מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [5/5]

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#76 » 13 נובמבר 2017, 18:42

OUT
איך אתה יודע את השמות שלנו? לא אמרנו אותם...
.It's time for the jedi,to end

Dr_RPG

הודעה#77 » 13 נובמבר 2017, 18:48

out
לא ממש חשבתי על זה, אפשר להניח שייאגר ופריין דיברו אחד עם השני ושאתה אמרת אמרת את השם שלך לפונדקאי, זה לא כל כך קריטי. בכל מקרה, אני חושב שדיבורים כאלה מתאימים יותר לקבוצת ווטסאפ

Hell lord

הודעה#78 » 14 נובמבר 2017, 15:12

IN
הברמן מסתכל על תכולת השקיק, ואז אומר לכולכם, נואש, "תעזרו לנו! ניתן לכם אוכל ומיטות, ואני משוכנע שנוכל לאסוף ביחד, כל אנשי הכפר סכום בעל ערך של שלוש או ארבע מאות מטבעות זהב! בבקשה!"
הברמן לוקח נשימה עמוקה ואומר לסאריק "אני לא הלורד, אבל תישארו ותישנו כאן, יש לי חדרים פנויים, ועד מחר אני אוכל לקשר אתכם איתו והוא יוכל לאסוף עבורכם את התשלום, אז מה דעתכם?"

IN
יאגר
ספוילר
אתה מצליח לאושש לעצמך שאכן היה שם שודד שביעי, אבל אתה מסוגל להעריך שהוא ברח עוד בשנייה שהתחיל הקרב, ושהוא הספיק כבר לתפוס פער.
I am no nightmare, nightmares fear me

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#79 » 14 נובמבר 2017, 15:31

"תנסו להשיג סוסוים." אומר יאגר לאחרים, "השודד השביעי תפס פער, אבל אולי אני אצליח להשיג אותו, או לפחות להגיע לטווח ירי." הוא מביט סביב. "בהנחה והוא יגיע למחנה שלהם לפני, אני אפגוש אתכם בנקודת תצפית על המחנה. אחרת, ניפגש על הדרך. מקובל?" הוא לא מחכה יותר מידי לתשובה, הזמן קצר, המלאכה מרובה, והוא לא יכול להרשות שהשודדים יקבלו אזהרה.
talk less smile more don't let them know what you're against or what your for.

fergi123

הודעה#80 » 14 נובמבר 2017, 16:07

הקשת האפור מהנהן לייאגר, יודע שהסיכוי שלו להתקדם בקצב של האלף בלי סוס אפסי. "ברמן, קודם כל, אין שום צורך בתשלום, אני מאמין שהכסף במחנה השודדים יהיה למעלה ממספיק גם לחמדנים בינינו" הוא מעיף מבט מהיר בחצי אלף "ושנית, אם תוכל לספק לנו סוסים במהירות המאמץ יוערך מאוד"

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#81 » 14 נובמבר 2017, 17:00

"אני לא אבקש מכם כל כך הרבה כסף.אני אולי שכיר חרב,אבל יש לי לב" אומר סאריק,מניח יד על כתפו של הברמן לכמה שניות.
"אם תיתנו לי קצת אוכל בסיסי,כמו צנימים,כמה ירקות מיובשים ומים,אבקש מכם עוד 10 מטבעות זהב כשכר.אוכל גם להרוויח ממה שיש אצל השודדים במחנה,ככה שממש אין צורך לאסוף כמה מאות מטבעות זהב כשכר" הוא ממשיך.
"אם כי כוס בירה יכולה להיות דבר נחמד" הוא מוסיף לאחר כמה רגעים.
"אתה תתקדם,אלף יערות.אני אשיג אותך אחרי שאקח את המזון והכסף.אסור להתמהמה פה עוד זמן" הוא אומר לייאגר.

Dr_RPG

הודעה#82 » 14 נובמבר 2017, 17:15

IN
סלייזי, שכבר תכנן ללכת לישון, הבין שהאחרים רוצים לנסות להשיג את השודד שברח כבר עכשיו. הוא קצת מתמהמה, ואז פונה אל אלו שעוד לא יצאו. "תתארגנו לקרב, אני בהחלט מצפה שיהיה אחד כזה. אני כבר אדאג לסוסים." הוא לא מחכה לתשובה, והולך במהירות אל מחוץ לפונדק.

