מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [5/5]

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
Dr_RPG

הודעה#91 » 18 נובמבר 2017, 23:13

"לעזאזל, הרגל שלי כואבת" סלייזי צולע באיטיות לכיוון השודד מחוסר ההכרה. הוא מביט בו לכמה רגעים, ואז מתחיל לדבר אל פריין וייאגר. "קדימה, תעזרו לי להפשיט אותו. הבגדים האלה יכולים להביא לי תועלת." לאחר מספר דקות, כשסלייזי לבוש בבגדיו של השודד, הוא מדבר שוב. "אני חושב שזה נראה די אמין, לא? אני שקרן לא רע, אני יכול ללכת לברר קצת עליהם. אולי נוכל לפתור את כל העניין הזה ללא קרב." הוא לוקח חופן אדמה ומפזר מעט ממנו על הבגדים, בשביל ליצור מראה בלוי. לאחר מכן, הוא מתחיל ללכת לכיוון המחנה של השודדים, לא טורח אפילו להסתיר את הצליעה שלו.

META
אני לובש את הבגדים של השודד. אם יש לו כובע או משהו אחר שמסתיר את האזניים אני לוקח אותו ממנו, אם לא אני שואל מסאריק את הברדס שלו. תרמית בשביל לגרום לבגדים להראות כאילו אני אחרי קרב-
קוביות: 1d20+12
תוצאות הגלגול: 8, 12. סך-הכל: 20

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#92 » 18 נובמבר 2017, 23:41

"חכה" אומר ייגר. "שהקשת ימצא מקום להסתתר ולכפות עליך, ואלה שודדים, בדרכי שלום זה לא יגמר טוב, אני צריך שתלך לשם, תראה כמה אנשים יש, תראה מה המצב שלהם, ואלי תשכנע אותם שלא לצאת לחפש עדיין את האנשים שלהם. אם אתה לא חוזר תוך כמה שעות,אנחנו מניחים שעלו עליך ותוקפים את המחנה. מוסכם על כולם?"
talk less smile more don't let them know what you're against or what your for.

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#93 » 19 נובמבר 2017, 00:05

"בהחלט.קח את הברדס שלי לכל מקרה,מה שיראה שהבסת שכיר חרב שאנשי הכפר שכרו.
אני חושב שנצטרך להתחלק לשני צוותים של שניים המקרה שאתה לא חוזר.הקשת יישאר כאן ויחפה עלינו בזמן שנסתער" סאריק אומר.
.It's time for the jedi,to end

fergi123

הודעה#94 » 19 נובמבר 2017, 15:34

הקשת נראה קצת משועשע מכך שהוא מקבל הוראות, אבל הוא לא מתווכח. "הטווח המרבי שאני יכול להגיע אליו הוא 60 מטר, אז אני אמצא מקום מסתור יחסית ואחכה לכם שם"

Dr_RPG

הודעה#95 » 19 נובמבר 2017, 16:26

סלייזי מהנהן לקשת ונושם נשימה עמוקה. אתם מבינים שהוא משנן את התפקיד שלו. "היי, אתה" הוא פונה אל סאריק. "תלך משם, מסביב. אני אדבר אם שומרי הלילה בשביל להשיג מידע ולהסיח את דעתם. אני רוצה שתקטול אותם בזמן הזה, אחד אחד. אחרי שנסיים עם הזקיפים, נוכל להרוג את כל האחרים. לטבוח באנשים ישנים זה לא מכובד, (הוא מביט אל ייאגר) אבל זה יעיל. אתם תישארו כאן בשביל לחפות עלינו, למקרה שהעניינים ייסתבכו. אה, כן, אני צריך שמישהו יישמור על הבגדים שלי. הקתרוס עלה לי הרבה כסף, ואני ממש מחבב את הצבע של הגלימה." הוא מסיים לדבר, מחכה לאישור מסאריק, ומתחיל לרדת במורד הגבעה. הוא יורד באיטיות ובשקט, כמו שהייתם מצפים משודד שנפצע בקרב. לאחר כמה עשרות שניות הוא מגיע. השומר יוצא לקראתו, אבל לפני שהוא מספיק לתשאל אותו סלייזי כבר מתחיל בשיחה. "אני מצטער על העיכוב. כפי שאתה רואה, האחרים לא שרדו." הוא מתנשם. "הלכנו לפונדק לגבות כספים, כמו כל חודש, אבל אז חבורה של ממזרים תקפו אותנו. חלאות קטנות. אני ברחתי לפני שהם הרגו אותי, אבל אחד מהם השאיר לי את זה." הוא מצביע על פצע ברגל, שנגרם כשהוא נפל מהסוס. "אני מהמר שאם הממזר הזקן שמנהל את הפונדק הסכים לשלם להם, אז הם כבר בחצי הדרך. כמה שומרים ערים מגנים כרגע על המחנה? אני חושב שמשהו כמו ארבעה יספיקו, הם היו נראים לי די פצועים כשברחתי."

