאור קצר או ארוך כרצונך של מצבה הנפשי של הדמות שיכלול:
חוסן נפשי, פחדים ופוביות (אם יש), הפרעות נפשיות (אם יש), התמודדות במצבי לחץ, התמודדות עם מחזות קשים, ומידע נוסף רלוונטי כרצונך.

רקע ביוגרפי

כאן יבוא תיאור קצר או ארוך כרצונך של הרקע הביוגרפי של הדמות בעולם שלפני האפוקליפסה, שיכלול:
עיסוק, תחביבים, משפחה, חברים עיקריים, ומידע נוסף דומה כרצונך.

פגישה עם הקבוצה


המשחק מתחיל כאשר הדמויות משתתפות בסיור מודרך במוזיאון לאומנות מודרנית שבעיירה רוזבאד. כיצד הדמות שלך הגיעה לסיור הזה, בעיר הקטנה הספציפית הזו – חופשה עם המשפחה? טיול עם חברים? סיור מוזיאונים ברחבי טקסס? אולי הדמות אפילו עובדת במוזיאון עצמו? האם הדמות מתגוררת ברוזבאד או שמא היא בה באופן זמני בלבד?
על השאלות האלו יש לענות כאן.

חשוב: נא לא לצרף המון דב"שים לדמות – מקסימום בן משפחה / חבר אחד לדמות בבקשה
נערך לאחרונה על ידי WhiteWhale ב 04 דצמבר 2017, 15:21, נערך 5 פעמים בסך הכל.
Blind Beholder לשעבר, בגרסה חדשה ומשופרת
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
הודעות: 4597
הצטרף: 23 דצמבר 2014, 13:14
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [1/4]

שליחה על ידי המגדל הבודד » 12 נובמבר 2017, 17:34

נראה נחמד...מקווה שיעבוד.
בכל מקרה,דפ"ד!
ספוילרהצג
שם הדמות:לארווי סירק
עיסוק קודם:חקלאי וצייד
גיל:37

תכונות:
כוח-4
קשיחות-4
זריזות-2
חוכמה-2
כוח רצון-3

מצב פיזי ובריאותי:
לארווי הוא גבר חסון,די גבוה(מטר שמונים ושלוש) ומוצק.הוא שוקל 86 קילו.
הוא לא נוטל תרופות קבועות,מלבד כדורים נגד כאבים מדי פעם.הוא לא חולה בשום דבר,אם כי יש לו אלרגיה קלה לאבק ורגישות מסוימת לבוטנים.

מצב נפשי:
לארווי יכול להתמודד די טוב במצבי לחץ,אם כי הוא מפחד פחד מוות מנחשים ותנינים.הוא היה חייל ונלחם0 בכמה וכמה קרבות,לכן הוא יכול לעמוד במחזות קשים,למעט כמה בודדים.הוא יציב בנפשו,אם כי לפעמים יש לו סיוטים מהקרבות שהיה בהם של חבריו נקרעים לגזרים בידי פגזים.

רקע ביוגרפי:
לארווי נולד להורים מהמעמד היותר נמוך בארצות הברית,בעיירה קטנה בטקסס.הוא היה הבכור מבין שלושה אחים,שהאחד קטן ממנו בשנתיים והשני בשבע.
הוא בילה את ילדותו במשחקים עם חבריו בשדות הנרחבים של העיירה,וכשגדל קצת כבר עבד אצל חלק מהחוואים.
הוא למד בבית ספר יסודי ותיכון,אם כי מעולם לא סיים את בית הספר.לא היה לו כוח ללימודים האינסופיים המשעממים,הוא רצה להיות בחוץ.
בגיל תשע עשרה אביו לקח אותו בפעם הראשונה לצוד איתו.לארווי מהר מאוד קלט את העסק והצליח לצוד כמה וכמה חיות,אפילו חזירי בר.לאחר שמונה חודשים,הוא התגייס לצבא.
הוא נלחם בכמה וכמה קרבות במזרח התיכון,כשהוא משרת ביחידה מובחרת בחיל הנחתים.הוא התקדם בסולם הדרגות במהירות,עד שהגיע לדרגת קפטן.ואז,הגיעה המלחמה.
במלחמת עיראק הוא והלוחמים שלו נשלחו כדי לטהר שכונה באחת הערים,אבל לא היה מספיק מודיעין.אף אחד לא חשב שיש לטרוריסטים תותחים.
אבל במהלך הלחימה,כשהם כבר טיהרו את רוב השכונה,נחתו עליהם הפגזים.שני שליש מהלוחמים נהרגו מהמטח,ולארווי ואנשיו הנותרים הצליחו להימלט בעור שיניהם.הוא עדיין זוכר את הפגזים משסעים את חבריו,והזכרונות פוקדים אותו לפעמים בלילות.
אחרי המלחמה הוא פרש מהצבא,כשהוא משתמש בכסף שקיבל מהצבא כדי לקנות משק חקלאי קטן.הוא החל לעבוד כחקלאי וצייד,כשבזמנו הפנוי הוא מגלף פיסות עץ ועצמות לכל מיני כלים,משחק עם חבריו פוקר ושותה קצת בירה.
הוא המשיך לשמור על קשר עם אדם אחד מתקופת שירותו בצבא:מחמוד סידאן.מחמוד היה בן מהגרים ממרוקו,שלא נתן לחזותו הערבית לעצור אותו בשירותו בצבא.הוא היה הסגן של לארווי,ושניהם התחברו אחד לשני וכיבדו זה את זה מאוד.מחמוד גם עבר לעיירה של לארווי,כשהוא גר לצידו בשכנות,עובד בפאב.הוא ולארווי צדים המון ביחד,ומעין תחרות נוצרה ביניהם,על כמה חיות כל אחד מצליח לצוד במסע ציד אחד.
המשק של לארווי גדל,והוא ראה ברכה בעסקיו.הוא התכוון לרכוש עוד טרקטור,לפני האסון.
אבל הוא כבר לא יכול.וזה גם לא חשוב לו.הוא רק מקווה שמשפחתו וחבריו,במיוחד מחמוד,נשארו בחיים.

פגישה עם הקבוצה:
לארווי נסע לרוזבאד לרגל עסקים-הוא רצה למכור את היבול שלו למאפייה המקומית,והחליט שאם הוא כבר כאן,אז למה שלא יבקר במוזיאון?
אבל זאת הייתה טעות.טעות שעלולה להרוג אותו.
.It's time for the jedi,to end
WhiteWhale
הודעות: 53
הצטרף: 10 נובמבר 2017, 17:12
מיקום: ירושלים

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [1/4]

שליחה על ידי WhiteWhale » 12 נובמבר 2017, 17:43

סחטיין על ההשקעה, מבחינתי אתה בפנים :)
Blind Beholder לשעבר, בגרסה חדשה ומשופרת
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי
הודעות: 4526
הצטרף: 07 אפריל 2017, 15:53
מיקום: יוּרטה במונגוליה

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [4/5]

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 12 נובמבר 2017, 18:15

אני לא מת על מודרני ומד״ב, אבל זה בהחלט נראה מסקרן.
ספוילרהצג
שם: ולדימיר דרביאנסקי
עיסוק קודם: מהנדס
גיל: 60
תכונות:
כוח: 4
קשיחות: 3
זריזות: 1
חכמה: 4
כוח רצון: 4
בריאות גופנית: למרות גילו, ולדימיר בריא כשור, והבעיות הבריאותיות היחידות שלו הן אלרגיה קלה לשומשום ומוצריו (רק אם מדובר בריכוז גבוה של שומשום) ושבירה בגיל 13 של יד שמאל. יחד עם זאת, כיוון שהוא זקן למדי, הוא לא זריז למדי בשום פן בחייו.
בריאות נפשית: ולדימיר כבר ראה דברים בעולם-אמו עברה הפלה כשהיה בן 9, בוגר מספיק לקלוט את משמעות הדבר. בני דורו של אביו היו ותיקי מלחמת העולם השניה, והם סיפרו לו על מוראותיה. כנער, השתתף בתגרות רחוב ובחוגי היאבקות, ולמד להכיר את שדה הקרב של ריב המכות. אשתו נפטרה לפני כשנתיים.
ביוגרפיה: ולדימיר נולד בשנת 1953 בעיר אומסק שבסיבים על גבול קזחסטן, ארץ קרה וקשה. אביו היה רוסי, ותיק מלחמת העולם השניה שלחם בסטלינגרד ובקניגסברג, ואמו הייתה קזחית בת המקום. היו לו אח ואחות-אחיו הגדול אלכסנדר, שכעת הוא בן 63, ואחות קטנה בשם אניה וכעת היא בת 56. כשהיה בן 9 עברה אמו הפלה, ועד היום דמעות עולות בעיניו כשהוא נזכר באיך היא חזרה מבית החולים בידיים ריקות. מיטת התינוק הוסבה לאגרטל, הצעצועים ניתנו לחברות.
ולדימיר השתתף בהרבה תגרות רחוב כנער, והוא גילה כישרון רב למלאכה-נגרות, הנדסה ואף אינסטלציה. הוא גדל על ברכי הסובייטיות, וברוסיה נישא לאישה אוקראינית בשם מריה, וממנה נולדו להם 2 ילדים-גנאדי וגיאורגי. גנאדי נישא ליהודיה ועלה לישראל, שעה שגרגורי היגר יחד עם הוריו לארצות הברית עם התמוטטות ברית המועצות והמשבר הכלכלי, שם נישא לאמריקאית ויש להם 3 ילדים נחמדים. ולדימיר ואשתו השתקעו בפרברי יוסטון, שם נפטרה אשתו מסרטן מוחי לפני כשנתיים. לא מזמן, לקח סבא ולודיה את נכדו בן ה-11 ג׳ונתן לטיול במוזיאון. ולדימיר התחרט על כך.
נערך לאחרונה על ידי הח׳אן הטטרי ב 12 נובמבר 2017, 19:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
אלמוג-סי
הודעות: 84
הצטרף: 01 נובמבר 2017, 17:15

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [4/5]

שליחה על ידי אלמוג-סי » 12 נובמבר 2017, 18:39

דפ"ד
ספוילרהצג
מבנה דף דמות

שם הדמות: מארק טויסט
עיסוק קודם: צייר וסופר
גיל: 27

תכונות:
כוח - 2
, קשיחות - 2
זריזות - 3
חוכמה - 4
כוח רצון- 4

מצב פיזי ובריאותי : מארק לא שרירי במיוחד ולא טוב בספורט. גובהו מטר שבעיה ואחת ומשקלו 55 קילו.
מארק אלרגי לפול ולוקח תרופות מסוימות נגד הזיות.


מצב נפשי : למארק יש מחלת נפש . המחלה זה מתאפיינת בהזיות עקב כך לפעמיים מארק אינו מבדיל בין הזתיו למציאות . בנוסף למארק יש פחד גבהיים וקצת קשה לו במצבי לחץ

רקע ביוגרפי
מארק נולד גדל במשפחה בת ארבעה ילדים , אביו היה רופא ואימו אומנית. מארק אהב מגיל אומנות בין אם זה כתיבת שירים וסיפורים לבין ציור והכנת קולאגים. מארק היה במגמת אומנות בתיכון ובילדתו בחוגי אומנות. מארק חלה במחלת נפש שגרמה לו להזיות . לקח הרבה זמן עד שמצאו לו את התרופה ובזמן זה הוא בקושי הבדיל בין מציאות לחלום. לאחר המחלה לא נתנו לו להתגייס לצבא והוא שירת בשירות לאומי בספרייה . כאשר מארק גדל הוא המשיך לעסוק באומנות והתפתח בכך רבות.

פגישה עם הקבוצה
מנהל המוזיאון הכניס כמה עבודות של מארק לאחת התערוכות עקב כך מארק קיבל הדרכה בחינם.
נערך לאחרונה על ידי אלמוג-סי ב 12 נובמבר 2017, 21:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
WhiteWhale
הודעות: 53
הצטרף: 10 נובמבר 2017, 17:12
מיקום: ירושלים

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [2/4]

שליחה על ידי WhiteWhale » 12 נובמבר 2017, 18:47

מעולה, אתה בפנים.

כרגע יש 4: החאן, המגדל, Qurrion, thewolf.

נתחיל מחר לכל המאוחר, בבקשה להגיב לפחות פעם-פעמיים ביום.
Blind Beholder לשעבר, בגרסה חדשה ומשופרת
הזאב
הודעות: 163
הצטרף: 23 ספטמבר 2017, 20:56

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [2/4]

שליחה על ידי הזאב » 12 נובמבר 2017, 18:48

איפה אני?
WhiteWhale
הודעות: 53
הצטרף: 10 נובמבר 2017, 17:12
מיקום: ירושלים

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [2/4]

שליחה על ידי WhiteWhale » 12 נובמבר 2017, 18:56

אלמוג - הניסוח לא כל כך ברור, תנסה בבקשה להוסיף סימני פיסוק.
אם זה יהיה מוצלח אז אצרף אותך גם, וזהו. חמישה זה מספיק

הזאב - כרגע הדמות שלך לא מספיק מפורטת ביחס לאחרות, תרחיב אותה בבקשה ואז אני אחליט בינך לבין אלמוג ואסגור את המשחק על 5 שחקנים.
Blind Beholder לשעבר, בגרסה חדשה ומשופרת
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי
הודעות: 4526
הצטרף: 07 אפריל 2017, 15:53
מיקום: יוּרטה במונגוליה

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [4/5]

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 12 נובמבר 2017, 19:28

ערכתי את המקצוע, הקודם היה לי בטעות בגלל הדמות הקודמת שחשבתי עליה. אגב, למה כתבת לשלוח לך את הדפדים בפרטי? לא עדיף כאן?... בעיקר לטובת קוראי המשחק...
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
WhiteWhale
הודעות: 53
הצטרף: 10 נובמבר 2017, 17:12
מיקום: ירושלים

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [4/5]

שליחה על ידי WhiteWhale » 12 נובמבר 2017, 19:31

לא קריטי לי, אפשר גם כאן תכלס
Blind Beholder לשעבר, בגרסה חדשה ומשופרת
thewolf
הודעות: 377
הצטרף: 01 מרץ 2017, 20:27

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [4/5]

שליחה על ידי thewolf » 12 נובמבר 2017, 19:36

הדפ"ד שלי
ספוילרהצג
שם הדמות: חוויאר גוגסט
עיסוק קודם: היה עובד הייטק עד ש(ראה רקע)
גיל: 46

תכונות:
חוכמה 4
כוח: 3
זריזות: 3
קשיחות:3
כוח רצון: 2 (נכנס לדיכאונות לפעמים)

מצב פיזי ובריאותי

לא כל-כך חזק, אבל אוהב לאכול הרבה אבל לא בכמות שמזיקה מאוד .

מצב נפשי

הוא מדוכא עכשיו לאחר (ראה רקע) ועכשיו הוא מנסה למצוא את עצמו כדי להתעודד ולחזור לחייו השלווים והרגועים הדבר שהכי מפחיד אותו זה אמו שהייתה תמיד צועקת עליו.

רקע ביוגרפי

חוויאר היה בעל אקזיט מצליח עד שבגלל שחבר שלו שבגד בו, סילקו אותו מהחברה שהוא הקים, הוא עוד לא מצא עבודה הוא נכנס להמון דיכאונות מזה ומהבגידה , הוא נולד בארגנטינה. לאם חד הורי שאביו עזב אותה לאחר לידתו, אמו תמיד צעקה עליו שהוא על כל הזמן המחשב ושאין לו אף חבר אמתי, ושהוא חלש ושהוא כשלון וכו', הוא עזב את הבית בגיל 14 ויצא להצליח בעיר הגדולה הוא הצליח יפה מאוד עד שקרה הקטע אם הבגידה,
תחביבים- הוא כותב סיפורים במחברתו, הוא יודע לתכנת ברמה גבוה, וריקוד למרות שאף אחד לא ראה אותו רוקד.

פגישה עם הקבוצה

לאחר שעוד פעם נכנס לדיכאון, הוא הגיע לעיר כדי להתעודד ולראות עולם, ואולי לעורר מחדש את ההשראה שלו ואת היצירתיות שלו, הוא נסע לטיול זה אם בת זוגתו טאנייה.
נערך לאחרונה על ידי thewolf ב 12 נובמבר 2017, 19:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
WhiteWhale
הודעות: 53
הצטרף: 10 נובמבר 2017, 17:12
מיקום: ירושלים

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [4/5]

שליחה על ידי WhiteWhale » 12 נובמבר 2017, 19:41

thewolf - שים לב לשגיאות כתיב בבקשה
Blind Beholder לשעבר, בגרסה חדשה ומשופרת
אלמוג-סי
הודעות: 84
הצטרף: 01 נובמבר 2017, 17:15

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [4/5]

שליחה על ידי אלמוג-סי » 12 נובמבר 2017, 21:31

דפד
ספוילרהצג
מבנה דף דמות

שם הדמות: מארק טויסט
עיסוק קודם: צייר וסופר
גיל: 27

תכונות:
כוח - 2
, קשיחות - 2
זריזות - 3
חוכמה - 4
כוח רצון- 4

מצב פיזי ובריאותי : מארק לא שרירי במיוחד ולא טוב בספורט. גובהו מטר שבעיה ואחת ומשקלו 55 קילו.
מארק אלרגי לפול ולוקח תרופות מסוימות נגד הזיות.


