רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [4/4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [5/5]

שליחה על ידי Dr_RPG » 05 פברואר 2018, 13:58

in
סלייזי מסיים לאכול, יושב בנחת ומנגן. בסוף הקרב הוא היה עייף, אבל מאז הוא כבר הספיק להתאושש. מספר לקוחות מתחילים להיאסף סביבו, והוא מתחיל לספר סיפורי גבורה על האומץ הרב שהוא וחבריו (אבל בעיקר הוא) הפגינו בעימות כנגד השודדים.

out
מבחינתי להריץ
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 פברואר 2018, 14:06

האלף שחור העיניים נשאר בצד, לו לא כל החגיגות הללו, הוא אוכל עד שהוא שבע ולא יותר, הוא שותה כדי לא להיות צמא, אבל רק מים, את החרבות הארוכות שלו הוא החליף בזוג חרבות מעוקלות, נראה שהוא מתמודד איתן בטבעיות, כמעט כאילו זה מחול בשבילו.
הוא לא מוציא מילה כל הערב, פרט לכמה מבטים חריפים לעבר פריין. לבסוף הוא נעלם במהלך הערב, ככל הנראה פרש לחדרו, לשנת לילה חטופה.
OUT
כנל
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 06 פברואר 2018, 14:56

IN
אתם הולכים לישון, ובבוקר, לאחר שאתם קמים ומאורגנים אתם יוצאים החוצה, ומגלים שבני הכפר אירגנו עבורכם שישה סוסים, את רובם אתם מזהים מהמבט החטוף שהיה לכם באורוות השודדים, והסוסים עצמם כולם מוכנים לרכיבה עם אוכפים, ומצויידים בשקים מלאים מזון.
אתם יוצאים לדרך מהכפר, רכובים על הסוסים, ולאחר מספר ימים של מסע אתם מגיעים לכפר, הכפר עצמו נראה חצי מתפרק, השדות שסביבו נראים כמעט ופראיים, והדברים היחידים שנראים באמת יציבים וחזקים בכפר הזה היא חומת האבן שבנוייה מסביב לכפר, ומגדל קרבי למראה במרכז הכפר, שעל ראשו מתנוסס דגל אפור בהיר שבמרכזו חנית שמוטה שחור וראשה בצבע סגול בוהק.

לסלייזי
ספוילרהצג
אתה מזהה את הדגל כהדגל של המרד
OUT
6 riding horses (מגד"מ 1)
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 פברואר 2018, 15:50

"מישהו רואה סיבה להתעכב כאן?" שואל האלף, ברור שהוא רוצה להגיע בחזרה למועצה ולסיים אם הסיפור. "אני מרגיש פגיע כשיש לנו את המסמך. אני מציע שנמשיך לרכב."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 06 פברואר 2018, 17:12

"אין למה להתעכב,אבל הייתי מציע להיזהר.האזור הזה נראה כאילו הוא עבר מתקפה כלשהי,ולא הייתי מסתכן בנפילה למארב כאן" אומר סאריק.
.It's time for the jedi,to end
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 06 פברואר 2018, 17:58

הקשת מסמן "לא" בראשו בפשטות בתשובה לשאלה של מורגן. הוא דורך את רובה הקשת שלו, מוכן להתקפה.
Meta
פעולה רגילה- הכנת פעולה
אם הקשת רואה סכנה, הוא משתמש בהתקפה כפולה
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 06 פברואר 2018, 18:36

"היי... תראו, הכפר הזה שייך למורדים." סלייזי מצביע על הדגל האפרפר. "אני ממש לא חושב שלהתעכב פה זה רעיון טוב. במיוחד בהתחשב בעובדה שאני לא ממש מיודד עם ההנהגה שלהם... בטח יש כפר קרוב אחר."
נערך לאחרונה על ידי Dr_RPG ב 01 מרץ 2018, 09:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 פברואר 2018, 18:38

"אז החלטנו." אומר ייגר, בועט בסוסו ועוקף את הכפר, ממשיך הלאה.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 06 פברואר 2018, 18:40

סאריק מהנהן ומדהיר את הסוס שלו אחרי ייגר,כשהוא מניח יד על החרב האדירה שתלויה על גבו.
.It's time for the jedi,to end
yds

שליחה על ידי yds » 08 פברואר 2018, 06:26

פריין מהנהן וממשיך אחריהם, בלי לומר מילה, מדרבן את סוסו כדי שיישאר קרוב ליגר. הוא ניגש אליו ולוחש
Meta
למי שמבין אלפית
In
ספוילרהצג
פריין ממלמל לרגע ''מה...מה אנחנו הולכים להגיד למועצה?''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 08 פברואר 2018, 11:31

הקשת האפור רוכב בשתיקה, היד שלו מונחת על רובה הקשת שלו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 פברואר 2018, 11:35

"אני האחראי." אמר ייגר בשפה המדוברת, אין לו סודות, כרגע. "השאר לי את הדיבור עם המועצה."
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 12 פברואר 2018, 09:34

IN
אתם רוכבים מסביב לכפר, ואתם מבחינים במספר צופים שבוחנים אתכם מעל החומות.
לאחר עוד מספר שבועות של רכיבה אתם מגיעים לאזור בו העצים של שטלרין נעשים צפופים יותר ויותר, מכריחים אתכם לרדת מגב הסוסים שלכם ולפנות להם את הדרך כדי להתקדם, ולאחר עוד מספר ימים של הליכה כזאת היער נפתח בבת אחת לשביל רחב שניכר בו שעוברים עליו רבות, ובקצהו אתם יכולים לראות עצים גדולים בהרבה מהרגיל - עשרות מטרים, חלקם אף גובלים במאה, ובמרכז עץ עצום בגודלו, גובהו מגמד את העצים האחרים, שפריין ומורגן מזהים כבית המועצה.
אתם מתקדמים על השביל, עד שאתם מגיעים אל שערי וגיל, בירת אלפי היער.
השערים עצמם עשויים פלדה ירוקה וממורקת, שבנוייה בצורה מפותלת שמזכירה שרכים, ומשני צידי השער נמשכת חומה גדולה עשוייה אבן חומה שממנה יוצאים צמחים טורפים עצומים דמויי נחש.
לרגלי השער עומדים עשרים לוחמים אלפים שבוחנים אתכם, עטויים לוחות שריון כסופים עם דוגמת דרקון חרוטה עליהם, והם אוחזים להב מוט ומגן רחב בצורת עלה זהוב, בנוסף לחרב שיושבת בנדן שמחובר לחגורותיהם.
אחד מהם ניגש אליכם ושואל "מי אתם, ומה רצונכם?"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 פברואר 2018, 10:24

ייגר מתקרב קדימה, מוריד את הברדס מראשו, חושף את עיניו השחורות. "מורגן דאן." הוא אומר באלפית נקייה וצחורה, "אני כאן לדווח בפני המועצה." הוא אומר בפשטות
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 12 פברואר 2018, 11:59

ככל שהעצים נעשים צפופים יותר, נראה כאילו הקשת מרגיש יותר בבית. ההבעה העצובה והזהירה שהייתה לו מאז שהם ראו את ההריסות לאט לאט נמחקת, והוא נראה רגוע ושמח בהרבה.

כשהוא מגיע לשערי וגיל, הקשת עוצר את סוסו מייד, לוקח קצת זמן להסתכל על השערים. הוא נראה מופתע ומתרשם. כשהשומר שואל אותם מי הם הוא מהסס לרגע ומחכה לתגובת השומר למורגן, לא בטוח אם הוא אמור לענות על השאלה או להשאיר את הדיבורים למורגן.
שלח תגובה