נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
בכנס יש מגוון אדיר של משחקי תפקידים, מכל השיטות והסוגים, משחקי לוח, מיניאטורות, משחקי קלפים ועוד! בנוסף יש כמובן גם יריד דוכנים, ספריית משחקי לוח, דוכן יד-2 ועוד.
לפרטים נוספים: [תגובות] נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
לאתר הכנס: www.dragoncon.co.il

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [4/4]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [5/5]

שליחה על ידי המגדל הבודד » 19 ינואר 2018, 09:22

"אמנם אין לי הבטחה,אבל עזרה של אלף ביצות אף אחד לא דוחה בקלות ראש.
וכן,אני מחפש כסף.צריך לחיות ממשהו,לא? ובגלל שה'להקה' שלי כבר לא תומכת בי,אני נאלץ להיות זאב בודד ולהשיג כמה שאני יכול" אומר סאריק.
"ולמה שהחצר האלפית תזרוק עליי את המשאבים שלה? מה אכפת לכם מה קורה פה? ואל תגיד לי שזה נטו דאגה לתושבים.לכל אחד יש אינטרסים,ואם אני לא מרוויח מהם,אני לא מעוניין בהם".
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 19 ינואר 2018, 14:03

"הנה, הוא מדבר לעניין. וגם לא אמרתי בשום שלב שני לא רוצה לעזור לכם עם כל העניין. אבל אני חושב שלא המועצה ולא המורדים יוכלו לעזור לנו בעניין הזה. אם בכל זאת תחליטו שנלך אליהם, אז אני אבוא איתכם. זה הכל."
נערך לאחרונה על ידי Dr_RPG ב 05 פברואר 2018, 13:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 23 ינואר 2018, 20:42

"בואו נגיע להחלטה. אישית, הטיעונים של מורגן משכנעים אותי יותר. אם יש שני ארגונים עליהם אני כמעט לא יודע ורק לאחד את האמצעים לעזור לנו, בעיני ההחלטה ברורה". הקשת האפור מסובב את ראשו אל סאריק בזוית שאף בן אנוש לא היה מצליח להגיע אליה בלי כאבים רציניים בצוואר."נראה כאילו תמיכת הרוב נתונה למועצה האלפית. האם אתה מוכן לשתף פעולה?"
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 24 ינואר 2018, 08:00

"אני אבוא איתכם,אבל אם המועצה האלפית לא תסכים לשלם לי,אני אעזוב מיד" אומר סאריק.
הוא אוסף מהמזון של השודדים כל מה שיוכל לשרוד במסע:צנימים,בשר מיובש/מומלח,פירות יבשים,בקבוקי משקה וכו'.
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 24 ינואר 2018, 19:13

סלייזי נאנח. "אתה יודע, אתה לא תצטרך את כל האוכל הזה. מצאתי באוהל של המפקד את אחד מהשקים האלה שיוצרים אוכל. בעצם, אם יש שם יין אז תביא קצת. אני לא חושב שהדברים האלה יוצרים אלכוהול."
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 24 ינואר 2018, 21:48

"אף פעם לא מזיק לקחת עוד ציוד.ויין בהחלט יתקבל בברכה" אומר סאריק.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 25 ינואר 2018, 18:29

IN
וארין מביט בכם בהפתעה.
"החצר האלפית? למורה שלי היה חבר שם, הוא סיפר שהוא היה מומחה בתרופות... אולי ברשותו תרופות למגיפה של הכפר שלי. הוא גם היה... איך המורה אמר את זה?.. ראש מועצת הדוברים? משהו כזה. אני כבר לא באמת זוכר. ככה או ככה אשמח להתלוות אליכם במסע אל האלפים, ולו רק כדי שאוכל למצוא תרופה."
לאחר מכן המזון והיין נאספים, כמו גם הכספים שאספו השודדים, ואתם חוזרים לכפר.
נראה שלמרות הקרב שלכם נגד השודדים הכפריים לא באמת האמינו שתשרדו את הלחימה מול השודדים, ומבטי פליאה ובלבול מלווים אתכם ברחבי הכפר.
בעל הפונדק מגיח מתוך הפונדק, תדהמה מרוחה על פניו, מראה שמשתנה למראה של שמחה כאשר אתם מחזירים את הרכוש הגנוב.
"אתם בטוחים שאתם לא תרצו שום דבר בתמורה לשירות שנתתם לנו? פטרתם אותנו מאיום המלך עצמו... לפחות לזמן הקרוב. ממילא לא נוכל לתת לכם דבר שווה ערך למה שנתתם לנו..."
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 ינואר 2018, 18:30

"תהיו הוגנים." אומר מורגן, "ותעזרו למי שצריך עזרה." הוא מוסיף, "זה כל מה שאדרוש מכם."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 25 ינואר 2018, 19:43

"אני אשמח לקבל קצת כסף,אבל כפי שאמרתי מקודם,על עבודה כזאת אני לא לוקח יותר מ15 מ"ז" אומר סאריק.
סמל אישי של משתמש
Dr_RPG

שליחה על ידי Dr_RPG » 25 ינואר 2018, 21:01

"כן כן, חמישה עשר זה בסדר. כמובן שעשרים זה גם בסדר, למקרה שתהיתם. אגב, יש פה מישהו שיודע להתעסק עם כלי נגינה במקרה? אני צריך להחליף מיתר או שניים. ובנוסף אנחנו נרצה לקנות לילה בפונדק ושישה סוסים. אבל שיהיו איכותיים, כן? אנחנו רוכבים רחוק."
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 25 ינואר 2018, 21:26

"דבר בשם עמצך,פייטן.אל תכליל אותי איתך.
ואל תשכח שלקנות זה בכסף,ולא בחינם" אומר סאריק לסלייזי.
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 25 ינואר 2018, 22:22

הקשת האפור מביט במעט מבוכה על קהל הכפריים. שולף את הגלימה שלו ושם את הברדס על ראשו כך שהדבר היחידי שאפשר לראות בפניו הוא העיניים שלו שזוהרות בירוק בוהק כמו תמיד. כשהכפרי פונה אליו הוא מתנשם מעט בלחץ "א- אני לא צ- צריך כלום" הוא אומר ונסוג חזרה לצללים, מעדיף לא לדבר. חדי ההבחנה ישימו שהעיניים שלו מצטמצמות מעט, כמעט בפחד".

הל
ספוילרהצג
Out
אני הולך להביא פלאשבק מהעבר שלו ברשותך, כי למה לא.
In
הדוכס ג׳ספר פיירווד התיישב על הסלע, עובדה שתיראה חסרת חשיבות בעיני אדם חיצוני, אבל גרמה לחיוך קטן בפנים שטופות הדמעות של בנו השישי. "הארווי," פנה הדוכס אל בנו, "למה אתה לא באולם בקבלת פני האורחים? אתה יודע שכשאנשים מגיעים אלינו הביתה אני צריך אותך שם לקבל את פניהם". הארווי הרים את המבט והסתכל ישירות על פניו של אביו, שברגע הזה היה עסוק בניקוי אדמת היער מנעליו "אנ- אני מצטער אבא" הוא אמר "אני פשוט ראיתי את כל האנשים האלו, והם דיברו ביניהם ועשו המון רעש ורצו שאני אזכור את השמות שלהם ואני לא יכולתי להתרכז". "הארווי" ג׳ספר עבר לטון תקיף יותר עכשיו, טון שלדעתו נשמה מצווה ובמציאות נשמע כאילו הוא צווח "הזכר לי נא, בני היקר, מי אתה?" הדמעות הפסיקו בעוד הילד התיישר לעמידה זקופה "הארווי פיירווד, בנו של הדוכס ג׳ספר פיירווד ששושלתו הולכת אחורה עד סר אנטון פיירווד "מביא הלהבה" בכבודו ובעצמו" ענה הילד בכל הכבוד העצמי שהצליח לגייס. "והאנשים איתם אתה נפגש כעת? האם הם משושלתו האדירה של סר פיירווד עצמו?" שאל ג׳ספר. "לא." השיב הילד כפי שתרגל עשרות פעמים "הם לא היו אפילו אבק לרגליו". ג׳ספר שתק כמה שניות, נותן לבנו להבין את המסקנה המתבקשת "אני אלך לשם, אבא" הוא אמר "אבל אני עדיין פוחד". "זה יעבור," השיב ג׳ספר בסמכותיות "אתה תתרגל וכל האנשים יפסיקו להבהיל אותך. אחרי הכל, אתה הבן שלי, והיום בו הבן שלי יפחד מהאנשים הפשוטים יהיה היום בו אחליט לוותר על מעמדי ולתת לכל אחד ואחד מאזרחי הדוכסות את כספנו".
באותו היום, הרוויחו אזרחי הדוכסות את כספי הדוכס בלי לדעת על כך. כספים שכמובן מעולם לא קיבלו.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 04 פברואר 2018, 16:22

IN
הכפריים מודים לכם על העזרה שהושטתם להם, ובתוך דקות מאורגנות משלחות שאוספות את מה שהותירו השודדים מאחור, ובתום השעה כבר מאורגנת סעודה, במהלכה סלייזי מחליף את מיתריו.
בסוף הסעודה מאורגנים לכם חדרים בפונדק, וממה שאתם רואים בפנים נראה שאלו הם הטובים ביותר שהם יכלו לספק לכם.
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד

שליחה על ידי המגדל הבודד » 04 פברואר 2018, 16:43

סאריק מביט בחדר שלו,סורק אותו במהירות.
הוא נכנס לבפנים,מוריד את תרמילו ומניח אותו לצד המיטה.
לאחר מכן הוא יורד אל הבר,שם הוא מזמין בירה נוספת.בזמן שהוא מחכה הוא מתחיל לצחצח את חרבו מהלכלוך שדבק בה,ומתחיל לדבר עם המוזג:"אז עכשיו,מה תעשו כשעוד שודדים יחזרו?".
fergi123

שליחה על ידי fergi123 » 05 פברואר 2018, 08:41

הקשת האפור מתארגן במיטה רחוקה מהדלת. הוא בוחן את המקום בחיפוש אחר כל דבר חשוד.
תפיסה [dice seed=26664 secure=0bbe90ff_0]1d20+11[/dice]
שלח תגובה