מצב נפשי : למארק יש מחלת נפש . המחלה זה מתאפיינת בהזיות עקב כך לפעמיים מארק אינו מבדיל בין הזתיו למציאות . בנוסף למארק יש פחד גבהיים וקצת קשה לו במצבי לחץ

רקע ביוגרפי
מארק נולד גדל במשפחה בת ארבעה ילדים , אביו היה רופא ואימו אומנית. מארק אהב מגיל אומנות בין אם זה כתיבת שירים וסיפורים לבין ציור והכנת קולאגים. מארק היה במגמת אומנות בתיכון ובילדתו בחוגי אומנות. מארק חלה במחלת נפש שגרמה לו להזיות . לקח הרבה זמן עד שמצאו לו את התרופה ובזמן זה הוא בקושי הבדיל בין מציאות לחלום. לאחר המחלה לא נתנו לו להתגייס לצבא והוא שירת בשירות לאומי בספרייה . כאשר מארק גדל הוא המשיך לעסוק באומנות והתפתח בכך רבות.

פגישה עם הקבוצה
מנהל המוזיאון הכניס כמה עבודות של מארק לאחת התערוכות עקב כך מארק קיבל הדרכה בחינם.
WhiteWhale
הודעות: 53
הצטרף: 10 נובמבר 2017, 17:12
מיקום: ירושלים

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [4/5]

שליחה על ידי WhiteWhale » 12 נובמבר 2017, 22:10

מצטער הזאב, אבל אני חושב שהדמות של אלמוג יותר מעניינת במשחק מהסוג הזה, ולכן הוא יהיה השחקן החמישי.

מיד אפתח עץ משחק.

אז השחקנים הם: החאן, המגדל, Qurrion, thewolf, אלמוג-סי. בהצלחה לנו.
Blind Beholder לשעבר, בגרסה חדשה ומשופרת
סמל אישי של משתמש
חובב מוד
הודעות: 862
הצטרף: 07 דצמבר 2015, 15:05
תשובות: 2
מיקום: מאחורייך. עם סכין ביד.
יצירת קשר:

עץ הרשמה: בשר ודם - חופשיטה זומבים [5/5]

שליחה על ידי חובב מוד » 01 דצמבר 2017, 12:48

אממ... אני אנסה להירשם מאחר שח'אן פרש.

דפ''ד
ספוילרהצג
שם הדמות: ג'ק וואלקר.
עיסוק קודם: תלמיד בכיתה צעירה.
גיל: 9

תכונות:
כוח-2
קשיחות-3
זריזות-5
חוכמה-3
כוח רצון-3
בגלל גילו, ג'ק חלש ושברירי, אך קטן וזריז מאוד. חוכמתו קטנה מחוסר בהשכלה, כי למד רק כ3 שנים.

מצב פיסי ובריאותי:
ג'ק הוא בן 9, הוא קטן מאוד, וחלש.
ג'ק לא נוטל תרופות קבועות בכלל, אך יש לו לדברי הרופאים "רגישות קלה לאבק הבית", שגורמת לו להתעטש בכל פעם שהוא שואף אותו.

מצב נפשי:
ג'ק מפחד מכל דבר שאמור להיות מפחיד, גובה, ליצנים... וגופות רקובות מהלכות בהחלט עונות על ההגדרה.
הוא לא עומד יותר מדי במחזות קשים, הם עושים לו סיוטים, כמו עשרות דברים אחרים, שלא מעט הוא מתעורר מהם בצרחות, ועובר למיטה של אמו.

רקע ביוגרפי:
ג'ק ילד אמריקאי צעיר מאוד.
הוא נולד בקליפורניה למשפחה ממוצאת, אביו נעדר בפעילות צבאית במלחמה כשהיה בן 4, וג'ק לא זוכר ממנו דבר, מלבד כמה תמונות, שאיתן הוא מסתובב בכל מקום.
כבר בגיל שש נחשב לילד מהיר, אפילו יחסית למבוגרים.
בבית הספר הצטיין במיוחד בכל דבר שלא היה קשור לחשבון, גיאומטריה, לשון, גיאוגרפיה, היסטוריה ובוטניקה.
אז... הוא לא היה ילד מחונן כל כך.
הוא טס לטקסס לחופשה יחד עם אמו, רוזבאד היתה אחת הערים אליהם הם הגיעו בחופשה, ומאחר שהמוזיאון הוא אטרקציה נחשקת, הם הלכו בו לטייל, לא חלק מהסיור המודרך. במהלך שיטוטיהם ג'ק איבד את אמו והתחיל לחפש אותה, במהלך החיפושים הוא נפגש בסיור המודרך רק לכמה שניות, כמה שניות שיעשו לו הרבה סיוטים בזמן הקרוב.
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:
שלח תגובה