META
תרמית על השומר. אני מנסה לברר כמה זקיפים יש כרגע במחנה ולהסיח את דעתו בזמן שסאריק מתגנב פנימה.
תוצאות הגלגול: 17, 12. סך-הכל: 29

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#96 » 19 נובמבר 2017, 17:31

"תוכנית טובה,אז אני מסכים.תשאירו את השומרים לי" אומר סאריק ומחייך חיוך קטן לעצמו.
הוא מתחיל לרדת בשקט מהגבעה בדרך עוקפת,שריונו השחור עוזר לו להיטמע בלילה השחור שמקיף אותו.הוא מתקרב אל השומר הקרוב ביותר אליו,כרגע מסתתר בשיחים.
Meta
התגנבות:
קוביות: 1d20+9
תוצאות הגלגול: 9, 9. סך-הכל: 18

מטיל תכריך אחד על השומר.

Hell lord

הודעה#97 » 19 נובמבר 2017, 20:58

In
סלייזי (רק הוא שומע)
ספוילר
השודד נראה מבולבל, ואומר לך "כרגע? אני חושב ש..." אתה רואה אותו סופר על אצבעותיו, "אחד, שתיים, ו... שלוש, אז כן, כרגע יש שלוש שומרים, אבל על מה אתה מדבר? אני לא ממש מאמין לך שהכפריים העלובים האלה באמת הצליחו לגדל ביצים כדי לתקוף אותנו ולהתנגד כראוי."
הוא לוקח נשימה וממשיך "אני גם לא זוכר אותך, אולי תדבר עם הבוס? למרות שהוא לא נראה לי יהיה מרוצה במיוחד לקום עכשיו... אבל אנחנו לא יכולים לחכות לבוקר, אז אני אעיר כמה חבר'ה כאן שיעזרו לנו להגן, טוב? חכה פה רגע" הוא אומר בעודו הולך למחנה נכנס לכמה אוהלים ואתה שומע דיבורים בעוד שלוש שומרים חדשים יוצאים לעזור, שישה שומרים בסך הכל.
"עכשיו תספר לנו את הסיפור, מההתחלה ועד הסוף, וכל פרט שאתה יודע"

סאריק
ספוילר
אתה רואה את סלייזי ואחד השומרים מדברים, ואז השומר נפרד מסלייזי לדקה, נכנס לכמה אוהלים וכשהוא יוצא מצטרפים אליו שלוש חיילים נוספים, נראה שאחד מהם שמע תזוזה שלך, והוא מתקרב לכיוונך, בודק את מקור הרעש.

כל השאר
ספוילר
אתם רואים את סלייזי מדבר עם שומר, ולאחר קצת זמן זה עוזב את סלייזי וחוזר אליו עם עוד שלוש שומרים חדשים, ונראה שהם מדברים איתו

Out
סלייזי: בדיקת תרמית בבקשה
סאריק: בדיקת התגנבות בבקשה
I am no nightmare, nightmares fear me

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#98 » 19 נובמבר 2017, 21:25

כל השאר
ספוילר
מורגן נעמד בשקט, שתי החרבות שלו תקועות באדמה לפניו, הוא מביט לאופק, דרוך, מנסה לראות מעבר לברור מעליו, לדברים הקטנים שנסתרים. לשמוע מה שרק אוזניים אלפיות שומעות, לראות מה שבן אנוש לא יבחין בו לעולם.
בדיקת תפיסה
קוביות: 1d20+10
תוצאות הגלגול: 19, 10. סך-הכל: 29

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#99 » 19 נובמבר 2017, 21:49

סאריק
ספוילר
סאריק מחניק קללה בעודו מנסה להסתתר טוב יותר,דרוך.
Out
השומר שהתקרב הוא השומר שהטלתי עליו את התכריך?
Meta
התגנבות:
תוצאות הגלגול: 12, 9. סך-הכל: 21

מטיל עוד תכריך על השומר שהטלתי עליו את התכריך הקודם.

Dr_RPG

הודעה#100 » 19 נובמבר 2017, 22:49

ספוילר
אז הלכנו לכפר, כמו שביקשת. הדרך הלכה חלק. בערך בשעה עשר נכנסנו לגבות את המיסים. הפונדק היה הומה מאוד, יותר בפעמים הקודמות. נכנסנו מהשער הקדמי. איך שנכנסנו בעל הפונדק בא לכיווננו ונתן לנו שק מלא בכסף." סלייזי מחטט בכיסיו ומציג לראווה את השק (אני מניח שהוא היה על השודד שברח, כי לא מצאנו אותו אצל השודדים שהרגנו). "אחר כך התחלנו לאסוף כסף מהאנשים בפונדק, כדי למקסם רווחים. רובם וויתרו על הכסף שלהם בקלות, אבל... טוב, רק רובם. היו שם איזה זוג אנשים, זקן וצעיר, שלא שילמו. שיפדנו את הזקן, אבל אז הצעיר התעצבן. בהינף יד הוא יצר אש, לא ראיתי כזה דבר מימיי, משהו גרנדיוזי. ואז, טוב, התעצבנו קצת ותקפנו אותו. זאת לא הייתה בחירה חכמה. פתאום קמו מהשולחנות שמסביב כמה טיפוסים, אני לא חושב שהם הכירו אחד את השני. היו שם, אמ, בואו נראה... היו 2 אלפים, בזה אני בטוח, אבל הרגתי אחד מהם. הנה, אפילו לקחתי את הברדס שלו. והיה גם חצי אורק, אני חושב... מי עוד? אה, כן, היה שם גם בן אדם עם רובה קשת. טיפוס די מפחיד. והיה את הצעיר, כמובן. אני חושב שהוא קוסם או משהו כזה. הם התחילו לתקוף אותנו, היה שם ממש טבח. כשראיתי שאנחנו עומדים להפסיד, לא חשבתי פעמיים והתחפפתי משם.
וכך הגעתי לכאן. עכשיו, אתם יכולים להפסיק לבהות בי ולארגן מישהו שיטפל ברגל שלי? פעם שמעתי שמישהו מת מפציעה ברגל שלא טופלה כראוי. ותעשו לי טובה, תכפילו את המשמר. אם הממזרים ההם יבואו, אתם תרצו להיות מוכנים."

META
תרמית
תוצאות הגלגול: 7, 12. סך-הכל: 19

fergi123

הודעה#101 » 20 נובמבר 2017, 04:37

כל השאר
ספוילר
in
הקשת האפור עומד כשרובה הקשת שלו דרוך, מוכן לכל סימן אלימות מצד מהשומרים
Meta
הכנת פעולה: אם השומרים מתקיפים אני משתמש במכה כפולה

Hell lord

הודעה#102 » 20 נובמבר 2017, 18:18

In
סלייזי
ספוילר
Out
השק לא היה עליו, הוא היה על אחד מאלה שהרגתם, ויאגר מצא והחזיר את הכסף לכפר.
אני מניח שהתכוונת שהמנהיג שלח אותך, כי כרגע אתה לא מדבר עם המנהיג, אלא עם שומר
In
הוא רוטן משהו ושולח את אחד מהחיילים האחרים למחנה, שחוזר עם אדם זקן למדי שרועד בפחד בפני החיילים.
"מרפא הכפר, הוא התנגד לנו אז חטפנו אותו, הכפריים חושבים שהוא מת" הוא אומר בעודו צוחק.
"תטפלו בו, ואז תיקחו אותו ושימו אותו באחד מהאוהלים עם שמירה צמודה, ותעירו עוד שני אנשים, למקרה שהוא דובר אמת"

יאגר
ספוילר
אתה מבחין באוהל של המפקד של השודדים, או ככה אתה משער, בגלל גודלו ומראהו המפואר יותר משאר הדברים, ובדלת סתרים (trap door) שקועה ברצפה ליד, עם שומר מוצב ליד.

סאריק
ספוילר
Out
לא
עוד בדיקת התגנבות אחרונה, בבקשה
In
הוא מפספס אותך וממשיך לידך, ואז במרחק קצר ממך הוא מתחיל לדקור עם החנית.
בינתיים אתה רואה את אחד החיילים נכנס למחנה, ואז חוזר עם איש זקן ורועד.
I am no nightmare, nightmares fear me

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#103 » 20 נובמבר 2017, 18:40

כל השאר.
ספוילר
ייגר נראה לא סגור לרגע, הוא מנסה להביט שוב בתוואי השטח, מחפש במבנה של האיזור חריגה, משהו שלא נמצא במקום. "יש דלת סודית באוהל של המפקד." הוא אומר. "אולי היא מתחברת לאנשהו."
META
מנסה לראות אם יש בתוואי השטח איזור שנראה בנוי/הורידו בו עצים, משהו שיכול להיות כניסה/יציאה מהצד השני של הדלת.
מניח שזה בדיקת טבע אבל אם זה מבוכים התוסף הוא 2 פחות. אז בהתאם למה שצריך
קוביות: 1d20+10
תוצאות הגלגול: 18, 10. סך-הכל: 28

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#104 » 20 נובמבר 2017, 19:07

סאריק
ספוילר
סאריק מקלל בלי קול ומנסה להתחבא עוד יותר,נצמד לקרקע.
META
מטיל תכריך נוסף על השומר שהטלתי עליו את הקודמים.
התגנבות:
תוצאות הגלגול: 19, 9. סך-הכל: 28

Dr_RPG

הודעה#105 » 20 נובמבר 2017, 21:41

סלייזי
ספוילר
"אתם יודעים, נחמד לראות שיש עוד כמה בחורים עם שכל במחנה הדפוק הזה. סליחה, אני פשוט כועס. כלומר, הכאב הזה הורג אותי. שלא לדבר על זה שחושדים בי." דבריו מכוונים אל השומרים שמלווים אותו, וניכר שהוא מתעלם לחלוטין מהמרפא.

תרמית-
תוצאות הגלגול: 12, 12. סך-הכל: 24

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Yahoo [Bot] ואורח אחד