OUT
חכמת רחוב בשביל למצוא באזור אורווה
קוביות: 1d20+10
תוצאות הגלגול: 2, 10. סך-הכל: 12

Hell lord

הודעה#83 » 17 נובמבר 2017, 11:08

In
האורווה מאחורי הפונדק, ולמרות שהאדם שטיפל בסוסים לא נראה נלהב לתת אותם לזרים הוא מספק לכולכם סוסים.
לאחר חצי שעה של רכיבה אתם רואים בהמשך הדרך אדם רץ במעלה גבעה, בעל לבוש דומה לשודדים שהרגתם.
הוא רץ לראש הגבעה, ואז מביט עליכם לאחור במבט מתנשא, חיוך לעגני נפרש על שפתיו, בעודו רץ במורד הצד השני של הגבעה, וכאשר אתם עולים ומגיעים לראש הגבעה אתם מספיקים לראות אותו נכנס למחנה שנפרש מתחתיכם, עשוי אוהלים, עם מדורות מפוזרות מסביב, בנוסף לאורוות מאותרות בצד המחנה, שם ניתן לראות מספר סוסים, שככל הנראה נגנבו מהכפר.

Out
נ.ב: בדר"כ אורוות הן חלק בניין בצד של פונדקים, או לידם כדי שלמי שעובר באזור יהיה איפה לאכסן את הסוסים.

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#84 » 17 נובמבר 2017, 11:18

Out
גלגול סיבולת כדי לנסות להשיג את השודד:
קוביות: 1d20+8
תוצאות הגלגול: 5, 8. סך-הכל: 13

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#85 » 17 נובמבר 2017, 13:56

OUT
בהתאם למה שסוכם בOUT
IN
ייגר הוא סייר, כשהוא בשטח, הוא פרוח, הוא מהיר מכל אדם, והוא מסוגל להבחין בדברים ברגעים בודדים.
הוא מנסה לאתר את הנתיב הטוב ביותר לעבור בו, דרך תוואי השטח הטובים ביותר, כאלה שיתנו לו גם את האפשרות לנוע מהר יותר, וגם לראות רחוק יותר
בדקית טבע
קוביות: 1d20+10
תוצאות הגלגול: 2, 10. סך-הכל: 12

yds

הודעה#86 » 17 נובמבר 2017, 14:34

פריין מביט שודד הרץ, ומרגיש חיוך פראי מושך את שפתיו לאחור. מראה הגב המתרחק מעורר בתוכו רוחות ציד פראיות. הוא נוהם, כורע, ומתחיל לרוץ בגב שפוף, נעזר בידיו כדי לדלג מעל מכשולים ומסתער לכיוון השודד, מנסה לתפוס אותו
Meta
בדיקת אתלטיקה
קוביות: 1d20+9
תוצאות הגלגול: 16, 9. סך-הכל: 25
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!

Dr_RPG

הודעה#87 » 17 נובמבר 2017, 15:32

סלייזי מהדק את גופו אל הסוס, ומאיץ את מהירות הרכיבה לעבר המחנה.

META
אתלטיקה
קוביות: 1d20
תוצאות הגלגול: 8. סך-הכל: 8

Hell lord

הודעה#88 » 18 נובמבר 2017, 21:39

In
בעוד השודד נמלט במעלה הגבעה, הוא מסתובב בפתאומיות, עם חץ מתוח בקשת בידיו, ויורה לכיוונכם, פוגע בסוסו של סלייזי, שצוהל בבהלה, זורק מעל גבו את סלייזי על יאגר בעודו דוהר בפראות וחוצה את דרכו של של סאריק, קוטע את תנועתו.
השודד מחייך למראה הכאוס, ומכוון עוד חץ, אבל פריין רץ בפראות, מפחית את המרחק בשניות בודדות ובתנועת גרזן חלקה מפצח את הקשת, והלחץ מהמיתר המתוח זורק את חתיכות העץ השבורות על פניו של השודד, שנזרק מהכוח של המכה על הרצפה, פניו מדממות.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#89 » 18 נובמבר 2017, 21:47

ייגר מצמצם את המרחק במהירות. "עבודה טובה קינדר" הוא אומר לפריין בעודו שולף את החרב, מכוון אותה לעבר השודד. "נטרל אותו לחלוטין בבקשה, אני לא רוצה שהוא יעשה שטויות, אחרי זה יהיה אפשר לחקור אותו."

סמל אישי של המשתמש
המגדל הבודד

הודעה#90 » 18 נובמבר 2017, 22:06

"יפה מאוד,בחור.צריך לגרור את האידיוט הזה מהדרך כדי שחברים שלו לא יחשדו בדבר,ולמחוק את הדם והעקבות.אני אטפל בכך" אומר סאריק כשהוא מדלג בחינניות מהנתיב של הסוס הדוהר.
"אתה,קשת! תעמוד על המשמר בינתיים כדי שלא יפתיעו אותנו" הוא אומר לקשת האפור בעודו מתקרב אל השודד המנוטרל.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים